III. ročník Hazmburský hasič - 7. závěrečné kolo TFA Liga SEVERU
Místo závodu:
Klapý
Začátek závodu:
08.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
rovi1@centrum.cz 606 052 777
Propozice:
Popis:
Propozice jsou hotové ;)
Kategorie stejné jako TFA liga SEVERU. I když se jedná o závěrečný závod ligy, která se zde po závodě vyhodnotí, tak i pro samotné výherce závodu jsou připraveny zajímavé ceny...
Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a v den závodu jim musí být minimálně 15 let!
Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka
Dbejte prosím pokynům na parkování viz propozice!
Přihlášených jednotlivců:
128 z 130
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 42
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Plšek MartIn (Olomoucký) (30) | - | HZS hl. m. Praha | 13:24.10 | 13:24.10 | - | - | 50 | |
2. | OK | Bureš Robin (Ústecký) (63) | - | SDH Lenešice | 15:55.20 | 15:55.20 | - | - | 47 | |
3. | OK | MELICHAR Jiří (Liberecký) (117) | - | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 16:16.10 | 16:16.10 | - | - | 45 | |
4. | OK | Zapletal Karel (Plzeňský) (79) | - | SDH Nečtiny | 16:18.80 | 16:18.80 | - | - | 42 | |
5. | OK | Brabenec Jiří (Ústecký) (70) | - | SDH Cítoliby | 16:28.70 | 16:28.70 | - | - | 40 | |
6. | OK | Halada Martin (Královehradecký) (55) | - | SDH Hostinné | 16:37.40 | 16:37.40 | - | - | 38 | |
7. | OK | Machata Jindřich (Ústecký) (84) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 16:52.20 | 16:52.20 | - | - | 36 | |
8. | OK | Kučera Tomáš (Ústecký) (43) | - | SDH Peruc | 17:07.80 | 17:07.80 | - | - | 34 | |
9. | OK | Mandys Josef (Praha) (57) | - | SDH Satalice | 17:19.70 | 17:19.70 | - | - | 32 | |
10. | OK | Havlík Jaromír (Ústecký) (80) | - | SDH Peruc | 17:23.50 | 17:23.50 | - | - | 30 | |
11. | OK | Řehulka David (Moravskoslezský) (90) | - | SDH Březová | 17:31.50 | 17:31.50 | - | - | 28 | |
12. | OK | Mooz Lukáš (Ústecký) (22) | - | HZSP Spolchemie | 17:58.40 | 17:58.40 | - | - | 26 | |
13. | OK | Janda Jakub (Středočeský) (23) | - | SDH Libiš | 18:21.80 | 18:21.80 | - | - | 24 | |
13. | OK | Novák Pavel (Ústecký) (62) | - | SDH Hrobce | 18:21.80 | 18:21.80 | - | - | 24 | |
14. | OK | Habáň Rosťislav (Ústecký) (35) | - | HZSp Elektrárna Počerady | 18:41.00 | 18:41.00 | - | - | 22 | |
15. | OK | Loukota Petr (Ústecký) (121) | - | SDH Klapý | 19:13.70 | 19:13.70 | - | - | 20 | |
16. | OK | Laube Vít (Ústecký) (85) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 19:18.80 | 19:18.80 | - | - | 18 | |
17. | OK | Kalík Vladimír (Ústecký) (40) | - | SDH Peruc | 19:25.70 | 19:25.70 | - | - | 16 | |
18. | OK | Machata David (Ústecký) (81) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 19:38.50 | 19:38.50 | - | - | 14 | |
19. | OK | Drobný Alexandr (Ústecký) (4) | - | SDH Klapý | 19:50.20 | 19:50.20 | - | - | 12 | |
20. | OK | Strunz Petr (Ústecký) (106) | - | SDH Nepomyšl | 19:54.20 | 19:54.20 | - | - | 10 | |
