Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
XIII. ročník závodu ocelový hasič - 6. kolo TFA Liga SEVERU
logo
Začátek závodu:
17.09.2022 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sadovsky.r@gmail.com 777 186 646
Propozice:
Popis:

PROPOZICE SOUTĚŽE SE PŘIPRAVUJE, ale očekávejte znovu rychlý parkur..... Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let); Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše.

Přihlášených jednotlivců:
70 z 120

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Bureš Robin (Ústecký) (23) SDH Lenešice 02:45.06 02:45.06 - - - - 50
2. MELICHAR Jiří (Liberecký) (18) Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:04.30 03:04.30 - - - - 47
3. Brabenec Jiří (Ústecký) (24) SDH Cítoliby 03:04.96 03:04.96 - - - - 45
4. Mooz Lukáš (Ústecký) (22) HZSP Spolchemie 03:11.63 03:11.63 - - - - 42
5. Gregor Pavel (Ústecký) (21) SDH Očihov 03:25.24 03:25.24 - - - - 40
6. Němeček Pavel (Karlovarský) (13) SDH Hájek 03:27.04 03:27.04 - - - - 38
7. Strunz Petr (Ústecký) (20) SDH Nepomyšl 03:30.75 03:30.75 - - - - 36
8. Drobný Alexandr () (14) SDH Klapý 03:31.61 03:31.61 - - - - 34
9. Machata Jindřich (Ústecký) (15) SDH Čížkovice 03:36.61 03:36.61 - - - - 32
10. Kalík Vladimír (Ústecký) (16) SDH Peruc 03:38.97 03:38.97 - - - - 30
11. Laube Vít (Ústecký) (17) SDH Čížkovice 03:39.56 03:39.56 - - - - 28
12. Drábek Ondřej () (9) SDH Bílina 03:52.76 03:52.76 - - - - 26
13. Novák Jiří (Ústecký) (12) SDH Obora 03:59.93 03:59.93 - - - - 24
14. Slunečko Miloš (Ústecký) (8) SDH Verneřice 04:17.76 04:17.76 - - - - 22
15. Rýdl Tomáš (Ústecký) (11) SDH Dobroměřice 04:40.32 04:40.32 - - - - 20
16. Hauf Zdeněk (Ústecký) (19) SDH Bílina 04:55.35 04:55.35 - - - - 18
17. Sádovský René (Ústecký) (7) SDH Libočany 05:01.89 05:01.89 - - - - 16
18. Dvořák Přemysl (Ústecký) (10) SDH Bílina 07:32.42 07:32.42 - - - - 14
19. Votruba Tomáš (Středočeský) SDH pecerady 44:47.98 44:47.98 - - - - 12
20. Zapletal Karel (Plzeňský) (999) SDH Nečtiny DNS - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
1. Vrba Daniel (Ústecký) (39) SDH Cítoliby 02:20.67 02:20.67 - - - - 50
2. Novák Pavel (Ústecký) (40) SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 02:32.77 02:32.77 - - - - 47
3. Borl Lukáš (Ústecký) (5) SDH Cítoliby 02:34.19 02:34.19 - - - - 45
4. Pazdera Jakub (Ústecký) (37) SDH Lenešice 02:41.10 02:41.10 - - - - 42
5. Lupínek Michal (Ústecký) (36) JSDH Prackovice nad Labem 02:47.50 02:47.50 - - - - 40
6. Holienka Miroslav (Ústecký) (26) SDH Lenešice 02:48.70 02:48.70 - - - - 38
7. Prošek Matěj (Ústecký) (38) SDH Klapý 02:50.79 02:50.79 - - - - 36
8. Andrle Roman (Ústecký) (34) SDH Očihov 02:54.73 02:54.73 - - - - 34
9. Drátovník Radek (Ústecký) (32) SDH Klapý 03:06.62 03:06.62 - - - - 32
10. Hlava Ladislav (Liberecký) (25) SDH Ploukonice 03:13.81 03:13.81 - - - - 30
11. Žáček Petr (Ústecký) (35) SDH Očihov 03:17.78 03:17.78 - - - - 28
12. Machata Matěj (Ústecký) (31) SDH Čížkovice 03:20.20 03:20.20 - - - - 26
13. Laube Filip (Ústecký) (33) SDH Klapý 03:25.25 03:25.25 - - - - 24
14. Huja Miroslav (Ústecký) (27) JSDH Prackovice nad Labem 03:30.69 03:30.69 - - - - 22
15. Žovinec Lukáš (Ústecký) (6) SDH Cítoliby 03:35.23 03:35.23 - - - - 20
