STIMAX CUP 2023 - 1. kolo
logo
Místo závodu:
Ústí nad Labem - Městský stadion
Začátek závodu:
22.04.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Martina Crháková, doubravova.mar@volny.cz, 721 722 075
Propozice:
Popis:

.

Přihlášených jednotlivců:
382 z 450
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 23
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dašková Karolína (Ústecký) (2) 2 Mojžíř 00:20.63 00:20.63 P 00:21.43 P - 0
2. OK Barchánková Kateřina () (1) 1 Tuhaň 00:20.70 00:20.70 P 00:21.09 P - 0
3. OK Mackeová Drahoslava () (16) 1 Obora 00:21.65 00:23.61 P 00:21.65 P - 0
4. OK Řezáčová Věra () (19) 1 Křešice 00:21.66 00:21.66 P 00:34.03 P - 0
5. OK Voříšková Sofie () (25) 3 Letkov SPORT 00:22.99 00:22.99 P 00:23.48 P - 0
6. OK Strejcová Sofie () (22) 3 Karlovy Vary - Stará Role 00:24.27 00:24.27 P 00:49.75 P - 0
7. OK Voříšková Samanta () (28) 2 Letkov SPORT 00:24.63 00:23.14 N 00:24.63 P - 0 NP - obouruč
8. OK Humplová Elena () (4) 1 SDH Úžice 00:25.97 01:35.75 P 00:25.97 P - 0
9. OK Kocourková Gabriela () (10) 2 Telnice 00:26.65 00:26.71 P 00:26.65 P - 0
10. OK Dědičová Šarlota () (3) 3 Byšice 00:27.92 00:32.39 P 00:27.92 P - 0
11. OK Semerádová Lucie (Ústecký) (20) 2 SDH Nepomyšl 00:28.85 00:28.85 P 00:31.86 P - 0
12. OK Švejdová Tereza () (23) 1 Telnice 00:30.40 00:33.89 P 00:30.40 P - 0
13. OK Langová Karolína () (12) 1 Obora 00:31.25 00:31.25 P 00:32.54 P - 0
14. OK Reichmannová Veronika () (18) 3 Lhenice 00:32.02 00:33.46 P 00:32.02 P - 0
15. OK Hynková Hana () (5) 2 Telnice 00:32.77 00:38.79 P 00:32.77 P - 0
16. OK Machová Laura () (14) 3 Mojžíř 00:33.42 00:28.61 N 00:33.42 P - 0 NP - obouruč
17. OK Zindulková Klára () (27) 1 Lhenice 00:33.67 00:38.43 P 00:33.67 P - 0
18. OK Janáčkova Tereza () (7) 3 Byšice 00:34.52 00:44.81 N 00:34.52 P - 0 NP - proudnice
19. OK Procházková Magdaléna () (17) 2 Kolešovice 00:35.39 00:35.39 P 00:41.98 P - 0
20. OK Kožená Stella () (11) 3 Lhenice 00:37.19 00:48.07 P 00:37.19 P - 0
21. OK Žáková Františka () (24) 2 Lhenice 00:41.15 00:41.15 P 00:37.90 N - 0 NP - obouruč
22. OK Kozlerová Bára () (9) 1 Chlumec 00:43.37 00:40.32 N 00:43.37 P - 0 NP - obouruč, rozdělovač
23. OK Nachtigalová Veronika () (13) 2 Lenešice 01:01.16 01:01.16 P 01:08.94 P - 0
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 45
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Koubová Adéla () (48) 2 Vědomice 00:15.43 00:40.97 P 00:15.43 P - 0
