závody MH Slavětín
logo
Místo závodu:
Slavětín
Začátek závodu:
01.07.2023 08:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Hájková Ilona 725 628 868
Propozice:
Popis:

Závod v netradičních TFA disciplínách junior pod záštitou OSH Louny. Organizační zajištění je na stránkách KSH Ústí nad Labem a OSH Louny. Do závodu přihlaste své dítě pouze jednorázovým přihlášením do dětského závodu.

Přihlášených jednotlivců:
89 z 105
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Gipfl Matyáš (Ústecký) (1) 1 SDH Štrbice 03:01.28 03:01.28 - 0
2. OK Podaný Václav (Ústecký) (7) 1 SDH OBORA 03:03.73 03:03.73 - 0
3. OK Karban Sebastian (Ústecký) (3) 1 SDH Touchovice 03:50.39 03:50.39 - 0
4. OK Severa Eliáš (Ústecký) (10) 2 SDH Touchovice 04:22.41 04:22.41 - 0
5. OK Rudl Vojtěch (Ústecký) (9) 1 SDH Touchovice 04:38.32 04:28.32 00:10.00 0 10 - nešlápnutí do pneu 2x
6. OK Kubašovský Lukáš (Ústecký) (5) 1 SDH Hřivice 04:39.30 04:39.30 - 0
7. OK Robl Hynek (Ústecký) (8) 2 SDH Hřivice 05:23.04 05:18.04 00:05.00 0 7 - sešlápnutí z prkna 1x
8. OK Pavlů Ladislav (Ústecký) (6) 2 SDH OBORA 05:49.63 05:49.63 - 0
DQ Hajm Jakub (Ústecký) (2) 2 SDH Touchovice - - - 0
dívky - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 3
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Skohoutilová Adéla (Ústecký) (13) 1 SDH OBORA 03:49.29 03:49.29 - 0
2. OK Vacková Laura (Ústecký) (14) 2 SDH OBORA 04:09.30 04:09.30 - 0
3. OK Chrdlová Viktorie (Ústecký) (12) 2 SDH OBORA 05:57.14 05:57.14 - 0
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 18
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Finsterle Jakub (Ústecký) (18) 2 SDH Peruc 02:59.71 02:59.71 - 0
2. OK Dresler Vojtěch (Ústecký) (17) 1 SDH Stradonice 03:03.39 03:03.39 - 0
3. OK Žáček Eliáš (Ústecký) (32) 2 Slavětín 03:11.15 03:11.15 - 0
4. OK Kounický Kristián () (24) 2 SDH Brozany nad Ohří 03:14.03 03:14.03 - 0
5. OK Kouba Ondřej () (23) 1 Vědomice 03:15.34 03:15.34 - 0
6. OK Hrubý Jakub (Ústecký) (22) 2 Obora 03:22.79 03:22.79 - 0
7. OK Suchý Ondřej (Ústecký) (30) 2 Slavětín 03:34.37 03:34.37 - 0
8. OK Salfický Štěpán (Ústecký) (27) 1 SDH Stradonice 03:36.94 03:36.94 - 0
9. OK Sedlák Filip (Ústecký) (28) 2 SDH Peruc 03:39.98 03:39.98 - 0
10. OK Finsterle Tadeáš (Ústecký) (19) 1 SDH Peruc 03:49.34 03:49.34 - 0
11. OK Šikl Tomáš () (31) 1 Lenešice 03:54.71 03:49.71 00:05.00 0 1- spoj
12. OK Novotný Adam (Ústecký) (26) 2 SDH Hřivice 04:26.07 04:26.07 - 0
13. OK Kratochvíl Dominik (Ústecký) (25) 1 Slavětín 04:29.50 04:29.50 - 0
