TFA města Verneřice - 4. KOLO TFA LIGA SEVERU
logo
Místo závodu:
Verneřice - náměstí
Začátek závodu:
01.07.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Miloš Slunéčko 602 573 772
Propozice:
Popis:

Znovu nás čeká krásné náměstí ve Verneřicích. Jelikož se nejedná o nominační rok, čeká nás znovu závod v zásahových rukavicích (k ohni), které pro rok 2023 dodala na testování společnost Holík. Pokud nemáte vlastní bude možné tedy zapůjčit (výběr velikostí je zaručený)  

Přihlášených jednotlivců:
90 z 120
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 22
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (26) červená Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:00.88 04:00.88 P - 50
2. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (27) modrá SDH Nečtiny 04:29.21 04:29.21 P - 47
3. OK Gregor Pavel (Ústecký) (22) červená SDH Očihov 04:41.52 04:41.52 P - 45
4. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (25) modrá SDH Cítoliby 04:51.41 04:51.41 P - 42
5. OK Štajer Jiří (Ústecký) (23) modrá SDH Duchcov 04:59.16 04:59.16 P - 40
6. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (19) modrá SDH Klapý 05:04.51 05:04.51 P - 38
7. OK Klofec Jan (Ústecký) (20) červená JSDH Libouchec 05:11.54 05:11.54 P - 36
8. OK Pruskavec Zdeněk (Středočeský) (8) červená SDH Velvary 05:21.34 05:21.34 P - 34
9. OK Žáček Petr (Ústecký) (21) modrá SDH Očihov 05:28.48 05:28.48 P - 32
10. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (17) modrá SDH Hájek 05:29.81 05:29.81 P - 30
11. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (9) modrá SDH Petrohrad 06:28.60 05:28.60 P 01:00.00 28 bariréra
12. OK Klvač František (Ústecký) (16) červená SDH Čížkovice, HZSp Spolana 06:48.25 05:48.25 P 01:00.00 26 bariéra
13. OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (107) červená HZSp Elektrárna Počerady 07:05.98 06:05.98 P 01:00.00 24 bariéra
14. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (7) modrá SDH Dobroměřice 07:29.27 07:29.27 P - 22
15. OK Škváro Petr (Ústecký) (15) modrá SDH Osek 07:35.64 07:35.64 P - 20
16. OK Strunz Petr (Ústecký) (57) červená SDH Nepomyšl 09:48.00 08:48.00 P 01:00.00 18 bariéra
17. OK Urban Ondřej (Ústecký) (10) červená SDH Nepomyšl 10:14.99 07:14.99 P 03:00.00 16 bariéra, figurína
18. OK Laube Vít (Ústecký) (18) červená SDH Čížkovice, HZSp Spolana 10:37.05 08:37.05 P 02:00.00 14 vytažení, bariéra
DNF Slunečko Miloš (Ústecký) (13) modrá SDH Verneřice - - - 0
DNF Kafka Josef (Ústecký) (14) červená JSDH Libouchec - - - 0 limit
DNF Loukota Petr (Ústecký) (24) červená SDH Klapý - - - 0 zranění
DNF Loprais Petr (Středočeský) (105) modrá JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 20
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Matouš Dominik (Liberecký) (42) červená HZS Libereckého kraje 03:37.14 03:37.14 P - 50
2. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) (45) modrá SDH Velichovky 03:51.93 03:51.93 P - 47
3. OK Andrle Roman (Ústecký) (1) modrá SDH Očihov 04:00.52 04:00.52 P - 45
4. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (44) červená SDH Lenešice 04:21.59 04:21.59 P - 42
5. OK Kamaryt Jakub (Ústecký) (37) modrá JSDH Prackovice nad Labem 04:36.99 04:36.99 P - 40
6. OK Sochor Petr (Ústecký) (30) červená SDH Petrohrad 04:49.14 04:49.14 P - 38
7. OK Šolín Jan (Ústecký) (36) červená JSDH Most-Rudolice 05:26.64 05:26.64 P - 36
8. OK Sikyta Adam (Ústecký) (11) modrá SDH Nepomyšl 05:40.24 05:40.24 P - 34
9. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (33) modrá SDH Peruc 05:41.33 05:41.33 P - 32
10. OK Šíp Vojtěch (Ústecký) (35) modrá JSDH Most-Rudolice 05:44.69 05:44.69 P - 30
11. OK Pail Marek (Ústecký) (38) červená SDH Klapý 06:02.64 06:02.64 P - 28
12. OK Jelen Roman (Ústecký) (40) červená HZSp Elektrárna Počerady 06:26.62 05:26.62 P 01:00.00 26 BARIÉRA
13. OK Žížek Martin (Ústecký) (28) červená SDH Peruc 06:59.37 05:59.37 P 01:00.00 24 bariéra
14. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (41) modrá SDH Cítoliby 07:31.27 07:31.27 P - 22