2. OK Mertlová Alžběta () (56) 3 Lhenice 00:15.56 00:21.64 N 00:15.56 P - 0 NP - spoj
3. OK Žáková Lucie (Ústecký) (80) 3 SDH Nepomyšl 00:15.80 00:16.03 P 00:15.80 P - 0
4. OK Langová Lilien (Ústecký) (53) 3 Obora 00:16.22 00:17.09 P 00:16.22 P - 0
5. OK Kočandrlová Justýna () (44) 2 Letkov SPORT 00:16.98 00:20.12 P 00:16.98 P - 0
6. OK Koštialová Magdalena (Ústecký) (47) 1 Obora 00:17.02 00:17.02 P 00:17.04 P - 0
7. OK Vávrová Simona (Ústecký) (70) 1 SDH Nepomyšl 00:17.24 00:17.24 P 00:18.88 P - 0
8. OK Spálová Zuzana () (67) 1 Srbice 00:17.81 00:17.81 P 00:18.05 P - 0
9. OK Hyšplerová Antonie () (31) 3 Vědomice 00:17.89 00:17.99 P 00:17.89 P - 0
10. OK Strunz Sophie (Ústecký) (65) 2 SDH Nepomyšl 00:17.89 00:17.89 P 00:18.47 P - 0
11. OK Vondráčková Karolína () (77) 3 Tuhaň 00:17.90 00:19.01 P 00:17.90 P - 0
12. OK Savic´ Jovana () (72) 2 Srbice 00:18.14 00:18.14 P 00:29.64 P - 0
13. OK Strunzová Anna () (60) 3 SDH Nepomyšl 00:18.30 00:18.30 P 00:19.53 P - 0
14. OK Hadrabová Anežka () (38) 1 Lhenice 00:18.71 00:19.26 P 00:18.71 P - 0
15. OK Bilzová Julie () (32) 1 Letkov 00:18.77 00:19.01 N 00:18.77 P - 0 NP - kladina
16. OK Řezáčová Klára () (63) 3 Hrobce 00:19.26 00:19.87 P 00:19.26 P - 0
17. OK Burdová Lea () (33) 2 Štrbice 00:19.47 00:20.84 P 00:19.47 P - 0
18. OK Mackeová Daniela (Ústecký) (61) 1 Obora 00:19.93 00:19.96 P 00:19.93 P - 0
19. OK Čečrdlová Adéla () (43) 1 Kolešovice 00:19.97 00:19.97 P 00:22.37 P - 0
20. OK Glončáková Lucie (Ústecký) (36) 2 SDH Nepomyšl 00:20.27 00:20.27 P 00:21.77 P - 0
21. OK Laube Lucie () (54) 1 Mojžíř 00:20.44 00:26.80 P 00:20.44 P - 0
22. OK Kajzrová Viktorie () (41) 2 Mojžíř 00:20.46 00:22.64 P 00:20.46 P - 0
23. OK Bílková Adéla () (37) 3 SH ČMS SDH Jáchymov 00:20.53 00:25.44 P 00:20.53 P - 0
24. OK Korpalová Anežka () (42) 3 Bechlín 00:20.68 00:22.93 P 00:20.68 P - 0
25. OK Poborská Kristýna () (52) 2 Božtěšice 00:22.09 00:22.09 P 00:22.52 P - 0
26. OK Steklá Jana () (69) 3 Křešice 00:22.17 00:24.30 P 00:22.17 P - 0
27. OK Steklá Kateřina () (79) 2 Křešice 00:23.25 00:23.25 P 00:24.33 P - 0
28. OK Urbanová Karla (Ústecký) (74) 1 SDH Nepomyšl 00:23.55 00:32.45 P 00:23.55 P - 0
29. OK Kašová Kateřina (Ústecký) (45) 3 SDH Nepomyšl 00:24.17 00:24.17 P 00:24.32 P - 0
30. OK Prošková Emma (Ústecký) (66) 3 SDH Klapý 00:24.54 00:24.54 P 00:25.98 N - 0 NP - spoj. rozdělovač
31. OK Zemanová Anna () (78) 1 Žitenice-Pohořany 00:24.97 00:24.97 P 00:32.27 P - 0
