STIMAX CUP 2023 - 2. kolo
logo
Místo závodu:
Meziboří - atletický stadion
Začátek závodu:
13.05.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Martina Crháková, doubravova.mar@volny.cz, 721 722 075
Propozice:
Popis:

.

Přihlášených jednotlivců:
363 z 420
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 21
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Řezáčová Věra () (17) 1 Křešice 00:20.00 00:20.00 P 00:25.85 P - 0
2. OK Mackeová Drahoslava () (15) 2 Obora 00:21.28 00:21.28 P 00:21.56 P - 0
3. OK Barchánková Kateřina () (1) 1 Tuhaň 00:21.37 00:21.37 P 00:23.11 P - 0
4. OK Voříšková Samanta () (13) 1 Letkov SPORT 00:21.41 00:22.95 P 00:21.41 P - 0
5. OK Voříšková Sofie () (24) 2 Letkov SPORT 00:23.16 00:26.58 P 00:23.16 P - 0
6. OK Kociánová Barbora (Praha) (7) 2 Praha Zličín 00:25.08 00:25.08 P 00:26.91 P - 0
7. OK Strejcová Sofie () (26) 1 Karlovy Vary - Stará Role 00:25.22 00:25.22 P 00:29.08 P - 0
8. OK Votavová Libuše (Ústecký) (25) 3 Vědomice 00:25.39 00:25.39 P 00:28.34 P - 0
9. OK Kocourková Gabriela () (10) 1 Telnice 00:26.05 00:26.05 P 00:35.13 P - 0
10. OK Langová Karolína () (11) 2 Obora 00:28.02 00:28.02 P 00:30.79 P - 0
11. OK Reichmannová Veronika () (16) 3 Lhenice 00:30.98 00:32.19 P 00:30.98 P - 0
12. OK Švejdová Tereza () (22) 3 Telnice 00:30.99 00:30.99 P 00:31.34 P - 0
13. OK Vysoká Aneta (Ústecký) (28) 3 Telnice 00:31.15 00:31.15 P 00:33.05 P - 0
14. OK Machová Laura () (23) 1 Mojžíř 00:31.22 00:31.22 P 00:34.48 P - 0
15. OK Zindulková Klára () (27) 2 Lhenice 00:31.30 00:31.81 P 00:31.30 P - 0
16. OK Hynková Hana () (4) 3 Telnice 00:31.67 00:42.15 P 00:31.67 P - 0
17. OK Kožená Stella () (8) 3 Lhenice 00:33.85 00:33.85 P 00:36.64 P - 0
18. OK Žáková Františka () (21) 2 Lhenice 00:37.11 00:37.11 P 00:38.39 P - 0
19. OK Nachtigalová Veronika () (12) 3 Lenešice 00:38.61 00:44.96 P 00:38.61 P - 0
20. OK Horová Amálie (Ústecký) (3) 2 Lenešice 00:54.28 01:00.36 N 00:54.28 P - 0 kladina
21. OK Chaloupková Andrea (Ústecký) (5) 1 Koštice 01:03.52 01:10.39 P 01:03.52 P - 0
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 46
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Koubová Adéla () (46) 1 Vědomice 00:14.81 00:24.72 P 00:14.81 P - 0
2. OK Mertlová Alžběta () (54) 1 Lhenice 00:15.04 00:18.76 P 00:15.04 P - 0
3. OK Strachová Kateřina (Ústecký) (71) 3 Vědomice 00:15.57 00:18.33 P 00:15.57 P - 0
4. OK Kočandrlová Justýna () (42) 3 Letkov SPORT 00:16.31 00:16.31 P 00:16.69 P - 0
5. OK Langová Lilien (Ústecký) (51) 1 Obora 00:16.45 00:16.45 P 00:16.77 P - 0
6. OK Žáková Lucie (Ústecký) (83) 2 SDH Nepomyšl 00:16.49 00:16.49 P 00:16.83 P - 0
7. OK Savic´ Jovana () (64) 1 Srbice 00:17.26 00:17.70 N 00:17.26 P - 0 kladina
8. OK Barchánková Terezie (Středočeský) (50) 3 Tuhaň 00:17.50 00:17.50 P 00:20.69 P - 0
