Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto Dolní Břežany
Začátek závodu:
20.02.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Alexander Filipčík 777249534
Propozice:
Popis:
Pořádá SDH Dolní Břežany Sport za podpory SDH Starý Lískovec - SPORT a OSH Praha západ Člunková štafeta 4x60m
Přihlášených jednotlivců v týmech:
342 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Sloup př. 11 (Praha - západ) [70] 00:01:21.34 (P) 00:01:26.08 (P) 00:01:21.34 0
2. Budíkovice př. 11 (Třebíč) [68] 00:01:36.37 (P) 00:01:33.62 (P) 00:01:33.62 0
3. Jíloviště př. 11 (Praha Západ) [69] 00:01:58.77 (P) 00:01:35.69 (P) 00:01:35.69 0
4. Kostelec n.Č.l. př. 11 (Praha-východ) [71] 00:01:57.91 (P) 00:01:57.35 (P) 00:01:57.35 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Markvartice 21 (nejml.ž.) (Třebíč) [67] 00:01:06.26 (P) 00:01:07.68 (P) 00:01:06.26 0
2. SDH Hlubočky nej. ml. ž. 21 (Olomouc) [66] 00:01:09.03 (P) 00:01:08.53 (N) předávka 00:01:09.03 0
3. Stará Říše nejmladší "A" 21 (Jihlava) [65] 00:01:20.26 (P) 00:01:11.17 (P) 00:01:11.17 0
4. SDH Markvartice 22 (nejml.ž.) (Třebíč) [62] 00:01:12.52 (P) 00:01:14.62 (N) proudnice 00:01:12.52 0
5. Sloup nejml. ž 21 (Praha - západ) [61] 00:01:15.99 (P) 00:01:26.29 (P) 00:01:15.99 0
6. Sloup nejml. ž 22 (Praha - západ) [63] 00:01:21.80 (P) 00:01:25.07 (P) 00:01:21.80 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Hlubočky ml. ž. 31 (Olomouc) [60] 00:00:56.72 (P) 00:00:57.33 (P) 00:00:56.72 0
2. SDH Markvartice 31 (ml.ž.) (Třebíč) [58] 00:00:59.45 (P) 00:00:59.60 (P) 00:00:59.45 0
3. Stará Říše mladší ''A'' 31 (Jihlava) [42] 00:01:00.39 (P) 00:01:15.29 (N) předávka 00:01:00.39 0
4. SDH Lelekovice ML.Ž. 31 (Brno venkov) [55] 00:01:03.08 (P) 00:01:01.17 (P) 00:01:01.17 0
5. SDH Hlubočky ml. ž. 32 (Olomouc) [53] 00:01:03.89 (P) 00:01:05.67 (P) 00:01:03.89 0
6. SDH Horní Suchá ml.ž 31 (Karviná) [54] 00:01:05.43 (P) 00:01:06.34 (P) 00:01:05.43 0
7. SDH Lelekovice ML.Ž. 32 (Brno venkov) [49] 00:01:06.33 (P) 00:01:07.53 (P) 00:01:06.33 0
8. SDH Herálec ml.ž. 31 (Havlíčkův Brod) [57] 00:01:06.57 (P) 00:01:06.93 (P) 00:01:06.57 0
9. SDH Herálec ml.ž. 32 (Havlíčkův Brod) [50] 00:01:07.39 (P) 00:01:11.05 (N) hadice 00:01:07.39 0
10. Stará Říše mladší ''B'' 32 (Jihlava) [46] 00:01:08.74 (P) 00:01:09.92 (P) 00:01:08.74 0
11. Raškovice ml.ž. 31 (Frýdek-Místek) [59] 00:01:11.81 (N) hadice 00:01:09.83 (P) 00:01:09.83 0
12. Sloup ml. ž. 31 (Praha - západ) [48] 00:01:10.10 (P) 00:01:07.44 (N) hadice 00:01:10.10 0
13. SDH Hlubočany - Mladší žáči 31 (Vyškov) [41] 00:01:10.21 (P) 00:01:11.94 (P) 00:01:10.21 0
