Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
III. ročník Hazmburský hasič - 7. závěrečné kolo TFA Liga SEVERU
logo
Začátek závodu:
08.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
rovi1@centrum.cz 606 052 777
Propozice:
Popis:

Propozice jsou hotové ;) 

Kategorie stejné jako TFA liga SEVERU. I když se jedná o závěrečný závod ligy, která se zde po závodě vyhodnotí, tak i pro samotné výherce závodu jsou připraveny zajímavé ceny... 

Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a v den závodu jim musí být minimálně 15 let!

Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka

Dbejte prosím pokynům na parkování viz propozice!

Přihlášených jednotlivců:
128 z 130

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Plšek MartIn (Olomoucký) (30) HZS OLK 13:24.10 13:24.10 - - - - 50
2. Bureš Robin (Ústecký) (63) SDH Lenešice 15:55.20 15:55.20 - - - - 47
3. MELICHAR Jiří (Liberecký) (117) Rychnov u Jablonce nad Nisou 16:16.10 16:16.10 - - - - 45
4. Zapletal Karel (Plzeňský) (79) SDH Nečtiny 16:18.80 16:18.80 - - - - 42
5. Brabenec Jiří (Ústecký) (70) SDH Cítoliby 16:28.70 16:28.70 - - - - 40
6. Halada Martin (Královehradecký) (55) SDH Rudnik-Arnultovice 16:37.40 16:37.40 - - - - 38
7. Machata Jindřich (Ústecký) (84) SDH Čížkovice 16:52.20 16:52.20 - - - - 36
8. Kučera Tomáš (Ústecký) (43) SDH Peruc 17:07.80 17:07.80 - - - - 34
9. Mandys Josef (Praha) (57) SDH Satalice 17:19.70 17:19.70 - - - - 32
10. Havlík Jaromír (Ústecký) (80) SDH Peruc 17:23.50 17:23.50 - - - - 30
11. Řehulka David (Moravskoslezský) (90) SDH Březová 17:31.50 17:31.50 - - - - 28
12. Mooz Lukáš (Ústecký) (22) HZSP Spolchemie 17:58.40 17:58.40 - - - - 26
13. Janda Jakub (Středočeský) (23) SDH Libiš 18:21.80 18:21.80 - - - - 24
13. Novák Pavel (Ústecký) (62) SDH Hrobce 18:21.80 18:21.80 - - - - 24
14. Habáň Rosťislav (Ústecký) (35) HZSp Elektrárna Počerady 18:41.00 18:41.00 - - - - 22
15. Loukota Petr (Ústecký) (121) SDH Klapý 19:13.70 19:13.70 - - - - 20
16. Laube Vít (Ústecký) (85) SDH Čížkovice 19:18.80 19:18.80 - - - - 18
17. Kalík Vladimír (Ústecký) (40) SDH Peruc 19:25.70 19:25.70 - - - - 16
18. Machata David (Ústecký) (81) SDH Čížkovice 19:38.50 19:38.50 - - - - 14
19. Drobný Alexandr (Ústecký) (4) SDH Klapý 19:50.20 19:50.20 - - - - 12
20. Strunz Petr (Ústecký) (106) SDH Nepomyšl 19:54.20 19:54.20 - - - - 10
21. Němeček Pavel (Karlovarský) (25) SDH Hájek 20:09.50 20:09.50 - - - - 9
22. Finstrle Roman (Ústecký) (41) SDH Peruc 20:17.30 20:17.30 - - - - 8
23. Drábek Ondřej (Ústecký) (98) SDH Bílina 20:18.00 20:18.00 - - - - 7
24. Záruba Jiří (Středočeský) (26) HZSP SŽ 20:40.70 20:40.70 - - - - 6
25. Slunečko Miloš (Ústecký) (89) SDH Verneřice 22:32.40 22:32.40 - - - - 5
26. Haltuch Zbyšek (Ústecký) (19) SDH Peruc 22:40.30 22:40.30 - - - - 4
