MEMORIÁL J. ROHLENY
logo
Místo závodu:
Městský stadion Ústí nad Labem
Začátek závodu:
27.05.2023 12:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Martina Crháková, doubravova.mar@volny.cz, 721 722 075
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

běh na 60 m s překážkami, JEN PRO OKRES ÚSTÍ NAD LABEM

Přihlášených jednotlivců:
104 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bejčková Michaela (Ústecký) (2) 2 Telnice 00:28.52 00:28.52 P 00:44.08 P - 0
2. OK Machová Laura () (5) 2 Mojžíř 00:28.87 00:28.87 P 00:31.01 P - 0
3. OK Bardounová Nikol (Ústecký) (1) 1 Svádov 00:29.46 00:29.46 P 00:31.87 N - 0 NP - spoj
4. OK Hynková Hana () (4) 1 Telnice 00:29.51 00:29.51 P 00:52.44 P - 0
5. OK Reinhartová Nikola (Ústecký) (8) 2 Telnice 00:31.00 00:35.52 P 00:31.00 P - 0
6. OK Lerchová Nikola (Ústecký) (12) 2 Svádov 00:31.31 00:33.05 N 00:31.31 P - 0 NP- obouruč
7. OK Vysoká Aneta () (3) 3 Telnice 00:31.43 00:31.43 P 00:31.66 P - 0
8. OK Švejdová Tereza () (11) 1 Telnice 00:32.40 00:37.06 P 00:32.40 P - 0
9. OK Kolísková Kristýna (Ústecký) (6) 3 Telnice 00:34.06 00:43.05 P 00:34.06 P - 0
10. OK Švecová Zora (Ústecký) (9) 3 Telnice 00:36.47 00:38.41 N 00:36.47 P - 0 NP - obouruč
11. OK Musilová Rozálie (Ústecký) (7) 1 Svádov 59:00.00 00:32.88 N 00:38.99 N - 0 NP - pomoc cizí osoby
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Laube Lucie () (14) 1 Mojžíř 00:22.74 00:22.74 P 00:27.47 P - 0
2. OK Šimáková Natálie (Ústecký) (25) 1 Chuderov 00:23.19 00:25.82 P 00:23.19 P - 0
3. OK Poborská Kristýna () (19) 3 Božtěšice 00:24.72 00:26.41 P 00:24.72 P - 0
4. OK Rubášová Rebecca (Ústecký) (20) 1 Mojžíř 00:27.79 00:27.88 P 00:27.79 P - 0
5. OK Rokošová Natálie (Praha) (21) 2 Svádov 00:28.42 00:28.92 P 00:28.42 P - 0
6. OK Losová Aneta (Ústecký) (15) 2 Svádov 00:28.76 00:28.76 P 00:31.50 P - 0
7. OK Pástorová Ester (Ústecký) (16) 3 Chabařovice 00:33.39 00:42.42 P 00:33.39 P - 0
8. OK Luňáčková Eliška (Ústecký) (18) 2 Svádov 00:33.71 00:40.92 P 00:33.71 P - 0
9. OK Hammerová Jana (Ústecký) (22) 1 Telnice 00:34.55 00:35.49 P 00:34.55 P - 0
10. OK Řeháková Natálie (Ústecký) (26) 2 Malé Březo 00:41.00 00:41.00 P 00:39.30 N - 0 NP - 2. spoj
11. OK Řeháková Laura (Ústecký) (23) 2 Malé Březo 00:48.32 00:00.00 N 00:48.32 P - 0 NP - 1. nedoběhla
12. OK Malinová Natálie (Ústecký) (17) 1 SDH Velké Chvojno 59:00.00 00:56.52 N 00:30.15 N - 0 NP - 1. rozdělovač, 2. obouruč
