IV. ročník Hazmburský hasič - 7. ZÁVĚREČNÉ KOLO TFA LIGA SEVERU
logo
Místo závodu:
Parkoviště pod hradem Hazmburk
Začátek závodu:
07.10.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Robert Viceník rovi1@centrum.cz 606 052 777
Propozice:
Popis:

Závod, kde se všechno rozhodne ;)

V tomto závodě jako jediném bude i kategorie MASTERS s dýchacím přístrojem pouze jako zátěž!

Do této kategorie ať se tedy prosím přihásí pouze ti, kteří běhají celou ligu v této kategorii, aby se jim počítaly právně body do celkové série.

V tomto kole NEBUDE ani kategorie MASTERS vyhlašovaná samostatně - je třeba tedy výsledky brát z tabulky "muži bez rozdílu věku" ;) 

Po závodu bude následovat vyhodnocení celé ligy a to i dětské, takže prosím počítejte s delším rozsahem...

Všichni jsou zváni na závěrečné AFTERPARTY celé ligy a proto doporučujeme zůstat i přes noc...

U PARKOVIŠTĚ NA MÍSTĚ ZÁVODU JE UMEZENÉ PARKOVÁNÍ A PROTO MÁ MOŽNOST NAHORU ZAJET POUZE DA! OSOBNÍ VOZY MUSÍ POUŽÍT ODSTAVNÉ PARKOVIŠTĚ VIZ PROPOZICE A POTÉ BUDOU ZÁVODNÍCI DOPRAVENI KYVADLOVOU DOPRAVOU NAŠÍM DA...

Přihlášených jednotlivců:
143 z 150
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 41
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pruskavec Zdeněk (Středočeský) (110) - SDH Velvary 15:40.60 15:40.60 P - 50
2. OK Janoušek Tomáš (Středočeský) (97) - SDH Mšec 16:16.60 16:16.60 P - 47
3. OK Šulc Roman (Královehradecký) (101) - TFA TEAM Ohnišťany 16:25.00 16:25.00 P - 45
4. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) (100) - TFA TEAM Ohnišťany 16:25.20 16:25.20 P - 42
5. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (84) - SDH Nečtiny 16:26.80 16:26.80 P - 40
6. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (130) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 17:04.00 17:04.00 P - 38
7. OK Zvolský Jiří (Ústecký) (39) - Litoměřice 17:32.70 17:32.70 P - 36
8. OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (29) - HZSp Elektrárna Počerady 17:54.60 17:54.60 P - 34
9. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (12) - SDH Klapý 17:56.40 17:56.40 P - 32
10. OK Havlík Jaromír (Ústecký) (26) - SDH Peruc 18:06.50 18:06.50 P - 30
11. OK Kafka Josef (Ústecký) (5) - JSDH Libouchec 18:20.90 18:20.90 P - 28
12. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (99) - SDH Cítoliby 18:33.60 18:33.60 P - 26
13. OK Tůma Petr (Ústecký) (57) - SDH Peruc 18:58.30 18:58.30 P - 24
14. OK Jůna Václav (Středočeský) (132) - SDH Bavoryně 19:01.50 19:01.50 P - 22
15. OK Drábek Ondřej (Ústecký) (43) - SDH Bílina 19:13.00 19:13.00 P - 20
16. OK Klofec Jan (Ústecký) (89) - JSDH Libouchec 19:30.90 19:30.90 P - 18
17. OK Laube Vít (Ústecký) (121) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 19:31.20 19:31.20 P - 16
18. OK Mandys Josef (Praha) (76) - SDH Satalice 19:35.10 19:35.10 P - 14
19. OK Žáček Petr (Ústecký) (36) - SDH Očihov 20:06.00 20:06.00 P - 12
20. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (69) - SDH Hájek 20:19.20 20:19.20 P - 10
21. OK Strunz Petr (Ústecký) (25) - SDH Nepomyšl 20:24.20 20:24.20 P - 9
22. OK Halada Martin (Královehradecký) (109) - SDH Hostinné 20:25.80 20:25.80 P - 8
23. OK Gregor Pavel (Ústecký) (37) - SDH Očihov 20:27.20 20:27.20 P - 7
24. OK Loukota Petr (Ústecký) (17) - SDH Klapý 20:35.80 20:35.80 P - 6
25. OK Machata David (Ústecký) (122) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 20:45.30 20:45.30 P - 5
26. OK Doležal Miroslav (Ústecký) (31) - SDH Bílina 20:52.60 20:52.60 P - 4