27. Man Tomáš (Ústecký) (8) SDH Klapý 22:41.70 22:41.70 - - - - 3
28. Lubas Jiří (Ústecký) (15) SDH Klapý 22:55.20 22:55.20 - - - - 2
29. Sochor Rudolf (Ústecký) (114) SDH Petrohrad 22:57.50 22:57.50 - - - - 1
30. Karhan Zdeněk (Ústecký) (33) SDH Černouček 24:18.80 24:18.80 - - - - 1
31. Rýdl Tomáš (Ústecký) (74) SDH Dobroměřice 24:25.80 24:25.80 - - - - 1
32. Hauf Zdeněk (Ústecký) (99) SDH Bílina 26:09.10 26:09.10 - - - - 1
33. Parpel Richard (Ústecký) (42) SDH Peruc 27:29.80 27:29.80 - - - - 1
34. Čech Michal (Ústecký) (20) SDH Peruc 28:11.60 28:11.60 - - - - 1
35. Rydván Zbyněk (Středočeský) (108) SDH Poštovice 30:42.00 30:42.00 - - - - 1
36. Dvořák Přemysl (Ústecký) (100) SDH Bílina 35:41.60 35:41.60 - - - - 1
37. Novák Jiří (Ústecký) (61) SDH Obora 39:09.60 39:09.60 - - - - 1
38. Kroutil Pavel (Středočeský) (109) SDH Poštovice 41:25.60 41:25.60 - - - - 1
39. Loprais Petr (Středočeský) (58) SDH Veselá, JSDH Mnichovo Hradiště (TFA team Praha) 48:57.50 48:57.50 - - - - 1
42. Tvrdý Pavel (Ústecký) SDH Nepomyšl OK - - - - - 0
42. Urban Ondřej (Ústecký) SDH Nepomyšl OK - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
1. Novák Pavel (Ústecký) (120) SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 14:29.30 14:29.30 - - - - 50
2. Jelen Roman (Ústecký) (36) HZSp Elektrárna Počerady 14:52.80 14:52.80 - - - - 47
3. Vrba Daniel (Ústecký) (73) SDH Cítoliby 15:04.00 15:04.00 - - - - 45
4. Janováč Michal (Zlínský) (3) SDH Salaš 15:34.90 15:34.90 - - - - 42
5. Holan Vladimír (Ústecký) (83) SDH Čížkovice 15:50.70 15:50.70 - - - - 40
6. Andrle Roman (Ústecký) (16) SDH Očihov 16:37.50 16:37.50 - - - - 38
7. Lupínek Michal (Ústecký) (75) JSDH Prackovice nad Labem 16:56.50 16:56.50 - - - - 36
8. Podzimek Zdeněk (Středočeský) (96) HZS Benátky n.J./SDH Bezno 16:59.60 16:59.60 - - - - 34
9. Prošek Matěj (Ústecký) (2) SDH Klapý 17:03.00 17:03.00 - - - - 32
10. Pail Marek (Ústecký) (116) SDH Klapý 17:17.00 17:17.00 - - - - 30
11. Huja Miroslav (Ústecký) (76) JSDH Prackovice nad Labem 17:33.60 17:33.60 - - - - 28
12. Pazdera Jakub (Ústecký) (64) SDH Lenešice 17:40.20 17:40.20 - - - - 26
13. Laube Filip (Ústecký) (12) SDH Klapý 18:02.60 18:02.60 - - - - 24
14. Doležal Tomáš (Ústecký) (91) HZSP Lovochemie 18:13.60 18:13.60 - - - - 22
15. Holienka Miroslav (Ústecký) (65) SDH Lenešice 18:15.30 18:15.30 - - - - 20
16. Khám Jiří (Středočeský) (59) Hostouň 18:16.50 18:16.50 - - - - 18
17. Drátovník Radek (Ústecký) (14) SDH Klapý 18:55.60 18:55.60 - - - - 16
18. Otta Jan (Ústecký) (86) SDH Křešice/HZSp elektrárna Mělník 19:37.70 19:37.70 - - - - 14
19. Žáček Petr (Ústecký) (18) SDH Očihov 19:41.80 19:41.80 - - - - 12
20. Bečka Oldřich (Ústecký) (94) SDH Verneřice 20:20.30 20:20.30 - - - - 10
21. Borl Tomáš (Ústecký kraj) (88) HZSp Lovochemie a.s. 20:33.20 20:33.20 - - - - 9