21. | OK | Němeček Pavel (Karlovarský) (25) | - | SDH Hájek | 20:09.50 | 20:09.50 | - | - | 9 | |
22. | OK | Finstrle Roman (Ústecký) (41) | - | SDH Peruc | 20:17.30 | 20:17.30 | - | - | 8 | |
23. | OK | Drábek Ondřej (Ústecký) (98) | - | SDH Bílina | 20:18.00 | 20:18.00 | - | - | 7 | |
24. | OK | Záruba Jiří (Středočeský) (26) | - | HZSP SŽ | 20:40.70 | 20:40.70 | - | - | 6 | |
25. | OK | Slunečko Miloš (Ústecký) (89) | - | SDH Verneřice | 22:32.40 | 22:32.40 | - | - | 5 | |
26. | OK | Haltuch Zbyšek (Ústecký) (19) | - | SDH Peruc | 22:40.30 | 22:40.30 | - | - | 4 | |
27. | OK | Man Tomáš (Ústecký) (8) | - | SDH Klapý | 22:41.70 | 22:41.70 | - | - | 3 | |
28. | OK | Lubas Jiří (Ústecký) (15) | - | SDH Klapý | 22:55.20 | 22:55.20 | - | - | 2 | |
29. | OK | Sochor Rudolf (Ústecký) (114) | - | SDH Petrohrad | 22:57.50 | 22:57.50 | - | - | 1 | |
30. | OK | Karhan Zdeněk (Ústecký) (33) | - | SDH Černouček | 24:18.80 | 24:18.80 | - | - | 1 | |
31. | OK | Rýdl Tomáš (Ústecký) (74) | - | SDH Dobroměřice | 24:25.80 | 24:25.80 | - | - | 1 | |
32. | OK | Hauf Zdeněk (Ústecký) (99) | - | SDH Bílina | 26:09.10 | 26:09.10 | - | - | 1 | |
33. | OK | Parpel Richard (Ústecký) (42) | - | SDH Peruc | 27:29.80 | 27:29.80 | - | - | 1 | |
34. | OK | Čech Michal (Ústecký) (20) | - | SDH Peruc | 28:11.60 | 28:11.60 | - | - | 1 | |
35. | OK | Rydván Zbyněk (Středočeský) (108) | - | SDH Poštovice | 30:42.00 | 30:42.00 | - | - | 1 | |
36. | OK | Dvořák Přemysl (Ústecký) (100) | - | SDH Bílina | 35:41.60 | 35:41.60 | - | - | 1 | |
37. | OK | Novák Jiří (Ústecký) (61) | - | SDH Obora | 39:09.60 | 39:09.60 | - | - | 1 | |
38. | OK | Kroutil Pavel (Středočeský) (109) | - | SDH Poštovice | 41:25.60 | 41:25.60 | - | - | 1 | |
39. | OK | Loprais Petr (Středočeský) (58) | - | JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá | 48:57.50 | 48:57.50 | - | - | 1 | |
OK | Tvrdý Pavel (Ústecký) | - | SDH Nepomyšl | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Urban Ondřej (Ústecký) | - | SDH Nepomyšl | - | - | - | - | 0 |
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 34
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Novák Pavel (Ústecký) (120) | - | SDH Česká Kamenice / HZS Děčín | 14:29.30 | 14:29.30 | - | - | 50 | |
2. | OK | Jelen Roman (Ústecký) (36) | - | HZSp Elektrárna Počerady | 14:52.80 | 14:52.80 | - | - | 47 | |
3. | OK | Vrba Daniel (Ústecký) (73) | - | SDH Cítoliby | 15:04.00 | 15:04.00 | - | - | 45 | |
4. | OK | Janováč Michal (Zlínský) (3) | - | SDH Salaš | 15:34.90 | 15:34.90 | - | - | 42 | |
5. | OK | Holan Vladimír (Ústecký) (83) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 15:50.70 | 15:50.70 | - | - | 40 | |
6. | OK | Andrle Roman (Ústecký) (16) | - | SDH Očihov | 16:37.50 | 16:37.50 | - | - | 38 | |
7. | OK | Lupínek Michal (Ústecký) (75) | - | JSDH Prackovice nad Labem | 16:56.50 | 16:56.50 | - | - | 36 | |
8. | OK | Podzimek Zdeněk (Středočeský) (96) | - | HZS Benátky n.J./SDH Bezno | 16:59.60 | 16:59.60 | - | - | 34 | |