15. OK Sochor Martin (Ústecký) (43) modrá SDH Petrohrad 08:02.88 07:02.88 P 01:00.00 20 bariéra
16. OK Benc Jan (Ústecký) (4) červená SDH Verneřice 09:18.76 08:18.76 P 01:00.00 18 bariéra
17. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (31) modrá JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 09:28.13 08:18.13 P 01:10.00 16 hammerbox, bariéra
18. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (39) modrá SDH Radešín 09:37.76 06:37.76 P 03:00.00 14 BARIÉRA A FIGURÍNA
19. OK Vlasák Petr (Ústecký) (29) modrá SDH Cítoliby 13:15.05 09:15.05 P 04:00.00 12 figurína a bariéra a barel
DNF Hlavatý Václav (Ústecký) (32) červená JSDH Most-Rudolice - - 01:00.00 0 bariéra
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (78) modrá SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:05.02 02:05.02 P - 50
2. OK Viceník Jakub (Ústecký) (76) modrá SDH Klapý 02:10.46 02:10.46 P - 47
3. OK Kryner Petr (Ústecký) (72) červená SDH Klapý 02:48.02 02:48.02 P - 45
4. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (73) červená SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:51.30 02:51.30 P - 42
5. OK Andrš Martin (Ústecký) (66) červená SDH Jirkov 02:51.45 02:51.45 P - 40
6. OK Kanty Oskar (Liberecký) (80) červená SDH Rychnov u Jbc n/N 02:56.96 02:56.96 P - 38
7. OK Fork Petr (Ústecký) (74) modrá Hora Svatého Šebestiána 02:57.35 02:47.35 P 00:10.00 36 kladivo
8. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (68) červená SDH Srbice 02:57.48 02:57.48 P - 34
9. OK Vidím Alexandr () (67) modrá SDH Jirkov 03:01.83 03:01.83 P - 32
10. OK Kejval Martin (Ústecký) (70) červená Srbice 03:16.75 03:16.75 P - 30
11. OK Urban Tomáš (Ústecký) (69) modrá SDH Nepomyšl 03:27.07 03:27.07 P - 28
12. OK Krška Vít (Ústecký) (71) modrá SDH Verneřice 03:50.49 03:50.49 P - 26
13. OK Mertl Michal (Ústecký) (75) červená SDH Osek 03:54.88 03:54.88 P - 24
14. OK Dufek Jan (Plzeňský) (79) modrá Kralovice/Manětín 03:58.28 03:58.28 P - 22
15. OK Zeman Jakub (Ústecký) (81) červená Háj u Duchcova 04:05.39 03:05.39 P 01:00.00 20 bariéra
16. OK Diviš Štěpán (Ústecký) (77) červená SDH Osek 04:29.60 03:29.60 P 01:00.00 18 bariéra
DNS Demeter Pavel (Ústecký) (999) modrá Hora Svatého Šebestiána - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) (86) modrá SDH Velichovky 02:59.63 02:59.63 P - 50
2. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (84) modrá SDH Slavětín 03:43.19 03:43.19 P - 47
3. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (88) modrá SDH Klapý 04:07.72 04:07.72 P - 45
4. OK Sochorová Hana (Ústecký) (89) červená SDH Petrohrad 04:46.83 04:46.83 P - 42
5. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (85) červená SDH Lenešice 04:53.73 03:53.73 P 01:00.00 40 bariéra
6. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (87) červená Sdh Dalešice 05:36.53 04:36.53 P 01:00.00 38 bariéra
7. OK Wágnerová Adéla (Ústecký) (82) modrá SDH Peruc 07:04.01 06:04.01 P 01:00.00 36 bariéra
8. OK Podhorská Kateřina (Ústecký) (83) červená SDH Nepomyšl 08:13.40 05:13.40 P 03:00.00 34 bariéra, figurína
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (65) modrá SDH Cítoliby 02:54.11 02:54.11 P - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (62) červená SDH Příšovice 04:10.27 03:10.27 P 01:00.00 47 bariéra
3. OK Kárová Martina (Ústecký) (57) modrá JSDH Polepy 04:50.90 03:50.90 P 01:00.00 45 bariéra
4. OK Černucká Petra (Středočeský) (58) červená SDH Brázdim 04:51.22 03:51.22 P 01:00.00 42 bariéra
5. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (60) červená JSDH Prackovice nad Labem 04:58.28 03:58.28 P 01:00.00 40 bariéra
6. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (64) červená SDH Očihov 05:05.11 04:05.11 P 01:00.00 38 bariéra
7. OK Vlková Simona (Ústecký) (59) modrá SDH Lenešice 05:58.93 04:58.93 P 01:00.00 36 bariéra
8. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (61) modrá SDH Klapý 06:11.05 05:11.05 P 01:00.00 34 bariéra
9. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (63) modrá SDH Škvorec / OSŠP Kolín 08:47.12 05:47.12 P 03:00.00 32 bariéra a figurína
