TOHATSU CUP – 5. kolo - Vědomice
logo
Místo závodu:
Vědomice
Začátek závodu:
07.07.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
...
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Testovací přihlášení do závodu

Přihlášených jednotlivců v týmech:
313 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Trest. body
tým smíšený - věk: 15 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Trest. body
1. SDH Klapý B (Litoměřice) [18] 00:00:33.89 00:00:33.12 (P) 00:00:33.89 (P) 0
Honza Pail [savice] | Matěj Pail [pravý proud] | Petr Kryner [béčka] | Patrik Krejčík [koš] | Filip Laube [levý proud] | František Němec [stroj] | Matěj Prošek [rozdělovač]
2. SDH Háj u Duchcova M (Teplice) [9] 00:00:34.36 00:00:34.36 (P) 00:00:32.90 (P) 0
3. SDH Vroutek B (Louny) [4] 00:00:34.94 00:00:34.94 (P) 00:00:33.90 (P) 0
Aleš Jandík [rozdělovač] | Jaroslav Koza [béčka] | Jan Denk [stroj] | Jakub Dlouhý [savice] | Jakub Svěrák [levý proud] | Tomáš Klik [pravý proud] | Michaela Narovcová [koš]
4. SDH Čížkovice (Litoměřice) [12] 00:00:35.06 00:00:31.69 (P) 00:00:35.06 (P) 0
Patrik Krebs [pravý proud] | František Klvač [savice] | David Machata [stroj] | Jan Chlouba [koš] | Jindřich Machata [rozdělovač] | Jakub Hevák [levý proud] | Josef Hevák [béčka]
5. SDH Horní Podluží (Děčín) [14] 00:00:35.67 00:00:35.67 (P) 00:00:35.67 (P) 0
6. SDH Háj u Duchcova C (Teplice) [6] 00:00:38.66 00:00:38.08 (P) 00:00:38.66 (P) 0
7. Jirkov B (Chomutov) [2] 00:00:39.05 00:00:39.05 (P) 00:00:37.64 (P) 0
Ondřej Brožík [koš] | Jan Brož [stroj] | Adéla Abrahamová [levý proud] | Tomáš Stuchlý [béčka] | Dominik Hrdý [rozdělovač] | Filip Dráb [pravý proud] | Katka Pavlíková [savice]
8. Vědomice A (Litoměřice) [11] 00:00:39.60 00:00:37.73 (P) 00:00:39.60 (P) 0
Václav Sazeček [--] | Štěpánka Pauzová [--] | Zdeněk Sazeček [--] | Pavel Novotný [--] | Petr Novotný [--] | Pavla Hauptvoglová [--] | Daniela Vernerová [--]
9. Obrnice A (Most) [10] 00:00:40.37 00:00:40.37 (P) 00:00:38.95 (P) 0
Jan Ladma [savice] | Radek Němec [stroj] | Matěj Caba [levý proud] | Ondřej Caba [rozdělovač] | Jaroslav Horyna [béčka] | Petr Kučera [pravý proud] | Miroslav Caba [koš]
10. Jirkov C (Chomutov) [3] 00:00:40.92 00:00:40.16 (P) 00:00:40.92 (P) 0
Alexandra Theumerová [béčka] | Alexandr Vidím [rozdělovač] | Lukáš Košut [stroj] | Leontýna Zadáková [savice] | Tomáš Pastyřík [pravý proud] | Radek Kuric [levý proud] | Gabriela Zadáková [koš]
11. SDH OSEK A (Teplice) [1] 00:00:41.48 00:00:40.93 (P) 00:00:41.48 (P) 0
Barbora Kroupová [béčka] | Michal Mertl [pravý proud] | Ema Hankeová [stroj] | Jiří Štajer [levý proud] | Tomáš Nový [savice] | Jakub Zeman [rozdělovač] | Veronika Držková [koš]
12. Vědomice B (Litoměřice) [8] 00:00:41.66 00:00:41.66 (P) 00:00:40.55 (P) 0
Zuzana Kropáčková [--] | Jan Kropáček [--] | Bárbora Bružová [--] | Jan Šulc [--] | Petr Novotný [--] | Alexandra Němcová [--] | Nikola Kubizňáková [--]
13. SDH Kryry (Louny) [16] 00:00:41.74 00:00:41.74 (P) 00:00:41.54 (P) 0
Jan Jiří Pekárek [stroj] | Jiří Němčák [rozdělovač] | Zdeněk Valenteje [koš] | Vojtěch Škoda [levý proud] | Matěj Krajc [pravý proud] | Petr Hájek [savice] | Jakub Sláma [béčka]
14. Počedělice B (Louny) [7] 00:00:46.07 00:00:39.11 (P) 00:00:46.07 (P) 0
15. Hora Svatého Šebestiána mladí (Chomutov) [15] 00:00:51.52 00:00:51.52 (P) 00:00:51.11 (P) 0
Martin Vlk [stroj] | Petra Vidoveněcová [koš] | Jiří Malecký [savice] | Petr Fork [levý proud] | Pavel Demeter [rozdělovač] | Filip Moravec [béčka] | josef petr přibyl [pravý proud]
16. Hasiči Strupčice - Tohatsu Cup (Chomutov) [5] 00:00:55.34 00:00:55.34 (P) 00:00:54.06 (P) 0