27. OK Dlouhý Jaroslav (Ústecký) (19) - SDH Peruc 21:33.50 21:33.50 P - 3
28. OK Man Tomáš (Ústecký) (13) - SDH Klapý 21:53.10 21:53.10 P - 2
29. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (77) - SDH Verneřice 22:02.20 22:02.20 P - 1
30. OK Haltuch Zbyšek (Ústecký) (56) - SDH Peruc 22:29.50 22:29.50 P - 1
31. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (47) - SDH Petrohrad 23:20.30 23:20.30 P - 1
32. OK Lubas Jiří (Ústecký) (16) - SDH Klapý 24:06.50 24:06.50 P - 1
33. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (104) - SDH Dobroměřice 24:21.50 24:21.50 P - 1
34. OK Urban Ondřej (Ústecký) (20) - SDH Nepomyšl 26:40.30 26:40.30 P - 1
35. OK Hauf Zdeněk (Ústecký) (42) - SDH Bílina 26:50.70 26:50.70 P - 1
36. OK Nachtigal Jan (Ústecký) (113) - SDH Lenešice 27:04.80 27:04.80 P - 1
37. OK Plecháček Martin (Ústecký) (86) - SDH Dobroměřice 28:22.60 28:22.60 P - 1
38. OK Čech Michal () (58) - SDH Peruc 30:03.60 30:03.60 P - 1
DNF Loprais Petr (Středočeský) (106) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
DNS Klvač František (Ústecký) (128) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - 0
DNS MERTA Norbert (Moravskoslezský) (131) - SDH Palkovice - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 29
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (87) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 15:06.70 15:06.70 P - 50
2. OK Matouš Dominik (Liberecký) (134) - HZS Libereckého kraje 15:16.10 15:16.10 P - 47
3. OK Sikyta Adam (Ústecký) (22) - SDH Nepomyšl 15:49.40 15:49.40 P - 45
4. OK Janováč Michal () (120) - SDH Salaš 15:56.30 15:56.30 P - 42
5. OK Jelen Roman (Ústecký) (28) - HZSp Elektrárna Počerady 16:18.10 16:18.10 P - 40
6. OK Holan Vladimír (Ústecký) (127) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 16:28.50 16:28.50 P - 38
7. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (114) - SDH Lenešice 16:39.80 16:39.80 P - 36
8. OK Pail Matěj (Ústecký) (9) - SDH Klapý 17:44.90 17:44.90 P - 34
9. OK Fabián Michal (Liberecký) (73) - JSDH Těpeře; TFA tým Praha 17:46.40 17:46.40 P - 32
10. OK Kamaryt Jakub (Ústecký) (82) - JSDH Prackovice nad Labem 17:48.20 17:48.20 P - 30
11. OK Laube Filip (Ústecký) (11) - SDH Klapý 18:33.50 18:33.50 P - 28
12. OK Kocourek Ondřej (Vysočina) (33) - JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) 18:56.30 18:56.30 P - 26
13. OK Pech Pavel (Ústecký) (81) - JSDH Prackovice nad Labem 19:04.10 19:04.10 P - 24
14. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (68) - SDH Cítoliby 19:09.00 19:09.00 P - 22
15. OK Pail Marek (Ústecký) (135) - SDH Libochovice 19:37.70 19:37.70 P - 20
16. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) (102) - SDH Velichovky 19:47.90 19:47.90 P - 18
17. OK Rajnoha Matěj (Ústecký) (111) - Bechlín 19:50.50 19:50.50 P - 16
18. OK Andrle Roman (Ústecký) (34) - SDH Očihov 20:03.10 20:03.10 P - 14
19. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (62) - SDH Peruc 20:42.30 20:42.30 P - 12
20. OK Sochor Petr (Ústecký) (49) - SDH Petrohrad 20:51.90 20:51.90 P - 10
21. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (41) - SDH Radešín 21:13.40 21:13.40 P - 9
22. OK Sochor Martin (Ústecký) (48) - SDH Petrohrad 21:21.80 21:21.80 P - 8
23. OK Brabenec Vojtěch (Ústecký) (64) - SDH Cítoliby 22:12.00 22:12.00 P - 7
24. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (90) - JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 23:26.70 23:26.70 P - 6
