Ledenická stovka
logo
Místo závodu:
Ledenice
Začátek závodu:
08.05.2023 11:40
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
SDH Ledenice - Matouš Janovský, tel. 725 797 414; e-mail: sdh-ledenice@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Soutěž v běhu na 100m s překážkami, zařazená do seriálu Jihočekých stovek.

Přihlášených jednotlivců:
148 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
mladší dorostenky
dívky - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 26
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bužková Zuzana (Jihočeský) - Drahotěšice 00:19.48 00:20.23 P 00:19.48 P - 20
2. OK Vondrášková Lenka () - Borovany 00:19.74 00:25.46 P 00:19.74 P - 18
3. OK Danielová Denisa () - Dolní Bukovsko 00:20.18 00:00.00 N 00:20.18 P - 16
4. OK Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) - Nová Ves 00:20.34 00:21.00 P 00:20.34 P - 14
5. OK Šimková Kamila (Středočeský) - Střezimíř 00:20.50 00:21.73 P 00:20.50 P - 12
6. OK Šimáková Markéta (Středočeský) - Střezimíř 00:20.85 00:21.22 P 00:20.85 P - 11
7. OK Adamcová Marie () - Borovany 00:21.13 00:21.13 P 00:23.01 P - 10
8. OK Černá Natálie () - Borovany 00:21.16 00:21.16 P 00:30.04 P - 9
9. OK Smáhová Lucie (Plzeňský) - Bystřice nad Úhlavou 00:21.26 00:21.26 P 00:21.76 P - 8
10. OK Primová Simona () - 00:21.38 00:21.38 P 00:22.03 P - 7
11. OK Pexová Barbora () - 00:21.48 00:26.28 P 00:21.48 P - 6
12. OK Šeberová Elena (Jihočeský) - Nové Homole 00:22.05 - 00:22.05 P - 5
13. OK Kotlanová Karin (Plzeňský) - Bystřice nad Úhlavou 00:22.43 00:22.43 P 00:22.98 P - 4
14. OK Velková Lucie (Jihočeský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nové Homole 00:22.47 00:22.49 P 00:22.47 P - 3
15. OK Švěhlová Barbora () - Drahonice 00:22.91 00:23.35 P 00:22.91 P - 2
16. OK Šedivá Kateřina (Jihočeský) - Soběnov 00:22.99 00:22.99 P 00:23.07 P - 1
17. OK Novotná Monika (Středočeský) - Střezimíř 00:23.90 00:24.07 P 00:23.90 P - 1
18. OK Polívková Markéta () - Borovany 00:24.08 00:24.91 P 00:24.08 P - 1
19. OK Píchová Adéla (Jihočeský) - Olešník 00:24.66 00:29.67 P 00:24.66 P - 1
20. OK Němcová Nikola () - Besednice 00:24.93 00:31.53 P 00:24.93 P - 1
21. OK Fůrová Kristýna () - Střezimíř 00:25.30 00:25.30 P 00:26.69 P - 1
22. OK Lavičková Lucie () - Velešín 00:25.51 00:32.09 P 00:25.51 P - 1
23. OK Hantová Nella (Jihočeský) - Nové Homole 00:25.95 00:30.93 P 00:25.95 P - 1
24. OK Hurtová Lucie (Jihočeský) - Miletín 00:27.31 00:27.31 P - - 1
25. OK Velková Petra (Jihočeský) - Nové Homole 00:28.05 00:28.61 P 00:28.05 P - 1
26. OK Gajová Alžběta (Jihočeský) - Velešín 00:31.30 00:31.30 P 00:31.84 P - 1
střední dorostenky
dorostenky - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 29
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Peštálová Hana (Vysočina) - Budíkovice 00:19.44 00:19.71 P 00:19.44 P - 20
2. OK Lacinová Nikola (Plzeňský) - Želčany 00:20.25 00:20.25 P 00:20.25 P - 18
3. OK Vávrová Petra (Jihočeský) - Nedabyle 00:20.28 00:23.86 P 00:20.28 P - 16
4. OK Vladyková Karolína (Jihočeský) - Miletín 00:20.33 00:20.33 P 00:23.88 P - 14
6. OK Bastlová Karolína () - Smrkov 00:20.65 00:22.65 P 00:20.65 P - 11
