Bzučanské stovkování
logo
Místo závodu:
Lišov
Začátek závodu:
30.07.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
SDH Dobřejovice - Lenka Koubová, tel. 607 544 537; e-mail: Lenkaosmerovakoubova@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Soutěž v běhu na 100m s překážkami, zařazená do seriálu Jihočekých stovek.

Přihlášených jednotlivců:
126 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
Muži
muži - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Soukup Dominik (Plzeňský) (17) - Žebnice 00:16.40 00:16.40 P 09:09.99 N - 25
2. OK Tomášek Ondřej () (2) - ČHJ Křepenice 00:17.24 00:17.24 P 00:00.00 N - 22
3. OK Drnek David (Plzeňský) (4) - Letkov 00:17.31 00:18.43 P 00:17.31 P - 20
4. OK Pavlík Jan (Středočeský) (1) - Mezno 00:17.91 00:17.91 P 09:09.99 N - 18
5. OK Fiala Michal (Jihočeský) (11) - SDH Běleč 00:18.63 00:21.10 P 00:18.63 P - 16
6. OK Koňas Matěj (Středočeský) (8) - SDH Březnice 00:18.96 00:18.96 P 00:19.46 P - 15
7. OK Vojta Erik (Středočeský) (14) - Březové Hory 00:19.41 00:19.41 P 00:22.13 P - 14
8. OK Vimr Josef (Plzeňský) (3) - Želčany 00:19.48 00:21.54 P 00:19.48 P - 13
9. OK Benák Matěj (Středočeský) (7) - SDH Chotýšany 00:19.52 00:21.25 P 00:19.52 P - 12
10. OK Matouš Lukáš (Plzeňský) (12) - Nevřeň 00:19.57 00:19.57 P 00:20.52 P - 11
11. OK Kasl Václav (Plzeňský) (10) - Želčany 00:20.00 00:20.44 P 00:20.00 P - 10
12. OK Břenda Roman (Jihočeský) (16) - SDH Běleč 00:20.97 00:21.94 P 00:20.97 P - 9
13. OK Bosák Aleš (Plzeňský) (13) - Dolany 00:21.11 00:33.01 P 00:21.11 P - 8
14. OK Šota Marek (Plzeňský) (15) - Bystřice nad Úhlavou 00:21.65 00:21.65 P 09:09.99 N - 7
15. OK Macho st. Tomáš () (5) - Olešník 00:22.11 00:52.77 P 00:22.11 P - 6
16. OK Šofka Adam () (9) - ČHJ Křepenice 00:22.55 00:32.90 P 00:22.55 P - 5
17. OK Maršán Vladimír (Jihočeský) (6) - Olešník 00:24.01 00:24.01 P 00:28.95 P - 4
Starší dorostenci
muži - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novotný Tomáš (Jihočeský) (27) - SDH Jílovice 00:17.19 00:32.19 P 00:17.19 P - 20
2. OK Knotek Tomáš (Středočeský) (20) - Střezimíř 00:17.92 00:18.02 P 00:17.92 P - 18
3. OK Soukup Michal () (19) - ČHJ Křepenice 00:18.02 00:19.17 P 00:18.02 P - 16
4. OK Kasl Vojtěch (Plzeňský) (28) - Želčany 00:18.07 00:21.42 P 00:18.07 P - 14
5. OK Častoral Adam () (33) - Drahonice 00:18.11 00:18.11 P 09:09.99 N - 12
6. OK Zoch Josef () (30) - Drahonice 00:18.33 00:19.09 P 00:18.33 P - 11
7. OK Mihál Mikoláš (Jihočeský) (26) - SDH Tábor 00:19.33 00:19.33 P 00:22.57 P - 10
8. OK Šimek Milan (Plzeňský) (31) - Dolní Lukavice 00:19.79 00:19.79 P 00:21.62 P - 9
9. OK Smíšek Martin (Středočeský) (21) - Březové Hory 00:20.38 00:20.38 P 00:20.67 P - 8
10. OK Guňka Jakub () (24) - Nové Homole 00:20.67 00:20.67 P 09:09.99 N - 7
11. OK Krampera Jaroslav (Praha) (29) - ČHJ Křepenice 00:20.84 00:20.84 P 00:22.13 P - 6
12. OK Pernecký Martin () (18) - SDH Nová Bystřice 00:20.94 00:22.34 P 00:20.94 P - 5