14. OK Scholze Mikuláš (Ústecký) (29) 1 SDH Touchovice 04:37.28 04:37.28 - 0
15. OK Fryč David (Ústecký) (20) 2 Slavětín 04:56.09 04:56.09 - 0
16. OK Bareš Jan Kurt (Ústecký) (16) 2 SDH Nepomyšl 05:00.80 05:00.80 - 0
17. OK Bareš Slavomír (Ústecký) (15) 1 SDH Nepomyšl 05:06.10 05:06.10 - 0
18. OK Hanko Pavel (Ústecký) (21) 1 SDH OBORA 05:09.54 05:04.54 00:05.00 0 12 - průlez žebřík
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Jirásková Karolína (Ústecký) (37) 1 SDH Stradonice 03:36.29 03:36.29 - 0
2. OK Jirásková Magdaléna (Ústecký) (36) 2 SDH Stradonice 03:37.69 03:37.69 - 0
3. OK Ježková Emma (Ústecký) (35) 1 SDH OBORA 03:59.77 03:54.77 00:05.00 0 12 - průlez žebřík
4. OK Langová Karolína (Ústecký) (40) 2 SDH OBORA 04:07.10 04:07.10 - 0
5. OK Jakubcová Valérie (Ústecký) (33) 2 SDH OBORA 04:07.68 04:02.68 00:05.00 0 12 - průlez žebřík
6. OK Semerádová Lucie (Ústecký) (42) 2 SDH Nepomyšl 04:18.88 04:18.88 - 0
7. OK Šmicová Adéla (Ústecký) (44) 2 SDH OBORA 04:33.72 04:28.72 00:05.00 0 4 - nesení figuríny
8. OK Roblová Anežka (Ústecký) (41) 1 SDH Hřivice 05:15.78 05:15.78 - 0
9. OK Šulíková Laura (Ústecký) (45) 1 SDH OBORA 05:56.49 05:46.49 00:10.00 0 4 - nesení figuríny, 12 - průlez žebřík
10. OK Suchopárová Julie (Ústecký) (43) 1 SDH OBORA 06:18.80 06:08.80 00:10.00 0 9 - monitor, 12 - průlez řebřík
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dresler Jan (Ústecký) (47) 1 SDH Stradonice 02:42.39 02:42.39 - 0
2. OK Hrubý Štěpán (Ústecký) (50) 2 Obora 02:46.25 02:41.25 00:05.00 0 12 - ruka žebřík
3. OK Klain Martin (Ústecký) (53) 1 Hřivice 02:51.16 02:51.16 - 0
4. OK Kneř Stanislav (Ústecký) (54) 2 SDH Nepomyšl 03:00.74 03:00.74 - 0
5. OK Janda Adam () (51) 1 Vědomice 03:02.26 03:02.26 - 0
6. OK Kounický Maxmilián () (55) 1 SDH Brozany nad Ohří 03:06.80 03:06.80 - 0
7. OK Karala Tomáš (Středočeský) (52) 2 Poštovice 03:09.02 03:09.02 - 0
8. OK Černý Michal (Ústecký) (46) 2 SDH Strádonice 03:23.80 03:18.80 00:05.00 0 12 - ruka žebřík
9. OK Hunčovský Alexej (Ústecký) (34) 2 Vědomice 03:26.53 03:21.53 00:05.00 0 10 - výšlap z pneu 1x
10. OK Racek Matouš (Ústecký) (56) 2 Slavětín 03:26.71 03:26.71 - 0
11. OK Fryč Daniel (Ústecký) (48) 2 Slavětín 03:33.38 03:33.38 - 0
12. OK Vostrý Daniel (Ústecký) (59) 1 SDH OBORA 04:51.55 04:51.55 - 0
DQ Hájek Robin () (49) 1 Slavětín - - - 0 nedokončil závod
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Koubová Adéla () (65) 1 Vědomice 02:49.31 02:49.31 - 0
2. OK Langová Lilien (Ústecký) (66) 2 Obora 02:52.34 02:52.34 - 0
