TFA "Pod Kouřovou horou" Radvanice
logo
Místo závodu:
Radvanice
Začátek závodu:
21.05.2022 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
774347524 , prihlasky@sdhradvanice.eu
Propozice:
Popis:

1. ročník TFA závodu v Radvanicích

Přihlášených jednotlivců:
46 z 49
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 49
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice 06:08.77 06:08.77 - - - - 100
2. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 06:44.34 06:44.34 - - - - 95
3. OK Snopko David () - SDH OHNIŠŤANY 07:12.93 07:12.93 - - - - 90
4. OK Halada Martin () - SDH Hostinné 08:11.79 08:11.79 - - - - 85
6. OK Filipčík Alexander () - Zimní Halové Kvarteto 14:28.99 14:28.99 - - - - 75
7. OK Zlatník Václav (Královehradecký) - SDH Radvanice 59:59.99 59:59.99 - - - - 70
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) - SDH Cítoliby 05:44.88 05:44.88 - - - - 100
2. OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje 06:07.88 06:07.88 - - - - 95
3. OK Borl Lukáš (Ústecký) - SDH Cítoliby 06:11.68 06:11.68 - - - - 90
4. OK Novotný Jakub (Královehradecký) - Radvanice 06:42.75 06:42.75 - - - - 85
5. OK Novotný Petr () - TFA TEAM Ohnišťany 06:51.57 06:51.57 - - - - 80
5. OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice 14:16.40 14:16.40 - - - - 80
6. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 07:54.88 07:54.88 - - - - 75
7. OK Zvoníček René (Královehradecký) - Velké Poříčí 08:17.66 08:17.66 - - - - 70
8. OK Křivohlávek Michal () - SDH Hořice 08:42.37 08:42.37 - - - - 65
9. OK Dušek Martin (Pardubický) - HZS Pardubice 08:50.73 08:50.73 - - - - 60
10. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 09:20.42 09:20.42 - - - - 55
11. OK Jiříček Adam (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 09:47.14 09:47.14 - - - - 50
12. OK Erben Dominik () - SDH Radvanice 10:07.84 10:07.84 - - - - 49
13. OK Čížik Jakub (Královehradecký) - SDH Úpice 10:58.89 10:58.89 - - - - 48
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Keller Jan () - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 04:51.93 04:51.93 - - - - 100
2. OK Hilscher Martin (Královehradecký) - Česká Metuje 05:15.37 05:15.37 - - - - 95
3. OK Janda Tomáš () - SDH Jičín 06:21.85 06:21.85 - - - - 90
4. OK Stradiot Aleš (Královehradecký) - SDH Velichovky 07:29.32 07:29.32 - - - - 85
5. OK Jaroš Petr (Karlovarský) - Velichovky 07:45.34 07:45.34 - - - - 80
6. OK Švadlák Michal () - SDH Malé Svatoňovice 08:12.67 08:12.67 - - - - 75
7. OK Kopecký Jáchym (Královehradecký) - JSDH Malé Svatoňovice 09:42.36 09:42.36 - - - - 70
8. OK Krtička Martin () - Velké Svatoňovice 10:24.53 10:24.53 - - - - 65
9. OK Mědílek Miroslav (Královehradecký) - Malé Svatoňovice 11:05.23 11:05.23 - - - - 60
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky 06:33.75 06:33.75 - - - - 100
2. OK Sršňová Denisa (Královehradecký) - Velichovky 06:40.79 06:40.79 - - - - 95
3. OK Martincová Marie (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 07:16.67 07:16.67 - - - - 90
4. OK Kneifelová Hana (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 08:36.50 08:36.50 - - - - 85
5. OK Munzarová Markéta () - SDH Třebihošť 09:31.44 09:31.44 - - - - 80
6. OK Zárubová Klára (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 09:48.19 09:48.19 - - - - 75
7. OK Nosková Lucie () - SDH Miletín 11:55.94 11:55.94 - - - - 70
8. OK Sršňová Lada (Královehradecký) - Velichovky 12:24.86 12:24.86 - - - - 65
9. OK Zárubová Tereza (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 59:59.99 59:59.99 - - - - 60
ženy - PSII - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 3
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Sršňová Lucie (Královehradecký) - Velichovky 07:59.86 07:59.86 - - - - 100
2. OK Svobodová Marcela () - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 08:31.02 08:31.02 - - - - 95
3. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 13:55.48 13:55.48 - - - - 90
ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Horáčková Michaela () - Hořice 06:44.65 06:44.65 - - - - 100
2. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 08:09.20 08:09.20 - - - - 95
3. OK Špálová Denisa (Středočeský) - SDH Suchodol 09:46.49 09:46.49 - - - - 90
4. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 13:09.92 13:09.92 - - - - 85
5. OK Zubričanová Nikola () - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 09:17.72 09:17.72 - - - - 80
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body