13. OK Kosťu Jakub (Plzeňský) (22) - SDH Nezbavětice 00:21.83 00:22.64 P 00:21.83 P - 4
14. OK Macek Ondřej (Jihočeský) (32) - Tábor 00:22.10 00:22.10 P 00:32.48 P - 3
15. OK Šafář Jakub (Jihočeský) (25) - Lišov 00:23.82 00:23.82 P 09:09.99 N - 2
16. OK Švehla Marek () (34) - Drahonice 00:29.18 00:29.18 P 09:09.99 N - 1
17. OK Taitl Kristián (Plzeňský) (23) - Nepomuk - 09:09.99 N 09:09.99 N - 0
Střední dorost
dorostenci - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 19
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Krs Adam (Plzeňský) (51) - Dolní Lukavice 00:16.44 00:17.10 P 00:16.44 P - 20
2. OK Novák Matyáš () (55) - Stará Říše 00:16.98 00:17.50 P 00:16.98 P - 18
3. OK Kudibal Adam (Středočeský) (44) - SDH Bystřice 00:17.30 00:17.30 P 09:09.99 N - 16
4. OK Zoch Jan () (47) - Drahonice 00:18.27 00:18.56 P 00:18.27 P - 14
5. OK Rybár Matěj () (56) - Budíkovice 00:18.28 00:18.84 P 00:18.27 P 00:00.01 12 shoda časů
6. OK Novák Adam () (45) - Smrkov 00:19.35 00:19.42 P 00:19.35 P - 11
7. OK Velek Martin () (59) - Nové Homole 00:19.42 00:19.44 P 00:19.42 P - 10
8. OK Petr Vojtěch () (58) - Borovany 00:19.52 00:40.52 P 00:19.52 P - 9
9. OK Vachta Jiří () (53) - Drahonice 00:19.78 00:19.78 P 00:00.00 P - 8
10. OK Herda Vilém () (50) - Borovany 00:20.20 00:20.20 P 00:26.22 P - 7
11. OK Trestr Dominik () (41) - Velešín 00:20.81 09:09.99 N 00:20.81 P - 6
12. OK Jungwirth Jakub (Jihočeský) (54) - Brloh 00:20.85 00:20.85 P 09:09.99 N - 5
13. OK Prokop Václav (Jihočeský) (42) - Drahonice 00:21.14 00:21.14 P 00:21.18 P - 4
14. OK Novotný Jiří (Jihočeský) (52) - Drahotěšice 00:21.60 00:21.60 P 00:22.39 P - 3
15. OK Vlažný Ondřej () (48) - Drahotěšice 00:21.78 00:24.40 P 00:21.78 P - 2
16. OK Čabela Jan (Jihočeský) (46) - Soběnov 00:21.88 00:23.80 P 00:21.88 P - 1
17. OK Berenda Filip (Jihočeský) (43) - Olešník 00:23.14 00:23.14 P 00:23.93 P - 1
18. OK Sklenár Ondřej () (57) - SDH Nová Bystřice 00:25.54 00:25.54 P 00:26.68 P - 1
19. OK Blajer Mikuláš (Středočeský) (49) - Březové Hory 00:25.95 00:25.95 P 09:09.99 N - 1
Mladší dorost
chlapci - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Lubinski Arpád (Jihočeský) (67) - Lišov 00:19.43 00:19.43 P 00:19.65 P - 20
2. OK Kulíř Šimon () (61) - Drahonice 00:19.46 00:23.85 P 00:19.46 P - 18
3. OK Novák Jakub () (62) - Stará Říše 00:19.93 00:19.93 P 00:22.79 P - 16
4. OK Kubeš Antonín () (68) - Olešník 00:20.95 00:21.31 P 00:20.95 P - 14
5. OK Navrkal Matěj () (60) - Budíkovice 00:21.26 00:21.26 P 00:21.67 P - 12
6. OK Macho ml. Tomáš () (69) - Olešník 00:21.39 00:21.39 P 09:09.99 N - 11
7. OK Kosík Petr () (65) - Smrkov 00:23.09 00:23.29 P 00:23.09 P - 10
8. OK Tichý Ondřej () (63) - Stará Říše 00:23.31 00:23.31 P 00:31.83 P - 9
9. OK Zeman Jan () (66) - Besednice 00:25.02 00:25.02 P 00:30.36 P - 8
10. OK Buneš Lukáš () (64) - Olešník 00:37.08 09:09.99 N 00:37.08 P - 7
Ženy