14. Sdh Vizovice ml.ž. 31 (Zlín) [47] 00:01:14.70 (P) 00:01:10.50 (P) 00:01:10.50 0
15. SDH Starý Kolín ml. žáci ,,A,, (Kolín) [44] 00:01:10.43 (N) proudnice 00:01:11.97 (P) 00:01:11.97 0
16. Kostelec n.Č.l. ml.ž. 31 (Praha-východ) [45] 00:01:20.61 (P) 00:01:12.42 (P) 00:01:12.42 0
17. Baška ml. ž. 31 (Frýdek - Místek) [51] 00:01:15.56 (P) 00:01:13.07 (P) 00:01:13.07 0
18. Březnice mlž. 31 (Příbram) [43] 00:01:14.13 (N) předávka 00:01:18.95 (P) 00:01:18.95 0
19. Mokré Lazce ml. 31 (Opava) [56] 00:01:08.48 (N) kladina 00:01:03.92 (N) hadice ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Herálec st.ž. 41 (Havlíčkův Brod) [39] 00:00:52.55 (P) 00:00:52.87 (P) 00:00:52.55 0
2. SDH Lelekovice ST.Ž. 41 (Brno venkov) [40] 00:00:54.53 (P) 00:00:56.08 (P) 00:00:54.53 0
3. Raškovice st.ž. 41 (Frýdek-Místek) [38] 00:00:54.79 (P) 00:00:56.98 (P) 00:00:54.79 0
4. Trusovice starší žáci 41 (Olomouc) [37] 00:00:55.54 (P) 00:00:59.82 (P) 00:00:55.54 0
5. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [33] 00:00:56.39 (P) 00:00:58.02 (P) 00:00:56.39 0
6. SDH Hrdibořice_st.ž._41 (Prostějov) [27] 00:01:02.66 (N) předávka 00:00:57.08 (P) 00:00:57.08 0
7. Sloup st. ž. 41 (Praha - západ) [29] 00:00:58.05 (N) předávka 00:00:57.79 (P) 00:00:57.79 0
8. Mokré Lazce st. 41 (Opava) [34] 00:00:59.47 (P) 00:01:10.82 (P) 00:00:59.47 0
9. Budíkovice st.B 42 (Třebíč) [36] 00:01:00.50 (P) 00:00:59.84 (P) 00:00:59.84 0
10. SDH Hlubočany - Starší žáci 41 (Vyškov) [30] 00:01:04.52 (P) 00:01:10.56 (P) 00:01:04.52 0
11. Jíloviště st. ž. 41 (Praha Západ) [28] 00:01:13.47 (P) 00:01:10.01 (N) kužel 00:01:13.47 0
12. Jíloviště st. ž. (Praha Západ) [35] 00:01:15.05 (P) 00:01:22.03 (P) 00:01:15.05 0
13. Jíloviště st. ž. 42 (Praha Západ) [31] 00:01:26.43 (P) 00:01:21.68 (P) 00:01:21.68 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště nej.st.ž.51 (Karviná) [26] 00:00:49.85 (P) 00:00:48.28 (P) 00:00:48.28 0
2. Budíkovice nej.st. 51 (Třebíč) [23] 00:00:52.66 (P) 00:00:49.26 (P) 00:00:49.26 0
3. SDH Lelekovice NEJ.ST.Ž. 51 (Brno venkov) [21] 00:00:51.11 (P) 00:00:49.44 (P) 00:00:49.44 0
4. SDH Markvartice 51 (nejst.ž) (Třebíč) [25] 00:00:49.60 (P) 00:00:49.07 (N) hasičák 00:00:49.60 0
5. SDH Herálec st.ž. 51 (Havlíčkův Brod) [22] 00:00:51.56 (P) 00:00:51.40 (P) 00:00:51.40 0
6. SDH Markvartice 52 (nejst.ž) (Třebíč) [20] 00:00:51.46 (P) 00:00:51.87 (P) 00:00:51.46 0
7. Dolany nejs. žáci 51 (Olomouc) [24] 00:00:55.98 (P) 00:00:52.31 (P) 00:00:52.31 0
8. SDH Hlubočany - Nej.star.ž.51 (Vyškov) [3] 00:00:52.74 (P) 00:00:53.39 (N) předávka 00:00:52.74 0
