STIMAX CUP 2023 - 3. kolo
logo
Místo závodu:
Děčín - atletický stadion SK Děčín, Práce 1966/17
Začátek závodu:
02.09.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Martina Crháková, doubravova.mar@volny.cz, 721 722 075
Propozice:
Popis:

Děčín - atletický stadion SK Děčín, Práce 1966/17

Přihlášených jednotlivců:
364 z 430
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
1) mladší dívky A
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 25
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Barchánková Kateřina (Středočeský) (1) 1 Tuhaň 00:19.89 00:22.13 P 00:19.89 P - 0
2. OK Mackeová Drahoslava () (16) 3 Obora 00:20.63 00:23.98 P 00:20.63 P - 0
3. OK Bejčková Michaela (Ústecký) (3) 3 Telnice 00:21.44 00:21.44 P 00:29.13 N - 0 2-kladina
4. OK Řezáčová Věra (Ústecký) (12) 2 Křešice 00:22.16 00:22.16 P 00:24.08 P - 0
5. OK Voříšková Samanta (Plzeňský) (25) 1 Letkov SPORT 00:22.17 00:22.17 P 00:21.88 N - 0 2-spoj
6. OK Voříšková Sofie (Plzeňský) (22) 3 Letkov SPORT 00:22.28 00:22.28 P 00:23.62 P - 0
7. OK Humplová Elena (Praha) (5) 2 SDH Úžice 00:23.47 00:25.12 P 00:23.47 P - 0
8. OK Dašková Karolína (Ústecký) (4) 1 Mojžíř 00:23.52 00:23.58 P 00:23.52 P - 0
9. OK Votavová Libuše (Ústecký) (21) 2 Vědomice 00:23.89 00:23.89 P 00:26.19 P - 0
10. OK Strejcová Sofie (Karlovarský) (19) 3 Karlovy Vary - Stará Role 00:24.61 00:24.61 P 00:26.57 P - 0
11. OK Švejdová Tereza (Ústecký) (24) 2 Telnice 00:24.64 00:25.70 P 00:24.64 P - 0
12. OK Kolísková Kristýna (Ústecký) (9) 2 Telnice 00:25.19 00:25.19 P 00:25.47 P - 0
13. OK Zindulková Klára (Ústecký) (23) 1 Lhenice 00:25.50 00:31.28 P 00:25.50 P - 0
14. OK Reichmannová Veronika (Ústecký) (15) 2 Lhenice 00:26.38 00:26.38 P 00:27.66 P - 0
15. OK Langová Karolína () (11) 1 Obora 00:26.87 00:29.28 P 00:26.87 P - 0
16. OK Procházková Magdaléna (Středočeský) (14) 1 Kolešovice 00:29.16 00:30.82 P 00:29.16 P - 0
17. OK Vysoká Aneta (Ústecký) (26) 2 Telnice 00:29.25 00:29.25 P 00:26.10 N - 0 2-obouruč
18. OK Kožená Stella (Ústecký) (10) 3 Lhenice 00:31.30 00:31.30 P 00:36.39 P - 0
19. OK Švecová Zora (Ústecký) (20) 1 Telnice 00:31.54 00:33.47 N 00:31.54 P - 0 1-rozpojeno
20. OK Janáčkova Tereza (Středočeský) (8) 1 Byšice 00:32.15 00:32.15 P 00:36.73 P - 0
21. OK Semerádová Lucie (Ústecký) (18) 2 SDH Nepomyšl 00:37.16 00:39.37 P 00:37.16 P - 0
22. OK Salamanková Isabela (Středočeský) (17) 1 Byšice 00:39.34 00:56.81 P 00:39.34 P - 0
23. OK Bartošová Viktorie (Ústecký) (2) 2 Žitenice-Pohořany 01:03.65 01:03.65 P 01:03.18 N - 0 2-zapojení na 1 ozub