9. | OK | Prošek Matěj (Ústecký) (2) | - | SDH Klapý | 17:03.00 | 17:03.00 | - | - | 32 | |
10. | OK | Pail Marek (Ústecký) (116) | - | SDH Libochovice | 17:17.00 | 17:17.00 | - | - | 30 | |
11. | OK | Huja Miroslav (Ústecký) (76) | - | JSDH Prackovice nad Labem | 17:33.60 | 17:33.60 | - | - | 28 | |
12. | OK | Pazdera Jakub (Ústecký) (64) | - | SDH Lenešice | 17:40.20 | 17:40.20 | - | - | 26 | |
13. | OK | Laube Filip (Ústecký) (12) | - | SDH Klapý | 18:02.60 | 18:02.60 | - | - | 24 | |
14. | OK | Doležal Tomáš (Ústecký) (91) | - | HZSP Lovochemie | 18:13.60 | 18:13.60 | - | - | 22 | |
15. | OK | Holienka Miroslav (Ústecký) (65) | - | SDH Lenešice | 18:15.30 | 18:15.30 | - | - | 20 | |
16. | OK | Khám Jiří (Středočeský) (59) | - | Hostouň | 18:16.50 | 18:16.50 | - | - | 18 | |
17. | OK | Drátovník Radek (Ústecký) (14) | - | SDH Klapý | 18:55.60 | 18:55.60 | - | - | 16 | |
18. | OK | Otta Jan (Ústecký) (86) | - | SDH Křešice/HZSp elektrárna Mělník | 19:37.70 | 19:37.70 | - | - | 14 | |
19. | OK | Žáček Petr (Ústecký) (18) | - | SDH Očihov | 19:41.80 | 19:41.80 | - | - | 12 | |
20. | OK | Bečka Oldřich (Ústecký) (94) | - | SDH Verneřice | 20:20.30 | 20:20.30 | - | - | 10 | |
21. | OK | Borl Tomáš (Ústecký kraj) (88) | - | HZSp Lovochemie a.s. | 20:33.20 | 20:33.20 | - | - | 9 | |
22. | OK | Fiala Jiří (Ústecký) (53) | - | JSDH Polepy | 20:35.90 | 20:35.90 | - | - | 8 | |
23. | OK | Machata Matěj (Ústecký) (82) | - | SDH Čížkovice, HZSp Spolana | 20:59.80 | 20:59.80 | - | - | 7 | |
24. | OK | Sochor Martin (Ústecký) (112) | - | SDH Petrohrad | 21:26.80 | 21:26.80 | - | - | 6 | |
25. | OK | Sochor Petr (Ústecký) (113) | - | SDH Petrohrad | 21:32.60 | 21:32.60 | - | - | 5 | |
26. | OK | Khám František (Plzeňský) (60) | - | Spůle | 23:13.70 | 23:13.70 | - | - | 4 | |
27. | OK | Svoboda Václav (Středočeský kraj) (107) | - | JSDH Poštovice | 24:01.80 | 24:01.80 | - | - | 3 | |
28. | OK | Žovinec Lukáš (Ústecký) (69) | - | SDH Cítoliby | 24:19.10 | 24:19.10 | - | - | 2 | |
29. | OK | Filipčuk Lukáš (Ústecký) (38) | - | SDH Peruc | 24:57.30 | 24:57.30 | - | - | 1 | |
30. | OK | Žížek Martin (Ústecký) (21) | - | SDH Peruc | 25:50.70 | 25:50.70 | - | - | 1 | |
31. | OK | Hampl Dominik (Ústecký) (87) | - | HZS ČR ÚK | 28:12.80 | 28:12.80 | - | - | 1 | |
OK | Erben Dominik (Královehradecký) | - | SDH Radvanice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Morávek Jiří (Ústecký) | - | HZS Letiště Praha / SDH Obora | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šůla Jan () | - | SDH Kutrovice/HZSp DPP hl.m.Prahy | - | - | - | - | 0 |
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 17
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Sikyta Adam (Ústecký) (103) | - | SDH Nepomyšl | 12:24.60 | 12:24.60 | - | - | 50 | |
2. | OK | Hanyk Vojtěch (Liberecký) (118) | - | SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou | 14:35.70 | 14:35.70 | - | - | 47 | |
