TFA DĚTÍ A MLÁDEŽE PODOLÍ
logo
Místo závodu:
Podolí na prostranství před požární zbrojnicí
Začátek závodu:
15.04.2023 08:45
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Štěpán Svoboda 720664970, Petr Čandrla 728162649
Propozice:
Popis:

Podolští hasiči ve spolupráci s obcí si dovolují pozvat všechny mladé příznivce TFA na šestý ročník TFA dětí a mládeže. Podrobnosti najdete v události na facebooku.

Přihlášených jednotlivců:
104 z 164
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Mička Šimon () (6) červená Vysoké Popovice 02:55.80 02:55.80 P - 0
2. OK Kubálek Lukáš (Jihomoravský) (10) červená SDH Nová Ves 03:14.65 03:14.65 P - 0
3. OK Urban Vincent () (7) červená Vysoké Popovice 03:23.28 03:23.28 P - 0
4. OK Čech Jiří (Jihomoravský) (2) červená SDH Oslavany 03:29.48 03:29.48 P - 0
5. OK Kocáb Jan (Jihomoravský) (1) červená SDH Oslavany 03:55.03 03:55.03 P - 0
6. OK Řezanina Filip () (11) červená Vysoké Popovice 04:20.69 04:20.69 P - 0
7. OK Novosàd Richard (Jihomoravský) (12) červená SDH Oslavany 04:26.25 04:26.25 P - 0
8. OK Hudeček Tomáš (Jihomoravský) (8) červená Hrušky 04:50.69 04:50.69 P - 0
9. OK Došek Lukáš (Jihomoravský) (3) červená SDH Oslavany 05:17.17 05:17.17 P - 0
dívky - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Klemšinská Adéla () (1) červená SDH Podolí 02:25.21 02:25.21 P - 0
2. OK Vosáhlová Kamila () (3) červená SDH Podolí 02:29.86 02:29.86 P - 0
3. OK Skřivánková Simona () (8) červená Vysoké Popovice 02:36.72 02:36.72 P - 0
4. OK Halámková Elena (Jihomoravský) (10) červená Hrušky 02:55.22 02:55.22 P - 0
5. OK Zezulová Natálie () (15) červená Podolí 03:09.33 03:09.33 P - 0
6. OK Halámková Timea (Jihomoravský) (11) červená Hrušky 03:42.65 03:42.65 P - 0
7. OK Ondráková Štěpánka () (7) červená Vysoké Popovice 03:54.81 03:54.81 P - 0
8. OK Vejmolová Emma () (2) červená SDH Podolí 03:55.70 03:55.70 P - 0
9. OK Skřivánková Veronika () (9) červená Vysoké Popovice 04:42.59 04:42.59 P - 0
10. OK Křížová Gabriela () (6) červená Vysoké Popovice 04:47.70 04:47.70 P - 0
11. OK Holubová Sofie (Jihomoravský) (12) červená Hrušky 05:06.69 05:06.69 P - 0
12. OK Čechová Kateřina (Jihomoravský) (4) červená SDH Moravská Nová Ves 05:13.84 05:13.84 P - 0
13. OK Šottlová Teodora (Jihomoravský) (5) červená SDH Moravská Nová Ves 06:28.98 06:28.98 P - 0
14. OK Buksová Eliška (Jihomoravský) (13) červená SDH Nová Ves 07:42.71 07:42.71 P - 0
chlapci - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 28
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prýmek Štěpán (Zlínský) (18) modrá SDH Březová u Uherského Brodu 02:08.67 02:08.67 P - 0
2. OK Robotka Adam (Jihomoravský) (11) modrá SDH Oslavany 02:10.56 02:10.56 P - 0
3. OK Štébl Jakub (Jihomoravský) (23) modrá SDH Račice 02:20.68 02:20.68 P - 0
4. OK Gotvald Martin () (2) modrá SDH Podolí 02:24.47 02:24.47 P - 0
5. OK Procházka Jáchym () (6) modrá SDH Podolí 02:30.21 02:30.21 P - 0
6. OK Matoušek Pavel (Jihomoravský) (9) modrá SDH Moravská Nová Ves 02:33.37 02:33.37 P - 0
7. OK Belcredi Tobias () modrá SDH Podolí 02:39.00 02:39.00 P - 0
8. OK Gregorovič Václav (Jihomoravský) (20) modrá SDH Otmarov 02:49.18 02:49.18 P - 0