25. OK Vlasák Petr (Ústecký) (83) - SDH Cítoliby 24:20.80 24:20.80 P - 5
26. OK Žížek Martin (Ústecký) (61) - SDH Peruc 25:35.30 25:35.30 P - 4
27. OK Vít Pavel (Praha) (7) - x 26:41.70 26:41.70 P - 3
DNS Urban Daniel (Ústecký) (136) - Mojžíř - - - 0
DNS Kovaricek Zdeněk (Plzeňský) (137) - JSDH Běšiny - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 19
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (139) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 13:08.20 13:08.20 P - 50
2. OK Viceník Jakub (Ústecký) (3) - SDH Klapý 14:55.40 14:55.40 P - 47
3. OK Pintér Jakub (Ústecký) (105) - Háj u Duchcova 15:10.00 15:10.00 P - 45
4. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (138) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 15:23.70 15:23.70 P - 42
5. OK Fork Petr (Ústecký) (95) - Hora Svatého Šebestiána 16:02.40 16:02.40 P - 40
6. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (52) - Srbice 16:05.60 16:05.60 P - 38
7. OK Kanty Oskar (Liberecký) (140) - SDH Rychnov u Jbc n/N 16:13.90 16:13.90 P - 36
8. OK Havlík Tomáš (Ústecký) (27) - SDH Peruc 16:48.10 16:48.10 P - 34
9. OK Kolář Jan (Praha) (75) - TFA PRAHA SDH Praha Satalice 17:08.70 17:08.70 P - 32
10. OK Andrš Martin (Ústecký) (92) - SDH Jirkov 17:36.10 17:36.10 P - 30
11. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (93) - SDH Jirkov 17:42.90 17:42.90 P - 28
12. OK Kryner Petr (Ústecký) (10) - SDH Klapý 17:46.70 17:46.70 P - 26
13. OK Matyáš Lukáš (Ústecký) (72) - SDH Peruc 18:16.80 18:16.80 P - 24
14. OK Kejval Martin (Ústecký) (53) - Srbice 18:17.00 18:17.00 P - 22
15. OK Červený Daniel (Ústecký) (23) - SDH Nepomyšl 18:42.50 18:42.50 P - 20
16. OK Krška Vít (Ústecký) (70) - SDH Verneřice 19:08.50 19:08.50 P - 18
17. OK Demeter Pavel (Ústecký) (96) - Hora Svatého Šebestiána 21:11.80 21:11.80 P - 16
18. OK Urban Tomáš (Ústecký) (21) - SDH Nepomyšl 21:26.70 21:26.70 P - 14
19. OK Hrdlička Jan (Ústecký) (91) - JSDH Libouchec 24:20.50 24:20.50 P - 12
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 18
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Slezáková Veronika (Ústecký) (67) - Polepy 18:57.00 18:57.00 P - 50
2. OK Macková Tereza (Ústecký) (112) - Bechlín 19:00.00 19:00.00 P - 47
3. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (18) - SDH Klapý 19:39.70 19:39.70 P - 45
4. OK Sochorová Hana (Ústecký) (50) - SDH Petrohrad 19:41.70 19:41.70 P - 42
5. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (117) - SDH Slavětín 19:48.30 19:48.30 P - 40
6. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (6) - SDH Klapý 20:34.40 20:34.40 P - 38
7. OK Hybnerová Hana (Vysočina) (32) - SDH Golčův Jeníkov 20:55.60 20:55.60 P - 36
8. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (147) - Sdh Dalešice 21:06.20 21:06.20 P - 34
9. OK Leišová Lucie (Praha) (74) - SDH Praha Satalice 21:43.00 21:43.00 P - 32
10. OK Němcová Alexandra (Ústecký) (8) - SDH Klapý 22:17.10 22:17.10 P - 30
11. OK Nachtigalová Nikol (Ústecký) (116) - Lenešice 22:23.80 22:23.80 P - 28
12. OK Panenková Anna (Ústecký) (45) - SDH Radešín 22:57.50 22:57.50 P - 26
13. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (115) - SDH Lenešice 23:26.00 23:26.00 P - 24
14. OK Zábranská Tereza (Ústecký) (46) - SDH Radešín 23:33.40 23:33.40 P - 22
15. OK Podhorská Kateřina (Ústecký) (24) - SDH Nepomyšl 24:43.90 24:43.90 P - 20
16. OK Wágnerová Adéla (Ústecký) (59) - SDH Peruc 25:31.00 25:31.00 P - 18
17. OK Živcová Adéla (Ústecký) (44) - Brozany 27:19.10 27:19.10 P - 16