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Slavík Jakub () (38) 3 Telnice 00:25.06 00:28.02 P 00:25.06 P - 0
2. OK Štoček Matěj () (46) 1 Telnice 00:26.89 00:26.89 P 00:27.79 P - 0
3. OK Krupica Štěpán (Ústecký) (39) 1 Chabařovice 00:30.07 00:31.41 P 00:30.07 P - 0
4. OK Mácha Jaroslav (Ústecký) (41) 3 Malé Březno 00:35.93 00:35.93 P 00:37.59 P - 0
4. OK Švanda Matyáš (Ústecký) (47) 2 Chabařovice 00:35.93 00:39.29 N 00:35.93 P - 0 NP - 1. nezapojeno
6. OK Huja Dominik (Ústecký) (35) 3 Mojžíř 00:37.65 00:37.65 P 00:49.79 P - 0
7. OK Pytloun Tomáš (Ústecký) (40) 2 Telnice 00:40.22 00:48.67 P 00:40.22 P - 0
8. OK Adámek Vojtěch (Ústecký) (28) 1 SDH Petrovice 00:41.88 00:45.61 P 00:41.88 P - 0
9. OK Cicko Vítek (Ústecký) (30) 3 Mojžíř 00:42.42 00:59.94 P 00:42.42 P - 0
10. OK Doležálek Michal (Ústecký) (33) 2 Malé Březno 00:43.57 00:43.57 P 00:44.49 N - 0 NP - 2. obouruč
11. OK Čejka Petr (Praha) (32) 1 Svádov 00:43.79 00:43.79 P 00:44.49 P - 0
12. OK Janota Jáchym (Ústecký) (36) 1 Chabařovice 00:51.29 00:51.29 P 01:03.22 N - 0 NP - 2. obouruč
13. OK Krupica Vojtěch (Ústecký) (44) 2 Chabařovice 00:55.55 00:59.87 N 00:55.55 P - 0 NP - 1. bez materiálu
14. OK Bartsch Tobiáš (Ústecký) (29) 2 Chabařovice 00:56.05 00:56.05 P - - 0 NP - 2. nedokončil
15. OK Ješko Sebastian (Ústecký) (37) 2 Svádov 59:00.00 00:43.69 N 00:45.07 N - 0 NP - 1. obouruč, 2. obouruč
15. OK Pešek Jan (Ústecký) (43) 1 Malé Březo 59:00.00 00:56.54 N 00:41.66 N - 0 NP - 1. bez materiálu, 2. oboruč
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 23
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kocourek Dominik () (65) 3 Telnice 00:21.40 00:30.21 P 00:21.40 P - 0
2. OK Prokop Josef () (69) 1 Telnice 00:22.71 00:22.71 P 00:25.35 P - 0
3. OK Crhák Matyáš () (50) 3 Telnice 00:22.74 00:41.68 P 00:22.74 P - 0
4. OK Poříz Jan () (68) 3 Božtěšice 00:23.14 00:23.14 P 00:29.30 N - 0 NP - 2. obouruč
5. OK Staněk Ondřej (Ústecký) (72) 1 Chabařovice 00:24.41 00:30.87 P 00:24.41 P - 0
6. OK Hammer Vojtěch () (56) 1 Telnice 00:25.74 00:31.18 P 00:25.74 P - 0
7. OK Jansche Jan () (60) 1 Telnice 00:25.91 00:27.13 P 00:25.91 P - 0
8. OK Karásek Tomáš (Ústecký) (61) 2 Svádov 00:26.98 00:27.34 N 00:26.98 P - 0 NP - 1. spoj
9. OK Adámek Matěj (Ústecký) (48) 1 SDH Petrovice 00:28.43 00:29.48 P 00:28.43 P - 0
10. OK Hůlka Maxmilián (Ústecký) (59) 3 Telnice 00:28.51 00:28.51 P 00:25.53 N - 0 NP - 2. spoj
11. OK Antolič Vojtěch (Ústecký) (54) 3 SDH Petrovice 00:28.57 00:39.51 P 00:28.57 P - 0