9. OK Hromek Max (Jihomoravský) (8) modrá SDH Moravská Nová Ves 02:55.00 02:55.00 P - 0
10. OK Janků Jan (Zlínský) (17) modrá SDH Březová u Uherského Brodu 03:00.16 03:00.16 P - 0
11. OK Ingršt Robin () (26) modrá Vysoké Popovice 03:06.11 03:06.11 P - 0
12. OK Fišer Prokop () (1) modrá SDH Podolí 03:09.80 03:09.80 P - 0
13. OK Kreidl Tobiáš () (4) modrá SDH Podolí 03:22.12 03:22.12 P - 0
14. OK Mark Lucas (Jihomoravský) (22) modrá SDH Bošovice 03:24.08 03:24.08 P - 0
15. OK Řezanina Václav () (24) modrá Vysoké Popovice 03:27.00 03:27.00 P - 0
16. OK Čech David (Jihomoravský) (7) modrá SDH Moravská Nová Ves 03:33.38 03:33.38 P - 0
17. OK Blatan Matěj () (25) modrá Vysoké Popovice 03:33.52 03:33.52 P - 0
18. OK Truksa Ondřej () (27) modrá Podolí 03:41.92 03:41.92 P - 0
18. OK Havránek Tobiáš (Jihomoravský) (28) modrá Sdh Bošovice 03:41.92 03:41.92 P - 0
19. OK Plaček Tobiáš () (5) modrá SDH Podolí 03:55.31 03:55.31 P - 0
20. OK Bubeníček Jan (Jihomoravský) (12) modrá Hrušky 03:56.60 03:56.60 P - 0
21. OK Čermák Matyáš (Jihomoravský) (15) modrá SDH Nová Ves 04:09.94 04:09.94 P - 0
22. OK Černý Marek (Jihomoravský) (10) modrá SDH Oslavany 04:15.40 04:15.40 P - 0
23. OK Krupica Nikolas (Jihomoravský) (21) modrá SDH Bošovice 04:23.68 04:23.68 P - 0
24. OK Šmíd Martin (Jihomoravský) (13) modrá Hrušky 04:30.19 04:30.19 P - 0
25. OK Cabánik Tomáš (Zlínský) (19) modrá SDH Kvasice 04:31.16 04:31.16 P - 0
26. OK Buksa Matyáš (Jihomoravský) (14) modrá SDH Nová Ves 04:49.70 04:49.70 P - 0
27. OK Sláma Jan (Jihomoravský) (16) modrá SDH Nová Ves 04:53.62 04:53.62 P - 0
dívky - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Flekačová Karolína () (13) modrá SDH Podolí 02:51.80 02:51.80 P - 0
2. OK Miškelová Ella () (5) modrá Vysoké Popovice 02:56.53 02:56.53 P - 0
3. OK Vágnerová Eliška (Jihomoravský) (12) modrá SDH Račice 03:07.84 03:07.84 P - 0
4. OK Schusterová Kristýna (Jihomoravský) (10) modrá SDH Bošovice 03:14.30 03:14.30 P - 0
5. OK Janků Stela (Zlínský) (9) modrá SDH Březová u Uherského Brodu 03:23.87 03:23.87 P - 0
6. OK Mičková Natálie () (4) modrá Vysoké Popovice 03:26.20 03:26.20 P - 0
7. OK Soukupová Barbora () (16) - SDH Podolí 03:52.19 03:52.19 P - 0
8. OK Ambrožová Anička (Jihomoravský) (6) modrá Hrušky 04:01.73 04:01.73 P - 0
9. OK Kavková Karolína (Jihomoravský) (3) modrá SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Moravská Nová Ves 04:04.50 04:04.50 P - 0
10. OK Žáková Diana (Jihomoravský) (8) modrá SDH Nová Ves 04:06.52 04:06.52 P - 0
11. OK Procházková Eliška () (1) modrá SDH Podolí 04:30.03 04:30.03 P - 0
12. OK Kavková Ema (Jihomoravský) (14) - SDH Moravská Nová Ves 06:06.61 06:06.61 P - 0
13. OK Lejsková Beáta (Jihomoravský) (15) - Sdh Bošovice 06:28.13 06:28.13 P - 0
14. OK Něníčková Magdaléna (Jihomoravský) (7) modrá Hrušky 08:53.99 08:53.99 P - 0
chlapci - věk: 12 - 14
závodníků v kategorii: 24
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Jedlička Vojtěch (Jihomoravský) (19) červená SDH Sokolnice 01:47.51 01:47.51 P - 0
2. OK Klieštik Ondřej () (2) červená SDH Podolí 01:54.85 01:54.85 P - 0
3. OK Doležal Jakub (Jihomoravský) (21) červená SDH Velké Němčice 02:02.97 02:02.97 P - 0