10. OK Andrlová Michaela (Ústecký) (2) červená SDH Očihov 11:43.29 07:43.29 P 04:00.00 30 nevytažení, bariéra, figurína
smíšená - MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (48) modrá SDH Cítoliby 03:23.22 03:23.22 P - 50
2. OK Plšek MartIn (Olomoucký) (47) červená HZS hl. m. Praha 03:48.10 03:48.10 P - 47
3. OK Lupínek Michal (Ústecký) (56) červená JSDH Prackovice nad Labem 03:50.72 03:50.72 P - 45
4. OK Bureš Robin (Ústecký) (12) červená SDH Lenešice 03:54.80 03:54.80 P - 42
5. OK Borl Lukáš (Ústecký) (51) modrá SDH Cítoliby 04:03.04 04:03.04 P - 40
6. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (54) červená SDH Lenešice 04:32.92 04:32.92 P - 38
7. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (55) modrá HZS Benátky n.J./SDH Bezno 04:53.14 04:53.14 P - 36
8. OK Mooz Lukáš (Ústecký) (3) modrá HZSP Spolchemie 05:34.94 05:34.94 P - 34
9. OK Huja Miroslav (Ústecký) (49) modrá JSDH Prackovice nad Labem 05:46.27 05:46.27 P - 32
10. OK Prošek Matěj (Ústecký) (53) modrá SDH Klapý 05:47.04 05:47.04 P - 30
11. OK Latina Matěj (Ústecký) (52) červená HZS Chomutov, JSDH Blatno 05:52.24 05:52.24 P - 28
12. OK Fiala Jiří (Ústecký) (46) červená JSDH Polepy 06:18.99 05:18.99 P 01:00.00 26 bariéra
13. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (50) červená SDH Peruc 06:51.28 06:51.28 P - 24
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Vrba Daniel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 48 03:23.22 03:23.22 - - - -
2.(1) Matouš Dominik (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký HZS Libereckého kraje 42 03:37.14 03:37.14 - - - -
3.(2) Plšek MartIn (Olomoucký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Olomoucký HZS hl. m. Praha 47 03:48.10 03:48.10 - - - -
4.(3) Lupínek Michal (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 56 03:50.72 03:50.72 - - - -
5.(2) Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 45 03:51.93 03:51.93 - - - -
6.(4) Bureš Robin (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 12 03:54.80 03:54.80 - - - -
7.(3) Andrle Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Očihov 1 04:00.52 04:00.52 - - - -
8.(1) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 26 04:00.88 04:00.88 - - - -
9.(5) Borl Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 51 04:03.04 04:03.04 - - - -
10.(4) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 44 04:21.59 04:21.59 - - - -
11.(2) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 27 04:29.21 04:29.21 - - - -
12.(6) Pazdera Jakub (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 54 04:32.92 04:32.92 - - - -
13.(5) Kamaryt Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 37 04:36.99 04:36.99 - - - -
14.(3) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 22 04:41.52 04:41.52 - - - -
15.(6) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 30 04:49.14 04:49.14 - - - -
16.(4) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 25 04:51.41 04:51.41 - - - -
17.(7) Podzimek Zdeněk (Středočeský) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 55 04:53.14 04:53.14 - - - -
18.(5) Štajer Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Duchcov 23 04:59.16 04:59.16 - - - -
19.(6) Drobný Alexandr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 19 05:04.51 05:04.51 - - - -
20.(7) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 20 05:11.54 05:11.54 - - - -
21.(8) Pruskavec Zdeněk (Středočeský) Muži 35+ Středočeský SDH Velvary 8 05:21.34 05:21.34 - - - -
22.(7) Šolín Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 36 05:26.64 05:26.64 - - - -
23.(9) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 21 05:28.48 05:28.48 - - - -
24.(10) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 35+ Karlovarský SDH Hájek 17 05:29.81 05:29.81 - - - -
25.(8) Mooz Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZSP Spolchemie 3 05:34.94 05:34.94 - - - -
26.(8) Sikyta Adam (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 11 05:40.24 05:40.24 - - - -