9. OK Koštialová Magdalena (Ústecký) (45) 3 Obora 00:17.70 00:17.70 P 00:20.96 P - 0
10. OK Spálová Zuzana () (72) 1 Srbice 00:17.87 00:18.49 P 00:17.87 P - 0
11. OK Hadrabová Anežka () (36) 1 Lhenice 00:18.13 00:18.13 P 00:18.41 P - 0
12. OK Hyšplerová Antonie () (37) 2 Vědomice 00:18.27 00:18.27 P 00:20.23 P - 0
14. OK Mackeová Daniela (Ústecký) (57) 1 Obora 00:18.90 00:18.90 P 00:18.96 P - 0
15. OK Kosmová Nikola (Ústecký) (44) 2 SDH Stradonice 00:19.00 00:19.00 P 00:19.53 P - 0
15. OK Strunz Sophie (Ústecký) (78) 3 SDH Nepomyšl 00:19.00 00:19.00 P 00:21.34 P - 0
17. OK Szappanosová Lucie () (65) 2 Karlovy Vary - Stará Role 00:19.20 00:19.20 P 00:17.11 N - 0 obouruč
18. OK Řezáčová Klára () (61) 1 Hrobce 00:19.29 00:22.58 P 00:19.29 P - 0
19. OK Kajzrová Viktorie () (38) 3 Mojžíř 00:19.51 00:23.00 P 00:19.51 P - 0
20. OK Burdová Lea () (33) 2 Štrbice 00:19.60 00:19.89 P 00:19.60 P - 0
21. OK Kneřová Lucie (Ústecký) (30) 2 SDH Nepomyšl 00:20.42 00:20.42 P 00:21.69 P - 0
22. OK Steklá Jana () (60) 3 Křešice 00:20.46 00:20.46 P 00:20.81 P - 0
23. OK Šedivá Barbora (Praha) (76) 2 Praha Zličín 00:20.94 00:20.94 P 00:23.90 P - 0
24. OK Bílková Adéla () (32) 1 SH ČMS SDH Jáchymov 00:21.16 00:21.16 P 00:24.23 P - 0
25. OK Korpalová Anežka () (43) 1 Bechlín 00:21.19 00:21.19 P 00:22.15 P - 0
26. OK Stříbrná Klaudie () (74) 3 Hrobce 00:21.46 00:21.46 P 00:24.25 P - 0
27. OK Prošková Emma (Ústecký) (53) 3 SDH Klapý 00:22.12 00:22.12 P 00:26.97 P - 0
28. OK Samcová Zuzana () (63) 3 Žitenice-Pohořany 00:22.29 00:22.29 P 00:22.29 P - 0
29. OK Kurelová Izabela (Středočeský) (34) 3 Byšice 00:22.31 00:24.10 P 00:22.31 P - 0
30. OK Steklá Kateřina () (69) 2 Křešice 00:22.72 00:22.72 P 00:24.73 P - 0
31. OK Kašová Kateřina (Ústecký) (39) 1 SDH Nepomyšl 00:23.85 00:23.85 P 00:25.25 P - 0
32. OK Zemanová Anna () (81) 2 Žitenice-Pohořany 00:23.91 00:23.91 P 00:30.29 P - 0
33. OK Zemanová Jana () (67) 1 Žitenice-Pohořany 00:24.19 00:24.19 P 00:25.82 P - 0
34. OK Gracová Adéla () (58) 2 Byšice 00:25.97 00:30.17 P 00:25.97 P - 0
35. OK Sedláčková Valerie (Ústecký) (75) 1 Žitenice-Pohořany 00:27.09 00:27.09 P 00:28.22 P - 0
36. OK Řezníčková Magdaléna () (62) 2 Tuhaň 00:27.56 00:29.64 P 00:27.56 P - 0
37. OK Orgoníková Tereza (Praha) (55) 2 Praha Zličín 00:27.63 00:27.63 P 00:29.82 P - 0
38. OK Nguyen Mai Phung () (140) 1 SH ČMS SDH Jáchymov 00:27.95 00:27.95 P 00:47.01 P - 0
39. OK Artlová Anna () (29) 1 Lenešice 00:28.13 00:33.63 P 00:28.13 P - 0
40. OK Bejšovcová Ema (Ústecký) (31) 3 SDH Hřensko 00:28.88 00:34.14 P 00:28.88 P - 0
41. OK Král'ová Klaudie René () (47) 2 Brniště 00:29.78 00:29.96 P 00:29.78 P - 0
42. OK Kulhánková Karolína (Praha) (40) 2 Brniště 00:30.08 00:30.75 P 00:30.08 P - 0
