Zimní Halové Kvarteto Raškovický Rašák
logo
Místo závodu:
ZŠ a MŠ Raškovice - Raškovice 18, 73904 Raškovice, Česko
Začátek závodu:
12.02.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Rostislav Švrček 724 156 030
Propozice:
Popis:

Děkuji všem za uspořádání krásné soutěže Raškovický Rašák. Aleš

Přihlášených jednotlivců v týmech:
342 z 400
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Baška 11 (Frýdek-Místek) [33] 00:01:39.90 (P) 00:01:32.55 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:32.55 0
2. Těrlicko Hradiště 11 (Karviná) [35] 00:01:55.21 (P) 00:01:34.43 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:34.43 0
3. Celý svět 11 (Zlín) [34] 00:02:05.33 (P) 00:01:48.48 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:48.48 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 21 (do 9 let) (Třebíč) [69] 00:01:08.18 (P) 00:01:13.62 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:08.18 0
2. Hlubočky 21 (Olomouc) [37] 00:01:15.22 (P) 00:01:14.75 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:14.75 0
3. Pražmo 21 (Frýdek- Místek) [99] 00:01:15.24 (P) 00:01:17.54 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:15.24 0
4. Těrlicko Hradiště 21 (Karviná) [4] 00:01:17.79 (P) 00:01:16.18 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:17.79 0
5. Pržno 21 (Frýdek Místek) [100] 00:01:27.06 (N) kužel 00:01:28.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:28.22 0
6. Staré Heřminovy  21 (Bruntál) [1] 00:01:32.68 (N) proudnice 00:01:31.50 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:31.50 0
7. Baška  21 (Frýdek-Místek) [3] 00:01:52.70 (P) 00:01:46.12 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:46.12 0
8. Hrdibořice (Olomouc) [38] 00:01:27.36 (N) předávka 00:01:26.74 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 31 (Olomouc) [44] 00:00:55.23 (P) 00:00:56.04 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.23 0
2. Hrdibořice 51 (Prostějov) [42] 00:00:59.43 (P) 00:00:58.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.67 0
3. Raškovice 31 (Frýdek-Místek) [7] 00:00:59.35 (P) 00:01:04.65 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.35 0
4. ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp. N. Ves Ml. ž. 31 (Spišská Nová Ves) [40] 00:01:00.88 (P) 00:01:01.57 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:00.88 0
5. Markvartice 31 (do 11 let) (Třebíč) [72] 00:01:02.99 (P) 00:01:06.40 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.99 0
6. SDH SENETÁŘOV 31 (Blansko) [70] 00:01:03.31 (P) 00:01:03.37 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.31 0
7. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) [1] 00:01:03.91 (P) 00:01:09.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.91 0
8. Mokré Lazce  31 (Opava) [73] 00:01:04.19 (N) PHP 00:01:04.76 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.76 0
9. Hlubočky 32 (Olomouc) [39] 00:01:05.48 (P) 00:01:04.83 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.83 0
10. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [43] 00:01:12.93 (P) 00:01:06.78 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:06.78 0
11. Horní Suchá 31 (Karviná) [2] 00:01:08.68 (P) 00:01:11.01 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:08.68 0
12. Pržno 32 (Frýdek Místek) [5] 00:01:12.95 (P) 00:01:14.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:12.95 0
13. Baška  31 (Frýdek-Místek) [5] 00:01:15.98 (P) 00:01:14.02 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:14.02 0
14. Horní Suchá 32 (Karviná) [4] 00:01:21.96 (P) 00:01:23.07 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:21.96 0
15. Pržno 31 (Frýdek Místek) [3] 00:01:36.17 (P) 00:01:34.52 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:34.52 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice 41 (Frýdek-Místek) [9] 00:00:52.99 (P) 00:00:52.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.92 0
2. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [49] 00:00:51.28 (N) kužel 00:00:53.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.82 0
3. Lelekovice 42 (Brno venkov) [48] 00:00:54.30 (P) 00:00:54.45 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.30 0
4. Trusovice 52 (Olomouc) [46] 00:00:55.47 (P) 00:00:55.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.47 0
5. Hrdibořice 11 (Prostějov) [47] 00:00:55.76 (P) 00:00:57.84 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.76 0
6. Mokré Lazce  41 (Opava) [71] 00:00:55.99 (N) PHP 00:00:57.28 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.28 0
7. SDH SENETÁŘOV 41 (Blansko) [74] 00:00:59.16 (P) 00:00:58.63 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.63 0
8. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [8] 00:00:59.42 (P) 00:00:59.54 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.42 0