27.(9) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 33 05:41.33 05:41.33 - - - -
28.(10) Šíp Vojtěch (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 35 05:44.69 05:44.69 - - - -
29.(9) Huja Miroslav (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 49 05:46.27 05:46.27 - - - -
30.(10) Prošek Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Klapý 53 05:47.04 05:47.04 - - - -
31.(11) Latina Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 52 05:52.24 05:52.24 - - - -
32.(11) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 38 06:02.64 06:02.64 - - - -
33.(12) Fiala Jiří (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Polepy 46 06:18.99 05:18.99 - - - 01:00.00
34.(12) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 40 06:26.62 05:26.62 - - - 01:00.00
35.(11) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Petrohrad 9 06:28.60 05:28.60 - - - 01:00.00
36.(12) Klvač František (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 16 06:48.25 05:48.25 - - - 01:00.00
37.(13) Kalík Vladimír (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Peruc 50 06:51.28 06:51.28 - - - -
38.(13) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 28 06:59.37 05:59.37 - - - 01:00.00
39.(13) Habáň Rosťislav (Ústecký) Muži 35+ Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 107 07:05.98 06:05.98 - - - 01:00.00
40.(14) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Dobroměřice 7 07:29.27 07:29.27 - - - -
41.(14) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 41 07:31.27 07:31.27 - - - -
42.(15) Škváro Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Osek 15 07:35.64 07:35.64 - - - -
43.(15) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 43 08:02.88 07:02.88 - - - 01:00.00
44.(16) Benc Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 4 09:18.76 08:18.76 - - - 01:00.00
45.(17) Richter Jaroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 31 09:28.13 08:18.13 - - - 01:10.00
46.(18) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 39 09:37.76 06:37.76 - - - 03:00.00
47.(16) Strunz Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 57 09:48.00 08:48.00 - - - 01:00.00
48.(17) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 10 10:14.99 07:14.99 - - - 03:00.00
49.(18) Laube Vít (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 18 10:37.05 08:37.05 - - - 02:00.00
50.(19) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 29 13:15.05 09:15.05 - - - 04:00.00
51.() Hlavatý Václav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 32 DNF - - - - 01:00.00
52.() Kafka Josef (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 14 DNF - - - - -
53.() Loprais Petr (Středočeský) Muži 35+ Středočeský JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 105 DNF - - - - -
54.() Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 24 DNF - - - - -
55.() Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Verneřice 13 DNF - - - - -
Hasičárny - výsledky
1. SDH Cítoliby 277 b. (Vrba 100 + Borl 92 + Brabenec 85)
2. SDH Lenešice 275 b. (Bureš 95 + Holienka 91 + Pazdera 89)
3. SDH Očihov 259 b. (Andrle 94 + Gregor 87 + Žáček 78)
4. JSDH Prackovice nad Labem 257 b. (Lupínek 97 + Kamaryt 88 + Huja 72)
5. SDH Klapý 222 b. (Drobný 82 + Prošek 71 + Pail 69)
6. SDH Petrohrad 210 b. (Sochor 86 + Sochor 66 + Sochor 58)
7. SDH Peruc 201 b. (Filipčuk 74 + Kalík 64 + Žížek 63)
8. SDH Nepomyšl 182 b. (Sikyta 75 + Strunz 54 + Urban 53)
9. JSDH Most-Rudolice 152 b. (Šolín 79 + Šíp 73 + 0)
10. JSDH Libouchec 137 b. (Klofec 81 + Richter 56 + 0)
11. HZSp Elektrárna Počerady 129 b. (Jelen 67 + Habáň 62 + 0)
12. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 117 b. (Klvač 65 + Laube 52 + 0)
13. SDH Duchcov 83 b. (Štajer 83 + 0 + 0)
14. HZSP Spolchemie 76 b. (Mooz 76 + 0 + 0)
15. HZS Chomutov, JSDH Blatno 70 b. (Latina 70 + 0 + 0)
16. JSDH Polepy 68 b. (Fiala 68 + 0 + 0)
17. SDH Dobroměřice 61 b. (Rýdl 61 + 0 + 0)
18. SDH Osek 59 b. (Škváro 59 + 0 + 0)
19. SDH Verneřice 57 b. (Benc 57 + 0 + 0)
20. SDH Radešín 55 b. (Zábranský 55 + 0 + 0)