Krumlovská stovka
logo
Místo závodu:
Kaplice
Začátek závodu:
10.09.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Alfréd Krenauer
Propozice:
Popis:

Soutěž v běhu na 100m s překážkami, zařazená do seriálu Jihočekých stovek.

Přihlášených jednotlivců:
129 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
mladší dorostenky
dívky - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 13
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bužková Zuzana (Jihočeský) (12) 2 Drahotěšice 00:19.23 00:19.23 P 00:19.45 P - 20
2. OK Vondrášková Lenka (Jihočeský) (11) 1 Borovany 00:19.32 00:19.69 P 00:19.32 P - 18
3. OK Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) (2) 2 Nová Ves 00:20.32 00:20.32 P 00:20.51 P - 16
4. OK Hurtová Lucie (Jihočeský) (6) 2 Miletín 00:20.77 00:20.80 P 00:20.77 P - 14
5. OK Adamcová Marie (Jihočeský) (3) 1 Borovany 00:20.89 00:21.02 P 00:20.89 P - 12
6. OK Švěhlová Barbora (Jihočeský) (5) 1 Drahonice 00:22.45 00:24.95 P 00:22.45 P - 11
7. OK Lavičková Lucie (Jihočeský) (1) 1 Velešín 00:22.80 00:22.80 P 00:25.21 P - 10
8. OK Matuljaková Anežka (Jihočeský) (8) 2 SDH Adamov 00:23.33 00:25.33 P 00:23.33 P - 9
9. OK Šmausová Natálie (Jihočeský) (7) 1 Borovany 00:24.31 00:24.86 P 00:24.31 P - 8
10. OK Suhradová Sabina (Jihočeský) (4) 2 Vodňany 00:24.46 00:25.37 P 00:24.46 P - 7
11. OK Šimková Vanesa (Jihočeský) (14) 2 Vodňany 00:26.78 09:09.99 N 00:26.78 P - 6
12. OK Velková Petra (Jihočeský) (10) 2 Nové Homole 00:27.98 00:27.98 P 00:28.57 P - 5
13. OK Gajová Alžběta (Jihočeský) (13) 1 Velešín 00:29.39 00:29.39 P 09:09.99 N - 4
střední dorostenky
dorostenky - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 29
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hlaváčová Kateřina (Jihočeský) (43) 1 Lišov 00:17.71 09:09.99 N 00:17.71 P - 20
2. OK Novotná Barbora (Plzeňský) (16) 2 SDH Brod nad Tichou 00:17.74 00:17.79 P 00:17.74 P - 18
3. OK Vlčková Eva (Jihomoravský) (18) 2 SDH Výrovice 00:19.10 00:19.10 P 00:27.63 P - 16
4. OK Vávrová Petra (Jihočeský) (27) 1 Nedabyle 00:19.23 00:19.38 P 00:19.23 P - 14
5. OK Kopřivová Nela (Plzeňský) (30) 2 Dešenice 00:19.59 00:21.69 P 00:19.59 P - 12
6. OK Klášterková Jana (Plzeňský) (38) 2 Nepomuk 00:19.84 00:20.47 P 00:19.84 P - 11
7. OK Vladyková Karolína (Jihočeský) (20) 2 Miletín 00:19.85 00:23.69 P 00:19.85 P - 10
8. OK Peštová Amálie (Středočeský) (40) 2 SDH Nechvalice 00:20.10 00:23.02 P 00:20.10 P - 9
9. OK Škalová Magdaléna (Plzeňský) (42) 2 Želčany 00:20.64 00:20.64 P 00:21.42 P - 8
10. OK Strolená Karolína (Plzeňský) (22) 2 Vrčeň 00:20.83 00:21.38 P 00:20.83 P - 7
11. OK Zdražilová Nela (Středočeský) (32) 2 SDH Bystřice 00:21.01 00:21.01 P 00:22.75 P - 6
12. OK Merglová Eliška Anna (Plzeňský) (34) 2 Nové Sedliště 00:21.02 00:21.66 P 00:21.02 P - 5
13. OK Nýdlová Veronika (Jihočeský) (19) 1 Borovany 00:21.07 00:21.07 P 00:21.93 P - 4
14. OK Zemanová Kristýna (Jihočeský) (15) 1 Lišov 00:21.21 00:21.21 P 00:22.14 P - 3
15. OK Růžičková Natálie (Jihočeský) (17) 1 Olešník 00:21.32 00:22.43 P 00:21.32 P - 2
16. OK Bastlová Karolína (Jihočeský) (21) 1 Smrkov 00:21.37 00:21.37 P 00:25.52 P - 1