9. Budíkovice st. 42 (Třebíč) [11] 00:01:08.51 (P) 00:01:01.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.59 0
10. Staré Heřminovy  41 (Bruntál) [6] 00:01:03.15 (P) 00:01:03.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.15 0
11. Horní Suchá 41 (Karviná) [7] 00:01:04.24 (P) 00:01:06.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.24 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) [16] 00:00:49.00 (P) 00:00:54.71 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.00 0
2. Budíkovice 51 (Třebíč) [15] 00:00:50.01 (P) 00:00:51.37 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.01 0
3. Markvartice 51 (do 15 let) (Třebíč) [76] 00:00:50.38 (P) 00:00:50.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.33 0
4. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [52] 00:00:50.40 (P) 00:00:59.61 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.40 0
5. Lelekovice 52 (Brno venkov) [57] 00:00:51.02 (P) 00:00:51.39 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.02 0
6. y (Brno - město) [77] 00:00:52.50 (P) 00:00:51.23 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.23 0
7. Markvartice 52 (do 15 let) (Třebíč) [80] 00:00:52.45 (P) 00:00:51.79 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.79 0
8. Dolany 51 (Olomouc) [53] 00:00:52.59 (P) 00:01:02.29 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.59 0
9. Dolní Životice  51 (Opava) [78] 00:00:52.91 (P) 00:01:05.05 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.91 0
10. Hlubočky 51 (Olomouc) [55] 00:00:56.06 (P) 00:00:54.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.56 0
11. Kvítkovice A 51 (Zlín) [54] 00:00:56.22 (P) 00:00:54.93 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.93 0
12. Skalice 52 (Frydek-Mistek) [8] 00:00:58.56 (P) 00:00:55.96 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.96 0
13. Staré Heřminovy  51 (Bruntál) [10] 00:00:56.01 (P) 00:01:06.78 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.01 0
14. Horní Suchá  51 (Karviná) [12] 00:00:57.66 (P) 00:00:57.07 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.07 0
15. Hlubočany 52 (Vyškov) [79] 00:01:01.95 (P) 00:00:57.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.90 0
16. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) [14] 00:00:58.55 (P) 00:00:58.81 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.55 0
17. Pražmo 51 (Frýdek- Místek) [9] 00:01:02.09 (P) 00:00:58.71 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.71 0
18. Raškovice  51 (Frýdek-Místek) [12] 00:00:58.76 (P) 00:00:59.96 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.76 0
19. Baška 51 (Frýdek-Místek) [13] 00:01:06.50 (P) 00:01:01.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.27 0
20. Pražmo 41 (Frýdek- Místek) [13] 00:01:01.96 (P) 00:01:03.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.96 0
21. Pržno 51 (Frýdek Místek) [11] 00:01:02.17 (N) kladina 00:01:03.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.14 0
22. Hlubočany 31 (Vyškov) [82] 00:01:06.89 (P) 00:01:12.44 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:06.89 0
23. Kvítkovice B 52 (Zlín) [51] 00:01:07.59 (P) 00:01:07.58 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:07.58 0
24. Pržno 52 (Frýdek Místek) [14] 00:01:03.69 (N) proudnice 00:01:10.47 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:10.47 0
25. Herálec 11 (Havlíčkův Brod) [56] 00:00:56.91 (N) rozdělovač 00:00:59.39 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 211 (JK) (Třebíč) [86] 00:00:45.38 (P) 00:00:43.94 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:45.38 0
2. z (Přerov) [95] 00:00:48.25 (P) 00:00:46.66 (P) čas OK platný 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.66 0
3. SDH SENETÁŘOV 111 (Blansko) [87] 00:00:47.32 (P) 00:00:48.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.32 0
4. Lelekovice 22 (Brno venkov) [60] 00:00:47.65 (P) 00:00:47.38 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.38 0
5. Mokré Lazce DK 111 (Opava) [85] 00:00:50.77 (N) proudince 00:00:48.45 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.45 0
6. Černá Hora DK 111 (Blansko) [91] 00:00:48.96 (P) 00:00:52.19 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.96 0
7. Pržno DK 112 (Frýdek Místek) [18] 00:00:50.71 (P) 00:00:49.51 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.51 0
8. SDH Havířov Město 111 (Karviná) [83] 00:00:50.65 (P) 00:00:49.69 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.69 0
9. Hlubočany DK 111 (Vyškov) [88] 00:00:50.00 (P) 00:00:54.15 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.00 0
10. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [59] 00:00:49.36 (N) proudnice 00:00:50.07 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.07 0
