Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Železný hasič – Memoriál Jaromíra Honse - 2. kolo TFA liga SEVERU
Začátek závodu:
23.04.2022 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Jaroslav Feller, 725 063 826
Propozice:
Popis:
Nominační závod na MČR TFA. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let); Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše.
Přihlášených jednotlivců:
80 z 110

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Bureš Robin [21] SDH Lenešice 02:38.02 02:38.02 50
2. Zapletal Karel [16] SDH Nečtiny 02:53.04 02:53.04 47
3. Loukota Petr [20] SDH Klapý 02:54.06 02:54.06 45
4. MELICHAR Jiří [13] Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:55.05 02:55.05 42
5. Brabenec Jiří [12] SDH Cítoliby 03:04.08 03:04.08 40
6. Gregor Pavel [14] SDH Očihov 03:11.08 03:11.08 38
7. Novák Pavel [19] SDH Hrobce 03:15.00 03:15.00 36
8. Němeček Pavel [18] SDH Hájek 03:19.02 03:19.02 34
9. Machata Jindřich [9] SDH Čížkovice 03:23.04 03:23.04 32
10. Mooz Lukáš [17] HZSP Spolchemie 03:25.09 03:25.09 30
11. Strunz Petr [8] SDH Nepomyšl 03:30.06 03:30.06 28
12. Klvač František [15] SDH Čížkovice 03:37.05 03:37.05 26
13. Novák Jiří [11] SDH Obora 03:52.03 03:52.03 24
14. Slunečko Miloš [6] SDH Verneřice 03:56.09 03:56.09 22
15. Kalík Vladimír [2] SDH Peruc 04:11.06 04:01.06 20
16. Nachtigal Jan [1] SDH Lenešice 04:17.00 04:17.00 18
17. Finstrle Roman [10] SDH Peruc 04:40.08 04:40.08 16
18. Drábek Ondřej [23] SDH Bílina 04:51.01 04:41.01 14
19. Karhan Zdeněk [7] SDH Černouček 04:54.02 04:54.02 12
20. Hauf Zdeněk [22] Bílina 04:59.00 04:49.00 10
21. Tvrdý Pavel [4] SDH Nepomyšl 05:11.05 05:11.05 9
22. Rýdl Tomáš [5] SDH Dobroměřice 06:20.09 06:20.09 8
23. Urban Ondřej [3] SDH Nepomyšl 06:47.06 06:47.06 7
24. Doležal Miroslav [24] SDH Bíliny DNF 0

muži - věk: 18 - 34
1. Borl Lukáš [27] SDH Cítoliby 02:30.04 02:30.04 50
2. Novák Pavel [24] SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 02:40.09 02:40.09 47
3. Andrle Roman [22] SDH Očihov 02:45.00 02:45.00 45
4. Pazdera Jakub [21] SDH Lenešice 02:45.01 02:45.01 42
5. Vrba Daniel [28] SDH Cítoliby 02:55.07 02:45.07 40
6. Prošek Matěj [25] SDH Klapý 02:58.08 02:58.08 38
7. Kočí Dominik [10] SDH Mojžíř 03:03.02 03:03.02 36
8. Holienka Miroslav [8] SDH Lenešice 03:08.05 03:08.05 34
9. Jahoda Kristián [23] SDH Dolní Měcholupy 03:14.03 03:14.03 32
10. Žovinec Lukáš [17] SDH Cítoliby 03:21.04 03:21.04 30
11. Drátovník Radek [26] SDH Klapý 03:22.01 03:22.01 28
12. Žáček Petr [19] SDH Očihov 03:27.07 03:27.07 26
13. Suchý Lukáš [18] SDH Božtešice 03:32.00 03:32.00 24
14. Vocásek Petr [7] JSDH Předonín 03:33.00 03:33.00 22
15. Machata Matěj [20] SDH Čížkovice 03:34.08 03:34.08 20
16. Šilhan Petr [3] JSDH Zabrušany 03:39.02 03:39.02 18
17. Fiala Jiří [16] SDH Polepy 03:47.09 03:37.09 16
18. Bečka Oldřich [15] SDH Verneřice 03:54.01 03:54.01 14
19. Feller Jaroslav [1] Hostomice 04:01.04 04:01.04 12
20. Krejčík Patrik [5] SDH Klapý 04:03.00 04:03.00 10
21. Pail Marek [12] SDH Klapý 04:21.04 04:21.04 9
22. Laube Filip [4] SDH Klapý 04:40.09 04:40.09 8
23. Filipčuk Lukáš [14] SDH Peruc 04:44.05 03:44.05 7
24. Beer Adam [6] JSDH Zabrušany 04:57.01 04:57.01 6
25. Baborák Roman [9] SDH Nepomyšl 05:28.06 05:28.06 5
26. Čekal Jiří [11] SDH Verneřice 05:34.03 05:34.03 4
27. Zima Ondřej [2] JSDH Zabrušany 05:55.04 04:55.04 3
28. Tomek Martin [13] SDH Lenešice 05:56.09 05:46.09 2