17. OK Machová Martina (Jihočeský) (29) 1 Olešník 00:21.42 00:22.04 P 00:21.42 P - 1
18. OK Trnková Karolína (Jihočeský) (23) 1 Olešník 00:21.58 00:21.58 P 00:24.87 P - 1
19. OK Ježková Eliška (Jihočeský) (41) 1 Olešník 00:21.60 00:22.58 P 00:21.60 P - 1
20. OK Radová Veronika (Jihočeský) (24) 2 Besednice 00:21.65 00:21.65 P 00:21.94 P - 1
21. OK Bužková Veronika (Jihočeský) (31) 1 Drahotěšice 00:21.72 00:21.72 P 00:25.80 P - 1
22. OK Jakešová Kateřina (Jihočeský) (36) 2 Nová Ves 00:22.17 00:22.17 P 00:22.24 P - 1
23. OK Kmínková Karolína (Jihočeský) (39) 1 Nedabyle 00:22.31 00:23.36 P 00:22.31 P - 1
24. OK Kolářová Natálie (Jihočeský) (33) 1 Netřebice 00:23.15 00:23.15 P 09:09.99 N - 1
25. OK Grohmanová Rozálie (Jihočeský) (25) 1 Radostice 00:23.32 00:23.32 P 00:23.94 P - 1
26. OK Šímová Tereza (Jihočeský) (26) 2 Strážkovice 00:23.35 00:23.35 P 00:30.47 P - 1
27. OK Jansová Klára (Jihočeský) (37) 1 Nové Homole 00:24.07 00:26.42 P 00:24.07 P - 1
28. OK Pátá Ema (Jihočeský) (28) 2 České Budějovice 00:31.40 00:31.40 P 00:37.50 P - 1
29. OK Hájíčková Adéla (Jihočeský) (35) 1 Olešník 00:33.74 00:33.74 P 00:34.85 P - 1
starší dorostenky
ženy - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 16
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Umnerová Anna (Plzeňský) (60) - SDH Dobřany 00:16.88 00:16.88 P 00:16.84 N - 20
2. OK Babková Iva (Plzeňský) (66) - SDH Úněšov 00:17.21 00:17.25 P 00:17.21 P - 18
3. OK Šebková Terezie (Středočeský) (62) - Tomice II 00:18.24 00:18.37 P 00:18.24 P - 16
4. OK Křížová Lucie (Jihočeský) (61) - Prostřední Svince 00:18.36 00:18.36 P 00:19.99 P - 14
5. OK Skalická Eliška (Středočeský) (54) - Nechvalice 00:18.81 00:18.81 P 00:19.00 P - 12
6. OK Pašková Lenka (Jihočeský) (53) - Nové Homole 00:18.95 00:20.29 P 00:18.95 P - 11
7. OK Lubinská Nikoleta (Jihočeský) (55) - Lišov 00:20.09 00:20.64 P 00:20.09 P - 10
8. OK Nohavová Hana (Jihočeský) (65) - Lišov 00:20.61 00:20.61 P 00:20.83 P - 9
9. OK Častová Eliška (Jihočeský) (57) - Svatá Maří 00:20.69 00:20.69 P 00:20.77 P - 8
10. OK Chudlářská Šárka (Jihočeský) (51) - SDH Svatá Maří 00:20.79 00:20.79 P 09:09.99 N - 7
11. OK Trmotová Klára (Plzeňský) (52) - Dlažov 00:20.88 00:20.88 P 00:20.90 P - 6
12. OK Tomanová Klára (Plzeňský) (64) - Dlažov 00:20.95 00:21.98 P 00:20.95 P - 5
13. OK Štefková Nikola (Jihočeský) (63) - Svatá Maří 00:21.00 00:21.65 P 00:21.00 P - 4
14. OK Mašková Magdaléna (Jihočeský) (58) - Smrkov 00:21.99 00:24.83 P 00:21.99 P - 3
15. OK Síkorová Karolína (Jihočeský) (56) - Besednice 00:22.98 00:22.98 P 00:26.90 P - 2
16. OK Šimečková Tereza (Jihočeský) (59) - Nové Homole 00:23.30 00:23.30 P 00:29.21 P - 1
mladší dorostenci
chlapci - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 6
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kulíř Šimon (Jihočeský) (2) - Drahonice 00:18.09 00:23.63 P 00:18.09 P - 20
2. OK Kubeš Antonín (Jihočeský) (1) - Olešník 00:20.50 00:21.61 P 00:20.50 P - 18
3. OK Macho ml. Tomáš (Jihočeský) (9) - Olešník 00:20.68 00:20.68 P 00:21.32 P - 16
4. OK Kosík Petr (Jihočeský) (6) - Smrkov 00:22.58 00:22.58 P 00:22.76 P - 14