11. Dolní Životice DK 111 (Opava) [84] 00:00:51.58 (P) 00:00:52.63 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.58 0
12. Těrlicko Hradiště DK 111 (Karviná) [20] 00:00:53.80 (P) 00:00:51.75 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.75 0
13. ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp. N. Ves DJ 111 (Spišská Nová Ves) [61] 00:00:52.20 (P) 00:00:50.97 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.20 0
14. Pržno DK 111 (Frýdek Místek) [15] 00:00:58.82 (P) 00:01:00.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.82 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice DD 121 (Frýdek-Místek) [17] 00:00:49.81 (P) 00:01:07.86 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.81 0
2. Spišská Teplica JK 211 (Poprad) [18] 00:00:53.23 (P) 00:00:53.29 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.23 0
3. Těrlicko Hradiště DD 122 (Karviná) [26] 00:00:54.44 (P) 00:00:53.58 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.58 0
4. Raškovice DD 122 (Frýdek-Místek) [19] 00:00:53.11 (N) kužel 00:00:53.89 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.89 0
5. Budíkovice DD 121 (Třebíč) [21] 00:00:55.43 (P) 00:00:54.11 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.11 0
6. SDH Havířov Město 122 (Karviná) [92] 00:00:55.46 (P) 00:00:54.57 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.57 0
7. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [67] 00:00:57.22 (P) 00:00:55.71 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.71 0
8. Havířov Město DD 121 (Karviná) [89] 00:01:04.32 (N) rozdělovač 00:01:02.52 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.52 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice DS 131 (Frýdek-Místek) [23] 00:00:49.18 (P) 00:00:49.25 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.18 0
2. SDH SENETÁŘOV 131 (Blansko) [94] 00:00:51.57 (P) 00:00:50.06 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.06 0
3. Lelekovice 41 (Brno venkov) [50] 00:00:52.05 (P) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.05 0
4. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [93] 00:00:52.27 (P) 00:00:52.36 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.27 0
5. Raškovice DS.133 (Frýdek-Místek) [27] 00:00:53.98 (P) 00:00:52.39 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.39 0
6. Staré Heřminovy 131 (Bruntál) [17] 00:00:52.71 (P) 00:00:53.81 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.71 0
7. Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) [16] 00:00:54.57 (P) 00:00:57.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.57 0
8. Raškovice DS.132 (Frýdek-Místek) [25] 00:00:58.79 (P) 00:00:55.54 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.54 0
9. SDH Herálec DS 131 (Havlíčkův Brod) [58] 00:00:55.96 (P) 00:00:57.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.96 0
tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [28] 00:00:45.73 (P) 00:00:46.67 (N) PHP+spojky 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:45.73 0
2. Trusovice  41 (Olomouc) [65] 00:00:47.71 (P) 00:00:46.70 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.70 0
3. Dolany JK 211 (Olomouc) [63] 00:00:48.10 (P) 00:00:46.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.82 0
4. Těrlicko Hradiště JK 212 (Karviná) [30] 00:00:52.98 (P) 00:00:49.36 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.36 0
5. Lelekovice 132 (Brno venkov) [64] 00:00:51.05 (P) 00:00:50.07 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.07 0
6. Dolní Životice JK 211 (Opava) [98] 00:00:53.24 (P) 00:00:53.72 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.24 0
tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JD 222 (Karviná) [32] 00:00:51.48 (P) 00:00:52.25 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.48 0
2. Havířov Město 221 (Karviná) [97] 00:00:55.40 (P) 00:00:54.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.24 0
3. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [31] 00:00:58.63 (P) 00:00:55.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.14 0
4. Chábory JD 221 (RK) [19] 00:00:58.51 (P) 00:01:00.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.51 0
5. Hrdibořice DK 111 (Prostějov) [66] 00:00:59.57 (P) 00:01:03.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.57 0
tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [96] 00:00:55.97 (P) 00:00:50.11 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.11 0
2. Spišská Teplica JS 231 (Poprad) [29] 00:00:52.47 (P) 00:00:50.68 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.68 0
3. Hrdibořice 31 (Prostějov) [68] 00:00:56.26 (P) 00:00:54.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.82 0