9. SDH Kvítkovice nejstarší A 51 (Zlín) [11] 00:00:53.54 (P) 00:00:53.06 (P) 00:00:53.06 0
10. SDH Dolní Životice nej. st. ž. 51 (Opava) [19] 00:00:53.09 (P) 00:00:56.51 (P) 00:00:53.09 0
11. SDH Hlubočky nej. st. ž. 51 (Olomouc) [18] 00:00:53.48 (P) 00:00:53.83 (P) 00:00:53.48 0
12. Sloup nej st. ž. 52 (Praha - západ) [8] 00:00:53.93 (P) 00:00:54.00 (N) proudnice 00:00:53.93 0
13. Stará Říše nejstarší 51 (Jihlava) [17] 00:00:58.59 (P) 00:00:55.07 (P) 00:00:55.07 0
14. Raškovice nej.st.ž. 51 (Frýdek-Místek) [9] 00:00:56.05 (P) 00:00:56.23 (P) 00:00:56.05 0
15. Baška nej.st.ž 51 (Frýdek - Místek) [1] 00:00:56.15 (P) 00:00:55.42 (N) proudnice 00:00:56.15 0
16. Sdh Vizovice něj.st.ž. 51 (Zlín) [6] 00:00:56.34 (P) 00:00:57.31 (P) 00:00:56.34 0
17. SDH Dolní Životice nej. st. ž. 52 (Opava) [15] 00:00:57.35 (P) 00:00:57.51 (P) 00:00:57.35 0
18. SDH Horní Suchá nej.st.ž. 51 (Karviná) [7] 00:00:57.44 (P) 00:00:58.01 (N) proudnice 00:00:57.44 0
19. Kostelec n.Č.l. nej.st.ž. 51 (Praha-východ) [16] 00:00:59.47 (N) proudnice 00:00:58.49 (P) 00:00:58.49 0
20. SDH Starý Kolín nejstž. žákyně (Kolín) [12] 00:00:59.87 (N) předávka 00:00:58.68 (P) 00:00:58.68 0
21. Sloup nej st. ž. 51 (Praha - západ) [14] 00:01:02.92 (P) 00:01:04.91 (P) 00:01:02.92 0
22. Březnice 52 (Příbram) [10] 00:01:08.64 (P) 00:01:04.31 (P) 00:01:04.31 0
23. SDH Herálec st.ž. 52 (Havlíčkův Brod) [5] 00:00:57.92 (N) hasičák 00:01:04.36 (P) 00:01:04.36 0
24. Jíloviště nej. st. ž. 51 (Praha Západ) [4] 00:01:02.00 (N) předávka 00:01:10.63 (P) 00:01:10.63 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Markvartice 111 (DK) (Třebíč) [14] 00:00:44.56 (P) 00:00:44.07 (N) hasišák 00:00:44.56 0
2. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) [10] 00:00:46.03 (P) 00:00:47.00 (N) rozdělovač 00:00:46.03 0
3. SDH Lelekovice dorostenci DJ 111 (Brno venkov) [12] 00:00:49.77 (P) 00:00:47.80 (P) 00:00:47.80 0
4. SDH Havířov Město 111 (Karviná) [13] 00:00:49.03 (P) pokus ok 00:00:50.32 (P) 00:00:49.03 0
5. SDH Hlubočany - Dorost 111 (Vyškov) [11] 00:00:49.24 (P) 00:00:50.55 (P) 00:00:49.24 0
6. SDH Kvítkovice dorost 111 (Zlín) [7] 00:00:51.86 (N) předávka 00:00:50.21 (P) 00:00:50.21 0
7. SDH Dolní Životice DK 111 (Opava) [8] 00:00:50.92 (P) 00:00:52.96 (N) hadice 00:00:50.92 0
8. SDH Lelekovice dorostenci DJ 112 (Brno venkov) [16] 00:01:01.00 (N) hasičák 00:00:53.28 (P) 00:00:53.28 0
9. Kostelec n.Č.l. d.k. 111 (Praha-východ) [15] 00:00:55.92 (P) 00:00:55.90 (P) 00:00:55.90 0
10. SDH Černá Hora (Blansko) [17] 00:00:59.31 (N) proudnice 00:00:50.10 (N) proudnice ----- 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice DD.121 (Frýdek-Místek) [32] 00:00:50.63 (P) 00:00:49.59 (P) 00:00:49.59 0