7. OK Škalová Magdaléna (Plzeňský) - Želčany 00:20.96 00:20.96 P 00:21.01 P - 10
8. OK Nýdlová Veronika () - Borovany 00:21.00 00:21.26 P 00:21.00 P - 9
9. OK Dokulilova Veronika (Vysočina) - Rokytnice nad Rokytnou 00:21.05 00:23.19 P 00:21.05 P - 8
10. OK Peštová Amálie (Středočeský) - SDH Nechvalice 00:21.13 00:21.13 P 00:21.27 P - 7
11. OK Hlaváčová Kateřina (Jihočeský) - Lišov 00:21.41 - 00:21.41 P - 6
12. OK Trnková Karolína () - Olešník 00:21.49 00:21.61 P 00:21.49 P - 5
13. OK Kopřivová Nela (Plzeňský) - Dešenice 00:21.61 00:22.00 P 00:21.61 P - 4
14. OK Šimůnková Renata (Jihočeský) - SDH Svatá Maří 00:21.83 - 00:21.83 P - 3
15. OK Růžičková Natálie () - Olešník 00:21.94 00:22.61 P 00:21.94 P - 2
16. OK Štabrňáková Petra (Jihočeský) - Olešník 00:22.67 00:22.67 P 00:48.13 P - 1
17. OK Machová Martina () - Olešník 00:22.76 00:22.76 P 00:24.58 P - 1
18. OK Šimáková Adéla (Jihočeský) - Volyně 00:23.08 00:23.08 P 00:25.37 P - 1
19. OK Kmínková Karolína (Jihočeský) - Nedabyle 00:23.34 00:23.34 P 00:23.38 P - 1
20. OK Tůmová Terezie (Jihočeský) - Soběnov 00:23.40 00:23.40 P 09:09.99 P - 1
21. OK Hájíčková Adéla () - Olešník 00:23.48 00:23.48 P 00:24.01 P - 1
23. OK Majdáková Jana (Plzeňský) - SDH Dešenice 00:25.01 00:25.01 P 00:31.29 P - 1
24. OK Grohmanová Rozálie () - Radostice 00:25.02 00:25.02 P - - 1
25. OK Pátá Ema (Praha) - České Budějovice 00:25.27 00:54.18 P 00:25.27 P - 1
26. OK Jansová Klára (Jihočeský) - Nové Homole 00:25.82 00:25.82 P 00:26.74 P - 1
27. OK Fesslová Adéla (Jihočeský) - Nové Homole 00:25.96 00:33.57 P 00:25.96 P - 1
28. OK Ježková Eliška () - Olešník 00:26.47 00:26.47 P 00:36.00 P - 1
29. OK Jakešová Kateřina (Jihočeský) - Nová Ves 00:28.38 00:28.38 P - - 1
30. OK Pechlátová Barbora (Jihočeský) - Volyně 00:29.18 00:29.96 P 00:29.18 P - 1
31. OK Strolená Karolína (Plzeňský) - Vrčeň - - 09:09.99 N - 0
starší dorostenky
ženy - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Umnerová Anna (Plzeňský) - SDH Dobřany 00:17.03 00:17.03 P - - 20
2. OK Šebková Terezie (Středočeský) - Tomice II 00:19.17 00:19.17 P 00:19.20 P - 18
3. OK Křížová Lucie (Jihočeský) - Prostřední Svince 00:19.57 - 00:19.57 P - 16
4. OK Brázdová Linda (Středočeský) - SDH Střezimíř 00:19.58 00:19.58 P 00:19.93 P - 14
5. OK Chudlářská Šárka (Jihočeský) - SDH Svatá Maří 00:19.96 00:20.16 P 00:19.96 P - 12
6. OK Nohavová Hana (Jihočeský) - Lišov 00:20.09 00:21.51 P 00:20.09 P - 11
7. OK Eliášová Lada (Středočeský) - Střezimíř 00:20.53 00:20.53 P 00:21.58 P - 10
8. OK Lubinská Nikoleta (Jihočeský) - Lišov 00:20.54 - 00:20.53 P 00:00.01 9
9. OK Štefková Nikola (Jihočeský) - Svatá Maří 00:20.63 00:20.63 P 00:21.03 P - 8
10. OK Kateřina Králová (Jihočeský) - SDH Běleč 00:20.97 00:20.97 P - - 7
11. OK Trmotová Klára (Plzeňský) - Dlažov 00:21.01 00:21.01 P 00:21.45 P - 6
12. OK Častová Eliška (Jihočeský) - Svatá Maří 00:21.12 00:21.12 P 00:22.72 P - 5
13. OK Mašková Magdaléna () - Smrkov 00:21.56 00:29.44 P 00:21.56 P - 4
14. OK Síkorová Karolína (Jihočeský) - Besednice 00:23.01 00:24.04 P 00:23.01 P - 3
15. OK Šejbová Tereza (Středočeský) - Petrovice 00:25.20 - 00:25.20 P - 2
16. OK Svatošová Michaela () - Smrkov 00:34.64 00:34.64 P - - 1
ženy