12. OK Cicko Jan (Ústecký) (49) 2 Mojžíř 00:28.84 00:28.84 P 00:30.16 P - 0
13. OK Vacek Dominik (Ústecký) (73) 2 SDH Velké Chvojno 00:29.09 00:43.80 P 00:29.09 P - 0
14. OK Huja Tomáš (Ústecký) (58) 2 Mojžíř 00:29.29 00:36.88 P 00:29.29 P - 0
15. OK Kmoníček Tobiáš (Ústecký) (64) 2 Malé Březo 00:29.68 00:40.10 N 00:29.68 P - 0 NP - 1. obouruč
16. OK Pech Matěj () (71) 3 Mojžíř 00:32.44 00:36.56 P 00:32.44 P - 0
17. OK Dolejší Dominik (Ústecký) (53) 2 Chabařovice 00:36.84 00:52.89 P 00:36.84 P - 0
18. OK Schmidt Vojtěch (Ústecký) (67) 2 Chabařovice 00:37.53 00:39.36 P 00:37.53 P - 0
19. OK Mach Radek () (66) 1 Mojžíř 00:42.66 00:42.66 P 00:45.19 P - 0
20. OK Rybchuk Ivan (Ústecký) (70) 2 Chabařovice 00:44.90 01:28.39 P 00:44.90 P - 0
21. OK Čuřík Cristian (Ústecký) (52) 1 Malé Březo 00:45.89 00:51.81 P 00:45.89 P - 0
22. OK Kmoníček Jakub (Ústecký) (62) 3 Malé Březno 59:00.00 00:38.76 N 00:27.84 N - 0 NP - 1. obouruč, 2. obouruč
22. OK Kasl Jan (Ústecký) (63) 1 Svádov 59:00.00 00:40.59 N 00:30.27 N - 0 NP - 1. rozdělovač, 2. obouruč
dívky - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nováková Eliška () (88) 3 Vědomice 00:12.66 00:12.44 N 00:12.66 P - 0 NP - 1. rozdělovač
2. OK Bobková Anežka () (76) 2 Mojžíř 00:14.61 00:14.76 P 00:14.61 P - 0
3. OK Svobodová Rozárka (Ústecký) (91) 3 Mojžíř 00:15.27 00:15.27 P 00:15.48 P - 0
4. OK Bílková Denisa (Ústecký) (75) 1 SDH Chuderov 00:16.93 00:16.93 P 00:18.90 P - 0
5. OK Votočková Nela () (93) 2 Božtěšice 00:18.69 00:19.36 P 00:18.69 P - 0
6. OK Šolcová Elen (Ústecký) (92) 1 Chabařovice 00:18.91 00:18.91 P 00:19.96 P - 0
7. OK Marková Sára (Ústecký) (86) 2 SDH Velké Chvojno 00:19.41 00:22.64 N 00:19.41 P - 0 NP - 1. obouruč
8. OK Dočkalová Tereza (Ústecký) (79) 2 Svádov 00:19.79 00:21.51 P 00:19.79 P - 0
9. OK Vrzáková Michaela () (90) 2 Božtěšice 00:21.27 00:21.45 P 00:21.27 P - 0
10. OK Murdychova Nikola () (85) 1 Mojžíř 00:22.22 00:22.22 P 00:21.13 N - 0 NP - 2. obouruč
11. OK Lerchová Lucie (Ústecký) (83) 2 Svádov 00:22.91 00:22.91 P 00:22.13 N - 0 NP - 2. nezapojeno
12. OK Patočková Ellen (Ústecký) (89) 1 SDH Velké Chvojno 00:23.69 00:23.69 P 00:25.86 P - 0
13. OK Čvančarová Adéla (Ústecký) (78) 1 SDH Petrovice 00:25.25 00:25.25 P 00:31.92 P - 0
14. OK Burkovcová Anna (Ústecký) (77) 3 Chabařovice 00:28.49 00:30.02 P 00:28.49 P - 0
15. OK Malinová Lenka (Ústecký) (94) 3 SDH Velké Chvojno 00:51.91 00:51.91 P 00:34.58 N - 0 NP - 2. obouruč
