Olešnický Železňák
logo
Místo závodu:
Olešnice
Začátek závodu:
07.05.2023 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
novas.martin@email.cz, tel. 736745715
Propozice:
Popis:

Jedná se o třetí ročník, kde se bude soutěžit o originální putovní poháry, jejímž vzorem bylo "Thorovo kladivo". Pro závodníky i diváky bude připraveno občerstvení včetně ovocného baru pro závodníky a sladkého pro fanoušky. TĚŠÍME SE :-). Harmonogram závodu: 08:00 - 8:30 prezence 09:00 - start prvního závodníka (obě kategorie mužů) cca 13:00 - start kategorie žen.

Přihlášených jednotlivců:
70 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk (Pardubický) (48) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:43.81 02:43.81 - 50
2. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (5) - SDH Babice 03:00.88 03:00.88 - 48
3. OK Sochor Josef (Pardubický) (27) - HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 03:17.33 03:17.33 - 46
4. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (10) - Sdh Rakvice 03:34.22 03:34.22 - 44
5. OK Soukal Jan () (1) - SDH Olešnice 04:00.33 04:00.33 - 42
6. OK Kovář Josef () (7) - SDH Borovnice 04:08.77 04:08.77 - 40
7. OK Smékal Milan (Olomoucký) (26) - SDH Lipová - lázně 04:11.28 04:11.28 - 38
8. OK Sedlák Martin () (22) - SDH Velatice 04:25.12 04:25.12 - 36
9. OK Dědič František () (4) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 04:28.10 04:28.10 - 34
10. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (24) - SDH Kobylí 04:30.00 04:30.00 - 32
11. OK Čandrla Petr (Jihomoravský) (28) - SDH Podolí 04:34.12 04:34.12 - 31
12. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (23) - SDH Vranov 05:28.36 05:28.36 - 30
13. OK Appl Miroslav (Olomoucký) (2) - SDH Olomouc Chválkovice 06:12.04 06:12.04 - 29
14. OK Hajny Radek () (9) - SDH Doubravice 06:14.86 06:14.86 - 28
15. OK Schwarz Rostislav (Olomoucký) (25) - SDH Olomouc Chválkovice 06:46.44 06:46.44 - 27
16. OK Knotek Ivo (Jihomoravský) (6) - Černá Hora 07:06.26 07:06.26 - 26
DNF Loprais Petr (Středočeský) (8) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0 Limit bariéra
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (13) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:00.90 03:00.90 - 50
2. OK Čaganová Petra () (12) - SDH Nižní Lhoty 03:14.38 03:14.38 - 48
3. OK Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (6) - SDH Dražovice 03:43.60 03:43.60 - 46
4. OK Švajková Miluše (Olomoucký) (4) - SDH Lipová - lázně 04:03.41 04:03.41 - 44
5. OK Vaverková Pavlína (Pardubický) (1) - SDH Předměstí 04:26.78 04:26.78 - 42
6. OK Pospíšilová Tereza (Olomoucký) (8) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 04:40.85 04:40.85 - 40
7. OK Staňková Hana (Olomoucký) (10) - SDH újezd 04:51.25 04:51.25 - 38
8. OK Černucká Petra (Středočeský) (2) - SDH Brázdim 04:56.24 04:56.24 - 36
9. OK Přindišová Kristýna () (9) - SDH Ludéřov 05:13.65 05:13.65 - 34
10. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (7) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 05:24.15 05:24.15 - 32
11. OK Doležalová Hana (Jihomoravský) (11) - SDH Velké Němčice 05:35.41 05:35.41 - 31
12. OK Divišová Žaneta (Vysočina) (3) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 05:38.97 05:38.97 - 30
13. OK Gotvaldová Anna () (5) - SDH Podolí 08:38.77 08:38.77 - 29
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 40
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Brousil Michal (Jihočeský) (46) - Hzs Písek/ Sdh Lom 02:46.89 02:46.89 - 50
2. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (50) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:47.87 02:47.87 - 48
3. OK Skřivánek Michal () (14) - SDH Rohatec 02:55.28 02:55.28 - 46
4. OK Navrátil Lukáš (Olomoucký) (42) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:05.32 03:05.32 - 44
5. OK Zábrš Ondřej () (20) - SDH Brno-Slatina 03:08.55 03:08.55 - 42
6. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (36) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:14.73 03:14.73 - 40
7. OK Knápek Daniel (Pardubický) (35) - HZS Pardubického kraje 03:17.36 03:17.36 - 38
8. OK Dušek Martin (Pardubický) (29) - HZS Pardubice 03:21.09 03:21.09 - 36
9. OK Ševčík Ondřej (Zlínský) (53) - SDH Bojkovice 03:26.25 03:26.25 - 34
10. OK Novotný Martin (Jihomoravský) (11) - SDH Olešnice 03:31.76 03:31.76 - 32
11. OK Dvořáček Josef () (13) - Sdh Koroužné 03:33.56 03:33.56 - 31
12. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (18) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:36.65 03:36.65 - 30
13. OK Hajný Rostislav () (15) - Doubravice nad Svitavou 03:39.15 03:39.15 - 29
14. OK Frýbert Viktor (Jihomoravský) (19) - SDH Novosedly 03:43.77 03:43.77 - 28
15. OK Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (48) - HZS PAK 03:52.68 03:52.68 - 27
16. OK Doušek Rostislav (Jihomoravský) (17) - Černá Hora 03:59.37 03:59.37 - 26
17. OK Klimeš Jakub (Jihomoravský) (34) - SDH Útěchov 04:09.93 04:09.93 - 25
18. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (51) - SDH Dražovice 04:14.96 04:14.96 - 24
19. OK Vymazal Oldřich (Jihomoravský) (37) - SDH Velké Pavlovice 04:15.09 04:15.09 - 23
20. OK Melichar David (Vysočina) (40) - SDH Bobrová 04:23.32 04:23.32 - 22
21. OK Pavel Tkaný (Vysočina) (12) - SDH Babice 04:25.36 04:25.36 - 21
22. OK Řihák Martin (Zlínský) (57) - SDH Žeranovice 04:29.08 04:29.08 - 20
23. OK Dobrovolný Jindřich (Pardubický) (16) - JSDH Rohovládova Bělá 04:36.37 04:36.37 - 19
24. OK Šimůnek Karel (Jihomoravský) (54) - KOPIS Brno 04:36.59 04:36.59 - 18
25. OK Kašpar Jan (Olomoucký) (41) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 04:40.07 04:40.07 - 17
26. OK Krška Daniel (Vysočina) (55) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:51.15 04:51.15 - 16
27. OK Kalčík David (Jihomoravský) (32) - SDH Miroslav 05:02.78 05:02.78 - 15
28. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (43) - SDH Podolí 05:09.18 05:09.18 - 14
29. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (52) - SDH Podolí 05:11.21 05:11.21 - 13
30. OK Janečka Vít (Zlínský) (31) - SDH Žeranovice 05:18.23 05:18.23 - 12
31. OK Polach Dominik (Jihomoravský) (47) - SDH Rohatec 05:28.13 05:28.13 - 11
32. OK Maňák Michal (Zlínský) (38) - SDH Žeranovice 05:41.70 05:41.70 - 10
33. OK Parák Marek (Olomoucký) (45) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 05:44.27 05:44.27 - 9
34. OK Matějek Sebastian (Jihomoravský) (39) - SDH Pustiměř 05:52.17 05:52.17 - 8
35. OK Langer Lukáš (Zlínský) (56) - SDH Žeranovice 05:58.97 05:58.97 - 7
36. OK Gric Jaroslav (Jihomoravský) (21) - Černá Hora 06:10.48 06:10.48 - 6
37. OK Šlancar Prokop (Jihomoravský) (30) - SDH Velké Pavlovice 06:33.19 06:33.19 - 5
38. OK Kašpar David (Olomoucký) (33) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 06:46.60 06:46.60 - 4
39. OK Neveselý Miroslav (Jihomoravský) (44) - SDH Mokrá 07:26.11 07:26.11 - 3
40. OK Kopečný Karel (Jihomoravský) (3) - Krumvíř 08:13.88 08:13.88 - 2