TFA Podolí
logo
Místo závodu:
Podolí na prostranství před požární zbrojnicí
Začátek závodu:
02.10.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Petr Čandrla 728162649, Štěpán Svoboda 720664970
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

4.ročník TFA Podolí, všechny podrobnosti naleznete na facebookové události.

Přihlášených jednotlivců:
49
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina () (14) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:06.50 - - - - - 50
2. OK Honsová Michaela () (4) - SDH Petrůvky 03:16.94 - - - - - 48
3. OK Čaganová Petra () (10) - SDH Nižní Lhoty 03:22.45 - - - - - 46
4. OK Švábová Martina () (13) - SDH Trpín 03:31.54 - - - - - 44
5. OK Šuterová Edita () (12) - SDH Sebranice 03:52.40 - - - - - 42
6. OK Sulková Zuzana () (9) - SDH Veverská Bítýška 03:52.81 - - - - - 40
7. OK Stratilová Aneta () (11) - SDH Dub nad Moravou 04:39.21 - - - - - 38
8. OK Jůvová Daniela () (15) - SDH Zálší 04:39.96 - - - - - 36
9. OK Kašparová Michaela () (2) - SDH Vendolí 04:48.38 - - - - - 34
10. OK Kachlíková Kristýna () (1) - SDH Dražovice 04:59.64 - - - - - 32
11. OK Přindišová Kristýna () (3) - SDH Ludéřov 05:24.38 - - - - - 31
12. OK Doležalová Hana () (6) - SDH Velké Němčice 06:02.30 - - - - - 30
13. OK Lukešová Barbora () (8) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 06:02.42 - - - - - 29
14. OK Stuchlíková Michaela () (16) - SDH Dražovice 06:03.76 - - - - - 28
15. OK Gotvaldová Anna () (7) - SDH Podolí 06:28.29 - - - - - 27
16. OK Jurásková Dominika () (5) - SDH Březová u Uherského Brodu 06:53.61 - - - - - 26
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 22
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk () (19) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:44.90 - - - - - 50
2. OK Rybnikář Ondřej () (17) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:48.37 - - - - - 48
3. OK Skřivánek Michal () (20) - SDH Rohatec 02:49.01 - - - - - 46
4. OK Maňák Zdeněk () (18) - SDH Velká nad Veličkou 03:01.27 - - - - - 44
5. OK Navrátil Lukáš () (14) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:07.00 - - - - - 42
6. OK Zábrš Ondřej () (13) - SDH Brno-Slatina 03:11.55 - - - - - 40
7. OK Novotný Martin () (15) - SDH Olešnice 03:34.80 - - - - - 38
8. OK Škorpík Jaroslav () (12) - SDH Olešnice 03:44.11 - - - - - 36
9. OK Buchta Jiří () (8) - SDH Vendolí 03:53.69 - - - - - 34
10. OK Bělík Filip () (11) - SDH Ústí 03:57.58 - - - - - 32
11. OK Veselý Josef () (16) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 04:00.77 - - - - - 31
12. OK Krzyžowski Ondřej () (4) - SDH Dolní Líštná 04:02.30 - - - - - 30
13. OK Dvořáček Josef () (1) - Sdh Koroužné 04:05.75 - - - - - 29
14. OK Kovář Josef () (5) - SDH Borovnice 04:15.32 - - - - - 28
15. OK Frank Jan () (6) - SDH Velké Němčice 04:18.87 - - - - - 27
16. OK Skořepa Michal () (3) - SDH Rohatec 04:23.43 - - - - - 26
17. OK Coural Miroslav () (21) - SDH Vír 04:43.50 - - - - - 25
18. OK Šiška Pavel () (9) - SDH Dlouhá Loučka 04:54.33 - - - - - 24
19. OK Novotný Jiří () (2) - SDH Velatice 04:58.41 - - - - - 23
20. OK Jurásek Lukáš () (10) - SDH Březová u Uherského Brodu 05:09.26 - - - - - 22
21. OK Bulva Jiří () (7) - SDH Lezník 05:34.74 - - - - - 21
DNF Šudoma David () (22) - SDH Podolí - - - - - - 0
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš () (10) - SDH Brno Slatina 03:03.22 - - - - - 50
2. OK Tesař Radek () (9) - SDH Sebranice 03:18.65 - - - - - 48
3. OK Dědič František () (7) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:26.02 - - - - - 46
4. OK Slouka Petr () (8) - SDH Sokolnice 03:27.27 - - - - - 44
5. OK Adamec Jan () (11) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 04:00.63 - - - - - 42
6. OK Soukal Jan () (6) - SDH Olešnice 04:04.65 - - - - - 40
7. OK Čandrla Petr () (5) - SDH Podolí 04:20.78 - - - - - 38
8. OK Sedlák Martin () (1) - SDH Velatice 04:35.89 - - - - - 36
9. OK Hajny Radek () (3) - SDH Doubravice 05:47.84 - - - - - 34
10. OK Mikulica Václav () (4) - SDH Kobylí 06:48.69 - - - - - 32
11. OK Kubát Milan () (2) - SDH Knapovec 07:06.12 - - - - - 31