3. OK Strunz Sophie (Ústecký) (71) 1 SDH Nepomyšl 03:00.14 03:00.14 - 0
4. OK Suchá Daniela (Ústecký) (72) 2 Slavětín 03:07.06 03:07.06 - 0
5. OK Michovská Barbora (Praha) (68) 2 Poštovice 03:14.27 03:14.27 - 0
6. OK Kneřová Lucie (Ústecký) (62) 2 SDH Nepomyšl 03:14.51 03:14.51 - 0
7. OK Salfická Eliška (Ústecký) (70) 2 SDH Stradonice 03:14.85 03:14.85 - 0
8. OK Kosmová Nikola (Ústecký) (64) 2 SDH Stradonice 03:16.10 03:16.10 - 0
9. OK Vránová Eliška (Ústecký) (74) 2 SDH Hřivice 03:22.07 03:22.07 - 0
10. OK Korpalová Anežka () (63) 1 Bechlín 03:24.62 03:24.62 - 0
11. OK Klainová Anita (Ústecký) (61) 1 SDH Hřivice 03:39.18 03:39.18 - 0
12. OK Ledvoňová Michaela (Středočeský) (67) 1 SDH Poštovice 03:39.98 03:39.98 - 0
13. OK Švingrová Simona (Ústecký) (73) 1 Stradonice 03:40.97 03:40.97 - 0
14. OK Rosslerová Alžběta (Ústecký) (69) 1 SDH Peruc 03:46.15 03:46.15 - 0
15. OK Andrtová Marta (Ústecký) (60) 2 SDH Hřivice 04:27.63 04:27.63 - 0
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Wasserbauer Matěj (Ústecký) (83) 1 SDH Cítoliby 02:31.55 02:31.55 - 0
2. OK Kabát Martin () (75) 1 Slavětín 02:45.66 02:45.66 - 0
3. OK Strunz Philip (Ústecký) (81) 1 SDH Nepomyšl 02:51.77 02:51.77 - 0
4. OK Kosma Pavel (Ústecký) (77) 1 SDH Stradonice 03:01.85 03:01.85 - 0
5. OK Urban Jakub (Ústecký) (82) 2 SDH Peruc 03:02.98 03:02.98 - 0
6. OK Klovrza Lukáš (Ústecký) (76) 2 SDH Peruc 03:17.72 03:17.72 - 0
7. OK Nims Lukáš Miroslav (Ústecký) (79) 1 SDH Stradonice 03:28.15 03:28.15 - 0
8. OK Mindl Vojtěch (Ústecký) (78) 2 SDH Slavětín 03:40.29 03:40.29 - 0
9. OK Zápotocký Vít (Ústecký) (84) 2 SDH Nepomyšl 03:47.02 03:42.02 00:05.00 0 9 - jeden ozub
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dabergotzová Rozálie (Ústecký) (86) 2 SDH Stradonice 02:36.78 02:36.78 - 0
2. OK Kopecká Kateřina (Ústecký) (89) 1 SDH Domoušice 02:39.89 02:39.89 - 0
3. OK Tůmová Karolína (Ústecký) (97) 1 SDH Peruc 03:14.51 03:14.51 - 0
4. OK Strunzová Denisa (Ústecký) (96) 2 SDH Nepomyšl 03:15.69 03:15.69 - 0
5. OK Fiedlerová Anna () (87) 1 Koštice 03:28.09 03:23.09 00:05.00 0 12 - ruka žebřík
6. OK Macková Rozálie () (91) 1 Bechlín 03:28.23 03:28.23 - 0
7. OK Wágnerová Nela (Ústecký) (100) 2 SDH Peruc 03:35.45 03:35.45 - 0
8. OK Vašková Rozálie () (98) 2 Lenešice 03:39.21 03:39.21 - 0
9. OK Bláhová Eliška (Středočeský) (85) 1 SDH Hřebeč 03:40.22 03:40.22 - 0
10. OK Pöschlová Nela (Ústecký) (94) 2 Obora 03:54.97 03:54.97 - 0
11. OK Fleková Marie () (88) 2 Lenešice 04:23.42 04:23.42 - 0
12. OK Novotná Adéla (Ústecký) (93) 1 SDH Hřivice 04:50.33 04:50.33 - 0