32. OK Stříbrná Klaudie () (73) 3 Hrobce 00:25.17 00:22.17 N 00:25.17 P - 0 NP - rozdělovač
33. OK Adltová Julie () (29) 1 Kolešovice 00:26.25 00:27.04 N 00:26.25 P - 0 NP - obouruč, kladina
34. OK Král'ová Klaudie René () (59) 2 Brniště 00:28.14 00:28.14 P 00:28.80 N - 0 NP - obouruč
35. OK Artlová Anna () (30) 2 Lenešice 00:28.82 00:28.82 P 00:43.06 P - 0
36. OK Nguyen Mai Phung () (57) 1 SH ČMS SDH Jáchymov 00:28.89 00:30.51 P 00:28.89 P - 0
37. OK Dostálová Emma () (35) 1 Rotava 00:30.65 00:30.65 P 00:31.13 P - 0
38. OK Samcová Zuzana () (68) 2 Žitenice-Pohořany 00:32.49 00:24.85 N 00:32.49 P - 0 NP - obouruč
39. OK Poliščuková Viktorie () (50) 1 Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov 00:34.53 00:28.21 N 00:34.53 P - 0 NP - start
40. OK Kozlerová Tereza () (49) 3 Chlumec 00:35.25 00:33.34 N 00:35.25 P - 0 NP - obouruč
41. OK Zemanová Jana () (62) 2 Žitenice-Pohořany 00:36.96 00:32.95 N 00:36.96 P - 0 NP - obouruč
42. OK Gracová Adéla () (34) 3 Byšice 00:37.42 00:42.77 P 00:37.42 P - 0
43. OK Raichová Miriam () (55) 2 Brniště 00:37.66 00:37.66 P - - 0
44. OK Řezníčková Magdaléna () (64) 1 Tuhaň 00:39.18 00:39.18 P 00:51.36 P - 0
45. OK Valentová Natálie () (75) 2 Brniště 00:40.62 00:43.37 P 00:40.62 P - 0
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 18
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Stuchlý Tobiáš () (100) 2 Hrobce 00:22.23 00:31.60 P 00:22.23 P - 0
2. OK Kouba Ondřej () (91) 2 Vědomice 00:23.29 00:23.53 N 00:23.29 P - 0 NP - obouruč
3. OK Hrubý Jakub (Ústecký) (88) 2 Obora 00:25.15 00:38.27 P 00:25.15 P - 0
4. OK Vondráček Vojtěch () (108) 3 Tuhaň 00:25.51 00:25.51 P 00:27.03 P - 0
5. OK Sechovec Jan () (98) 3 Brniště 00:25.83 00:31.40 P 00:25.83 P - 0
6. OK Kolařík Artur (Ústecký) (90) 1 SDH Nepomyšl 00:26.51 00:26.51 P 00:29.40 P - 0
7. OK Pomichálek Ondřej () (99) 1 Boletice nad Labem 00:27.83 00:33.59 P 00:27.83 P - 0
8. OK Kindl Samuel () (83) 1 Brniště 00:30.90 00:31.59 P 00:30.90 P - 0
9. OK Štoček Matěj () (106) 2 Telnice 00:33.06 00:33.06 P 00:34.68 P - 0
10. OK Podroužek Vojtěch () (96) 1 Byšice 00:34.99 00:32.21 N 00:34.99 P - 0 NP - předčasné odpojení
11. OK Dzurko Marek () (89) 3 Boletice nad Labem 00:35.15 00:35.40 P 00:35.15 P - 0
12. OK Křehlík Marek () (93) 3 Žitenice-Pohořany 00:35.58 00:50.61 N 00:35.58 P - 0 NP - podběhnutí časomíry
13. OK Plaček Emil () (84) 2 SH ČMS SDH Jáchymov 00:35.70 00:31.00 N 00:35.70 P - 0 NP - obouruč