3. | OK | Pail Matěj (Ústecký) (5) | - | SDH Klapý | 14:51.80 | 14:51.80 | - | - | 45 | |
4. | OK | Malík Martin (Ústecký) (93) | - | Radešin | 16:14.20 | 16:14.20 | - | - | 42 | |
5. | OK | Červený Daniel (Ústecký) (102) | - | SDH Nepomyšl | 16:27.50 | 16:27.50 | - | - | 40 | |
6. | OK | Brabenec Vojtěch (Ústecký) (71) | - | SDH Cítoliby | 16:28.70 | 16:28.70 | - | - | 38 | |
7. | OK | Zábranský Jakub (Ústecký) (51) | - | SDH Radešín | 17:12.90 | 17:12.90 | - | - | 36 | |
8. | OK | Kubiš Ondřej (Ústecký) (28) | - | Srbice | 17:36.60 | 17:36.60 | - | - | 34 | |
9. | OK | Kejval Martin (Ústecký) (27) | - | Srbice | 18:24.60 | 18:24.60 | - | - | 32 | |
10. | OK | Kryner Petr (Ústecký ) (4) | - | SDH Klapý | 18:35.20 | 18:35.20 | - | - | 30 | |
11. | OK | Vlasák Petr (Ústecký) (72) | - | SDH Cítoliby | 19:04.50 | 19:04.50 | - | - | 28 | |
12. | OK | Urban Tomáš (Ústecký) (104) | - | SDH Nepomyšl | 19:12.50 | 19:12.50 | - | - | 26 | |
13. | OK | Krška Vít (Ústecký) (92) | - | SDH Verneřice | 20:40.20 | 20:40.20 | - | - | 24 | |
14. | OK | Baborák Tomáš (Ústecký) (101) | - | SDH Nepomyšl | 21:56.40 | 21:56.40 | - | - | 22 | |
15. | OK | Pavliček Martin (Ústecký) (50) | - | Charvatce | 23:59.80 | 23:59.80 | - | - | 20 | |
16. | OK | Bláha Jakub (Středočeský) (110) | - | SDH Poštovice | 35:16.30 | 35:16.30 | - | - | 18 | |
OK | Hilscher Martin (Královehradecký) | - | Česká Metuje | - | - | - | - | 0 |
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 8
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Peterkova Nicol (Ústecký) (32) | - | Sdh Obora | 19:52.70 | 19:52.70 | - | - | 50 | |
2. | OK | Sochorová Hana (Ústecký) (111) | - | SDH Petrohrad | 20:22.40 | 20:22.40 | - | - | 47 | |
3. | OK | Němcová Alexandra (Ústecký) (11) | - | SDH Klapý | 20:38.20 | 20:38.20 | - | - | 45 | |
4. | OK | Zábranská Tereza (Ústecký) (49) | - | Radešín | 21:13.10 | 21:13.10 | - | - | 42 | |
5. | OK | Kabátová Amálie (Ústecký) (68) | - | SDH Slavětín | 22:18.60 | 22:18.60 | - | - | 40 | |
6. | OK | Gráfová Anna (Ústecký) (67) | - | SDH Slavětín | 23:24.40 | 23:24.40 | - | - | 38 | |
7. | OK | Wágnerová Adéla (Ústecký) (44) | - | SDH Peruc | 24:17.00 | 24:17.00 | - | - | 36 | |
8. | OK | Pánková Natálie (Ústecký) (48) | - | Radešín | 28:39.60 | 28:39.60 | - | - | 34 |
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 27
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OK | Drátovníková Dita (Ústecký) (24) | - | SDH Klapý | 15:54.70 | 15:54.70 | - | - | 50 | |
2. | OK | Hauserová Andrea (Ústecký) (77) | - | JSDH Prackovice nad Labem | 18:41.60 | 18:41.60 | - | - | 47 | |
3. | OK | Havlíková Vlasta (Ústecký) (47) | - | SDH Peruc | 18:51.40 | 18:51.40 | - | - | 45 | |
4. | OK | Reichová Pavla (Praha) (56) | - | SDH Praha - Satalice (TFA tým Praha) | 19:15.40 | 19:15.40 | - | - | 42 | |
5. | OK | Minnichová Barbara (Ústecký) (78) | - | JSDH Prackovice nad Labem | 19:40.00 | 19:40.00 | - | - | 40 | |