18. OK Krbcová Tereza (Ústecký) (85) - SDH Brozany 28:23.50 28:23.50 P - 14
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 24
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kantová Olga (Ústecký) (51) - Srbice 16:12.10 16:12.10 P - 50
2. OK Drátovníková Dita (Ústecký) (143) - SDH Klapý 17:34.90 17:34.90 P - 47
3. OK Havlíková Vlasta (Ústecký) (142) - SDH Peruc 18:58.70 18:58.70 P - 45
4. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (80) - JSDH Prackovice nad Labem 19:38.90 19:38.90 P - 42
5. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (1) - SDH Cítoliby 19:50.20 19:50.20 P - 40
6. OK Najmanová Alena (Středočeský) (148) - SDH Bavoryně 20:36.20 20:36.20 P - 38
7. OK Černucká Petra (Středočeský) (94) - SDH Lenešice 21:08.50 21:08.50 P - 36
8. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (4) - SDH Klapý 21:17.70 21:17.70 P - 34
9. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (126) - SDH Příšovice 21:37.80 21:37.80 P - 32
10. OK Kárová Martina (Ústecký) (66) - JSDH Polepy 21:52.10 21:52.10 P - 30
11. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (118) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 21:57.50 21:57.50 P - 28
12. OK Majarová Helena (Ústecký) (88) - SDH Koštice 22:06.80 22:06.80 P - 26
13. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) (108) - SDH Hostinné 22:52.30 22:52.30 P - 24
14. OK Kunertova Šárka (Ústecký) (40) - SDH Klapý 23:44.30 23:44.30 P - 22
15. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (38) - SDH Očihov 23:48.50 23:48.50 P - 20
16. OK Plašilová Tereza (Ústecký) (60) - SDH Peruc 24:05.70 24:05.70 P - 18
17. OK Svobodová Kristýna (Ústecký) (119) - SDH Bílina 25:06.70 25:06.70 P - 16
18. OK Vlková Simona (Ústecký) (14) - SDH Lenešice 25:14.70 25:14.70 P - 14
19. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) (98) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 25:51.10 25:51.10 P - 12
20. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) (107) - SDH Čermná 29:35.90 29:35.90 P - 10
21. OK Černucká Romana (Středočeský) (125) - Brázdim 29:57.10 29:57.10 P - 9
22. OK Andrlová Michaela (Ústecký) (35) - SDH Očihov 32:24.00 32:24.00 P - 8
23. OK Kouříková Barbora (Ústecký) (103) - SDH Dobroměřice 33:23.50 33:23.50 P - 7
24. OK Steinmetzová Iva (Ústecký) (124) - SDH Klapý 35:16.90 35:16.90 P - 6
smíšená - MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bureš Robin (Ústecký) (71) - SDH Lenešice 14:48.90 14:48.90 P - 50
2. OK Vrba Daniel (Ústecký) (54) - SDH Cítoliby 15:09.10 15:09.10 P - 47
3. OK Lupínek Michal (Ústecký) (78) - JSDH Prackovice nad Labem 15:53.40 15:53.40 P - 45
4. OK Borl Lukáš (Ústecký) (63) - SDH Cítoliby 16:03.40 16:03.40 P - 42
5. OK Huja Miroslav (Ústecký) (79) - JSDH Prackovice nad Labem 16:11.70 16:11.70 P - 40
6. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (15) - SDH Lenešice 16:52.10 16:52.10 P - 38
7. OK Prošek Matěj (Ústecký) (2) - SDH Klapý 17:35.00 17:35.00 P - 36
8. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (149) - HZS Benátky n.J./SDH Bezno 17:41.40 17:41.40 P - 34
9. OK Mooz Lukáš (Ústecký) (123) - HZSP Spolchemie 17:55.10 17:55.10 P - 32
10. OK Latina Matěj (Ústecký) (30) - HZS Chomutov, JSDH Blatno 18:22.60 18:22.60 P - 30
11. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (55) - SDH Peruc 19:40.80 19:40.80 P - 28
12. OK Fiala Jiří (Ústecký) (65) - JSDH Polepy 21:22.80 21:22.80 P - 26
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Bureš Robin (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 14:48.90 14:48.90 - - - -