14. OK Pokorný Tomáš () (97) 2 Boletice nad Labem 00:38.12 00:40.08 P 00:38.12 P - 0
15. OK Fuxa Jan (Ústecký) (85) 3 Žitenice-Pohořany 00:39.34 00:48.34 P 00:39.34 P - 0
16. OK Hodač Jakub () (86) 1 Boletice nad Labem 01:08.75 02:14.06 P 01:08.75 P - 0
17. OK Svoboda Matěj () (101) 3 Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov 59:00.00 00:37.80 N 00:32.26 N - 0 NP - 1 - obouruč, 2 - spoj
17. OK Štěpánek Matěj () (105) 1 Křešice 59:00.00 00:25.45 N 00:20.59 N - 0 NP - 1- spojení, 2 - proudnice
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 41
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Konečný Václav (Královehradecký) (130) 1 Výrava 00:14.40 00:15.00 P 00:14.40 P - 0
2. OK Hrubý Štěpán (Ústecký) (123) 1 Obora 00:14.55 00:14.55 P 00:15.29 P - 0
3. OK Voříšek Jonáš () (155) 2 Letkov SPORT 00:14.83 00:16.77 P 00:14.83 P - 0
4. OK Vávra Vojtěch () (140) 3 Obora 00:15.02 00:19.07 P 00:15.02 P - 0
5. OK Slunečko Vít () (145) 2 Tuhaň 00:15.13 00:15.13 P 00:18.81 P - 0
6. OK Schveiger Vítek () (143) 3 Chrastava 00:15.14 00:15.68 P 00:15.14 P - 0
7. OK Lebeda Václav () (135) 2 SH ČMS SDH Jáchymov 00:16.61 00:16.17 N 00:16.61 P - 0 NP - rozdělovač spoj
8. OK Komma Matyáš () (132) 3 Dolní Měcholupy 00:16.94 00:17.35 P 00:16.94 P - 0
9. OK Vohradský Antonín () (159) 3 Srbice 00:17.58 00:19.51 P 00:17.58 P - 0
10. OK Paneš Patrik () (138) 1 Vědomice 00:17.70 00:18.20 P 00:17.70 P - 0
11. OK Weber Jan () (157) 1 Chrastava 00:18.03 00:23.19 P 00:18.03 P - 0
12. OK Pešek Tomáš () (141) 1 Tuhaň 00:18.47 00:18.47 P 00:20.25 P - 0
13. OK Golasovský Vojtěch () (118) 1 Božtěšice 00:18.56 00:19.06 P 00:18.56 P - 0
14. OK Brhel Matěj () (113) 2 Lenešice 00:18.66 00:20.72 P 00:18.66 P - 0
15. OK Žežulka Adam () (153) 3 Tuhaň 00:18.81 00:19.59 P 00:18.81 P - 0
16. OK Jindrák Patrik () (126) 1 Vědomice 00:18.81 00:31.39 P 00:18.81 P - 0
17. OK Slášek Tadeáš () (144) 1 Slavětín 00:20.71 00:20.71 P 00:21.75 P - 0
18. OK Hájek Robin () (119) 2 Slavětín 00:20.71 00:20.71 P 00:21.76 P - 0
19. OK Dresler Jan (Ústecký) (116) 2 SDH Stradonice 00:20.99 00:20.99 P 00:21.26 P - 0
20. OK Vostrý Daniel (Ústecký) (156) 3 Obora 00:21.09 00:24.84 P 00:21.09 P - 0
21. OK Kaňa Teodor () (127) 2 Mírová 00:21.14 00:21.14 P 00:22.05 P - 0
22. OK Crhák Matyáš () (114) 3 Telnice 00:21.17 00:21.17 P 00:22.06 P - 0
23. OK Vlasák Matěj () (151) 1 Srbice 00:22.22 00:23.01 N 00:22.22 P - 0 NP - proudnice
24. OK Kocourek Dominik () (133) 1 Telnice 00:23.09 00:28.67 P 00:23.09 P - 0
