TFA mladých hasičů k 130. výročí založení SDH Mojžíř
logo
Místo závodu:
Mojžíř
Začátek závodu:
17.06.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Ondřej Dašek, ondrej.dasek@gmail.com, 608 908 116
Propozice:
Popis:

TFA závody jednotlivců z řad mladých hasičů ve věku od 6ti do 18ti let.

Přihlášených jednotlivců:
117 z 200
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 23
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Abraham Ondřej (Ústecký) - Telnice - - - - 0
OK Adámek Vojtěch (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Beneš Jáchym (Ústecký) - Sdh Řehlovice - - - - 0
OK Cicko Vítek () - Mojžíř - - - - 0
OK Drábek Ondřej (Ústecký) - Štrbice - - - - 0
OK Drobný Václav (Ústecký) - Srbice - - - - 0
OK Huja Dominik () - Mojžíř - - - - 0
OK Janeček Michael (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Janovský Ondřej (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK JOHNE Vendelín (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Kamenický Daniel (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Kořenský Jakub (Ústecký) - Řehlovice - - - - 0
OK Kořenský Adam (Ústecký) - Řehlovice - - - - 0
OK Kouba Ondřej () - Vědomice - - - - 0
OK Medek Tadeáš (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Polívka Lukáš (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Puchmeltr Jindřich (Ústecký) - Srbice - - - - 0
OK Pytloun Tomáš () - Telnice - - - - 0
OK Štoček Matěj () - Telnice - - - - 0
OK Svoboda Samuel (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Turek Ondřej (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Valach Marek (Ústecký) - Řehlovice - - - - 0
OK Volenec Matyáš (Ústecký) - Řehlovice - - - - 0
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Dašková Karolína (Ústecký) - Mojžíř - - - - 0
OK Drábková Nora (Ústecký) - SDH Štrbice - - - - 0
OK Klasová Jitka (Ústecký) - SDH Štrbice - - - - 0
OK Kozlerová Bára (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Machová Laura () - Mojžíř - - - - 0
OK Prokopová Marie (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Růžičková Marie (Ústecký) - Sdh Řehlovice - - - - 0
OK Stejskalová Štěpánka (Ústecký) - Sdh Řehlovice - - - - 0
OK Švejdová Tereza () - Telnice - - - - 0
OK Votavová Libuše () - Vědomice - - - - 0
OK Vysoká Aneta () - Telnice - - - - 0
OK Zvěřinová Anděla (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 25
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Adámek Matěj (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Antolič Vojtěch (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Bogner Adam (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Červený Vít (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Cicko Jan () - Mojžíř - - - - 0
OK Evans Tobias (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Grešák Lukáš (Ústecký) - Telnice - - - - 0
OK Homoláč Dominik (Ústecký) - SDH Štrbice - - - - 0
OK Huja Tomáš () - Mojžíř - - - - 0
OK Hůlka Maxmilián () - Telnice - - - - 0
OK Hunčovský Alexej () - Vědomice - - - - 0
OK Janda Adam () - Vědomice - - - - 0
OK Janeček Petr (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Jožák Benjamín (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Kopecký Vít (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Korbel Adam (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Lukavský Jakub (Ústecký) - Sdh Řehlovice - - - - 0
OK Mach Radek () - Mojžíř - - - - 0
OK Materna Lukáš (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Munčinský Denis (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Paneš Patrik () - Vědomice - - - - 0
OK Šťastný Radim (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Švanda Tobias (Ústecký) - SDH Štrbice - - - - 0
OK Vohradský Antonín () - Srbice - - - - 0
OK Zelinger Jakub (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 19
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Chludilová Magdalena (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Chludilová Magdalena (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Chludilová Magdalena (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Chludilová Magdalena (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Drábková Nora (Ústecký) - SDH Štrbice - - - - 0
OK Hodná Karolína () - Vědomice - - - - 0
OK Kajzrová Viktorie () - Mojžíř - - - - 0
OK Koubová Adéla () - Vědomice - - - - 0
OK Kozlerová Tereza (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Křídlová Anežka (Ústecký) - Telnice - - - - 0
OK Křídlová Štěpánka (Ústecký) - Telnice - - - - 0
OK Kučerová Anna (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Leskotová Karolína (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Maierová Ema (Ústecký) - Bílina - - - - 0
OK Pindlová Petra (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Rubášová Rebecca () - Mojžíř - - - - 0
OK Sabolová Barbora (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Vohradská Tereza (Ústecký) - Srbice - - - - 0
OK Zvěřinová Petronela (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 20
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Antolič Pavel (Ústecký) - Sdh Petrovicw - - - - 0
OK Bejbl Štěpán (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Chládok Martin () - Srbice - - - - 0
OK Císař Radek (Ústecký) - Božtěšice - - - - 0
OK Fidrich Miroslav () - Srbice - - - - 0
OK Kalita Ondřej () - Mojžíř - - - - 0
OK Kanta Tobiáš (Ústecký) - Srbice - - - - 0
OK Kozler Matěj (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Materna Jiří (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Maule František () - Srbice - - - - 0
OK Mauler Jiří (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Müller Adam () - Mojžíř - - - - 0
OK Prchal Petr () - Srbice - - - - 0
OK Pružinec Michal (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Rubáš Maxmilián () - Mojžíř - - - - 0
OK Šmid Tadeáš () - Mojžíř - - - - 0
OK Švejda Štěpán () - Telnice - - - - 0
OK Turek Lubomír (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Uličný Kryštof () - Telnice - - - - 0
OK Zyka Milan () - Srbice - - - - 0
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Berkyova Eliška (Ústecký) - SDH Bílina - - - - 0
OK Bobková Anežka () - Mojžíř - - - - 0
OK Čvančarová Adéla (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Čvančarová Adéla (Ústecký) - Sdh Petrovice - - - - 0
OK Keltnerová Emma Julie (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Maierová Eva (Ústecký) - Bílina - - - - 0
OK Mauleová Antonie (Ústecký) - Srbice - - - - 0
OK Murdychova Nikola () - Mojžíř - - - - 0
OK Nechutová Michaela (Ústecký) - Chlumec - - - - 0
OK Neumanová Ema (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Poláková Klaudie (Ústecký) - SDH Bílina - - - - 0
OK Votočková Nela () - Božtěšice - - - - 0
muži - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Kanta Ondřej (Ústecký) - Srbice - - - - 0
OK Křížek Matěj (Ústecký) - SDH Labská Stráň - - - - 0
OK Sobota Milan () - Božtěšice - - - - 0
OK Urban Daniel () - Mojžíř - - - - 0
ženy - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 2
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Čížková Adéla (Ústecký) - Božtěšice - - - - 0
OK Ptáčková Kristýna (Ústecký) - Božtěšice - - - - 0