2.(1) Veselý Josef (Jihomoravský) Muži 18-34 let Jihomoravský SDH Násedlovice ❤️‍🔥 15:06.70 15:06.70 - - - -
3.(2) Vrba Daniel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 15:09.10 15:09.10 - - - -
4.(2) Matouš Dominik (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký HZS Libereckého kraje 15:16.10 15:16.10 - - - -
5.(1) Pruskavec Zdeněk (Středočeský) Muži 35+ Středočeský SDH Velvary 15:40.60 15:40.60 - - - -
6.(3) Sikyta Adam (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 15:49.40 15:49.40 - - - -
7.(3) Lupínek Michal (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 15:53.40 15:53.40 - - - -
8.(4) Janováč Michal () Muži 18-34 let SDH Salaš 15:56.30 15:56.30 - - - -
9.(4) Borl Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 16:03.40 16:03.40 - - - -
10.(5) Huja Miroslav (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 16:11.70 16:11.70 - - - -
11.(2) Janoušek Tomáš (Středočeský) Muži 35+ Středočeský SDH Mšec 16:16.60 16:16.60 - - - -
12.(5) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 16:18.10 16:18.10 - - - -
13.(3) Šulc Roman (Královehradecký) Muži 35+ Královehradecký TFA TEAM Ohnišťany 16:25.00 16:25.00 - - - -
14.(4) Šmídek Ondrěj (Královehradecký) Muži 35+ Královehradecký TFA TEAM Ohnišťany 16:25.20 16:25.20 - - - -
15.(5) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 16:26.80 16:26.80 - - - -
16.(6) Holan Vladimír (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 16:28.50 16:28.50 - - - -
17.(7) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 16:39.80 16:39.80 - - - -
18.(6) Pazdera Jakub (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 16:52.10 16:52.10 - - - -
19.(6) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 17:04.00 17:04.00 - - - -
20.(7) Zvolský Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký Litoměřice 17:32.70 17:32.70 - - - -
21.(7) Prošek Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Klapý 17:35.00 17:35.00 - - - -
22.(8) Podzimek Zdeněk (Středočeský) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 17:41.40 17:41.40 - - - -
23.(8) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 17:44.90 17:44.90 - - - -
24.(9) Fabián Michal (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký JSDH Těpeře; TFA tým Praha 17:46.40 17:46.40 - - - -
25.(10) Kamaryt Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 17:48.20 17:48.20 - - - -
26.(8) Habáň Rosťislav (Ústecký) Muži 35+ Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 17:54.60 17:54.60 - - - -
27.(9) Mooz Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZSP Spolchemie 17:55.10 17:55.10 - - - -
28.(9) Drobný Alexandr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 17:56.40 17:56.40 - - - -
29.(10) Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 18:06.50 18:06.50 - - - -
30.(11) Kafka Josef (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 18:20.90 18:20.90 - - - -
31.(10) Latina Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 18:22.60 18:22.60 - - - -
32.(11) Laube Filip (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 18:33.50 18:33.50 - - - -
33.(12) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 18:33.60 18:33.60 - - - -
34.(12) Kocourek Ondřej (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) 18:56.30 18:56.30 - - - -
35.(13) Tůma Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 18:58.30 18:58.30 - - - -