5. OK Buneš Lukáš (Jihočeský) (5) - Olešník 00:24.39 00:24.39 P 00:26.52 P - 12
6. OK Zeman Jan (Jihočeský) (10) - Besednice 00:24.71 00:24.71 P 00:26.05 P - 11
střední dorostenci
dorostenci - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 19
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Krs Adam (Plzeňský) (18) - Dolní Lukavice 00:17.15 00:17.15 P 09:09.99 N - 20
2. OK Kudibal Adam (Středočeský) (14) - SDH Bystřice 00:18.12 00:19.42 P 00:18.12 P - 18
3. OK Zoch Jan (Jihočeský) (13) - Drahonice 00:18.16 00:18.16 P 09:09.99 N - 16
4. OK Blajer Mikuláš (Středočeský) (7) - Březové Hory 00:18.39 00:31.27 P 00:18.39 P - 14
5. OK Čermák Matyáš (Jihočeský) (8) - Borovany 00:18.42 00:18.57 P 00:18.42 P - 12
6. OK Herda Vilém (Jihočeský) (12) - Borovany 00:18.44 00:22.04 P 00:18.44 P - 11
7. OK Novák Adam (Jihočeský) (22) - Smrkov 00:19.01 00:19.41 P 00:19.01 P - 10
8. OK Velek Martin (Jihočeský) (11) - SDH Nové Homole 00:19.10 00:19.10 P 00:23.17 P - 9
9. OK Prokop Václav (Jihočeský) (21) - Drahonice 00:19.62 00:20.99 P 00:19.62 P - 8
10. OK Berenda Filip (Jihočeský) (15) - Olešník 00:20.51 00:21.07 P 00:20.51 P - 7
11. OK Jansa David (Jihočeský) (17) - Nové Homole 00:20.63 00:21.05 P 00:20.63 P - 6
12. OK Janíček Ondřej (Středočeský) (4) - Zahořany 00:21.30 00:21.30 P 09:09.99 N - 5
13. OK Hanzal Antonín (Jihočeský) (25) - Nové Homole 00:21.44 00:23.87 P 00:21.44 P - 4
14. OK Čabela Jan (Jihočeský) (23) - Soběnov 00:22.76 00:22.76 P 00:30.99 P - 3
15. OK Trestr Dominik (Jihočeský) (19) - Velešín 00:23.97 00:23.97 P 09:09.99 P - 2
16. OK Mládek Tomáš (Jihočeský) (16) - Borovany 00:25.27 00:32.09 P 00:25.27 P - 1
17. OK Petr Vojtěch (Jihočeský) (24) - Borovany 00:26.85 00:33.72 P 00:26.85 P - 1
18. OK Bořuta Jan (Jihočeský) (3) - Dolní Bukovsko 00:27.07 00:27.07 P 00:35.01 P - 1
19. OK Kašpírek Marian (Jihočeský) (20) - Borovany 00:27.64 00:27.64 P 00:36.39 P - 1
starší dorostenci
muži - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 15
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Častoral Adam (Jihočeský) (38) - Drahonice 00:16.85 00:16.85 P 09:09.99 N - 20
2. OK Knotek Tomáš (Středočeský) (43) - Střezimíř 00:17.14 00:17.47 P 00:17.14 P - 18
3. OK Švehla Marek (Jihočeský) (42) - Drahonice 00:17.24 00:17.92 P 00:17.24 P - 16
4. OK Zoch Josef (Jihočeský) (32) - Drahonice 00:19.25 00:19.25 P 00:28.46 P - 14
5. OK Mihál Mikoláš (Jihočeský) (31) - SDH Tábor 00:19.31 00:19.31 P 00:19.40 P - 12
6. OK Taitl Kristián (Plzeňský) (40) - Nepomuk 00:19.79 00:19.79 P 09:09.99 N - 11
7. OK Krampera Jaroslav (Praha) (37) - ČHJ Křepenice 00:20.55 00:20.55 P 09:09.99 N - 10
8. OK Guňka Jakub (Jihočeský) (35) - Nové Homole 00:20.94 00:20.94 P 00:30.48 P - 9
9. OK Fous Jiří (Středočeský) (36) - SDH Zahořany 00:21.02 00:26.58 P 00:21.02 P - 8
10. OK Soukup Michal (Praha) (44) - ČHJ Křepenice 00:21.30 00:21.30 P 00:21.98 P - 7
11. OK Henzl Miloš (Jihočeský) (41) - Nové Homole 00:22.71 00:22.90 P 00:22.71 P - 6
12. OK Šimek Milan (Plzeňský) (34) - Dolní Lukavice 00:23.55 00:23.57 P 00:23.55 P - 5