4. OK Robotka David (Jihomoravský) (10) červená SDH Oslavany 02:03.35 02:03.35 P - 0
5. OK Matějek Václav () (3) červená SDH Podolí 02:04.77 02:04.77 P - 0
6. OK Novák Lukáš (Jihomoravský) (8) červená SDH Oslavany 02:14.08 02:14.08 P - 0
7. OK Flekač David () (23) červená SDH Podolí 02:17.67 02:17.67 P - 0
8. OK Hort Daniel (Jihomoravský) (14) červená SDH Otmarov 02:19.12 02:19.12 P - 0
9. OK Fikejs Martin (Jihomoravský) (4) červená SDH Moravská Nová Ves 02:22.19 02:22.19 P - 0
10. OK Ondříšek Kamil (Jihomoravský) (9) červená SDH Oslavany 02:23.59 02:23.59 P - 0
11. OK Tichý Ondřej (Jihomoravský) (20) červená SDH Sokolnice 02:23.79 02:23.79 P - 0
12. OK Kavan Tomáš (Jihomoravský) (5) červená SDH Moravská Nová Ves 02:26.87 02:26.87 P - 0
13. OK Kocáb Ondřej (Jihomoravský) (11) červená SDH Nová Ves 02:28.41 02:28.41 P - 0
14. OK Jílek Martin () (1) červená SDH Podolí 02:43.35 02:43.35 P - 0
15. OK Nemrava Marek (Jihomoravský) (7) červená SDH Oslavany 02:47.84 02:47.84 P - 0
16. OK Kovařík Dominik (Jihomoravský) (24) červená Sdh Bošovice 03:08.38 03:08.38 P - 0
17. OK Schuster Pavel (Jihomoravský) (15) červená SDH Bošovice 03:09.51 03:09.51 P - 0
18. OK Charalambidis Alexandr (Jihomoravský) (18) červená SDH Sokolnice 03:12.49 03:12.49 P - 0
19. OK Irajn Mikuláš (Jihomoravský) (22) červená SDH Velatice 03:13.95 03:13.95 P - 0
20. OK Bednář Filip (Jihomoravský) (13) červená SDH Otmarov 03:26.82 03:26.82 P - 0
21. OK Paník Jiří (Jihomoravský) (6) červená SDH Moravská Nová Ves 03:27.22 03:27.22 P - 0
22. OK Bláha Vojtěch (Jihomoravský) (16) červená SDH Sokolnice 03:54.88 03:54.88 P - 0
23. OK Bartko Sebastian (Zlínský) (12) červená Březová u Uherského Brodu 03:55.98 03:55.98 P - 0
24. OK Černý Vojtěch (Jihomoravský) (17) červená SDH Sokolnice 04:10.73 04:10.73 P - 0
dívky - věk: 12 - 14
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Neveselá Bára (Jihomoravský) (8) modrá SDH Velatice 01:52.25 01:52.25 P - 0
2. OK Sedláková Eliška (Jihomoravský) (9) modrá SDH Velatice 02:11.71 02:11.71 P - 0
3. OK Kouřilová Lucie (Jihomoravský) (11) modrá SDH Bošovice 02:25.28 02:25.28 P - 0
4. OK Pavelková Marie (Zlínský) (12) modrá Velké Karlovice Podťaté 02:29.86 02:29.86 P - 0
5. OK Svobodová Julie (Jihomoravský) (6) modrá SDH Otmarov 02:43.00 02:43.00 P - 0
6. OK Vedrová Lucie (Jihomoravský) (7) modrá SDH Velké Němčice 02:43.82 02:43.82 P - 0
7. OK Minaříková Veronika (Jihomoravský) (15) - Otmarov 02:58.41 02:58.41 P - 0
8. OK Hošková Vendula (Jihomoravský) (5) modrá SDH Nová Ves 03:11.46 03:11.46 P - 0
9. OK Elnerová Kateřina (Zlínský) (10) modrá SDH Březová u Uherského Brodu 03:17.11 03:17.11 P - 0
10. OK Čechová Adéla (Jihomoravský) (1) modrá SDH Moravská Nová Ves 03:23.80 03:23.80 P - 0
11. OK Hošková Adéla (Jihomoravský) (4) modrá SDH Nová Ves 03:26.23 03:26.23 P - 0
12. OK Ligačová Kateřina (Jihomoravský) (13) modrá SDH Račice 03:30.59 03:30.59 P - 0
13. OK Blatná Radka (Jihomoravský) (2) modrá Hrušky 03:30.90 03:30.90 P - 0
14. OK Tomaštíková Andrea (Zlínský) (14) modrá SDH Kvasice 03:57.50 03:57.50 P - 0
15. OK Kobzinková Lucie (Jihomoravský) (3) modrá Hrušky 04:03.94 04:03.94 P - 0