Hrobce - 3. kolo TFA Liga SEVERU
logo
Místo závodu:
Ke Hřišti 172, Hrobce 411 83
Začátek závodu:
25.06.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
777 859 229 nebo na emailu: navaropn@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Nominační závod na MČR TFA. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let); Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše.

Přihlášených jednotlivců:
60 z 120
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bureš Robin (Ústecký) (9) - SDH Lenešice 05:42.74 05:42.74 - - - - 50
2. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (14) - SDH Nečtiny 05:58.27 05:58.27 - - - - 47
3. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (18) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 06:03.61 06:03.61 - - - - 45
5. OK Mooz Lukáš (Ústecký) (16) - HZSP Spolchemie 06:49.34 06:49.34 - - - - 40
6. OK Loukota Petr (Ústecký) (12) - SDH Klapý 07:37.88 07:37.88 - - - - 38
7. OK Novák Pavel (Ústecký) (30) - SDH Hrobce 07:39.26 07:39.26 - - - - 36
8. OK Repiský Josef (Karlovarský) (15) - SDH Jáchymov 08:01.03 08:01.03 - - - - 34
9. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (7) - SDH Hájek 08:31.50 08:31.50 - - - - 32
10. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (10) - SDH Peruc 08:53.13 08:53.13 - - - - 30
11. OK Laube Vít (Ústecký) (13) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 08:55.48 08:55.48 - - - - 28
12. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (11) - SDH Verneřice 09:22.88 09:22.88 - - - - 26
13. OK Finstrle Roman (Ústecký) (8) - SDH Peruc 10:36.83 10:36.83 - - - - 24
14. OK Škváro Petr (Ústecký) (5) - SDH Osek 11:53.78 11:53.78 - - - - 22
15. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (6) - SDH Dobroměřice 13:40.65 13:40.65 - - - - 20
DNF Nachtigal Jan (Ústecký) (19) - SDH Lenešice - - - - - - 0
DNS Klvač František (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (29) - SDH Cítoliby 05:01.23 05:01.23 - - - - 50
2. OK Lupínek Michal (Ústecký) (26) - JSDH Prackovice nad Labem 05:38.67 05:38.67 - - - - 47
3. OK Borl Lukáš (Ústecký) (28) - SDH Cítoliby 05:47.14 05:47.14 - - - - 45
4. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (27) - HZS Benátky n.J./SDH Bezno 06:07.04 06:07.04 - - - - 42
5. OK Novák Pavel (Ústecký) (1) - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 06:13.44 06:13.44 - - - - 40
6. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (21) - SDH Lenešice 06:17.32 06:17.32 - - - - 38
7. OK Prošek Matěj (Ústecký) (4) - SDH Klapý 06:34.83 06:34.83 - - - - 36
8. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (2) - SDH Lenešice 06:41.61 06:41.61 - - - - 34
9. OK Drátovník Radek (Ústecký) (3) - SDH Klapý 07:40.74 07:40.74 - - - - 32
10. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (24) - SDH Peruc 08:14.59 08:14.59 - - - - 30
11. OK Pail Marek (Ústecký) (23) - SDH Klapý 08:20.54 08:20.54 - - - - 28
12. OK Fiala Jiří (Ústecký) (25) - JSDH Polepy 08:42.89 08:42.89 - - - - 26
13. OK Žížek Martin (Ústecký) (22) - SDH Peruc 10:01.74 10:01.74 - - - - 24
DNF Civín Miloš (Ústecký) (20) - SDH Osek - - - - - - 0
DNS Chvojka Simon (Ústecký) (100) - SDH Hrobce - - - - - - 0
DNS Bečka Oldřich (Ústecký) - SDH Verneřice - - - - - - 0
DNS Kočí Dominik (Ústecký) - SDH Mojžíř - - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hanyk Vojtěch (Liberecký) (9) červená SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:26.19 04:26.19 - - - - 50
2. OK Sikyta Adam (Ústecký) (8) modrá SDH Nepomyšl 04:26.77 04:26.77 - - - - 47
3. OK Motejl Dominik (Ústecký) (1) modrá SDH Hrobce 04:51.93 04:51.93 - - - - 45
4. OK Kryner Petr (Ústecký) (6) modrá SDH Klapý 05:50.63 05:50.63 - - - - 42
4. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (17) - SDH Cítoliby 06:10.11 06:10.11 - - - - 42
5. OK Pail Matěj (Ústecký) (7) červená SDH Klapý 06:10.54 06:10.54 - - - - 40
6. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (3) červená SDH Srbice 06:20.82 06:20.82 - - - - 38
7. OK Jirák Jakub (Ústecký ) (5) červená SDH Osek 06:54.83 06:54.83 - - - - 36
8. OK Brabenec Vojtěch (Ústecký) (2) modrá SDH Cítoliby 07:11.63 07:11.63 - - - - 34
9. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (4) modrá SDH Radešín 08:09.05 08:09.05 - - - - 32
DNS Baborák Tomáš (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - - - - 0
DNS Červený Daniel (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - - - - 0
DNS Markevič Daniel (Ústecký) - SDH Mojžíř - - - - - - 0
DNS Paulus Zdeněk (Karlovarský) - SDH Bukovamy u Sokolova - - - - - - 0
DNS Říha Václav (Ústecký) - JSDH Boletice nad Labem - - - - - - 0
DNS Sádovský Václav (Ústecký) - SDH Libočany - - - - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 3
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Němcová Alexandra (Ústecký) (2) červená SDH Klapý 06:41.88 06:41.88 - - - - 50
2. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (1) modrá SDH Klapý 06:42.94 06:42.94 - - - - 47
3. OK Nováková Aneta (Ústecký) (3) červená SDH Hrobce 09:03.81 09:03.81 - - - - 45
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (6) - SDH Cítoliby 05:33.63 05:33.63 - - - - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (7) - SDH Příšovice 05:58.97 05:58.97 - - - - 47
3. OK Drátovníková Dita (Ústecký) (8) - SDH Klapý 06:21.16 06:21.16 - - - - 45
4. OK Fialová Jana (Ústecký) (5) - SDH Veltěže 10:01.04 10:01.04 - - - - 42
5. OK Kárová Martina (Ústecký) (2) - JSDH Polepy 10:42.32 10:42.32 - - - - 40
6. OK Kantová Olga (Ústecký) (1) - SDH Srbice 11:38.36 11:38.36 - - - - 38
7. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (3) - SDH Klapý 14:56.52 09:56.52 - - - 05:00.00 36 špatný limit u figuríny
8. OK Žďárská Michaela (Praha) (4) - HZS Praha 15:47.79 10:47.79 - - - 05:00.00 34 špatný limit u figuríny
Týmy - výsledky
1. SDH Cítoliby 137 b.
2. SDH Lenešice 122 b.
3. SDH Klapý 106 b.
4. SDH Peruc 84 b.
5. JSDH Prackovice nad Labem 47 b.
6. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 40 b.
7. HZSP Spolchemie 40 b.
8. SDH Hrobce 36 b.
9. SDH Čížkovice 28 b.
10. SDH Verneřice 26 b.
11. SDH Polepy 26 b.
12. SDH Osek 22 b.
13. SDH Čížkovice 0 b.
14. SDH Lenešice 0 b.
15. SDH Mojžíř 0 b.
16. SDH Hrobce 0 b.