Memoriál V. Linharta 1. kolo TFA logy SEVERU JUNIOR
logo
Místo závodu:
Křešice
Začátek závodu:
27.05.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Karina Opavova 608 069 654
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:
1. kolo TFA ligy SEVERU JUNIOR
Přihlášených jednotlivců:
161 z 300
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
dívky - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 15
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Jančovičová Alžběta (Ústecký) (6) - Řehlovice 01:59.61 01:59.61 - 100
2. OK Svobodová Apolena () (12) - SDH Klapý 02:06.89 02:06.89 - 95
3. OK Vandasová Klára (Ústecký) (13) - Křešice 02:08.74 02:08.74 - 92
4. OK Manová Leontýna (Ústecký) (8) - SDH Klapý 02:17.60 01:57.60 00:20.00 90
5. OK Bartošová Viktorie (Ústecký) (2) - Žitenice-Pohořany 02:21.55 02:21.55 - 88
6. OK Cibulková Leontýna (Ústecký) (4) - Křešice 02:30.68 02:30.68 - 86
7. OK Nováková Eliška (Ústecký) (9) - Radešín 02:33.69 02:33.69 - 84
8. OK Herczová Zoe (Ústecký) (5) - SDH Bílina 02:50.33 02:50.33 - 82
9. OK Volencová Rozárie (Ústecký) (14) - Řehlovice 03:19.89 03:19.89 - 80
10. OK Votavová Jindřiška (Ústecký) (15) - Vědomice 03:28.78 03:18.78 00:10.00 78
11. OK Stříbrná Ema (Ústecký) (11) - Řehlovice 03:56.64 03:56.64 - 76
12. OK Brožová Anna (Ústecký) (3) - Řehlovice 04:22.19 04:22.19 - 74
13. OK Sachetová Julie (Ústecký) (10) - Křešice 04:36.46 04:26.46 00:10.00 72
DNF Báchorová Rozálie (Ústecký) (1) - Křešice - - - 0
DNF Kropáčková Veronika (Ústecký) (7) - Vědomice - - - 0
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 30
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Majer Josef (Ústecký) - SDH Štrbice 01:27.36 01:27.36 - 100
2. OK Kouba Ondřej () - Vědomice 01:40.55 01:40.55 - 95
3. OK Otta Jakub () - Křešice 01:46.91 01:46.91 - 92
4. OK Štěpánek Matěj (Ústecký) - Křešice 01:47.19 01:47.19 - 90
5. OK Prošek Max () - SDH Klapý 01:47.50 01:47.50 - 88
6. OK Vachulka Václav () - Žitenice-Pohořany 01:48.68 01:48.68 - 86
7. OK Drábek Ondřej (Ústecký) - SDH Štrbice 01:59.15 01:59.15 - 84
8. OK Kounický Kristián (Ústecký) - SDH Brozany nad Ohří 02:03.78 02:03.78 - 82
9. OK Piksa Filip () - Žitenice-Pohořany 02:08.11 02:08.11 - 80
10. OK Fuxa Jan () - Žitenice-Pohořany 02:11.22 02:11.22 - 78
11. OK Hrstka Matěj (Ústecký) - Brozany nad Ohří 02:12.47 02:12.47 - 76
12. OK Měchýř Martin (Ústecký) - SDH Štrbice 02:14.39 02:04.39 00:10.00 74
13. OK Tarant Pavel (Ústecký) - Bílina 02:20.48 02:10.48 00:10.00 72
14. OK Dengler Josef (Ústecký) - Řehlovice 02:22.39 01:52.39 00:30.00 70
15. OK Fencl Samuel (Ústecký) - Řehlovice 02:27.94 02:07.94 00:20.00 68
16. OK Frejka Zdeněk (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:33.29 02:33.29 - 66
17. OK Šnor Jakub (Ústecký) - SDH Bílina 02:33.89 02:03.89 00:30.00 64
18. OK Kořenský Jakub (Ústecký) - Řehlovice 02:41.74 02:31.74 00:10.00 62
19. OK Fišer Ondřej (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:42.25 02:02.25 00:40.00 60
20. OK Hampl Daniel (Ústecký) - Vědomice 02:42.79 02:42.79 - 58