dorostenci - věk: 15 - 17
1. Sikyta Adam [3] SDH Nepomyšl 02:54.07 02:54.07 50
2. Hanyk Vojtěch [10] SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:08.04 03:08.04 47
3. Kryner Petr [8] SDH Klapý 03:37.05 03:37.05 45
4. Červený Daniel [2] SDH Nepomyšl 03:44.09 03:44.09 42
5. Pail Matěj [9] SDH Klapý 03:58.05 03:58.05 40
6. Jirák Jakub [7] SDH Osek 04:00.09 04:00.09 38
7. Krška Vít [1] SDH Verneřice 04:45.01 04:45.01 36
8. Zábranský Jakub [6] SDH Radešín 05:07.02 05:07.02 34
9. Urban Tomáš [4] SDH Nepomyšl 06:07.06 06:07.06 32
10. Říha Václav [5] Boletice nad Labem DNS 0

dorostenky - věk: 15 - 17
1. Krajčovičová Kateřina [3] SDH Klapý 03:09.05 03:09.05 50
2. Velíšková Tereza [2] SDH Obora 03:25.03 03:25.03 47
3. Nováková Aneta [1] SDH Hrobce 04:15.08 04:15.08 45

ženy - věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška [15] SDH Cítoliby 02:22.02 02:22.02 50
2. Tarantová Marie [12] SDH Dalešice 02:35.01 02:35.01 47
3. Ryšková Dita [14] SDH Klapý 02:36.09 02:36.09 45
4. Dlasková Hoření Pavlína [13] Příšovice 02:39.04 02:39.04 42
5. Drábková Hana [11] SDH Štrbice 02:52.07 02:52.07 40
6. Žďárská Michaela [9] Praha Dolní Měcholupy 03:12.02 03:12.02 38
7. Strunz Karolina [6] SDH Nepomyšl 03:16.09 03:16.09 36
8. Fialová Jana [10] SDH Veltěže 03:33.08 03:33.08 34
9. Andrlová Michaela [1] SDH Očihov 03:33.09 03:33.09 32
10. Fukalová Lenka [2] SDH Klapý 03:46.01 03:46.01 30
11. Kršková Soňa [4] SDH Klapý 03:48.08 03:48.08 28
12. Nagyova Blanka [3] SDH Hrobce 04:03.02 04:03.02 26
13. Vlková Simona [8] SDH Lenešice 04:41.06 04:41.06 24
15. Fleková Dagmar [5] SDH Lenešice DNS 0
15. Lukešová Viktorie [7] SDH Škvorec DNS 0

Týmy - výsledky
1. SDH Cítoliby 130 b.
2. SDH Lenešice 126 b.
3. SDH Klapý 111 b.
4. SDH Očihov 109 b.
5. SDH Čížkovice 52 b.
6. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 47 b.
7. SDH Verneřice 40 b.
8. Mojžíř 36 b.
9. SDH Hrobce 36 b.
10. SDH Nepomyšl 33 b.
11. SDH Peruc 27 b.
12. SDH Božtešice 24 b.
13. SDH Obora 24 b.
14. SDH Polepy 16 b.
15. SDH Černouček 12 b.
16. Bílina 10 b.
17. SDH Dobroměřice 8 b.
18. SDH Polepy 0 b.
19. SDH Bíliny 0 b.