TFA Doubravice
logo
Místo závodu:
Doubravice nad Svitavou
Začátek závodu:
12.08.2023 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
739 965 169
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Popis:

 9. ročník TFA Doubravice nad Svitavou.

Datum: 12.8.2023
Místo: Doubravice nad Svitavou - hřiště

Kategorie:
A. Muži - do 35 let
B. Muži - nad 35 let
C. Ženy

D.Tandem

 

Startovné: 200 Kč - v ceně startovného je zahrnuto občerstvení pro každého soutěžícího – 100Kč Tandem ( dvojice )

Soutěž není pojištěná a soutěžící startuje na vlastní nebezpečí.
Pouze pro starší 15 let. Ve věku od 15 do 18 let musí mít závodník podepsaný souhlas od zákonného zástupce.
Zdravotnická pomoc zajištěna na místě.
Startovní pořadí určí pořadatel.
Soutěž se koná za každého počasí.

 

Registrace závodníků od 8:00 do 8:50

Nástup 8:55

První start startuje v 9:30

 

Výstroj soutěžících:

Kategorie muži:

- triko s krátkými nebo dlouhými rukávy

- kompletní třívrstvý zásahový oblek včetně odnímatelných vrstev

- zásahová přilba pro hasiče (ne pro technické zásahy), zásahové rukavice (ne pogumované zahradnické), zásahová obuv

- dýchací přístroj pro všechny závodníky jednotný (zajistí pořadatel) pouze jako zátěž

Kategorie ženy:

- triko s krátkými nebo dlouhými rukávy

- kompletní třívrstvý zásahový oblek včetně odnímatelných vrstev

- zásahovou přilbou (ne pro technické zásahy), zásahové rukavice, pracovní rukavice

- sportovní obuv

- dýchací přístroj pro všechny závodníky jednotný (zajistí pořadatel) pouze jako zátěž

Popis trati:

Kategorie muži:

- roztažení 2 proudů „B“

- přenesení dvou 20kg barelů vzdálenost 2x15m

- 8x překulení pneumatiky

-  lešení vytažení 2x hadic B

- smotání hadice 1x B a uložení hadice do boxu

- hammerbox – 30 úderů nahoru a 30 úderů kladivem dolů (10 kg)

- transport figuríny 2x15m

- překonání 2 m bariéry (po 3 pokusech lze použít žebřík)

 

Kategorie ženy:

- roztažení 2 proudů „B“

- přenesení dvou 15kg barelů vzdálenost 2x10m

- 4x překulení pneumatiky

-  lešení vytažení 1x hadic B

- smotání hadice 1x B a uložení hadice do boxu

- hammerbox – 15 úderů nahoru a 15 úderů kladivem dolů (10 kg)

- transport figuríny 2x7.5m

- překonání 2 m bariéry (po 3 pokusech lze použít žebřík)