ženy - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Škalová Kateřina (Plzeňský) (1) - SDH Želčany 00:17.50 00:17.50 P 00:17.57 P - 25
2. OK Jermářová Alžběta (Plzeňský) (5) - Želčany 00:18.61 00:18.88 P 00:18.61 P - 22
3. OK Růžičková Tereza (Praha) (2) - SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY 00:18.72 00:18.72 P 00:20.32 P - 20
4. OK Nekolová Pavlína () (4) - Dolní Bukovsko 00:18.94 00:18.94 P 00:19.13 P - 18
5. OK Babková Marcela (Plzeňský) (6) - Bystřice nad Úhlavou 00:18.95 00:19.78 P 00:18.94 P 00:00.01 16 shoda časů
6. OK Fialová Jana (Jihočeský) (8) - SDH Běleč 00:19.37 00:19.45 P 00:19.37 P - 15
7. OK Pašková Miluše () (9) - Nové Homole 00:19.60 00:19.60 P 00:32.61 P - 14
8. OK Fixová Kateřina (Jihočeský) (11) - Ledenice 00:19.62 00:19.62 P 00:20.56 P - 13
9. OK Ženíšková Viktorie () (3) - ČHJ Křepenice 00:19.77 00:22.71 P 00:19.77 P - 12
10. OK Šebková Veronika () (13) - Tomice II 00:20.47 00:20.47 P 00:24.45 P - 11
11. OK Strnadová Pavlína () (10) - Dolní Bukovsko 00:20.72 09:09.99 N 00:20.72 P - 10
12. OK Macková Kateřina (Jihočeský) (12) - Tábor 00:20.87 00:21.47 P 00:20.87 P - 9
13. OK Faktorová Tereza (Jihočeský) (7) - SDH Dobřejovice 00:22.38 00:25.39 P 00:22.38 P - 8
Starší dorostenky
ženy - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 19
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Umnerová Anna (Plzeňský) (25) - SDH Dobřany 00:16.97 00:19.06 P 00:16.97 P - 20
2. OK Babková Iva (Plzeňský) (18) - SDH Úněšov 00:17.12 00:17.12 P 00:24.07 P - 18
3. OK Šebková Terezie (Středočeský) (30) - Tomice II 00:18.44 00:18.91 P 00:18.44 P - 16
4. OK Skalická Eliška (Středočeský) (16) - Nechvalice 00:18.49 00:18.49 P 00:26.78 P - 14
5. OK Pašková Lenka () (32) - Nové Homole 00:18.61 00:18.94 P 00:18.61 P - 12
6. OK Křížová Lucie (Jihočeský) (19) - Prostřední Svince 00:18.68 00:18.68 P 00:19.40 P - 11
7. OK Kalná Štěpánka (Plzeňský) (21) - SDH Bystřice nad Úhlavou 00:19.25 00:21.18 P 00:19.25 P - 10
8. OK Lubinská Nikoleta (Jihočeský) (14) - Lišov 00:19.87 09:09.99 N 00:19.87 P - 9
9. OK Nohavová Hana (Jihočeský) (15) - Lišov 00:19.92 00:19.92 P 00:20.02 P - 8
10. OK Janáčková Julie (Moravskoslezský) (17) - Těrlicko-Hradiště 00:20.04 00:20.04 P 00:29.37 P - 7
11. OK Herdová Lucie (Jihočeský) (27) - Lišov 00:20.49 00:20.49 P 00:21.61 P - 6
12. OK Klímová Lucie (Královehradecký) (26) - Libáň 00:20.70 00:33.10 P 00:20.70 P - 5
13. OK Trmotová Klára (Plzeňský) (20) - Dlažov 00:20.71 00:20.71 P 00:20.81 P - 4
14. OK Kateřina Králová (Jihočeský) (24) - SDH Běleč 00:20.72 00:21.00 P 00:20.72 P - 3
15. OK Častová Eliška (Jihočeský) (23) - Svatá Maří 00:20.81 00:22.57 P 00:20.81 P - 2
16. OK Štefková Nikola (Jihočeský) (28) - Svatá Maří 00:20.93 00:21.12 P 00:20.93 P - 1
17. OK Mašková Magdaléna () (29) - Smrkov 00:21.10 00:21.30 P 00:21.10 P - 1
18. OK Síkorová Karolína (Jihočeský) (31) - Besednice 00:21.57 00:21.57 P 00:26.60 P - 1