24. OK Chaloupková Andrea (Ústecký) (7) 3 Koštice 59:00.00 00:47.48 N 00:45.94 N - 0 1-obouruč, 2-rozpojeno
24. OK Machová Laura (Ústecký) (13) 3 Mojžíř 59:00.00 00:30.17 N 01:24.52 N - 0 1 -obouruč, 2-pomoc kladina
2) mladší dívky B
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 50
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Koubová Adéla (Ústecký) (45) 3 Vědomice 00:14.03 00:16.30 P 00:14.03 P - 0
2. OK Mertlová Alžběta (Ústecký) (52) 1 Lhenice 00:14.31 00:15.75 P 00:14.31 P - 0
3. OK Žáková Lucie (Ústecký) (77) 1 SDH Nepomyšl 00:15.13 00:15.13 P 00:18.72 P - 0
4. OK Langová Lilien (Ústecký) (48) 3 Obora 00:15.14 00:15.36 P 00:15.14 P - 0
5. OK Přerostová Elena (Plzeňský) (55) 1 SDH Týnec u Horažďovic 00:15.87 00:16.47 P 00:15.87 P - 0
6. OK Strachová Kateřina (Ústecký) (65) 1 Vědomice 00:16.17 00:16.50 P 00:16.17 P - 0
7. OK Koštialová Magdalena (Ústecký) (44) 2 Obora 00:16.26 00:17.48 P 00:16.26 P - 0
8. OK Spálová Zuzana (Ústecký) (63) 2 Srbice 00:16.32 00:16.32 P 00:16.57 P - 0
9. OK Barchánková Terezie (Středočeský) (29) 3 Tuhaň 00:16.45 00:17.83 P 00:16.45 P - 0
10. OK Hyšplerová Antonie (Ústecký) (37) 2 Vědomice 00:16.47 00:16.84 P 00:16.47 P - 0
11. OK Szappanosová Lucie (Karlovarský) (67) 3 Karlovy Vary - Stará Role 00:17.02 00:17.02 P 00:18.89 P - 0
12. OK Mackeová Daniela (Ústecký) (51) 3 Obora 00:17.65 00:17.79 N 00:17.65 P - 0 1-rozdělovač
13. OK Vondráčková Karolína (Středočeský) (76) 3 Tuhaň 00:17.71 00:17.71 P 00:18.71 P - 0
14. OK Kosmová Nikola (Ústecký) (43) 1 SDH Stradonice 00:17.88 00:17.88 P 00:21.34 P - 0
15. OK Strunz Sophie (Ústecký) (66) 2 SDH Nepomyšl 00:17.94 00:17.94 P 00:19.52 P - 0
16. OK Tintěrová Adéla (Karlovarský) (73) 3 Mezirolí 00:18.09 00:19.49 P 00:18.09 P - 0
17. OK Strunzová Anna (Ústecký) (70) 3 SDH Nepomyšl 00:18.27 00:20.30 P 00:18.27 P - 0
18. OK Hadrabová Anežka (Ústecký) (31) 2 Lhenice 00:18.55 00:18.67 P 00:18.55 P - 0
19. OK Steklá Jana (Ústecký) (61) 3 Křešice 00:18.92 00:18.92 P 00:23.59 P - 0
20. OK Albertova Nikol (Středočeský) (28) 2 Kly 00:19.19 00:19.19 P 00:19.06 N - 0 2-obouruč
21. OK Kneřová Lucie (Ústecký) (40) 2 SDH Nepomyšl 00:19.26 00:19.26 P 00:19.70 P - 0
22. OK Řezáčová Klára (Ústecký) (56) 2 Hrobce 00:19.80 00:19.80 P 00:20.10 P - 0
23. OK Laube Lucie (Ústecký) (49) 1 Mojžíř 00:20.03 01:16.88 P 00:20.03 P - 0
24. OK Čečrdlová Adéla (Středočeský) (35) 3 Kolešovice 00:20.19 00:21.16 P 00:20.19 P - 0
25. OK Kajzrová Viktorie (Ústecký) (39) 1 Mojžíř 00:20.28 00:24.40 P 00:20.28 P - 0
26. OK Kurelová Izabela (Středočeský) (47) 2 Byšice 00:20.34 00:20.41 P 00:20.34 P - 0
27. OK Korpalová Anežka (Ústecký) (42) 3 Bechlín 00:20.36 00:21.43 P 00:20.36 P - 0
28. OK Glončáková Lucie (Ústecký) (33) 1 SDH Nepomyšl 00:20.70 00:21.14 N 00:20.70 P - 0 1-rozdělovač
29. OK Zemanová Jana (Ústecký) (72) 2 Žitenice-Pohořany 00:20.81 00:23.78 P 00:20.81 P - 0
30. OK Poborská Kristýna (Ústecký) (53) 2 Božtěšice 00:21.21 00:21.87 P 00:21.21 P - 0
31. OK Steklá Kateřina (Ústecký) (68) 1 Křešice 00:21.49 00:21.49 P 00:23.72 P - 0
32. OK Prošková Emma (Ústecký) (54) 3 SDH Klapý 00:21.77 00:29.85 P 00:21.77 P - 0
33. OK Jáhenová Amálie (Ústecký) (38) 3 SDH Klapý 00:22.21 00:25.95 P 00:22.21 P - 0
34. OK Adltová Julie (Středočeský) (27) 1 Kolešovice 00:22.61 00:23.73 P 00:22.61 P - 0
35. OK Gracová Adéla (Středočeský) (34) 2 Byšice 00:22.73 00:22.73 P 00:26.50 P - 0
36. OK Švingrová Simona (Ústecký) (71) 1 Stradonice 00:22.84 00:22.84 N 00:22.84 P - 0 1-obouruč
37. OK Hatláková Adéla (Ústecký) (36) 1 Žitenice-Pohořany 00:23.80 00:23.80 P 00:24.90 P - 0
38. OK Vávrová Simona (Ústecký) (75) 2 SDH Nepomyšl 00:23.87 00:00.00 N 00:23.87 P - 0 1-neprotla časomíru
39. OK Šimáková Natálie (Ústecký) (69) 2 Chuderov 00:24.81 00:24.81 P 00:22.60 N - 0 2-rozpojeno
40. OK Samcová Zuzana (Ústecký) (59) 2 Žitenice-Pohořany 00:25.87 00:25.87 P 00:27.65 P - 0
41. OK Sedláčková Valerie (Ústecký) (64) 3 Žitenice-Pohořany 00:27.07 00:28.53 P 00:27.07 P - 0
42. OK Zemanová Anna (Ústecký) (78) 2 Žitenice-Pohořany 00:27.31 00:29.45 P 00:27.31 P - 0
43. OK Dostálová Emma (Karlovarský) (32) 3 Rotava 00:27.98 00:32.75 P 00:27.98 P - 0
44. OK Kulhánková Karolína (Praha) (50) 2 Brniště 00:28.57 00:28.95 P 00:28.57 P - 0
45. OK Řezníčková Magdaléna (Středočeský) (57) 3 Tuhaň 00:28.99 00:33.47 P 00:28.99 P - 0
46. OK Raichová Miriam (Praha) (58) 1 Brniště 00:29.98 00:29.98 P 00:34.34 P - 0
47. OK Valentová Natálie (Praha) (74) 1 Brniště 00:30.96 00:30.96 P 00:40.43 N - 0 2-obouruč
48. OK Schaukalová Klára (Ústecký) (62) 1 Boletice nad Labem 00:31.44 00:40.29 P 00:31.44 P - 0
49. OK Král'ová Klaudie René (Praha) (46) 1 Brniště 00:31.70 00:32.02 P 00:31.70 P - 0
50. OK Baštová Kamila (Ústecký) (30) 1 Boletice nad Labem 00:38.31 00:49.47 N 00:38.31 P - 0 1-kladina
3) mladší chlapci A
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 21
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Stuchlý Tobiáš (Ústecký) (95) 3 Hrobce 00:18.46 00:20.00 P 00:18.46 P - 0
2. OK Štěpánek Matěj (Ústecký) (97) 2 Křešice 00:19.42 00:19.42 P 00:19.84 P - 0
3. OK Hrubý Jakub (Ústecký) (86) 1 Obora 00:20.12 00:20.60 P 00:20.12 P - 0
4. OK Vachulka Václav (Ústecký) (99) 1 Žitenice-Pohořany 00:20.53 00:26.74 P 00:20.53 P - 0
5. OK Vondráček Vojtěch (Středočeský) (100) 2 Tuhaň 00:22.57 00:22.57 P 00:22.43 N - 0 2-ozub
6. OK Štoček Matěj (Ústecký) (98) 3 Telnice 00:22.72 00:22.72 P 00:24.70 P - 0
7. OK Weber Vilém (Liberecký) (101) 3 Chrastava 00:23.31 00:23.31 P 00:24.21 P - 0
8. OK Sechovec Jan (Praha) (94) 2 Brniště 00:23.60 00:23.60 P 00:28.51 P - 0
9. OK Pomichálek Ondřej (Ústecký) (93) 1 Boletice nad Labem 00:23.83 00:23.83 P 00:24.40 P - 0
10. OK Kolařík Artur (Ústecký) (87) 2 SDH Nepomyšl 00:25.77 00:27.24 P 00:25.77 P - 0
11. OK Dresler Vojtěch (Ústecký) (82) 1 SDH Stradonice 00:26.21 00:26.21 P 00:32.64 P - 0
12. OK Křehlík Marek (Ústecký) (80) 2 Žitenice-Pohořany 00:29.32 00:29.32 P 00:29.63 P - 0
13. OK Bareš Slavomír (Ústecký) (90) 1 SDH Nepomyšl 00:31.62 00:31.62 P - - 0 2-nedokončil
14. OK Piksa Filip (Ústecký) (92) 3 Žitenice-Pohořany 00:32.52 00:44.12 P 00:32.52 P - 0
15. OK Šikl Tomáš (Ústecký) (96) 1 Lenešice 00:35.47 00:48.15 N 00:35.47 P - 0 1-obouruč
16. OK Bareš Jan Kurt (Ústecký) (79) 1 SDH Nepomyšl 00:35.78 00:32.10 N 00:35.78 P - 0 1-rozdělovač
17. OK Daněk Tomáš (Ústecký) (81) 3 Boletice nad Labem 00:36.86 00:36.86 P 00:40.33 P - 0
18. OK Fuxa Jan (Ústecký) (83) 2 Žitenice-Pohořany 00:38.67 00:38.67 P 00:31.96 N - 0 2-odpojeno bez kontroly
19. OK Najman Andreas (Ústecký) (91) 2 Lenešice 00:50.60 00:00.00 N 00:50.60 P - 0 1-podběhnutí časomíry
20. OK Kovařík Matyáš (Ústecký) (89) 3 Boletice nad Labem 00:50.68 00:50.68 P 00:36.98 N - 0 2-kladina
21. OK Hodač Jakub (Ústecký) (85) 3 Boletice nad Labem 00:52.99 00:39.89 N 00:52.99 P - 0 1-rozdělovač
4) mladší chlapci B
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 36
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Schveiger Vítek (Liberecký) (129) 2 Chrastava 00:14.09 00:14.09 P 00:16.68 P - 0
2. OK Pešek Tomáš (Středočeský) (125) 1 Tuhaň 00:14.14 00:14.14 P 00:16.34 P - 0
3. OK Vávra Vojtěch (Ústecký) (136) 2 Obora 00:14.16 00:15.46 P 00:14.16 P - 0
4. OK Konečný Václav (Královehradecký) (119) 2 Výrava 00:14.20 00:14.21 P 00:14.20 P - 0
5. OK Hrubý Štěpán (Ústecký) (112) 2 Obora 00:14.22 00:15.64 N 00:14.22 P - 0 1-spoj
6. OK Voříšek Jonáš (Plzeňský) (138) 1 Letkov SPORT 00:14.36 00:14.49 P 00:14.36 P - 0
7. OK Urbánek Luboš (Plzeňský) (133) 2 OBORA, okr. Plzeň sever 00:14.89 00:14.89 P 00:15.13 N - 0 2-spoj
8. OK Slunečko Vít (Středočeský) (131) 3 Tuhaň 00:15.77 00:15.77 P 00:15.88 P - 0
9. OK Jindrák Patrik (Ústecký) (115) 2 Vědomice 00:16.19 00:19.80 N 00:16.19 P - 0 1-nesportovní chování
10. OK Kliment Jan (Karlovarský) (117) 3 Mezirolí 00:16.96 00:16.96 P 00:20.12 P - 0
11. OK Vávra Jan (Ústecký) (142) 2 Obora 00:17.02 00:17.21 P 00:17.02 P - 0
12. OK Paneš Patrik (Ústecký) (122) 2 Vědomice 00:17.04 00:17.04 P 00:17.94 P - 0
13. OK Dresler Jan (Ústecký) (107) 1 SDH Stradonice 00:17.32 00:23.42 P 00:17.32 P - 0
14. OK Weber Jan (Liberecký) (141) 1 Chrastava 00:17.74 00:17.74 P 00:18.02 P - 0
15. OK Wasserbauer Václav (Ústecký) (140) 3 Cítoliby 00:18.57 00:18.57 P 00:19.47 P - 0
16. OK Golasovský Vojtěch (Ústecký) (109) 3 Božtěšice 00:18.92 00:18.92 P 00:19.31 P - 0
17. OK Brhel Matěj (Ústecký) (103) 1 Lenešice 00:19.16 00:19.16 P 00:25.25 P - 0
18. OK Vlasák Matěj (Ústecký) (134) 3 Srbice 00:19.60 00:19.60 P 00:19.73 P - 0
19. OK Vostrý Daniel (Ústecký) (139) 2 Obora 00:19.75 00:29.66 P 00:19.75 P - 0
20. OK Popelář Karel (Středočeský) (127) 3 Kly 00:19.83 00:19.83 P 00:32.89 P - 0
21. OK Crhák Matyáš (Ústecký) (104) 2 Telnice 00:19.87 00:19.87 P 00:20.60 P - 0
22. OK Janda Adam (Ústecký) (113) 3 Vědomice 00:20.13 00:20.13 P 00:20.07 N - 0 2-rozpojeno před pokynem
23. OK Žežulka Adam (Středočeský) (145) 2 Tuhaň 00:20.30 00:20.54 P 00:20.30 P - 0
24. OK Peřina Martin (Ústecký) (124) 3 Hrobce 00:20.56 00:20.56 P 00:21.72 P - 0
25. OK Mach Radek (Ústecký) (120) 3 Mojžíř 00:22.88 00:22.88 P 00:23.72 P - 0
25. OK Zemanec Michal (Ústecký) (144) 1 Vědomice 00:22.88 00:23.68 P 00:22.88 P - 0
27. OK Jansche Jan (Ústecký) (114) 1 Telnice 00:22.92 00:26.79 P 00:22.92 P - 0
28. OK Vorlíček Petr (Ústecký) (137) 3 SDH Jirkov 00:23.15 00:23.15 P 00:23.34 P - 0
29. OK Štrbík Ondřej Piers (Ústecký) (132) 1 Lhenice 00:23.20 00:23.20 P 00:23.58 P - 0
30. OK Poříz Jan (Ústecký) (128) 1 Božtěšice 00:23.35 00:24.37 P 00:23.35 P - 0
31. OK Vlček Zdeněk (Ústecký) (135) 1 Lenešice 00:24.51 00:26.95 P 00:24.51 P - 0
32. OK Piksa David (Ústecký) (126) 2 Žitenice-Pohořany 00:25.68 00:34.65 P 00:25.68 P - 0
33. OK Fýsko Filip (Karlovarský) (108) 2 Karlovy Vary - Stará Role 00:25.79 00:25.79 P 00:30.28 P - 0
34. OK Kolda Tomáš (Ústecký) (118) 1 Žitenice-Pohořany 00:29.27 00:29.27 P 00:34.47 P - 0
35. OK Horáček Martin (Ústecký) (111) 1 Boletice nad Labem 00:29.39 00:29.39 P 00:35.51 P - 0