22. Fiala Jiří (Ústecký) (53) SDH Polepy 20:35.90 20:35.90 - - - - 8
23. Machata Matěj (Ústecký) (82) SDH Čížkovice 20:59.80 20:59.80 - - - - 7
24. Sochor Martin (Ústecký) (112) SDH Petrohrad 21:26.80 21:26.80 - - - - 6
25. Sochor Petr (Ústecký) (113) SDH Petrohrad 21:32.60 21:32.60 - - - - 5
26. Khám František (Plzeňský) (60) Spůle 23:13.70 23:13.70 - - - - 4
27. Svoboda Václav (Středočeský kraj) (107) JSDH Poštovice 24:01.80 24:01.80 - - - - 3
28. Žovinec Lukáš (Ústecký) (69) SDH Cítoliby 24:19.10 24:19.10 - - - - 2
29. Filipčuk Lukáš (Ústecký) (38) SDH Peruc 24:57.30 24:57.30 - - - - 1
30. Žížek Martin (Ústecký) (21) SDH Peruc 25:50.70 25:50.70 - - - - 1
31. Hampl Dominik (Ústecký) (87) HZS ČR ÚK 28:12.80 28:12.80 - - - - 1
34. Erben Dominik (Královehradecký) SDH Radvanice OK - - - - - 0
34. Morávek Jiří (Ústecký) SDH Obora / HZSp Letiště Praha OK - - - - - 0
34. Šůla Jan () SDH Kutrovice/HZSp DPP hl.m.Prahy OK - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
1. Sikyta Adam (Ústecký) (103) SDH Nepomyšl 12:24.60 12:24.60 - - - - 50
2. Hanyk Vojtěch (Liberecký) (118) SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 14:35.70 14:35.70 - - - - 47
3. Pail Matěj (Ústecký) (5) SDH Klapý 14:51.80 14:51.80 - - - - 45
4. Malík Martin (Ústecký) (93) Radešin 16:14.20 16:14.20 - - - - 42
5. Červený Daniel (Ústecký) (102) SDH Nepomyšl 16:27.50 16:27.50 - - - - 40
6. Brabenec Vojtěch (Ústecký) (71) SDH Cítoliby 16:28.70 16:28.70 - - - - 38
7. Zábranský Jakub (Ústecký) (51) SDH Radešín 17:12.90 17:12.90 - - - - 36
8. Kubiš Ondřej (Ústecký) (28) SDH Srbice 17:36.60 17:36.60 - - - - 34
9. Kejval Martin (Ústecký) (27) Srbice 18:24.60 18:24.60 - - - - 32
10. Kryner Petr (Ústecký ) (4) SDH Klapý 18:35.20 18:35.20 - - - - 30
11. Vlasák Petr (Ústecký) (72) SDH Citoliby 19:04.50 19:04.50 - - - - 28
12. Urban Tomáš (Ústecký) (104) SDH Nepomyšl 19:12.50 19:12.50 - - - - 26
13. Krška Vít (Ústecký) (92) SDH Verneřice 20:40.20 20:40.20 - - - - 24
14. Baborák Tomáš (Ústecký) (101) SDH Nepomyšl 21:56.40 21:56.40 - - - - 22
15. Pavliček Martin (Ústecký) (50) Charvatce 23:59.80 23:59.80 - - - - 20
16. Bláha Jakub (Středočeský) (110) SDH Poštovice 35:16.30 35:16.30 - - - - 18
17. Hilscher Martin (Královehradecký) Česká Metuje OK - - - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
1. Peterkova Nicol (Ústecký) (32) Sdh obora 19:52.70 19:52.70 - - - - 50
2. Sochorová Hana (Ústecký) (111) SDH Petrohrad 20:22.40 20:22.40 - - - - 47
3. Němcová Alexandra (Ústecký) (11) SDH Klapý 20:38.20 20:38.20 - - - - 45
4. Zábranská Tereza (Ústecký) (49) Radešín 21:13.10 21:13.10 - - - - 42
5. Kabátová Amálie (Ústecký) (68) SDH Slavětín 22:18.60 22:18.60 - - - - 40
6. Gráfová Anna (Ústecký) (67) SDH Slavětín 23:24.40 23:24.40 - - - - 38
7. Wágnerová Adéla (Ústecký) (44) SDH Peruc 24:17.00 24:17.00 - - - - 36