25. OK Tojnar Adam () (147) 1 Chlumec 00:23.20 00:24.82 P 00:23.20 P - 0
26. OK Štrbík Ondřej Piers () (146) 3 Lhenice 00:23.49 00:26.09 P 00:23.49 P - 0
27. OK Vorlíček Petr () (154) 1 SDH Jirkov 00:23.68 00:23.68 P 00:24.34 P - 0
28. OK Peřina Martin () (150) 3 Hrobce 00:23.72 00:25.95 N 00:23.72 P - 0 NP - spoj
29. OK Záhrobský Václav () (158) 2 Žitenice-Pohořany 00:24.04 00:30.25 N 00:24.04 P - 0 NP - obouruč
30. OK Poříz Jan () (142) 2 Božtěšice 00:24.61 00:24.61 P 00:33.63 N - 0 NP - kladina
31. OK Mach Radek () (136) 3 Mojžíř 00:24.65 00:28.29 P 00:24.65 P - 0
32. OK Vlček Zdeněk () (152) 2 Lenešice 00:24.76 00:27.87 P 00:24.76 P - 0
33. OK Karásek Tomáš (Ústecký) (128) 3 Svádov 00:24.93 00:24.93 P 00:33.71 P - 0
34. OK Fýsko Filip () (117) 3 Karlovy Vary - Stará Role 00:27.17 00:46.37 N 00:27.17 P - 0 NP - rozdělovač, proudnice
35. OK Jansche Jan () (125) 3 Telnice 00:27.47 00:27.47 P 00:28.13 N - 0 NP obouruč
36. OK Benda Daniel (Ústecký) (111) 1 Lhenice 00:28.37 00:28.37 P 00:33.25 P - 0
37. OK Vávra Jan (Ústecký) (149) 2 Obora 00:35.64 00:35.64 P 00:18.36 N - 0 NP - rozdělovač
38. OK Horáček Martin () (122) 3 Boletice nad Labem 00:36.95 00:36.95 P 01:17.61 P - 0
39. OK Pech Matěj () (139) 2 Mojžíř 00:38.01 01:02.92 P 00:38.01 P - 0
40. OK Čížek Matěj (Ústecký) (115) 1 Žitenice-Pohořany 00:47.27 00:47.27 P 00:40.37 N - 0 NP - rozdělovač
41. OK Kolda Tomáš () (131) 2 Žitenice-Pohořany 00:53.61 00:53.61 P 00:27.19 N - 0 NP - odpojeno před pokynem
dívky - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 70
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nováková Eliška () (208) 2 Vědomice 00:12.58 00:12.58 P 00:12.69 P - 0
2. OK Nováková Kateřina () (207) 1 Hrobce 00:12.69 00:13.48 P 00:12.69 P - 0
3. OK Nejedlá Ema (Ústecký) (203) 3 Srbice 00:12.75 00:14.05 P 00:12.75 P - 0
4. OK Fišerová Sofie () (173) 3 Kly 00:12.79 00:12.79 P 00:12.97 P - 0
5. OK Mauleová Antonie (Ústecký) (195) 2 Srbice 00:13.15 00:13.15 P 00:23.71 P - 0
6. OK Morávková Kateřina () (201) 2 Tuhaň 00:13.22 00:14.12 P 00:13.22 P - 0
7. OK Macháčková Leontýna () (31) 1 Byšice 00:13.58 00:13.58 P 00:14.11 P - 0
8. OK Dorážková Denisa () (170) 3 Tuhaň 00:13.64 00:13.47 N 00:13.64 P - 0 NP - odpojení před pokynem
9. OK Schveigerová Šárka () (216) 3 Chrastava 00:13.67 00:13.93 P 00:13.67 P - 0
10. OK Bobková Anežka () (164) 3 Mojžíř 00:14.14 00:14.73 P 00:14.14 P - 0