43. OK Poliščuková Viktorie () (56) 3 Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov 00:32.21 00:42.57 P 00:32.21 P - 0
44. OK Laube Lucie () (52) 2 Mojžíř 00:33.06 00:40.56 P 00:33.06 P - 0
45. OK Sladečkova Lea (Ústecký) (82) 1 Hora sv. Šebestiana 00:33.70 00:33.70 P 00:35.15 P - 0
46. OK Valentová Natálie () (79) 1 Brniště 00:35.56 00:35.56 P 00:39.68 P - 0
47. OK Vávrová Simona (Ústecký) (66) 3 SDH Nepomyšl 59:00.00 00:17.62 N 00:18.28 N - 0 1.obouruč, 2. obouruč
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 25
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hrubý Jakub (Ústecký) (89) 3 Obora 00:21.37 00:21.37 P 00:24.00 P - 0
2. OK Stuchlý Tobiáš () (103) 3 Hrobce 00:21.56 00:21.56 P 00:23.74 P - 0
3. OK Kouba Ondřej () (90) 1 Vědomice 00:21.80 00:21.80 P 00:23.99 P - 0
4. OK Tomáš Oliver (Praha) (110) 2 Praha Zličín 00:22.44 00:22.44 P 00:25.50 P - 0
5. OK Pomichálek Ondřej () (102) 2 Boletice nad Labem 00:24.81 00:23.33 N 00:24.81 P - 0 1. obouruč
6. OK Sechovec Jan () (101) 1 Brniště 00:24.96 00:24.96 P 00:28.30 P - 0
7. OK Vachulka Václav (Ústecký) (107) 2 Žitenice-Pohořany 00:24.98 00:31.13 N 00:24.98 P - 0 1. obouruč
8. OK Vondráček Vojtěch () (111) 1 Tuhaň 00:25.22 00:29.72 P 00:25.22 P - 0
9. OK Dresler Vojtěch (Ústecký) (85) 2 SDH Stradonice 00:25.61 00:26.56 P 00:25.61 P - 0
10. OK Slavík Jakub (Ústecký) (97) 3 Telnice 00:25.77 00:27.42 P 00:25.77 P - 0
11. OK Novotný Oliver (Praha) (94) 3 Praha Zličín 00:25.79 00:25.79 P 00:27.23 P - 0
12. OK Dzurko Marek () (86) 3 Boletice nad Labem 00:26.00 00:27.46 P 00:26.00 P - 0
13. OK Kolařík Artur (Ústecký) (92) 2 SDH Nepomyšl 00:27.34 00:27.34 P 00:32.41 P - 0
14. OK Kindl Samuel () (87) 1 Brniště 00:28.91 00:28.91 P 00:29.51 P - 0
15. OK Pokorný Tomáš () (108) 3 Boletice nad Labem 00:29.56 00:30.47 P 00:29.56 P - 0
16. OK Štoček Matěj () (109) 1 Telnice 00:29.81 00:31.10 P 00:29.81 P - 0
17. OK Šikl Tomáš (Ústecký) (99) 2 Lenešice 00:29.96 00:48.61 P 00:29.96 P - 0
18. OK Svoboda Matěj () (104) 1 Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov 00:30.16 00:30.16 P 00:31.05 P - 0
19. OK Bareš Slavomír (Ústecký) (84) 1 SDH Nepomyšl 00:32.94 00:32.94 P 00:44.05 P - 0
20. OK Kovařík Matyáš (Ústecký) (96) 2 Boletice nad Labem 00:36.65 00:46.96 P 00:36.65 P - 0
21. OK Plaček Emil () (98) 1 SH ČMS SDH Jáchymov 00:39.73 - 00:39.73 P - 0 nedoběhl
22. OK Fuxa Jan (Ústecký) (88) 2 Žitenice-Pohořany 00:40.36 00:39.80 N 00:40.36 P - 0 rozdělovač spoj
23. OK Bareš Jan Kurt (Ústecký) (113) 2 SDH Nepomyšl 01:38.34 01:38.34 P 00:50.73 N - 0 2. obouruč
24. OK Křehlík Marek () (95) 1 Žitenice-Pohořany 59:00.00 00:36.80 N 00:45.86 N - 0 1. obouruč, 2. kladina
24. OK Piksa Filip (Ústecký) (100) 3 Žitenice-Pohořany 59:00.00 00:58.09 N 00:39.49 N - 0 1. rozdělovač, 2. obouruč
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 35