6. | OK | Žďárská Michaela (Praha) (7) | - | HZS Praha | 20:00.50 | 20:00.50 | - | - | 38 | |
7. | OK | Kršková Soňa (Ústecký) (13) | - | SDH Klapý/ Hasičovo | 20:53.70 | 20:53.70 | - | - | 36 | |
8. | OK | Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (119) | - | SDH Příšovice | 21:02.90 | 21:02.90 | - | - | 34 | |
9. | OK | Koštial Šterclová Marcela (Ústecký) (31) | - | SDH Obora | 21:17.30 | 21:17.30 | - | - | 32 | |
10. | OK | Stratilová Aneta (Olomoucký) (37) | - | SDH Dub nad Moravou | 21:30.70 | 21:30.70 | - | - | 30 | |
11. | OK | Drábková Hana (Ústecký) (97) | - | SDH Štrbice | 22:01.00 | 22:01.00 | - | - | 28 | |
12. | OK | Fukalová Lenka (Ústecký) (1) | - | SDH Klapý | 22:14.80 | 22:14.80 | - | - | 26 | |
13. | OK | Kunertova Šárka (Ústecký) (29) | - | SDH Klapý | 23:16.10 | 23:16.10 | - | - | 24 | |
14. | OK | Černucká Petra () (95) | - | SDH Brázdim | 23:18.20 | 23:18.20 | - | - | 22 | |
15. | OK | Majarova Helena (Ústecký) (115) | - | SDH Koštice | 24:00.50 | 24:00.50 | - | - | 20 | |
16. | OK | Kárová Martina (Ústecký) (52) | - | JSDH Polepy | 24:08.50 | 24:08.50 | - | - | 18 | |
17. | OK | Winterová Eliška (Středočeský) (39) | - | SDH Poštovice | 24:24.20 | 24:24.20 | - | - | 16 | |
18. | OK | Strunz Karolina (Ústecký) (105) | - | SDH Nepomyšl | 26:22.60 | 26:22.60 | - | - | 14 | |
19. | OK | Vlková Simona (Ústecký) (9) | - | SDH Lenešice | 26:44.30 | 26:44.30 | - | - | 12 | |
20. | OK | Andrlová Michaela (Ústecký) (17) | - | SDH Očihov | 26:55.20 | 26:55.20 | - | - | 10 | |
21. | OK | Lancová Zuzana (Ústecký) (46) | - | SDH Peruc | 27:29.70 | 27:29.70 | - | - | 9 | |
22. | OK | Voborníková Adéla (Královehradecký) (54) | - | SDH Čermná | 29:35.00 | 29:35.00 | - | - | 8 | |
23. | OK | Urbanová Kamila (Ústecký) (45) | - | SDH Peruc | 29:46.10 | 29:46.10 | - | - | 7 | |
24. | OK | Kouříková Barbora (Ústecký) (34) | - | SDH Dobroměřice | 35:06.60 | 35:06.60 | - | - | 6 | |
DNF | Vrbová Eliška (Ústecký) (10) | - | SDH Cítoliby | - | - | - | - | 0 | ||
DNF | Svíčková Hana (Ústecký) (66) | - | SDH Lenešice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Jakubcová Gabriela (Ústecký) | - | Terezín | - | - | - | - | 0 |
Týmy - výsledky
1. | SDH Lenešice | 93 b. |
2. | SDH Cítoliby | 87 b. |
3. | SDH Čížkovice | 83 b. |
4. | SDH Klapý | 82 b. |
5. | HZSp Elektrárna Počerady | 69 b. |
6. | JSDH Prackovice nad Labem | 64 b. |
7. | SDH Česká Kamenice / HZS Děčín | 50 b. |
8. | SDH Očihov | 50 b. |
9. | SDH Peruc | 36 b. |
10. | HZSP Spolchemie | 26 b. |
11. | SDH Hrobce | 24 b. |
12. | HZSP Lovochemie | 22 b. |
13. | SDH Verneřice | 15 b. |
14. | SDH Křešice/HZSp elektrárna Mělník | 14 b. |
15. | SDH Petrohrad | 12 b. |
16. | SDH Nepomyšl | 10 b. |
17. | SDH Polepy | 8 b. |
18. | SDH Bílina | 7 b. |
19. | SDH Černouček | 1 b. |
20. | SDH Dobroměřice | 1 b. |
21. | SDH Obora | 1 b. |
22. | HZS ČR ÚK | 1 b. |
23. | SDH Obora / HZSp Letiště Praha | 0 b. |