TFA Olešnický ŽELEZŇÁK
logo
Místo závodu:
Olešnice
Začátek závodu:
22.08.2021 08:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
novas.martin@email.cz
Propozice:
Popis:

Po roční "covidpauze" se vrací oblíbený závod TFA v Olešnici. A to s novým názvem Olešnický Železňák. Připraveny jsou pro Vás nové originální super puťáky, jako vždy skvělá a náročná trať a hooodně natěšení pořadatelé. 09:00 - 9:30 prezence 10:00 - start prvního závodníka (obě kategorie mužů) cca 13:00 - start kategorie žen Popis tratě: muži i ženy mají trať stejnou, jen u děvčat je pár disciplín o několik kilo lehčích. Začíná se startem z pevné pozice a přenesením dvou barelů na vzdálenost asi 30 metrů, následně závodník rozvine dva proudy "B" na vzdálenost 40 metrů (2 x 2 hadice "B"). Další disciplínou je hammerbox, 30 úderů na horů a 30 dolů, poté se projdete s naší figurínu na vzdálenost asi 30 m, následuje přetáčení traktorové pneumatiky a překonání 2m bariéry. Po bariéře už stačí zdolat kopec "Dobiják" a to s hadicí v harmonice jako zátěží "B"/"C". V cílové rovince stačí už jen smotat hadici "B" a napálit pár rychlých kroků do cíle.

Přihlášených jednotlivců:
49 z 60
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Švábová Martina () (6) - SDH Trpín 03:15.02 - - - - - 50
2. OK Šuterová Edita () (9) - SDH Sebranice 03:18.01 - - - - - 48
3. OK Honsová Michaela () (1) - SDH Petrůvky 03:21.86 - - - - - 46
4. OK Sulková Zuzana () (11) - SDH Veverská Bítýška 03:43.42 - - - - - 44
5. OK Stratilová Aneta () (5) - SDH Dub nad Moravou 03:45.90 - - - - - 42
6. OK Vaverková Pavlína () (10) - SDH Předměstí 04:10.70 - - - - - 40
7. OK Kašparová Michaela () (3) - SDH Vendolí 04:53.04 - - - - - 38
8. OK Doležalová Hana () (2) - SDH Velké Němčice 05:21.91 - - - - - 36
9. OK Lukešová Barbora () (12) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 05:25.66 - - - - - 34
10. OK Přindišová Kristýna () (4) - SDH Ludéřov 05:44.97 - - - - - 32
11. OK Gotvaldová Anna () (8) - SDH Podolí 05:47.30 - - - - - 31
12. OK Jurásková Dominika () (7) - SDH Březová u Uherského Brodu 06:04.86 - - - - - 30
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 27
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk () (10) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:55.03 - - - - - 50
2. OK Skřivánek Michal () (13) - SDH Rohatec 02:58.18 - - - - - 48
3. OK Břenek Martin () (2) - SDH Trpín 03:09.83 - - - - - 46
4. OK Maňák Zdeněk () (3) - SDH Velká nad Veličkou 03:10.79 - - - - - 44
5. OK Navrátil Lukáš () (29) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:12.81 - - - - - 42
6. OK Škorpík Jaroslav () (21) - SDH Olešnice 03:19.43 - - - - - 40
7. OK Novotný Martin () (11) - SDH Olešnice 03:31.23 - - - - - 38
8. OK Mrňka Lukáš () (9) - SDH Újezd 03:40.30 - - - - - 36
9. OK Dvořáček Josef () (4) - Sdh Koroužné 03:44.18 - - - - - 34
10. OK Buchta Jiří () (24) - SDH Vendolí 03:51.96 - - - - - 32
11. OK Bělík Filip () (23) - SDH Ústí 03:54.77 - - - - - 31
12. OK Hajný Rostislav () (15) - Doubravice nad Svitavou 03:58.31 - - - - - 30
13. OK Kadlec Pavel () (36) - HZS PAK 03:58.61 - - - - - 29
14. OK Veselý Josef () (31) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:59.18 - - - - - 28
15. OK Menšík Viktor () (12) - JSDH Protivanov 04:03.61 - - - - - 27
16. OK Štěpán Pavel () (7) - SDH Knínice 04:20.03 - - - - - 26
17. OK Coural Miroslav () (27) - SDH Vír 04:21.98 - - - - - 25
18. OK Frank Jan () (14) - SDH Velké Němčice 04:22.21 - - - - - 24
19. OK Kovář Josef () (34) - SDH Borovnice 04:22.54 - - - - - 23
20. OK Švehla Jakub () (8) - SDH Kobylí 04:23.87 - - - - - 22
21. OK Dobrovolný Jindřich () (35) - JSDH Rohovládova Bělá 04:30.22 - - - - - 21
22. OK Šiška Pavel () (37) - SDH Dlouhá Loučka 04:42.70 - - - - - 20
23. OK Vymazal Oldřich () (32) - SDH Velké Pavlovice 04:46.88 - - - - - 19
24. OK Svoboda Štěpán () (22) - SDH Podolí 04:52.37 - - - - - 18
25. OK Bulva Jiří () (25) - SDH Lezník 05:37.88 - - - - - 17
26. OK Vávra Jan () (17) - SDH Košetice 06:43.83 - - - - - 16
27. OK Pospíšil Jaroslav () (18) - HZS PAK 07:22.67 - - - - - 15
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš () (16) - SDH Brno Slatina 03:08.02 - - - - - 50
2. OK Víšek Marek () (6) - HZS Pardubice 03:11.72 - - - - - 48
3. OK Slouka Petr () (5) - SDH Sokolnice 03:32.97 - - - - - 46
4. OK Dědič František () (33) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:54.36 - - - - - 44
5. OK Sochor Josef () (20) - HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 03:56.48 - - - - - 42
6. OK Soukal Jan () (1) - SDH Olešnice 04:09.72 - - - - - 40
7. OK Čandrla Petr () (26) - SDH Podolí 04:31.13 - - - - - 38
8. OK Bloudek Míra () (30) - SDH Košetice 06:06.18 - - - - - 36
9. OK Hajny Radek () (28) - SDH Doubravice 06:13.55 - - - - - 34
10. OK Mikulica Václav () (19) - SDH Kobylí 07:22.33 - - - - - 32