11. OK Nguyen Thanh Mai () (210) 1 SH ČMS SDH Jáchymov 00:14.18 00:14.95 P 00:14.18 P - 0
12. OK Balážová Nikola () (161) 3 Chodov 00:14.26 00:14.26 P 00:20.33 P - 0
13. OK Matušová Alexandra () (194) 1 Byšice 00:14.30 00:14.30 P 00:14.67 P - 0
14. OK Spálenská Anna () (212) 3 Seč 00:14.39 00:14.86 P 00:14.39 P - 0
15. OK Slavíčková Dominika () (217) 1 Chodov 00:14.41 00:14.41 P 00:16.09 P - 0
16. OK Jirotková Natálie () (200) 1 Kly 00:14.42 00:15.46 P 00:14.42 P - 0
17. OK Nitschová Eliška () (205) 2 Hrobce 00:14.52 00:17.50 P 00:14.52 P - 0
18. OK Šimralová Eliška () (222) 3 Chodov 00:14.86 00:15.16 P 00:14.86 P - 0
19. OK Štruncová Tereza (Ústecký) (211) 2 SDH Nepomyšl 00:15.24 00:14.52 N 00:15.24 P - 0 NP - rozdělovač
20. OK Turke Linda () (224) 2 Křešice 00:15.26 00:22.34 P 00:15.26 P - 0
21. OK Jarošová Jana (Ústecký) (185) 1 Tuhaň 00:15.34 00:15.34 P 00:23.18 P - 0
22. OK Krupičková Alžběta (Ústecký) (187) 3 Kostomlaty pod Milešovkou 00:15.50 00:15.50 P 00:15.70 P - 0
23. OK Zajanová Adéla (Ústecký) (235) 3 Štrbice 00:15.56 00:15.85 P 00:15.56 P - 0
24. OK Čerepešová Eliška () (166) 2 SH ČMS SDH Jáchymov 00:15.59 00:19.58 P 00:15.59 P - 0
25. OK Hofrichterová Laura () (182) 3 Chodov 00:15.60 00:15.60 P 00:18.72 P - 0
26. OK Jelínková Denisa () (190) 3 Hrobce 00:15.61 00:16.31 P 00:15.61 P - 0
27. OK Matějková Karolína () (193) 3 Tuhaň 00:15.76 00:15.76 P 00:19.06 N - 0 NP - rozpojeno
28. OK Hanzelínová Ema () (178) 3 Karlovy Vary - Stará Role 00:15.76 00:16.44 P 00:15.76 P - 0
29. OK Fiedlerová Anna () (172) 2 Koštice 00:15.79 00:15.79 P 00:17.46 P - 0
30. OK Brhelová Michaela () (165) 1 Lenešice 00:15.84 00:15.84 P 00:23.87 N - 0 NP - spoj
31. OK Dolejší Tereza () (169) 2 Hrobce 00:15.95 00:15.95 P 00:18.17 P - 0
32. OK Hladká Zuzana (Středočeský) (180) 2 Tuhaň 00:16.23 00:16.23 P 00:17.77 P - 0
33. OK Peteříková Magdalena () (218) 2 Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov 00:16.26 00:16.26 P 00:38.46 P - 0
34. OK Artlová Kateřina () (160) 2 Lenešice 00:16.27 00:19.16 N 00:16.27 P - 0 NP - kladina
35. OK Mertlová Ludmila () (198) 2 Lhenice 00:16.33 00:17.41 P 00:16.33 P - 0
36. OK Szappanosová Lucie () (221) 2 Karlovy Vary - Stará Role 00:16.47 00:16.47 P 00:27.77 P - 0
37. OK Morávková Denisa () (188) 1 Tuhaň 00:16.55 00:16.55 P 00:18.11 N - 0 NP - obouruč
38. OK Kašová Aneta (Ústecký) (189) 2 SDH Nepomyšl 00:16.59 00:16.59 P 00:19.37 P - 0
39. OK Bílková Denisa (Ústecký) (163) 2 SDH Chuderov 00:16.75 00:19.37 P 00:16.75 P