13. OK Matuljak Jan (Jihočeský) (39) - SDH Adamov 00:23.72 00:23.72 P 00:29.82 P - 4
14. OK Dvořák David (Jihočeský) (33) - SDH Adamov 00:23.89 00:24.89 P 00:23.89 P - 3
15. OK Novotný Tomáš (Jihočeský) (45) - SDH Jílovice - 09:09.99 N 09:09.99 N - 0
muži
muži - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 20
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Völfel David (Jihočeský) (54) - Strážkovice/HZS JHC 00:17.16 00:17.16 P 00:17.25 P - 25
2. OK Tomášek Ondřej (Středočeský) (63) - ČHJ Křepenice 00:17.17 00:20.15 P 00:17.17 P - 22
3. OK Drnek David (Plzeňský) (59) - Letkov 00:17.28 00:17.28 P 09:09.99 N - 20
4. OK Pavlík Jan (Středočeský) (46) - Mezno 00:17.61 09:09.99 N 00:17.61 P - 18
5. OK Nýdl Jakub (Jihočeský) (48) - Borovany/HZS JHC 00:18.17 00:18.17 P 00:26.01 P - 16
6. OK Vojta Erik (Středočeský) (56) - SDH Březové Hory 00:19.40 00:19.40 P 09:09.99 N - 15
7. OK Tomášek Martin (Jihočeský) (47) - Borovany / HZS JHC 00:19.79 00:19.79 P 09:09.99 N - 14
8. OK Knotek Radim (Středočeský) (60) - Střezimíř/HZS JHC 00:20.09 00:21.06 P 00:20.09 P - 13
9. OK Fučík Jan (Jihočeský) (65) - Třísov / HZS JčK 00:20.48 00:37.62 P 00:20.48 P - 12
10. OK Matějka Zdeněk (Jihočeský) (62) - Svatá Maří 00:20.58 01:01.84 P 00:20.58 P - 11
11. OK Petřina Martin (Středočeský) (51) - ČHJ Křepenice 00:21.18 09:09.99 N 00:21.18 P - 10
12. OK Kouba Josef (Jihočeský) (52) - SDH Srubec 00:21.22 00:21.22 P 00:39.67 P - 9
13. OK Šustr Martin (Jihočeský) (49) - Střížov 00:21.25 00:21.25 P 09:09.99 N - 8
14. OK Steinbauer Frantisek (Jihočeský) (53) - Lišov 00:22.24 00:22.24 P 09:09.99 P - 7
15. OK Janoušek Jiří (Jihočeský) (58) - Nové Homole 00:22.68 00:22.71 P 00:22.68 P - 6
16. OK Macho st. Tomáš (Jihočeský) (57) - Olešník 00:23.09 00:24.96 P 00:23.09 P - 5
17. OK Maršán Vladimír (Jihočeský) (64) - Olešník 00:23.61 00:23.61 P 00:25.88 P - 4
18. OK Pavel František (Jihočeský) (50) - Borovany 00:23.79 00:24.20 P 00:23.79 P - 3
19. OK Benák Matěj (Středočeský) (61) - SDH Chotýšany 00:25.08 00:25.08 P 09:09.99 N - 2
20. OK Švec Jakub (Středočeský) (55) - ČHJ Křepenice - 09:09.99 N 09:09.99 N - 0
ženy
ženy - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šestáková Lenka (Jihočeský) (75) - Ledenice 00:17.59 00:17.59 P 00:17.59 P - 25
2. OK Nekolová Pavlína (Jihočeský) (76) - Dolní Bukovsko 00:17.78 00:18.37 P 00:17.78 P - 22
3. OK Rašková Nikola (Plzeňský) (68) - Nepomuk 00:17.83 00:18.26 P 00:17.83 P - 20
4. OK Švecová Sára (Jihočeský) (67) - Dolní Bukovsko 00:18.07 00:18.07 P 00:18.44 P - 18
5. OK Jermářová Alžběta (Plzeňský) (74) - Želčany 00:18.51 00:18.51 P 00:18.52 P - 16
6. OK Henžlíková Barbora (Plzeňský) (77) - Obora 00:18.98 00:23.38 P 00:18.98 P - 15
7. OK Pašková Miluše (Jihočeský) (71) - Nové Homole 00:19.63 00:19.63 P 00:21.01 P - 14
8. OK Ženíšková Viktorie (Praha) (69) - ČHJ Křepenice 00:19.69 00:19.69 P 00:19.76 P - 13
9. OK Šebková Veronika (Středočeský) (70) - Tomice II 00:20.81 00:20.81 P 00:21.08 P - 12
10. OK Macková Kateřina (Jihočeský) (73) - Tábor 00:21.21 00:21.21 P 00:29.61 P - 11
11. OK Strnadová Pavlína (Jihočeský) (72) - SDH Homole 00:22.81 09:09.99 N 00:22.81 P - 10