16. OK Malinová Kateřina (Ústecký) (84) 3 SDH Velké Chvojno 59:00.00 00:28.52 N 00:28.76 N - 0 NP - 1. rozpojila před kontrolou, 2. rozdělovač
chlapci - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 26
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Uličný Kryštof () (124) 3 Telnice 00:13.57 00:13.57 P 00:16.72 P - 0
2. OK Jindrák Michal () (102) 2 Vědomice 00:14.20 00:16.65 P 00:14.20 P - 0
3. OK Šámal Matěj () (115) 3 Vědomice 00:14.36 00:14.80 P 00:14.36 P - 0
4. OK Pelin Patrik () (112) 3 Božtěšice 00:15.12 00:15.12 P 00:16.05 P - 0
5. OK Švejda Štěpán () (118) 2 Telnice 00:16.28 00:16.79 P 00:16.28 P - 0
6. OK Krupka Josef (Ústecký) (105) 2 Chabařovice 00:16.61 00:16.61 P 00:17.50 P - 0
7. OK Marek Tomáš () (108) 2 Vědomice 00:17.03 00:14.47 N 00:17.03 P - 0 NP - 1. rozdělovač
8. OK Němec Josef (Ústecký) (111) 2 Chabařovice 00:17.41 00:17.41 P 00:56.70 P - 0
9. OK Poříz Václav (Praha) (113) 1 Božtěšice 00:17.61 00:17.61 P 00:18.56 P - 0
10. OK Los Ondřej (Ústecký) (107) 1 Svádov 00:18.76 00:22.29 P 00:18.76 P - 0
11. OK Kalita Ondřej (Ústecký) (103) 3 Mojžíř 00:19.04 00:19.04 P 00:19.99 P - 0
12. OK Šmid Tadeáš () (120) 2 Mojžíř 00:19.15 00:19.15 P 00:16.27 N - 0 NP - 2. výšlap z dráhy
13. OK Verner Libor (Ústecký) (123) 2 Chabařovice 00:19.75 00:20.42 P 00:19.75 P - 0
14. OK Müller Adam (Ústecký) (110) 1 Mojžíř 00:20.24 00:20.24 P 00:23.87 P - 0
15. OK Vrzák Daniel () (126) 2 Božtěšice 00:21.09 00:38.61 P 00:21.09 P - 0
16. OK Vaňáč Marek (Ústecký) (125) 1 SDH Velké Chvojno 00:21.73 00:20.33 N 00:21.73 P - 0 NP - 1. spoj
17. OK Doležal Daniel (Ústecký) (97) 3 Chabařovice 00:22.44 00:22.44 P 00:24.66 P - 0
18. OK Slavíček Tomáš (Ústecký) (117) 1 SDH Velké Chvojno 00:23.10 00:23.91 P 00:23.10 P - 0
19. OK Kubín Samuel () (106) 3 Božtěšice 00:23.46 - 00:23.46 P - 0 NP - 1. nedoběhl
20. OK Mauler Jiří (Ústecký) (109) 3 SDH Petrovice 00:24.16 00:39.24 N 00:24.16 P - 0 NP - 1. spoj
21. OK Antolič Pavel (Ústecký) (95) 1 SDH Petrovice 00:24.73 00:24.73 P 00:41.81 P - 0
22. OK Prošek František (Ústecký) (114) 2 SDH Velké Chvojno 00:26.37 00:33.48 P 00:26.37 P - 0
23. OK Gebert Tomáš (Ústecký) (98) 1 Chabařovice 00:31.62 00:31.62 P 00:38.57 P - 0
24. OK Vaňáč Daniel (Ústecký) (122) 1 SDH Velké Chvojno 00:32.54 00:33.61 P 00:32.54 P - 0
25. OK Sokolovský Petr (Ústecký) (121) 3 Chabařovice 59:00.00 00:27.62 N 00:24.57 N - 0 NP - 1. bez materiálu, 2. odpojení bez pokynu
OK Müller Adam () - Mojžíř - - - - 0