TFA Velatice
logo
Místo závodu:
Velatice
Začátek závodu:
04.09.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhvelatice@seznam.cz
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

TFA Velatice 2021 4. září 2021 na hřišti TJ Sokol Velatice 9:00 prezence 10:00 start závodu kategorie: muži do 35, muži nad 35, ženy startovné 200,- v ceně startovného jídlo, pití, ovocný bar, věcné ceny a diplomy pro všechny závodníky Trať: přenesení závaží, bariéra 2m (možno použít žebřík), překulení pneumatiky 5+5 (ženy2+2), hammerbox 30+30 (ženy 15+15), vytažení závaží, figurína, roztažení 2x2 B. Ukázka tratě: https://www.youtube.com/watch?v=jIu8oBFZ2xs přihlášky: Výstroj muži: třívrstvý zásahový komplet včetně odnímatelných vrstev, zásahová obuv k požáru, zásahová helma k požáru, rukavice (technické zásahy) NE zahradnické. Výstroj ženy: třívrstvý zásahový kabát včetně odnímatelných vrstev, zásahová helma k požáru, pevná sportovní obuv (botasky), rukavice pro technické zásahy, sportovní kalhoty (legíny) Dýchací přístroj jednotný - zajistí pořadatel Startovní pořadí určí pořadatel.

Přihlášených jednotlivců:
50 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina () (10) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:02.95 - - - - - 50
2. OK Honsová Michaela () (13) - SDH Petrůvky 02:03.40 - - - - - 48
3. OK Švábová Martina () (6) - SDH Trpín 02:14.35 - - - - - 46
4. OK Šuterová Edita () (7) - SDH Sebranice 02:24.33 - - - - - 44
5. OK Vaverková Pavlína () (15) - SDH Předměstí 02:32.66 - - - - - 42
6. OK Lukešová Barbora () (14) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:52.81 - - - - - 40
7. OK Přindišová Kristýna () (11) - SDH Ludéřov 02:53.68 - - - - - 38
8. OK Jurásková Dominika () (5) - SDH Březová u Uherského Brodu 02:58.87 - - - - - 36
9. OK Kachlíková Kristýna () (1) - SDH Dražovice 03:31.39 - - - - - 34
10. OK Maráková Marie () (12) - SDH Moravská Nová Ves 03:32.93 - - - - - 32
11. OK Kadlecová Veronika () (3) - SDH Velatice 03:33.78 - - - - - 31
12. OK Gotvaldová Anna () (2) - SDH Podolí 04:17.01 - - - - - 30
13. OK Vávrová Pavla () (8) - SDH Košetice 04:40.27 - - - - - 29
14. OK Doležalová Hana () (4) - SDH Velké Němčice 05:39.20 - - - - - 28
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 27
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk () (10) - SDH Trpín / HZS Svitavy 01:59.62 - - - - - 50
2. OK Skřivánek Michal () (13) - SDH Rohatec 02:03.34 - - - - - 48
3. OK Maňák Zdeněk () (14) - SDH Velká nad Veličkou 02:11.26 - - - - - 46
4. OK Navrátil Lukáš () (24) - SDH Ludéřov / HZS OLK 02:11.33 - - - - - 44
5. OK Zábrš Ondřej () (8) - SDH Brno-Slatina 02:17.49 - - - - - 42
6. OK Škorpík Jaroslav () (12) - SDH Olešnice 02:18.65 - - - - - 40
7. OK Mrňka Lukáš () (16) - SDH Újezd 02:27.09 - - - - - 38
8. OK Dvořáček Josef () (25) - Sdh Koroužné 02:33.71 - - - - - 36
9. OK Novotný Martin () (3) - SDH Olešnice 02:35.41 - - - - - 34
10. OK Bělík Filip () (9) - SDH Ústí 02:36.52 - - - - - 32
11. OK Veselý Josef () (27) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 02:37.53 - - - - - 31
12. OK Buchta Jiří () (29) - SDH Vendolí 02:41.52 - - - - - 30
13. OK Malec Pavel () (33) - Rokytnice nad Rokytnou 02:46.82 - - - - - 29
14. OK Vymazal Oldřich () (19) - SDH Velké Pavlovice 02:50.00 - - - - - 28
15. OK Hajný Rostislav () (15) - Doubravice nad Svitavou 02:51.03 - - - - - 27
16. OK Cakl Lukáš () (36) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:52.94 - - - - - 26
17. OK Coural Miroslav () (17) - SDH Vír 02:53.59 - - - - - 25
18. OK Novotný Jiří () (4) - SDH Velatice 02:54.76 - - - - - 24
19. OK Frank Jan () (32) - SDH Velké Němčice 02:58.93 - - - - - 23
20. OK Švec Josef () (22) - Rokytnice nad Rokytnou 03:13.13 - - - - - 22
21. OK Švehla Jakub () (35) - SDH Kobylí 03:15.26 - - - - - 21
22. OK Šiška Pavel () (31) - SDH Dlouhá Loučka 03:20.03 - - - - - 20
23. OK Kuchyňka Jakub () (28) - SDH Kobylí 03:31.21 - - - - - 19
24. OK Jurásek Lukáš () (20) - SDH Březová u Uherského Brodu 03:34.02 - - - - - 18
25. OK Vávra Jan () (11) - SDH Košetice 03:45.76 - - - - - 17
26. OK Bulva Jiří () (2) - SDH Lezník 03:51.28 - - - - - 16
27. OK Neveselý Miroslav () (6) - SDH Mokrá 05:34.15 - - - - - 15
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tesař Radek () (34) - SDH Sebranice 02:26.88 - - - - - 50
2. OK Slouka Petr () (23) - SDH Sokolnice 02:29.12 - - - - - 48
3. OK Adamec Jan () (30) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 02:32.26 - - - - - 46
4. OK Soukal Jan () (5) - SDH Olešnice 02:38.78 - - - - - 44
5. OK Sedlák Martin () (1) - SDH Velatice 02:53.75 - - - - - 42
6. OK Čandrla Petr () (18) - SDH Podolí 02:54.86 - - - - - 40
7. OK Bloudek Míra () (7) - SDH Košetice 03:33.18 - - - - - 38
8. OK Kubát Milan () (26) - SDH Knapovec 03:38.82 - - - - - 36
9. OK Mikulica Václav () (21) - SDH Kobylí 04:22.64 - - - - - 34