21. OK Křehlík Marek () - Žitenice-Pohořany 02:45.75 02:05.75 00:40.00 56
22. OK Laube Vít () - SDH Klapý 02:56.94 02:16.94 00:40.00 54
23. OK Valach Marek (Ústecký) - Řehlovice 03:08.84 02:58.84 00:10.00 52
24. OK Kořenský Adam (Ústecký) - Řehlovice 03:16.34 02:46.34 00:30.00 50
25. OK Otta Matěj (Ústecký) - Křešice 03:16.76 02:56.76 00:20.00 48
26. OK Hrzán Daniel (Ústecký) - Radešín 03:33.82 03:13.82 00:20.00 46
27. OK Wenzl Pavel (Ústecký) - Radešín 06:46.07 06:06.07 00:40.00 44
28. OK Pulchart Václav (Ústecký) - Řehlovice - 00:00.00 - 0
DNF Hejl Štěpán (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Štěpánek Matěj () - Křešice - - - 0
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 19
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošková Emma () (11) - SDH Klapý 01:39.32 01:39.32 - 100
2. OK Drábková Nora (Ústecký) (1) - SDH Štrbice 01:40.03 01:40.03 - 95
3. OK Klasová Jitka (Ústecký) (6) - SDH Štrbice 01:41.71 01:41.71 - 92
4. OK Kúhnová Viktorie (Ústecký) (8) - Žitenice-Pohořany 01:42.68 01:42.68 - 90
5. OK Loukotová Adéla () (9) - SDH Klapý 01:47.16 01:47.16 - 88
6. OK Hatláková Adéla (Ústecký) (3) - Žitenice-Pohořany 01:48.69 01:48.69 - 86
7. OK Řezáčová Věra () (14) - Křešice 01:51.53 01:41.53 00:10.00 84
8. OK Steklá Kateřina () (16) - Křešice 01:52.20 01:52.20 - 82
9. OK Steinmetzová Simona () (15) - SDH Klapý 02:05.92 02:05.92 - 80
10. OK Votavová Libuše () (19) - Vědomice 02:06.72 02:06.72 - 78
11. OK Maierová Ema (Ústecký) (10) - SDH Bílina 02:17.82 02:17.82 - 76
12. OK Hollová Kateřina (Ústecký) (4) - SDH Polepy 02:17.95 02:07.95 00:10.00 74
13. OK Hábltová Eliška (Ústecký) (2) - SDH Polepy 02:40.67 02:40.67 - 72
14. OK Prudičová Magdalena (Ústecký) (12) - SDH Bílina 02:58.62 02:58.62 - 70
15. OK Valachová Klára (Ústecký) (18) - Řehlovice 03:09.63 02:09.63 01:00.00 68
16. OK Kalousová Andrea (Ústecký) (5) - SDH Polepy 03:11.45 02:31.45 00:40.00 66
17. OK Rybenská Barbora (Ústecký) (13) - Křešice 03:12.48 03:12.48 - 64
18. OK Kropáčková Lucie (Ústecký) (7) - Vědomice 03:14.36 03:04.36 00:10.00 62
DNF Šindelářová Eliška (Ústecký) (17) - Radešín - - - 0
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 22
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Laube Jindřich (Ústecký) (6) - SDH Klapý 01:55.48 01:55.48 - 100
2. OK Tydlitát Pavel (Ústecký) (20) - Charvatce 02:01.93 02:01.93 - 95
3. OK Paneš Patrik () (11) - Vědomice 02:18.22 02:18.22 - 92
4. OK Mařík Tomáš (Ústecký) (8) - Charvatce 02:31.25 02:31.25 - 90
5. OK Smetana Lukáš (Ústecký) (14) - Malešov 02:39.24 02:39.24 - 88
6. OK Tůma Martin (Ústecký) (19) - Charvatce 02:39.61 02:39.61 - 86
7. OK Švanda Tobias (Ústecký) (18) - SDH Štrbice 02:39.75 02:39.75 - 84
8. OK Šindelář Lukáš (Ústecký) (16) - Radešín 02:40.01 02:20.01 00:20.00 82
9. OK Janda Adam (Ústecký) (2) - Vědomice 02:42.59 02:32.59 00:10.00 80
10. OK Němec Adam (Ústecký) (9) - SDH Klapý 02:50.49 02:20.49 00:30.00 78
11. OK Kounický Maxmilián (Ústecký) (4) - SDH Brozany nad Ohří 02:54.73 02:24.73 00:30.00 76
12. OK Piksa David () (12) - Žitenice-Pohořany 02:56.37 02:56.37 - 74