8. Pánková Natálie (Ústecký) (48) Radešín 28:39.60 28:39.60 - - - - 34
ženy - věk: 18 - 100
1. Ryšková Dita (Ústecký) (24) SDH Klapý 15:54.70 15:54.70 - - - - 50
2. Hauserová Andrea () (77) JSDH Prackovice nad Labem 18:41.60 18:41.60 - - - - 47
3. Havlíková Vlasta (Ústecký) (47) SDH Peruc 18:51.40 18:51.40 - - - - 45
4. Reichová Pavla (Praha) (56) SDH Praha - Satalice (TFA tým Praha) 19:15.40 19:15.40 - - - - 42
5. Minnichová Barbara (Ústecký) (78) JSDH Prackovice nad Labem 19:40.00 19:40.00 - - - - 40
6. Žďárská Michaela (Praha) (7) Praha Dolní Měcholupy 20:00.50 20:00.50 - - - - 38
7. Kršková Soňa (Ústecký) (13) SDH Klapý/ Hasičovo 20:53.70 20:53.70 - - - - 36
8. Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (119) Příšovice 21:02.90 21:02.90 - - - - 34
9. Koštial Šterclová Marcela (Ústecký) (31) SDH Obora 21:17.30 21:17.30 - - - - 32
10. Stratilová Aneta (Olomoucký) (37) SDH Dub nad Moravou 21:30.70 21:30.70 - - - - 30
11. Drábková Hana (Ústecký) (97) SDH Štrbice 22:01.00 22:01.00 - - - - 28
12. Fukalová Lenka (Ústecký) (1) SDH Klapý 22:14.80 22:14.80 - - - - 26
13. Kunertova Šárka (Ústecký) (29) SDH Klapý 23:16.10 23:16.10 - - - - 24
14. Černucká Petra () (95) SDH Brázdim 23:18.20 23:18.20 - - - - 22
15. Majarova Helena (Ústecký) (115) SDH Koštice 24:00.50 24:00.50 - - - - 20
16. Kárová Martina (Ústecký) (52) SDH Polepy 24:08.50 24:08.50 - - - - 18
17. Winterová Eliška (Středočeský) (39) SDH Poštovice 24:24.20 24:24.20 - - - - 16
18. Strunz Karolina (Ústecký) (105) SDH Nepomyšl 26:22.60 26:22.60 - - - - 14
19. Vlková Simona (Ústecký) (9) SDH Lenešice 26:44.30 26:44.30 - - - - 12
20. Andrlová Michaela () (17) SDH Očihov 26:55.20 26:55.20 - - - - 10
21. Lancová Zuzana (Ústecký) (46) SDH Peruc 27:29.70 27:29.70 - - - - 9
22. Voborníková Adéla (Královehradecký) (54) SDH Čermná 29:35.00 29:35.00 - - - - 8
23. Urbanová Kamila (Ústecký) (45) SDH Peruc 29:46.10 29:46.10 - - - - 7
24. Kouříková Barbora (Ústecký) (34) SDH Dobroměřice 35:06.60 35:06.60 - - - - 6
27. Vrbová Eliška (Ústecký) (10) SDH Cítoliby DNF - - - - - 0
27. Svíčková Hana (Ústecký) (66) SDH Lenešice DNF - - - - - 0
27. Jakubcová Gabriela (Ústecký) Terezín OK - - - - - 0
Týmy - výsledky
1. SDH Lenešice 93 b.
2. SDH Cítoliby 87 b.
3. SDH Čížkovice 83 b.
4. SDH Klapý 82 b.
5. HZSp Elektrárna Počerady 69 b.
6. JSDH Prackovice nad Labem 64 b.
7. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 50 b.
8. SDH Očihov 50 b.
9. SDH Peruc 36 b.
10. HZSP Spolchemie 26 b.
11. SDH Hrobce 24 b.
12. HZSP Lovochemie 22 b.
13. SDH Verneřice 15 b.
14. SDH Křešice/HZSp elektrárna Mělník 14 b.
15. SDH Petrohrad 12 b.
16. SDH Nepomyšl 10 b.
17. SDH Polepy 8 b.
18. SDH Bílina 7 b.
19. SDH Černouček 1 b.
20. SDH Dobroměřice 1 b.
21. SDH Obora 1 b.
22. HZS ČR ÚK 1 b.
23. SDH Obora / HZSp Letiště Praha 0 b.