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Voříšek Jonáš () (154) 1 Letkov SPORT 00:14.58 00:15.26 P 00:14.58 P - 0
2. OK Vávra Vojtěch () (156) 3 Obora 00:14.64 00:15.11 P 00:14.64 P - 0
3. OK Pešek Tomáš () (135) 2 Tuhaň 00:14.72 00:19.32 P 00:14.72 P - 0
4. OK Hrubý Štěpán (Ústecký) (124) 2 Obora 00:14.78 00:15.31 P 00:14.78 P - 0
5. OK Lebeda Václav () (132) 2 SH ČMS SDH Jáchymov 00:16.39 00:19.80 P 00:16.39 P - 0
6. OK Vohradský Antonín () (138) 2 Srbice 00:16.80 00:16.80 P 00:19.90 P - 0
7. OK Jindrák Patrik () (127) 1 Vědomice 00:17.65 00:17.65 P 00:17.34 N - 0 2. rozdělovač
7. OK Paneš Patrik () (137) 1 Vědomice 00:17.65 00:19.09 P 00:17.65 P - 0
9. OK Wasserbauer Václav (Ústecký) (149) 3 Cítoliby 00:18.01 00:18.01 P 00:18.41 P - 0
10. OK Slášek Tadeáš () (143) 1 Slavětín 00:18.83 00:18.83 P 00:19.64 P - 0
11. OK Brhel Matěj () (115) 1 Lenešice 00:19.12 00:21.63 P 00:19.12 P - 0
12. OK Kocourek Dominik () (131) 1 Telnice 00:19.77 00:21.09 P 00:19.77 P - 0
13. OK Crhák Matyáš () (116) 2 Telnice 00:20.91 00:21.07 P 00:20.91 P - 0
14. OK Otta Jakub (Ústecký) (136) 3 Křešice 00:21.09 01:18.21 P 00:21.09 P - 0
15. OK Vorlíček Petr () (153) 3 SDH Jirkov 00:21.50 00:21.50 P 00:24.94 P - 0
16. OK Vávra Jan () (152) 2 Obora 00:21.91 00:39.11 N 00:21.91 P - 0
17. OK Štrbík Ondřej Piers () (145) 2 Lhenice 00:22.05 00:22.05 P 00:22.69 P - 0
18. OK Vlasák Matěj () (146) 3 Srbice 00:22.12 00:22.12 P 00:24.86 P - 0
19. OK Vostrý Daniel (Ústecký) (147) 1 Obora 00:22.24 00:22.24 P 00:22.53 P - 0
20. OK Hájek Robin () (120) 2 Slavětín 00:22.36 00:22.36 P 00:23.85 N - 0 2. nezapojená proudnice
21. OK Dresler Jan (Ústecký) (119) 1 SDH Stradonice 00:22.46 00:22.46 P 00:18.15 N - 0 2. spoj
22. OK Klinkáček Pavel (Praha) (129) 3 Praha Zličín 00:22.78 00:22.78 P 00:24.90 N - 0 2. obouruč
23. OK Peřina Martin () (139) 3 Hrobce 00:23.81 00:23.81 P 00:24.73 P - 0
24. OK Morávek Adam (Středočeský) (134) 1 Podlesí 00:23.85 00:23.85 P 00:24.61 P - 0
25. OK Prokop Josef (Ústecký) (142) 3 Telnice 00:24.24 00:26.94 P 00:24.24 P - 0
26. OK Karásek Tomáš (Ústecký) (155) 2 Svádov 00:25.13 00:23.37 N 00:25.13 P - 0 1. obouruč
27. OK Kaňa Teodor () (128) 2 Mírová 00:25.35 00:26.98 N 00:25.35 P - 0 1. kladina
28. OK Vlček Zdeněk () (151) 1 Lenešice 00:25.57 00:25.57 P 00:27.70 P - 0
29. OK Hammer Vojtěch (Ústecký) (121) 3 Telnice 00:25.65 00:26.73 N 00:25.65 P - 0 1. obouruč
30. OK Mach Radek () (133) 3 Mojžíř 00:25.68 00:25.68 P 00:29.62 N - 0 2. obouruč
31. OK Jansche Jan () (126) 3 Telnice 00:26.97 00:26.97 P 00:32.13 P - 0
32. OK Horáček Martin () (123) 1 Boletice nad Labem 00:30.06 00:30.06 P 00:35.32 P - 0
33. OK Piksa David (Ústecký) (141) 2 Žitenice-Pohořany 00:30.27 00:32.37 P 00:30.27 P - 0
