TFA pod "Kouřovou horou" Radvanice 2023
logo
Místo závodu:
Radvanice
Začátek závodu:
20.05.2023 07:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Martin Smyček 774347524, prihlasky@sdhradvanice.eu
Propozice:
Popis:

2. ročník TFA pod "Kouřovou horou" v Radvanicích, 3. kolo TFA ligy KHK 2023

Přihlášených jednotlivců:
46 z 60
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 06:13.19 06:13.19 P - 100
2. OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice 06:51.21 06:51.21 P - 95
3. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 07:42.85 07:42.85 P - 90
4. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 07:55.77 07:55.77 P - 85
5. OK Marek Sedlák () - Brno - Starý Lískovec 18:31.87 18:31.87 P - 80
6. OK Filipčík Alexander (Jihomoravský) - Brno - Starý Lískovec 21:24.75 21:24.75 P - 75
DNF Loprais Petr (Středočeský) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
DNF Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice - - - 0
DNF Pišta Jan (Královehradecký) - SDH Rožnov - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzar Roman (Královehradecký) - SDH Habřina 06:26.13 06:26.13 P - 100
2. OK Sirotek Tomáš (Středočeský) - Sdh Doubek/ TFA tým Doubek 06:57.81 06:57.81 P - 95
3. OK Novotný Petr (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 07:00.41 07:00.41 P - 90
4. OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje 07:26.48 07:26.48 P - 85
5. OK Keller Jan (Královehradecký) - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 07:27.25 07:27.25 P - 80
6. OK Švadlák Michal (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice 07:42.53 07:42.53 P - 75
7. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 08:21.62 08:21.62 P - 70
8. OK Sedláček Jan (Královehradecký) - Meziměstí JSDH 08:25.56 08:25.56 P - 65
9. OK Hilscher Martin (Královehradecký) - Česká Metuje 09:53.71 09:53.71 P - 60
10. OK Zvoníček René (Královehradecký) - Velké Poříčí 10:40.31 10:40.31 P - 55
11. OK Janda Tomáš (Královehradecký) - SDH Jičín 13:35.37 13:35.37 P - 50
12. OK Dobrovolný Jindřich (Pardubický) - JSDH Rohovládova Bělá 14:41.97 14:41.97 P - 49
13. OK Erben Dominik (Královehradecký) - SDH Radvanice 14:44.03 14:44.03 P - 48
14. OK Nešetřil Lukáš (Královehradecký) - SDH Radvanice 16:43.48 16:43.48 P - 47
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 05:18.35 05:18.35 P - 100
2. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 06:28.51 06:28.51 P - 95
3. OK Perný Ladislav (Královehradecký) - SDH Arnultovice 07:23.90 07:23.90 P - 90
4. OK Slovák Jindřich (Královehradecký) - SDH Arnultovice 08:35.55 08:35.55 P - 85
5. OK Kodeš Michal (Královehradecký) - SDH Ostroměř 12:25.93 12:25.93 P - 80
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kadečková Petra (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany 06:15.07 06:15.07 P - 100
2. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky 06:21.75 06:21.75 P - 95
3. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 06:38.89 06:38.89 P - 90
4. OK Holienková Kateřina (Ústecký) - SDH Lenešice 08:35.21 08:35.21 P - 85
5. OK Paťavová Veronika (Královehradecký) - SDH Radvanice 09:35.01 09:35.01 P - 80
ženy - věk: 18 - 30
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 06:45.91 06:45.91 P - 100
2. OK Tarantová Marie (Liberecký) - SDH Dalešice/TFA tým Praha 06:52.56 06:52.56 P - 95
3. OK Křivohlávková Michaela (Královehradecký) - SDH Hořice 07:11.09 07:11.09 P - 90
4. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné 08:19.61 08:19.61 P - 85
5. OK Sršňová Denisa (Královehradecký) - Velichovky 10:29.35 10:29.35 P - 80
6. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 12:28.87 12:28.87 P - 75
7. OK Nosková Lucie (Královehradecký) - SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany 13:03.15 13:03.15 P - 70
8. OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 26:18.01 26:18.01 P - 65
ženy - věk: 31 - 100
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 07:23.23 07:23.23 P - 100
2. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 09:01.05 09:01.05 P - 95
3. OK Černucká Petra (Středočeský) - SDH Brázdim 09:11.50 09:11.50 P - 90
4. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 11:36.65 11:36.65 P - 85
5. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 20:11.01 20:11.01 P - 80