2. SDH Havířov Město 121 (Karviná) [31] 00:00:51.14 (P) 00:00:51.23 (P) 00:00:51.14 0
3. SDH Těrlicko Hradiště DD.123 (Karviná) [23] 00:00:52.52 (P) 00:00:53.67 (P) 00:00:52.52 0
4. Dorostenky Starý Kolín (Kolín) [25] 00:00:54.31 (P) 00:00:55.44 (P) 00:00:54.31 0
5. SDH Těrlicko Hradiště DD.122 (Karviná) [29] 00:00:56.10 (P) 00:00:54.46 (P) 00:00:54.46 0
6. SDH Hlubočky DD 121 (Olomouc) [28] 00:00:54.96 (P) 00:01:01.19 (P) 00:00:54.96 0
7. SDH Hrdibořice_DD_121 (Prostějov) [26] 00:01:00.86 (P) 00:01:03.16 (P) 00:01:00.86 0
8. SDH Havířov Město 122 (Karviná) [24] 00:00:54.04 (N) proudnice 00:00:54.04 (N) hasičák ----- 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice DS.131 (Frýdek-Místek) [40] 00:00:48.26 (P) 00:00:47.75 (P) 00:00:47.75 0
2. SDH Lelekovice dorostenci SD 131 (Brno venkov) [39] 00:00:53.46 (P) 00:00:51.20 (P) 00:00:51.20 0
3. Raškovice DS.132 (Frýdek-Místek) [33] 00:00:54.78 (P) 00:00:52.69 (P) 00:00:52.69 0
4. Kostelec n.Č.l. d.s. 131 (Praha-východ) [35] 00:00:54.33 (P) 00:00:52.79 (P) 00:00:52.79 0
5. SDH Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) [36] 00:00:55.66 (P) 00:00:53.58 (P) 00:00:53.58 0
6. Mokré Lazce 131 (Opava) [37] 00:00:55.84 (P) 00:00:54.34 (P) 00:00:54.34 0
7. SDH Herálec DS 131 (Havlíčkův Brod) [38] 00:00:56.47 (P) 00:00:54.89 (P) 00:00:54.89 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště JCH.211 (Karviná) [5] 00:00:47.18 (P) 00:00:45.15 (N) proudnice 00:00:47.18 0
2. Dolany junioři 211 (Olomouc) [4] 00:00:48.28 (P) 00:00:48.08 (P) 00:00:48.08 0
3. Trusovice junioři 211 (Olomouc) [6] 00:00:49.38 (P) 00:00:51.57 (P) 00:00:49.38 0
4. SDH Dolní Životice JK 211 (Opava) [3] 00:00:50.92 (N) hasičák 00:00:49.91 (P) 00:00:49.91 0
5. SDH Lelekovice junior J 211 (Brno venkov) [1] 00:00:50.95 (P) 00:00:55.55 (P) 00:00:50.95 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště JD.222 (Karviná) [22] 00:00:56.19 (P) 00:00:52.46 (P) 00:00:52.46 0
2. SDH Havířov Město 221 (Karviná) [21] 00:00:54.90 (P) 00:00:55.73 (P) 00:00:54.90 0
3. SDH Těrlicko Hradiště JD.221 (Karviná) [18] 00:00:55.66 (P) 00:00:55.68 (P) 00:00:55.66 0
4. SDH Hrdibořice_JD_221 (Prostějov) [20] 00:01:01.28 (P) 00:00:59.81 (P) 00:00:59.81 0
5. SDH Chábory JD 221 (RK) [19] 00:01:09.84 (P) 00:01:00.95 (P) 00:01:00.95 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Hrdibořice_JS_231 (Prostějov) [41] 00:00:55.89 (P) 00:00:49.47 (P) 00:00:49.47 0
2. SDH Dolní Životice JS 231 (Opava) [42] 00:00:51.21 (P) 00:00:49.55 (N) rozdělovač 00:00:51.21 0