36.(14) Jůna Václav (Středočeský) Muži 35+ Středočeský SDH Bavoryně 19:01.50 19:01.50 - - - -
37.(13) Pech Pavel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 19:04.10 19:04.10 - - - -
38.(14) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 19:09.00 19:09.00 - - - -
39.(15) Drábek Ondřej (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Bílina 19:13.00 19:13.00 - - - -
40.(16) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 19:30.90 19:30.90 - - - -
41.(17) Laube Vít (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 19:31.20 19:31.20 - - - -
42.(18) Mandys Josef (Praha) Muži 35+ Praha SDH Satalice 19:35.10 19:35.10 - - - -
43.(15) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Libochovice 19:37.70 19:37.70 - - - -
44.(11) Kalík Vladimír (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Peruc 19:40.80 19:40.80 - - - -
45.(16) Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 19:47.90 19:47.90 - - - -
46.(17) Rajnoha Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Bechlín 19:50.50 19:50.50 - - - -
47.(18) Andrle Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Očihov 20:03.10 20:03.10 - - - -
48.(19) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 20:06.00 20:06.00 - - - -
49.(20) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 35+ Karlovarský SDH Hájek 20:19.20 20:19.20 - - - -
50.(21) Strunz Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 20:24.20 20:24.20 - - - -
51.(22) Halada Martin (Královehradecký) Muži 35+ Královehradecký SDH Hostinné 20:25.80 20:25.80 - - - -
52.(23) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 20:27.20 20:27.20 - - - -
53.(24) Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 20:35.80 20:35.80 - - - -
54.(19) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 20:42.30 20:42.30 - - - -
55.(25) Machata David (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 20:45.30 20:45.30 - - - -
56.(20) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 20:51.90 20:51.90 - - - -
57.(26) Doležal Miroslav (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Bílina 20:52.60 20:52.60 - - - -
58.(21) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 21:13.40 21:13.40 - - - -
59.(22) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 21:21.80 21:21.80 - - - -
60.(12) Fiala Jiří (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Polepy 21:22.80 21:22.80 - - - -
61.(27) Dlouhý Jaroslav (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 21:33.50 21:33.50 - - - -
62.(28) Man Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 21:53.10 21:53.10 - - - -
63.(29) Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Verneřice 22:02.20 22:02.20 - - - -
64.(23) Brabenec Vojtěch (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 22:12.00 22:12.00 - - - -
65.(30) Haltuch Zbyšek (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc 22:29.50 22:29.50 - - - -
66.(31) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Petrohrad 23:20.30 23:20.30 - - - -
67.(24) Richter Jaroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 23:26.70 23:26.70 - - - -
68.(32) Lubas Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 24:06.50 24:06.50 - - - -
69.(25) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 24:20.80 24:20.80 - - - -
70.(33) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Dobroměřice 24:21.50 24:21.50 - - - -
71.(26) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 25:35.30 25:35.30 - - - -
72.(34) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl