TFA PODOLÍ
logo
Místo závodu:
Podolí na prostranství před požární zbrojnicí
Začátek závodu:
16.04.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Petr Čandrla 728162649, Štěpán Svoboda 720664970
Propozice:
Popis:

Podolští hasiči si dovolují pozvat všechny příznivce TFA na 6.ročník TFA Podolí, všechny podrobnosti naleznete na facebookové události a v propozicích.

Přihlášených jednotlivců:
55 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 39
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (37) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 03:04.46 03:04.46 - 50
2. OK Skřivánek Michal () (38) - SDH Rohatec 03:10.17 03:10.17 - 48
3. OK Navrátil Lukáš () (33) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:11.00 03:11.00 - 46
4. OK Maňák Zdeněk () (35) - SDH Velká nad Veličkou 03:14.09 03:14.09 - 44
5. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (34) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:27.15 03:27.15 - 42
6. OK Zábrš Ondřej () (36) - SDH Brno-Slatina 03:30.43 03:30.43 - 40
7. OK Dušek Martin (Pardubický) (23) - HZS Pardubice 03:44.93 03:44.93 - 38
8. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (21) - Rohatec 03:49.74 03:49.74 - 36
9. OK Knápek Daniel (Pardubický) (22) - HZS Pardubického kraje 03:50.10 03:50.10 - 34
10. OK Novotný Martin () (11) - SDH Olešnice 03:53.44 03:53.44 - 32
11. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (40) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:09.22 04:09.22 - 31
12. OK Dvořáček Josef () (12) - Sdh Koroužné 04:14.07 04:14.07 - 30
13. OK Pilný Michal (Pardubický) (18) - HZS PAK 04:20.50 04:20.50 - 29
14. OK Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (4) - HZS PAK 04:32.47 04:32.47 - 28
15. OK Hajný Rostislav () (26) - Doubravice nad Svitavou 04:42.79 04:42.79 - 27
16. OK Frank Jan (Jihomoravský) (24) - SDH Velké Němčice 04:43.20 04:43.20 - 26
17. OK Doušek Rostislav (Jihomoravský) (17) - Černá Hora 04:44.42 04:44.42 - 25
18. OK Ševčík Ondřej (Zlínský) (8) - SDH Bojkovice 04:44.92 04:44.92 - 24
19. OK Janečka Vít (Zlínský) (2) - SDH Žeranovice 05:20.43 05:20.43 - 23
20. OK Vymazal Oldřich () (31) - SDH Velké Pavlovice 05:20.46 05:20.46 - 22
21. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (20) - SDH Podolí 05:23.67 05:23.67 - 21
22. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (1) - SDH Podolí 05:26.60 05:26.60 - 20
23. OK Jakubec Michal () (3) - SDH Račice (u Vyškova) 05:28.18 05:28.18 - 19
24. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (19) - SDH Dražovice 05:28.63 05:28.63 - 18
25. OK Klimeš Jakub (Jihomoravský) (16) - SDH Útěchov 05:33.36 05:33.36 - 17
26. OK Skořepa Michal (Jihomoravský) (15) - SDH Rohatec 06:16.93 06:16.93 - 16
27. OK Krška Daniel (Vysočina) (6) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 06:18.18 06:18.18 - 15
28. OK Kašpar Jan (Olomoucký) (14) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 06:20.53 06:20.53 - 14
29. OK Šimůnek Karel (Jihomoravský) (7) [náhr.29] - KOPIS Brno 06:25.07 06:25.07 - 13
30. OK Maňák Michal (Zlínský) (13) [náhr.30] - SDH Žeranovice 06:26.75 06:26.75 - 12
31. OK Neček Matěj (Vysočina) (30) [náhr.31] - Hasiči Města Žďáru nad Sázavou 06:45.33 06:45.33 - 11
32. OK Pavel Tkaný (Vysočina) (9) [náhr.32] - SDH Babice 06:58.24 06:58.24 - 10
33. OK Parák Marek (Olomoucký) (10) [náhr.33] - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 07:09.79 07:09.79 - 9
34. OK Kužma Ondřej (Jihomoravský) (29) [náhr.34] - SDH Ladná 07:36.43 07:36.43 - 8
35. OK Novotný Miroslav (Vysočina) (39) [náhr.35] - SDH Škrdlovice 07:46.26 07:46.26 - 7
36. OK Gric Jaroslav (Jihomoravský) (25) [náhr.36] - Černá Hora 07:52.76 07:52.76 - 6
37. OK Neveselý Miroslav (Jihomoravský) (5) [náhr.37] - SDH Mokrá 08:05.92 08:05.92 - 5
38. OK Hruška Marek (Jihomoravský) (27) [náhr.38] - SDH Babice nad Svitavou 08:17.20 08:17.20 - 4
39. OK Kašpar David (Olomoucký) (28) [náhr.39] - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 13:40.24 13:40.24 - 3
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk (Pardubický) (54) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:46.19 02:46.19 - 50
2. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (53) - SDH Babice 02:59.53 02:59.53 - 48
3. OK Víšek Marek () (48) - HZS Pardubice 03:16.67 03:16.67 - 46
4. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (47) - Sdh Rakvice 03:39.01 03:39.01 - 44
5. OK Sochor Josef (Pardubický) (46) - HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 03:55.83 03:55.83 - 42
6. OK Slouka Petr () (52) - SDH Sokolnice 04:11.46 04:11.46 - 40
7. OK Kovář Josef () (42) - SDH Borovnice 04:14.48 04:14.48 - 38
8. OK Smékal Milan (Olomoucký) (45) - SDH Lipová - lázně 04:21.30 04:21.30 - 36
9. OK Soukal Jan () (51) - SDH Olešnice 04:42.64 04:42.64 - 34
10. OK Čandrla Petr () (49) - SDH Podolí 05:22.93 05:22.93 - 32
11. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (44) - SDH Vranov 05:30.84 05:30.84 - 31
12. OK Budař Rostislav (Vysočina) (43) - SDH Třešť 05:34.97 05:34.97 - 30
13. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (50) - SDH Kobylí 05:48.80 05:48.80 - 29
14. OK Hajny Radek () (55) - SDH Doubravice 07:26.31 07:26.31 - 28
DNF Loprais Petr (Středočeský) (56) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (12) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:28.54 03:28.54 - 50
2. OK Švajková Miluše (Olomoucký) (11) - SDH Lipová - lázně 04:26.29 04:26.29 - 48
3. OK Vaverková Pavlína (Pardubický) (5) - SDH Předměstí 05:03.92 05:03.92 - 46
4. OK Smékalová Tereza (Olomoucký) (9) - SDH Lipová - lázně 05:11.49 05:11.49 - 44
5. OK Černucká Petra (Středočeský) (3) - SDH Brázdim 06:12.20 06:12.20 - 42
6. OK Kachlíková Kristýna () (6) - SDH Dražovice 06:12.60 06:12.60 - 40
7. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (10) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 06:17.62 06:17.62 - 38
8. OK Pospíšilová Tereza (Olomoucký) (4) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 06:35.75 06:35.75 - 36
9. OK Doležalová Hana () (8) - SDH Velké Němčice 08:06.01 08:06.01 - 34
10. OK Divišová Žaneta (Vysočina) (2) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 09:40.00 09:40.00 - 32
11. OK Gotvaldová Anna () (7) - SDH Podolí 09:42.35 09:42.35 - 31
12. OK Hudečková Tereza (Vysočina) (1) - SDH Bohdalov 10:46.31 10:46.31 - 30