13. OK Němec Tobiáš (Ústecký) (10) - SDH Klapý 02:56.43 02:26.43 00:30.00 72
14. OK Hunčovský Alexej (Ústecký) (1) - Vědomice 02:56.62 02:56.62 - 70
15. OK Záhrobský Václav () (22) - Žitenice-Pohořany 02:58.24 02:28.24 00:30.00 68
16. OK Vavruška Pavel (Ústecký) (21) - Radešín 03:01.25 02:41.25 00:20.00 66
17. OK Laube Matěj (Ústecký) (5) - SDH Klapý 03:11.47 02:41.47 00:30.00 64
18. OK Kolda Tomáš () (3) - Žitenice-Pohořany 03:24.49 03:24.49 - 62
19. OK Lukavský Jakub (Ústecký) (7) - Řehlovice 03:38.30 03:08.30 00:30.00 60
20. OK Sviantek Jan Matěj (Ústecký) (15) - SDH Polepy 03:41.11 03:01.11 00:40.00 58
21. OK Seifert Matěj (Ústecký) (13) - SDH Bílina 03:54.67 03:24.67 00:30.00 56
DNF Špulák Matěj (Ústecký) (17) - SDH Klapý - - - 0
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Ungerová Ella () (22) - SDH Klapý 01:58.29 01:58.29 - 100
2. OK Fiedlerová Anna () (2) - Koštice 02:05.29 02:05.29 - 95
3. OK Koubová Adéla () (10) - Vědomice 02:06.05 02:06.05 00:00.00 92
4. OK Krajníková Laura (Ústecký) (11) - Malešov 02:12.95 02:12.95 - 90
5. OK Strachová Kateřina () (21) - Vědomice 02:18.35 02:18.35 - 88
6. OK Henschová Soňa (Ústecký) (4) - SDH Polepy 02:28.93 02:28.93 - 86
7. OK Hábltová Štěpánka (Ústecký) (3) - SDH Polepy 02:29.26 02:29.26 - 84
8. OK Korpalová Anežka () (9) - Bechlín 02:29.35 02:29.35 - 82
9. OK Lubasová Nella (Ústecký) (12) - SDH Klapý 02:35.66 02:35.66 - 80
10. OK Malířová Natálie (Ústecký) (14) - SDH Klapý 02:37.17 02:37.17 - 78
11. OK Samcová Zuzana () (18) - Žitenice-Pohořany 02:42.18 02:42.18 - 76
12. OK Steklá Jana () (20) - Křešice 02:47.30 02:47.30 - 74
13. OK Radová Emílie (Ústecký) (16) - Křešice 02:47.40 02:47.40 - 72
14. OK Maierová Eva (Ústecký) (13) - SDH Bílina 02:50.00 02:50.00 - 70
15. OK Hyšplerová Antonie () (7) - Vědomice 02:55.20 02:55.20 - 68
16. OK Zemanová Jana () (23) - Žitenice-Pohořany 02:56.42 02:56.42 - 66
17. OK Salavová Marie (Ústecký) (17) - SDH Polepy 02:58.25 02:58.25 - 64
18. OK Puchtová Nikol (Ústecký) (15) - Řehlovice 03:21.63 03:21.63 - 62
19. OK Sedláčková Valerie () (19) - Žitenice-Pohořany 03:23.37 03:03.37 00:20.00 60
20. OK Hofmanová Laura (Ústecký) (6) - SDH Polepy 03:25.49 02:55.49 00:30.00 58
21. OK Jáhenová Amálie (Ústecký) (8) - SDH Klapý 03:37.33 03:07.33 00:30.00 56
22. OK Dvořáková Petra (Ústecký) (1) - SDH bilina 04:38.00 04:38.00 - 54
DNF Hodná Karolína (Ústecký) (5) - Vědomice - - - 0
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Viceník Jakub (Ústecký) (11) - SDH Klapý 01:27.14 01:27.14 - 100
2. OK Krupička Josef () (3) - Křešice 01:48.56 01:48.56 - 95
3. OK Polák Jakub (Ústecký) (8) - Bílina 01:57.21 01:57.21 - 92
4. OK Řezáč Tomáš () (9) - Křešice 02:02.50 02:02.50 - 90
5. OK Mecera Šimon () (5) - Křešice 02:03.14 02:03.14 - 88
6. OK Vachulka Tadeáš () (10) - Žitenice-Pohořany 02:04.24 02:04.24 - 86
7. OK Němec Tomáš (Ústecký) (6) - SDH Klapý 02:07.03 02:07.03 - 84
8. OK Křehlík Zdeněk () (4) - Žitenice-Pohořany 02:10.79 02:10.79 - 82
9. OK Kodet Matyáš () (2) - Křešice 02:11.29 02:11.29 - 80
10. OK Judl Jakub () (1) - Křešice 02:16.58 02:16.58 - 78