36. OK Čížek Matěj (Ústecký) (106) 3 Žitenice-Pohořany 00:33.45 00:33.57 P 00:33.45 P - 0
5) starší dívky
dívky - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 63
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nováková Kateřina (Ústecký) (183) 2 Hrobce 00:12.63 00:15.68 P 00:12.63 P - 0
2. OK Nejedlá Ema (Ústecký) (180) 2 Srbice 00:12.71 00:12.71 P 00:12.72 P - 0
3. OK Morávková Kateřina (Středočeský) (177) 2 Tuhaň 00:12.71 00:12.71 P 00:14.27 P - 0
4. OK Fišerová Sofie (Středočeský) (158) 1 Kly 00:12.86 00:12.86 P 00:12.97 P - 0
5. OK Dorážková Denisa (Středočeský) (155) 1 Tuhaň 00:12.99 00:12.99 P 00:15.42 P - 0
6. OK Macháčková Leontýna (Středočeský) (326) 2 Byšice 00:13.31 00:13.31 P 00:14.26 P - 0
7. OK Schveigerová Šárka (Liberecký) (189) 2 Chrastava 00:13.39 00:13.39 P 00:13.74 P - 0
8. OK Matějková Karolína (Středočeský) (172) 3 Tuhaň 00:13.53 00:13.53 P 00:14.88 P - 0
9. OK Jirotková Natálie (Středočeský) (167) 1 Kly 00:13.63 00:13.70 P 00:13.63 P - 0
10. OK Skálová Lucie (Ústecký) (190) 3 SDH Kostomlaty pod Milešovkou 00:13.78 00:15.47 P 00:13.78 P - 0
11. OK Matušová Alexandra (Středočeský) (173) 1 Byšice 00:14.06 00:14.06 P 00:14.15 P - 0
12. OK Mauleová Antonie (Ústecký) (174) 2 Srbice 00:14.10 00:14.10 P 00:19.20 P - 0
13. OK Haasová Kateřina (Ústecký) (161) 1 Štrbice 00:14.26 00:17.82 P 00:14.26 P - 0
14. OK Šimralová Eliška (Karlovarský) (194) 1 Chodov 00:14.28 00:14.28 P 00:14.32 P - 0
15. OK Balážová Nikola (Karlovarský) (146) 1 Chodov 00:14.30 00:38.90 P 00:14.30 P - 0
15. OK Slavíčková Dominika (Karlovarský) (191) 1 Chodov 00:14.30 00:14.44 P 00:14.30 P - 0
17. OK Bobková Anežka (Ústecký) (148) 3 Mojžíř 00:14.33 00:15.60 P 00:14.33 P - 0
18. OK Turke Linda (Ústecký) (196) 3 Křešice 00:14.35 00:14.35 P 00:14.42 P - 0
19. OK Nitschová Eliška (Ústecký) (181) 3 Hrobce 00:14.38 00:14.53 P 00:14.38 P - 0
20. OK Mecerová Alžběta (Ústecký) (175) 3 Křešice 00:14.59 00:14.59 P 00:19.11 P - 0
21. OK Nachtigalová Nikol (Ústecký) (179) 1 Lenešice 00:14.66 00:15.09 P 00:14.66 P - 0
22. OK Dabergotzová Rozálie (Ústecký) (153) 2 SDH Peruc 00:14.68 00:14.68 P 00:15.99 P - 0
23. OK Krupičková Alžběta (Ústecký) (169) 3 Kostomlaty pod Milešovkou 00:14.79 00:15.60 P 00:14.79 P - 0
24. OK Šedivá Nikola (Ústecký) (193) 3 Cítoliby 00:14.82 00:14.92 N 00:14.82 P - 0 1-obouruč
25. OK Zemanová Magdaléna (Ústecký) (207) 2 Lenešice 00:15.03 00:18.29 N 00:15.03 P - 0 1-obouruč
26. OK Čáslavková Veronika (Ústecký) (160) 3 Obora 00:15.05 00:15.11 P 00:15.05 P