16. Ťažký David (Středočeský) Pecerady 03:52.50 03:52.50 - - - - 18
17. Salatek Filip (Středočeský) Pecerady 03:53.79 03:53.79 - - - - 16
18. Filipčuk Lukáš (Ústecký) (30) SDH Peruc 03:57.23 03:57.23 - - - - 14
19. Průša Dominik (Ústecký) (28) JSDH Prackovice nad Labem 04:19.32 04:19.32 - - - - 12
20. Žížek Martin (Ústecký) (29) SDH Peruc 04:33.71 04:33.71 - - - - 10
22. Pail Marek (Ústecký) (999) SDH Klapý DNS - - - - - 0
22. Vítek David (Ústecký) (999) Želenice DNS - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
1. Hanyk Vojtěch (Liberecký) (62) SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 01:34.76 01:34.76 - - - - 50
2. Sikyta Adam (Ústecký) (63) SDH Nepomyšl 01:44.34 01:44.34 - - - - 47
3. Kryner Petr (Ústecký) (61) SDH Klapý 01:46.69 01:46.69 - - - - 45
4. Kubiš Ondřej (Ústecký) (56) SDH Srbice 01:52.02 01:52.02 - - - - 42
5. Brabenec Vojtěch (Ústecký) (55) SDH Cítoliby 01:55.02 01:55.02 - - - - 40
6. Červený Daniel (Ústecký) (60) SDH Nepomyšl 01:56.96 01:56.96 - - - - 38
7. Kejval Martin (Ústecký) (53) Srbice 01:58.78 01:58.78 - - - - 36
8. Zábranský Jakub (Ústecký) (57) SDH Radešín 02:00.38 02:00.38 - - - - 34
9. Vlasák Petr (Ústecký) (52) SDH Citoliby 02:01.77 02:01.77 - - - - 32
10. Baborák Tomáš (Ústecký) (59) SDH Nepomyšl 02:02.04 02:02.04 - - - - 30
11. Urban Tomáš (Ústecký) (58) SDH Nepomyšl 02:08.41 02:08.41 - - - - 28
12. Krška Vít (Ústecký ) (4) SDH Verneřice 02:34.61 02:34.61 - - - - 26
13. Benc Jan (Ústecký) (3) SDH Verneřice 02:34.91 02:34.91 - - - - 24
14. Sádovský Václav (Ústecký) (54) SDH Libočany 04:15.79 04:15.79 - - - - 22
15. Říha Václav (Ústecký) (999) Boletice nad Labem DNS - - - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
1. Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (50) SDH Klapý 02:43.17 02:43.17 - - - - 50
2. Němcová Alexandra (Ústecký) (51) SDH Klapý 02:44.26 02:44.26 - - - - 47
ženy - věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška (Ústecký) (49) SDH Cítoliby 02:01.09 02:01.09 - - - - 50
2. Ryšková Dita (Ústecký) (48) SDH Klapý 02:04.90 02:04.90 - - - - 47
3. Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (47) Příšovice 02:04.99 02:04.99 - - - - 45
4. Andrlová Michaela () (45) SDH Očihov 02:31.68 02:31.68 - - - - 42
5. Kršková Soňa (Ústecký) (1) SDH Klapý/ Hasičovo 02:38.04 02:38.04 - - - - 40
6. Lupínková Nikola (Ústecký) (2) JSDH Prackovice nad Labem 02:51.91 02:51.91 - - - - 38
7. Vlková Simona (Ústecký) (44) SDH Lenešice 02:53.54 02:53.54 - - - - 36
8. Minnichová Barbara (Ústecký) (41) JSDH Prackovice nad Labem 02:54.48 02:54.48 - - - - 34
9. Strunz Karolina (Ústecký) (46) SDH Nepomyšl 02:58.53 02:58.53 - - - - 32
10. Fukalová Lenka (Ústecký) (42) SDH Klapý 02:58.58 02:58.58 - - - - 30
11. Fialová Jana (Ústecký) (43) SDH Veltěže 03:35.81 03:35.81 - - - - 28
Týmy - výsledky
1. SDH Cítoliby 140 b.
2. SDH Lenešice 130 b.
3. SDH Očihov 102 b.
4. SDH Klapý 102 b.
5. JSDH Prackovice nad Labem 62 b.
6. SDH Čížkovice 58 b.
7. SDH Peruc 54 b.
8. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 47 b.
9. HZSP Spolchemie 42 b.
10. SDH Nepomyšl 36 b.
11. SDH Bílina 26 b.
12. SDH Obora 24 b.
13. SDH Verneřice 22 b.
14. SDH Dobroměřice 20 b.
15. SDH Libočany 16 b.
16. Želenice 0 b.