11. OK Zemanec Jan (Ústecký) (12) - SDH Brozany nad Ohří 02:26.79 02:16.79 00:10.00 76
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 18
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hauptvoglová Pavla () - SDH Klapý 01:45.79 01:45.79 - 100
2. OK Tícová Anna (Ústecký) - SDH Klapý 01:48.55 01:48.55 - 95
3. OK Mecerová Alžběta () - Křešice 01:54.70 01:54.70 - 92
4. OK Turke Linda () - Křešice 01:57.65 01:57.65 - 90
5. OK Novotná Daniela (Ústecký) - SDH Polepy 02:08.12 02:08.12 - 88
6. OK Pecková Dominika (Ústecký) - SDH Bílina 02:08.87 02:08.87 - 86
7. OK Tůmová Tereza (Ústecký) - Charvatce 02:12.03 02:12.03 - 84
8. OK Macková Rozálie (Ústecký) - Bechlín 02:15.27 02:15.27 - 82
9. OK Krajčovičová Tereza (Ústecký) - SDH Klapý 02:16.71 01:46.71 00:30.00 80
10. OK Svobodová Amálie (Ústecký) - SDH Klapý 02:18.85 01:48.85 00:30.00 78
11. OK Slezáková Veronika (Ústecký) - SDH Polepy 02:25.56 01:55.56 00:30.00 76
12. OK Berkyova Eliška (Ústecký) - SDH Bílina 02:30.14 02:30.14 - 74
13. OK Bízová Tereza (Ústecký) - Malešov 02:40.78 02:40.78 - 72
14. OK Havlasová Barbora (Ústecký) - Malešov 02:52.42 02:52.42 - 70
15. OK Šindelářová Beáta (Ústecký) - Radešín 02:58.33 02:08.33 00:50.00 68
16. OK Černá Ema (Ústecký) - Malešov 03:02.48 02:52.48 00:10.00 66
17. OK Vochomůrková Natalie (Ústecký) - Bílina 03:15.57 03:15.57 - 64
18. OK Poláková Klaudie (Ústecký) - SDH Bílina 03:50.78 03:10.78 00:40.00 62
3-5 let
chlapci - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Gipfl Matyáš (Ústecký) (9) - SDH Štrbice 01:53.74 01:53.74 - 100
2. OK Volenec Matyáš (Ústecký) (24) - Řehlovice 02:08.78 02:08.78 - 95
3. OK Kinčl Damián (Ústecký) (11) - Radešín 02:11.06 02:11.06 - 92
4. OK Cibulka Štěpán (Ústecký) (6) - Křešice 02:13.89 02:13.89 - 90
5. OK Bolech Adam () (4) - SDH Klapý 02:16.30 02:16.30 - 88
6. OK Klvač Ondřej () (14) - SDH Klapý 02:20.38 02:20.38 - 86
7. OK Vaněk Václav (Ústecký) (23) - Řehlovice 02:29.79 02:29.79 - 84
8. OK Burmaz Denis (Ústecký) (5) - SDH Polepy 02:32.50 02:32.50 - 82
9. OK Klas Richard (Ústecký) (13) - SDH Štrbice 02:38.56 02:38.56 - 80
10. OK Prokš Marek (Ústecký) (20) - Křešice 02:38.73 02:38.73 - 78
11. OK Zahrádka Max (Ústecký) (25) - SDH Polepy 02:55.37 02:45.37 00:10.00 76
12. OK Mucha Vojtěch (Ústecký) (17) - Řehlovice 02:57.03 02:47.03 00:10.00 74
13. OK Báchor Kryštof (Ústecký) (2) 1 Křešice 03:01.06 03:01.06 - 72
14. OK Frejka Filip (Ústecký) (7) - Žitenice-Pohořany 03:06.05 02:56.05 00:10.00 70
15. OK Novotný Jan (Ústecký) (18) - SDH Klapý 03:08.89 03:08.89 - 68
16. OK Pilný Tomáš (Ústecký) (19) - SDH Bílina 03:12.67 03:12.67 - 66
17. OK Malíř Patrik () (16) - SDH Klapý 03:18.76 03:08.76 00:10.00 64
18. OK Adamec Štěpán (Ústecký) (1) 1 SDH BÍLINA 03:27.83 03:27.83 - 62
19. OK Kinšt Adam (Ústecký) (12) - SDH Klapý 03:48.56 03:48.56 - 60
20. OK Lodl Damian Tadeusz (Ústecký) (15) - Vědomice 05:36.63 04:36.63 01:00.00 58
21. OK Svoboda Matyáš (Ústecký) (21) - SDH Bílina 06:29.77 06:29.77 - 56
DNF Bílek Jiří (Ústecký) (3) 1 Vědomice - - - 0
DNF Kasl Alan (Ústecký) (10) - SDH Klapý - - - 0