19. OK Chudlářská Šárka (Jihočeský) (22) - SDH Svatá Maří 00:21.93 00:21.93 P 09:09.99 N - 1
Střední dorostenky
dorostenky - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 26
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vlčková Eva (Jihomoravský) (40) - SDH Výrovice 00:17.75 00:22.00 P 00:17.75 P - 20
2. OK Vávrová Petra (Jihočeský) (34) - Nedabyle 00:19.08 00:19.08 P 00:19.32 P - 18
3. OK Peštálová Hana () (42) - Budíkovice 00:19.14 00:19.14 P 00:19.15 P - 16
4. OK Miklíková Karolína (Jihočeský) (33) - Křenovice 00:19.35 00:19.35 P 00:19.36 P - 14
5. OK Peštová Amálie (Středočeský) (57) - SDH Nechvalice 00:19.40 00:19.74 P 00:19.40 P - 12
6. OK Bastlová Karolína () (35) - Smrkov 00:19.50 00:19.50 P 00:27.71 P - 11
7. OK Vladyková Karolína (Jihočeský) (36) - Miletín 00:19.78 00:19.78 P 00:24.00 P - 10
8. OK Kopřivová Nela (Plzeňský) (41) - Dešenice 00:19.79 00:19.79 P 00:19.92 P - 9
9. OK Merglová Eliška Anna (Plzeňský) (39) - Nové Sedliště 00:20.12 00:20.73 P 00:20.12 P - 8
10. OK Svajčíková Kristýna (Středočeský) (37) - Březové Hory 00:20.26 00:20.26 P 00:20.53 P - 7
11. OK Lacinová Nikola () (46) - Želčany 00:20.31 00:20.31 P 00:22.25 P - 6
12. OK Škalová Magdaléna () (38) - Želčany 00:20.36 00:20.36 P 00:20.93 P - 5
13. OK Machová Martina () (52) - Olešník 00:20.59 00:20.59 P 00:22.32 P - 4
14. OK Kofroňová Karolína (Středočeský) (50) - Střezimíř 00:20.83 00:21.22 P 00:20.83 P - 3
15. OK Trnková Karolína () (56) - Olešník 00:20.86 00:22.57 P 00:20.86 P - 2
16. OK Tolarova Hana (Jihočeský) (45) - Krenovice 00:20.89 00:21.23 P 00:20.89 P - 1
17. OK Zdražilová Nela (Středočeský) (43) - SDH Bystřice 00:20.90 00:21.64 P 00:20.89 P 00:00.01 1 shoda časů
18. OK Jakešová Kateřina (Jihočeský) (48) - Nová Ves 00:21.52 00:21.52 P 09:09.99 N - 1
19. OK Smíšková Zuzana (Středočeský) (47) - Březové Hory 00:21.70 00:21.70 P 00:21.76 P - 1
20. OK Havránková Karolína () (44) - ČHJ Křepenice 00:21.84 00:21.84 P 00:22.04 P - 1
21. OK Radová Veronika () (58) - Besednice 00:22.09 00:22.09 P 00:25.49 P - 1
22. OK Tůmová Terezie (Jihočeský) (49) - Soběnov 00:23.37 00:23.37 P 00:23.98 P - 1
23. OK Šindelářová Barbora (Jihočeský) (53) - Tábor 00:23.55 00:23.55 P 00:23.80 P - 1
24. OK Kolářová Natálie () (51) - Netřebice 00:23.70 00:32.13 P 00:23.70 P - 1
25. OK Fůrová Kristýna () (54) - Střezimíř 00:24.25 00:27.24 P 00:24.25 P - 1
26. OK Pátá Ema () (55) - České Budějovice 00:25.67 00:38.13 P 00:25.67 P - 1
Mladší dorostenky
dívky - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) (62) 4 Nová Ves 00:19.43 00:19.91 P 00:19.43 P - 20
2. OK Hurtová Lucie (Jihočeský) (59) - Miletín 00:19.81 00:20.32 P 00:19.81 P - 18
3. OK Němcová Nikola () (63) 2 Besednice 00:22.65 00:25.35 P 00:22.65 P - 16
4. OK Kotlanová Karin (Plzeňský) (61) 3 Bystřice nad Úhlavou 00:23.18 09:09.99 N 00:23.18 P - 14
5. OK Sejková Karolína () (60) 1 ČHJ Křepenice 00:25.48 00:25.48 P 00:27.88 P - 12