Přihlášených jednotlivců:
68 z 75
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 17
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk (Pardubický) (58) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:17.23 02:17.23 - 50
2. OK Víšek Marek () (41) - HZS Pardubice 02:29.28 02:29.28 - 48
3. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (12) - SDH Babice 02:29.39 02:29.39 - 46
4. OK Máca Tomáš () (15) - SDH Brno Slatina 02:43.23 02:43.23 - 44
5. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (5) - Sdh Rakvice 02:44.09 02:44.09 - 42
6. OK Sochor Josef (Pardubický) (10) - HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 02:46.63 02:46.63 - 40
7. OK Slouka Petr (Jihomoravský) (4) - SDH Sokolnice 02:54.15 02:54.15 - 38
8. OK Dědič František () (8) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:03.28 03:03.28 - 36
9. OK Soukal Jan (Jihomoravský) (31) - SDH Olešnice 03:20.48 03:20.48 - 34
10. OK Kovář Josef () (33) - SDH Borovnice 03:37.42 03:37.42 - 32
11. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (32) - SDH Kobylí 03:38.08 03:38.08 - 31
12. OK Krajčír Filip (Olomoucký) (18) - SDH Žešov 03:48.05 03:48.05 - 30
13. OK Čandrla Petr (Jihomoravský) (21) - SDH Podolí 04:00.25 04:00.25 - 29
14. OK Krňávek Bohumil (Olomoucký) (17) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 04:14.68 04:14.68 - 28
15. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (9) - SDH Vranov 04:31.22 04:31.22 - 27
16. OK Hajny Radek () (6) - SDH Doubravice 05:12.30 05:12.30 - 26
DNF Loprais Petr (Středočeský) (16) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 13
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (3) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:27.64 02:27.64 - 50
2. OK Vaverková Pavlína (Pardubický) (11) - SDH Předměstí 03:01.40 03:01.40 - 48
3. OK Mužíková Kristýna (Olomoucký) (2) - SDH Pavlovice u Přerova 03:08.46 03:08.46 - 46
4. OK Pospíšilová Tereza (Olomoucký) (12) - SDH Petrov nad Desnou 03:20.93 03:20.93 - 44
5. OK Rábová Tereza (Pardubický) (10) - SDH Knapovec 03:21.24 03:21.24 - 42
6. OK Černucká Petra (Středočeský) (7) - SDH Lenešice 03:27.17 03:27.17 - 40
7. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (1) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 03:49.66 03:49.66 - 38
8. OK Přindišová Kristýna (Olomoucký) (9) - SDH Ludéřov 03:50.75 03:50.75 - 36
9. OK Doležalová Hana (Jihomoravský) (5) - SDH Velké Němčice 04:37.83 04:37.83 - 34
10. OK Zavoralová Lucie (Pardubický) (13) - SDH Zderaz 04:45.75 04:45.75 - 32
11. OK Divišová Žaneta (Vysočina) (6) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:46.59 04:46.59 - 31
12. OK Zavoralová Lenka (Pardubický) (8) - SDH Zderaz 05:27.21 05:27.21 - 30
13. OK Gotvaldová Anna () (4) - SDH Podolí 06:15.87 06:15.87 - 29
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 38
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (25) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:23.66 02:23.66 - 50
2. OK Navrátil Lukáš (Olomoucký) (56) - SDH Ludéřov / HZS OLK 02:28.95 02:28.95 - 48
3. OK Skřivánek Michal () (22) - SDH Rohatec 02:32.37 02:32.37 - 46
4. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (19) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 02:34.67 02:34.67 - 44
5. OK Maňák Zdeněk () (3) - SDH Velká nad Veličkou 02:43.06 02:43.06 - 42
6. OK Knápek Daniel (Pardubický) (37) - HZS Pardubického kraje 02:47.92 02:47.92 - 40
7. OK Ševčík Ondřej (Zlínský) (7) - SDH Bojkovice 02:51.61 02:51.61 - 38
8. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (46) - Rohatec 02:53.71 02:53.71 - 36
9. OK Frýbert Viktor (Jihomoravský) (51) - SDH Novosedly 02:57.92 02:57.92 - 34
10. OK Pilný Michal (Pardubický) (28) - HZS PAK 03:01.00 03:01.00 - 32
11. OK Dvořáček Josef () (13) - Sdh Koroužné 03:02.71 03:02.71 - 31
12. OK Novotný Martin (Jihomoravský) (11) - SDH Olešnice 03:03.93 03:03.93 - 30
13. OK Doušek Rostislav (Jihomoravský) (39) - Černá Hora 03:09.46 03:09.46 - 29
14. OK Pavel Tkaný (Vysočina) (29) - SDH Babice 03:18.44 03:18.44 - 28
15. OK Hajný Rostislav () (1) - Doubravice nad Svitavou 03:20.40 03:20.40 - 27
16. OK Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (26) - HZS PAK 03:20.84 03:20.84 - 26
17. OK Jakubec Michal () (45) - SDH Račice (u Vyškova) 03:20.95 03:20.95 - 25
18. OK Frank Jan (Jihomoravský) (47) - SDH Velké Němčice 03:27.67 03:27.67 - 24
19. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (44) - SDH Dražovice 03:32.07 03:32.07 - 23
20. OK Krška Daniel (Vysočina) (36) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:38.20 03:38.20 - 22
21. OK Kašpar Jan (Olomoucký) (53) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 03:39.94 03:39.94 - 21
22. OK Kužma Ondřej (Jihomoravský) (35) - SDH Kobylí 03:51.33 03:51.33 - 20
23. OK Polach Dominik (Jihomoravský) (27) - SDH Rohatec 03:52.06 03:52.06 - 19
24. OK Vabroušek Vít () (20) - SDH-Skuhrov 03:53.34 03:53.34 - 18
25. OK Hordoš Ladislav () (49) - SDH knapovec 03:57.61 03:57.61 - 17
26. OK Janečka Vít (Zlínský) (54) - SDH Žeranovice 03:58.91 03:58.91 - 16
27. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (43) - SDH Podolí 03:59.61 03:59.61 - 15
28. OK Parák Marek (Olomoucký) (30) - SDH Rapotín 04:00.08 04:00.08 - 14
29. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (14) - SDH Podolí 04:00.52 04:00.52 - 13
30. OK Havelka Jan (Jihomoravský) (48) - JSDH Brno-Soběšice 04:00.75 04:00.75 - 12
31. OK Šlancar Prokop (Jihomoravský) (42) - SDH Velké Pavlovice 04:00.96 04:00.96 - 11
32. OK Ondrášek Tomáš (Jihomoravský) (2) - Babice nad Svitavou 04:21.39 04:21.39 - 10
33. OK Langer Lukáš (Zlínský) (55) - SDH Žeranovice 04:24.92 04:24.92 - 9
34. OK Maňák Michal (Zlínský) (34) - SDH Žeranovice 04:29.13 04:29.13 - 8
35. OK Hruška Marek (Jihomoravský) (50) - SDH Babice nad Svitavou 04:31.15 04:31.15 - 7
36. OK Neveselý Miroslav (Jihomoravský) (57) - SDH Mokrá 04:47.73 04:47.73 - 6
37. OK Kašpar David (Olomoucký) (38) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 04:56.64 04:56.64 - 5
38. OK Sůsa Lubomír (Jihomoravský) (24) - SDH Jedovnice 04:57.35 04:57.35 - 4