Nicol Ivanynjuková [savice] | Tomáš Paul [béčka] | Petr Zeman [levý proud] | Barbora Houfková [stroj] | Štěpán Panoška [rozdělovač] | Václav David [pravý proud]
17. SDH Želenice 2 (Most) [17] 00:01:01.17 00:00:59.63 (P) 00:01:01.17 (P) 0
Michaela Hornychová [--] | Andrea Barešová [--] | aNNA Havlová [--] | Eva Bušo [--] | Jiří Ježek [--] | Harla Mráčková [--] | Davod Vítek [--] | Matěj Keller [--] | Martin Bušo [--]
18. Lkáň (Litoměřice) [13] ----- 00:00:42.11 (N) 00:00:43.95 (N) 0
David Kraus [koš] | Veronika Jáhenová [savice] | Jiří Kadleček [béčka] | Ondřej Novák [rozdělovač] | Andrej Tregner [levý proud] | Miriam Tregnerová [pravý proud] | Karel Novák [stroj]
tým smíšený - věk: 35 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Trest. body
1. Počedělice A (Louny) [4] 00:00:33.71 00:00:33.31 (P) 00:00:33.71 (P) 0
2. SDH Vroutek A (Louny) [9] 00:00:35.40 00:00:35.40 (P) 00:00:33.97 (P) 0
Aleš Jandík [levý proud] | Jakub Braniš [pravý proud] | Jan Narovec [rozdělovač] | Josef Bulava [koš] | František Dlouhý [béčka] | Jaroslav Koza [stroj] | František Narovec [savice]
3. Slavětín A () [6] 00:00:36.71 00:00:33.93 (P) 00:00:36.71 (P) 0
Gustav Zedník [rozdělovač] | Petr Zedník [savice] | Lukaš Suchý [koš] | Miloš Mazoch [béčka] | Martin Beneš [levý proud] | Jan Pöschl [pravý proud] | David Zedník [stroj]
4. SDH OSEK B (Teplice) [7] 00:00:36.94 00:00:36.94 (P) 00:00:36.16 (P) 0
Pavel Zemek [savice] | Eva Zemková [koš] | Stanislav Trojek [stroj] | Kamila Trojková [pravý proud] | Lucie Jiříková [levý proud] | Radomír Mráček [béčka] | Antonín Kroupa [rozdělovač]
5. Klapy , C ' (Litoměřice) [1] 00:00:38.89 00:00:37.29 (P) 00:00:38.89 (P) 0
Šárka Kunertova [--]
6. Bechlín A (Litoměřice) [11] 00:00:41.88 00:00:41.88 (P) 00:00:40.19 (P) 0
Martina Dědková [--]
7. Klapý "A" (Litoměřice) [14] 00:00:42.29 00:00:42.29 (P) 00:00:39.08 (P) 0
Lenka Krajčovičová [--] | Petra Prošková [pravý proud] | Kateřina Krajčovičová [--] | Alexandra Němcová [koš] | Petr Loukota [levý proud] | Matěj Pail [--] | Jitka Krynerová [rozdělovač] | Iva Steinmetzová [--] | Anežka Berešová [--] | Jakub Zábranský [béčka] | Miroslava Sunkovská [béčka] | Ilona Lubasová [koš]
8. SDH Želenice 1 (Most) [10] 00:00:45.54 00:00:45.00 (P) 00:00:45.54 (P) 0
Filip Keller [--] | Jana Jana Kellerová [--] | Pavel Ligoš [--] | Hana Kozáková [--] | Lucie Mráčková [--] | Petr Košičiár [--] | Jaroslav Mráček [--]
9. Černouček (Litoměřice) [3] 00:00:47.31 00:00:45.20 (P) 00:00:47.31 (P) 0
10. SDH Háj u Duchcova A (Teplice) [2] 00:00:50.16 00:00:45.68 (P) 00:00:50.16 (P) 0
11. Koštice (Louny) [12] 00:00:50.42 00:00:49.61 (P) 00:00:50.42 (P) 0
Helena Majarová [--] | Michaela Kristková [--] | Miroslav Majar [--] | Štěpánka Fryčová [--] | Tereza Kubalová [--] | Miroslava Plačková [--] | Eva Majarová [--]
12. SDH Dobroměřice (Louny) [5] 00:00:52.58 00:00:52.58 (P) 00:00:36.80 (P) 0
Jiří Novák [--] | Miroslav Diviš [--] | Miroslav Diviš st. [--] | Jarmila Burešová [--] | Tomáš Rýdl [--] | Roman Jelen [--] | Jiří Sailer [--]
13. Obrnice B (Most) [8] 00:00:54.01 00:00:48.67 (P) 00:00:54.01 (P) 0
Lucie Cabová [koš] | Lukáš Cebe [béčka] | Jaroslav Horyna [stroj] | Renata Horynová [savice] | Jitka Karpíšková [levý proud] | Lenka Kremličková [pravý proud] | Ondřej Caba [rozdělovač]
14. Jirkov A (Chomutov) [13] 00:00:55.16 00:00:52.32 (P) 00:00:55.16 (P) 0
Petr Hrdý [levý proud] | Tomáš Hauser [stroj] | Marek Zadák [savice] | Gabriela Zadáková [koš] | Martin Bartoň [béčka] | Jiří Říha [rozdělovač] | Luboš Dvořák [pravý proud]