34. OK Číla Jiří Václav (Ústecký) (117) 3 SDH Hřensko 00:32.13 00:32.13 P 00:33.36 P - 0
35. OK Pech Matěj () (148) 2 Mojžíř 00:34.72 00:34.72 P 00:30.25 N - 0 2. spoj
dívky - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 67
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nováková Eliška () (201) 1 Vědomice 00:12.29 00:12.29 P 00:12.58 P - 0
2. OK Nejedlá Ema (Ústecký) (196) 2 Srbice 00:12.56 00:12.96 P 00:12.56 P - 0
3. OK Nováková Kateřina () (205) 2 Hrobce 00:12.87 00:12.87 P 00:13.08 P - 0
4. OK Mauleová Antonie (Ústecký) (191) 3 Srbice 00:12.93 00:12.93 P 00:16.13 P - 0
5. OK Macháčková Leontýna () (165) 3 Byšice 00:13.25 00:13.60 P 00:13.25 P - 0
6. OK Skálová Lucie (Ústecký) (210) 1 SDH Kostomlaty pod Milešovkou 00:13.80 00:14.09 P 00:13.80 P - 0
7. OK Jirotková Natálie () (184) 2 Kly 00:13.83 00:15.80 P 00:13.83 P - 0
8. OK Bobková Anežka () (160) 1 Mojžíř 00:13.91 00:13.91 P 00:16.69 P - 0
9. OK Noskeová Barbora (Praha) (199) 2 Tuhaň 00:14.10 00:14.10 P 00:14.89 P - 0
10. OK Mecerová Alžběta () (192) 1 Křešice 00:14.15 00:14.41 P 00:14.15 P - 0
11. OK Slavíčková Dominika () (211) 2 Chodov 00:14.24 00:14.24 P 00:14.66 P - 0
12. OK Fišerová Sofie () (170) 2 Kly 00:14.45 00:14.45 P 00:14.82 P - 0
13. OK Matušová Alexandra () (172) 1 Byšice 00:14.52 00:15.01 P 00:14.52 P - 0
14. OK Jelínková Denisa () (193) 2 Hrobce 00:14.61 00:14.61 P 00:21.39 P - 0
15. OK Šimralová Eliška () (218) 2 Chodov 00:14.63 00:14.75 P 00:14.63 P - 0
16. OK Nguyen Thanh Mai () (202) 2 SH ČMS SDH Jáchymov 00:14.71 00:14.71 P 00:18.32 P - 0
17. OK Nachtigalová Nikol (Ústecký) (195) 1 Lenešice 00:14.94 00:15.68 P 00:14.94 P - 0
18. OK Pšegrocká Adela (Ústecký) (208) 2 Cítoliby 00:14.99 00:18.82 P 00:14.99 P - 0
19. OK Dorážková Denisa () (168) 3 Tuhaň 00:15.01 00:19.54 P 00:15.01 P - 0
20. OK Zajanová Adéla (Ústecký) (174) 3 Štrbice 00:15.02 00:15.02 P 00:16.09 P - 0
21. OK Hofrichterová Laura () (178) 3 Chodov 00:15.14 00:15.14 P 00:15.20 P - 0
22. OK Zemanová Magdaléna (Ústecký) (221) 2 Lenešice 00:15.30 00:15.80 N 00:15.30 P - 0 1. obouruč
23. OK Tučková Adéla (Praha) (216) 3 Lhenice 00:15.31 00:15.31 P 00:16.01 P - 0
24. OK Turke Linda () (217) 1 Křešice 00:15.32 00:21.36 P 00:15.32 P - 0
25. OK Zděnková Rebecca () (225) 1 Kly 00:15.35 00:15.35 P 00:15.86 P - 0
26. OK Dolejší Tereza () (167) 2 Hrobce 00:15.42 00:15.42 P 00:15.90 P - 0
27. OK Štruncová Tereza (Ústecký) (215) 2 SDH Nepomyšl 00:15.56 00:15.87 P 00:15.56 P - 0
28. OK Nováková Lenka () (197) 3 Kly 00:15.66 00:15.90 P 00:15.66 P - 0
29. OK Krupičková Alžběta (Ústecký) (187) 2 Kostomlaty pod Milešovkou 00:15.98 00:16.57 N 00:15.98 P - 0 1. rozdělovač
30. OK Pöschlová Nela (Ústecký) (207) 1 Obora 00:16.05 00:16.05 P 00:16.84 P - 0
31. OK Čerepešová Eliška () (163) 1 SH ČMS SDH Jáchymov 00:16.11 00:21.05 P 00:16.11 P -