ženy - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šestáková Lenka (Jihočeský) - Ledenice 00:17.76 00:19.58 P 00:17.76 P - 25
3. OK Fialová Jana (Jihočeský) - SDH Běleč 00:19.87 00:20.55 P 00:19.87 P - 20
4. OK Macková Kateřina (Jihočeský) - Tábor 00:20.45 00:20.74 P 00:20.45 P - 18
5. OK Ženíšková Viktorie () - ČHJ Křepenice 00:20.55 00:21.83 P 00:20.55 P - 16
6. OK Strnadová Pavlína () - Dolní Bukovsko 00:20.82 00:20.82 P 09:09.99 N - 15
7. OK Máchová Pavla (Jihočeský) - Strážkovice 00:21.36 00:21.36 P 00:52.12 P - 14
8. OK Šebková Veronika () - Tomice II 00:21.51 00:25.84 P 00:21.51 P - 13
9. OK Svatošová Kateřina () - Smrkov 00:21.74 00:21.74 P 00:22.34 P - 12
10. OK Kostrounová Denisa (Jihočeský) - Nové Homole 00:21.81 00:22.80 P 00:21.81 P - 11
11. OK Trojáková Simona (Jihočeský) - Strážkovice 00:21.95 00:23.92 P 00:21.95 P - 10
12. OK Klímová Klára (Středočeský) - SDH Úvaly 00:22.11 00:25.80 P 00:22.11 P - 9
13. OK Žibřidová Lucie (Středočeský) - Mnichovice 00:22.15 00:29.17 P 00:22.15 P - 8
14. OK Nekolová Pavlína () - Dolní Bukovsko 00:23.25 00:23.25 P - - 7
15. OK Svatošová Jaroslava () - Smrkov 00:23.76 00:24.53 P 00:23.76 P - 6
16. OK Šerpánová Jiřina (Jihočeský) - SDH Náchod-Tábor 00:27.73 00:27.73 P 00:28.54 P - 5
mladší dorostenci
chlapci - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 7
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Macho ml. Tomáš () - Olešník 00:20.03 00:34.48 P 00:20.03 P - 20
2. OK Strolený Jindřich (Plzeňský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vrčeň 00:20.33 00:26.21 P 00:20.33 P - 18
3. OK Kubeš Antonín () - Olešník 00:21.74 00:24.01 P 00:21.74 P - 16
4. OK Pražák Štěpán (Jihočeský) - Nové Homole 00:21.90 00:21.90 P 00:30.90 P - 14
5. OK Kosík Petr () - Smrkov 00:23.11 00:23.45 P 00:23.11 P - 12
6. OK Buneš Lukáš (Jihočeský) - Olešník 00:25.42 00:26.04 P 00:25.42 P - 11
7. OK Božovský Kryštof () - Olešník - - 09:09.99 N - 0
střední dorostenci
dorostenci - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Krs Adam (Plzeňský) - Dolní Lukavice 00:17.24 00:17.66 P 00:17.24 P - 20
2. OK Voříšek Tadeáš () - Letkov SPORT 00:17.98 00:17.98 P - - 18
3. OK Kudibal Adam (Středočeský) - SDH Bystřice 00:18.14 00:18.74 P 00:18.14 P - 16
4. OK Herda Vilém () - Borovany 00:18.43 00:18.43 P 00:26.35 P - 14
5. OK Zoch Jan () - Drahonice 00:18.70 00:18.70 P 00:31.13 P - 12
6. OK Neužil Vít (Jihočeský) - Svatá Maří 00:19.11 00:19.22 P 00:19.11 P - 11
7. OK Novák Adam () - Smrkov 00:19.56 00:19.89 P 00:19.56 P - 10
8. OK Čermák Matyáš () - Borovany 00:19.60 00:19.60 P 00:19.69 P - 9
9. OK Velek Martin (Jihočeský) - Nové Homole 00:19.63 00:19.63 P 00:20.00 P - 8
10. OK Petr Vojtěch () - Borovany 00:20.12 00:27.33 P 00:20.12 P - 7
11. OK Trestr Dominik () - Velešín 00:21.48 00:21.48 P 00:27.73 P - 6
12. OK Jansa David (Jihočeský) - Nové Homole 00:21.76 00:25.73 P 00:21.76 P - 5
13. OK Čabela Jan (Jihočeský) - Soběnov 00:22.49 00:22.49 P 00:22.54 P - 4
14. OK Mládek Tomáš () - Borovany 00:25.19 00:25.40 P 00:25.19 P - 3
15. OK Kašpírek Marian () - Borovany 00:28.61 00:28.61 P 00:30.61 P - 2
starší dorostenci
muži - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 21
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Knotek Tomáš (Středočeský) - Střezimíř 00:17.02 00:17.02 P - - 20
2. OK Novotný Tomáš (Jihočeský) - SDH Jílovice 00:17.60 00:17.60 P - - 18
3. OK Častoral Adam (Jihočeský) - Drahonice 00:17.74 - 00:17.74 P - 16
4. OK Vlčan Mikuláš (Vysočina) - Výčapy 00:17.86 00:17.86 P - - 14
5. OK Švehla Marek () - Drahonice 00:18.20 00:25.76 P 00:18.20 P - 12
6. OK Zoch Josef (Jihočeský) - Drahonice 00:18.97 00:30.95 P 00:18.97 P - 11
7. OK Soukup Michal () - ČHJ Křepenice 00:19.22 00:19.34 P 00:19.22 P - 10
8. OK Šafář Jakub (Jihočeský) - Lišov 00:19.45 00:19.45 P - - 9
9. OK Šimek Milan (Plzeňský) - Dolní Lukavice 00:19.46 00:19.94 P 00:19.46 P - 8
10. OK Dudlíček Štěpán () - Dolní Bukovsko 00:19.70 00:25.00 P 00:19.70 P - 7
11. OK Kulíř Šimon () - Drahonice 00:20.13 00:20.83 P 00:20.13 P - 6
12. OK Mihál Mikoláš (Jihočeský) - SDH Tábor 00:20.86 00:20.86 P - - 5
13. OK Macek Ondřej (Jihočeský) - Tábor 00:21.13 00:21.15 P 00:21.13 P - 4
15. OK Geisler Tomáš (Středočeský) - SDH Úvaly 00:21.20 00:22.28 P 00:21.20 P - 2
16. OK Taitl Kristián (Plzeňský) - Nepomuk 00:21.41 00:21.41 P 00:29.66 P - 1
17. OK Vachta Jiří () - Drahonice 00:21.61 00:23.13 P 00:21.61 P - 1
18. OK Svoboda Martin () - Drahonice 00:21.80 - 00:21.80 P - 1
19. OK Guňka Jakub (Jihočeský) - Nové Homole 00:22.07 00:22.07 P 00:22.35 P - 1
20. OK Henzl Miloš (Jihočeský) - Nové Homole 00:22.76 00:23.76 P 00:22.76 P - 1
21. OK Ruzicka Jiri Daniel (Středočeský) - SDH Úvaly 00:24.01 00:24.01 P - - 1
23. OK Petr Mikuláš () - Borovany 00:26.05 00:26.05 P 09:09.99 P - 1
muži
muži - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 19
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pavlík Jan (Středočeský) - Mezno 00:17.62 00:17.62 P - - 25
2. OK Knotek Radim (Středočeský) - HZS JČK/Střezimíř 00:17.64 00:17.64 P - - 22
3. OK Nýdl Jakub (Jihočeský) - Borovany/HZS JČK 00:17.83 00:18.05 P 00:17.83 P - 20
4. OK Tomášek Ondřej () - ČHJ Křepenice 00:17.91 00:17.91 P - - 18
5. OK Völfel David (Jihočeský) - Strážkovice/HZS JČK 00:17.97 00:17.97 P - - 16
6. OK Tomášek Martin (Jihočeský) - Borovany / HZS JČK 00:18.27 00:21.05 P 00:18.27 P - 15
7. OK Sova Pavel (Plzeňský) - Nevřeň 00:19.07 00:19.07 P 00:19.13 P - 14
9. OK Matějka Zdeněk (Jihočeský) - Svatá Maří 00:19.56 00:19.57 P 00:19.56 P - 12
10. OK Veselý Jiří (Jihočeský) - Ledenice 00:19.68 00:19.77 P 00:19.68 P - 11
12. OK Mareš Michal (Jihočeský) - Běleč 00:20.30 00:21.20 P 00:20.30 P - 9
13. OK Kouba Josef (Jihočeský) - SDH Srubec 00:20.86 00:20.86 P 00:21.85 P - 8
14. OK Macho st. Tomáš () - Olešník 00:21.25 00:22.03 P 00:21.25 P - 7
15. OK Matouš Lukáš (Plzeňský) - Nevřeň 00:21.77 00:21.77 P 00:22.89 P - 6
16. OK Břenda Roman (Jihočeský) - SDH Běleč 00:22.23 00:23.00 P 00:22.23 P - 5
17. OK Petřina Martin (Středočeský) - ČHJ Křepenice 00:24.27 00:27.08 P 00:24.27 P - 4
18. OK Vimr Josef (Plzeňský) - Želčany 00:24.57 00:24.57 P 00:26.43 P - 3
19. OK Peterka Pavel (Jihočeský) - Nové Homole 00:24.81 00:24.81 P 00:26.29 P - 2
20. OK Janoušek Jiří (Praha) - Nové Homole 00:25.04 - 00:25.04 P - 1
21. OK Šofka Adam (Středočeský) - ČHJ Křepenice 00:31.27 - 00:31.27 P - 1