TFA - Miletínská Troska
logo
Místo závodu:
Miletín
Začátek závodu:
15.04.2022 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
masvobodova@email.cz, 731166400
Propozice:
Popis:

2. ročník závodu TFA v Miletíně

Přihlášených jednotlivců:
61 z 66
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 66
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 07:50.06 07:50.06 - - - - 100
2. OK Halada Martin () - SDH Hostinné 08:03.00 08:03.00 - - - - 95
3. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 08:06.44 08:06.44 - - - - 90
4. OK Snopko David () - SDH OHNIŠŤANY 08:22.09 08:22.09 - - - - 85
5. OK Mandys Josef (Praha) - SDH Praha Satalice 09:02.06 09:02.06 - - - - 80
7. OK Novák Martin () - SDH Hořice 11:04.05 11:04.05 - - - - 70
8. OK Janeček Rudolf () - SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 13:28.00 13:28.00 - - - - 65
9. OK Jirovský Jiří (Praha) - Tfa Praha Sdh Praha Satalice 14:48.09 14:48.09 - - - - 60
10. OK Zlatník Václav () - SDH Radvanice 15:01.19 15:01.19 - - - - 55
11. OK Loprais Petr () - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 59:59.99 59:59.99 - - - - 50
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje 06:36.19 06:36.19 - - - - 100
2. OK Šikola Mirko (Liberecký) - JSDH Jablonecké Paseky 07:10.04 07:10.04 - - - - 95
3. OK Novotný Jakub () - Radvanice 07:30.04 07:30.04 - - - - 90
4. OK Novotný Petr () - TFA TEAM Ohnišťany 07:47.06 07:47.06 - - - - 85
5. OK Porubek Ondřej () - SDH Velichovky 08:19.00 08:19.00 - - - - 80
6. OK Červa Jan (Královehradecký) - SDH Frýdštejn 08:47.06 08:47.06 - - - - 75
6. OK Prokeš Jan () - SDH Bukovina u Čisté 09:59.06 09:59.06 - - - - 75
7. OK Roza Dominik (Královehradecký) - SDH Hořice 09:18.09 09:18.09 - - - - 70
8. OK Dalecký Michal () - SDH Skuteč 09:26.01 09:26.01 - - - - 65
9. OK Jiříček Adam (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 09:33.05 09:33.05 - - - - 60
10. OK Křivohlávek Michal () - SDH Hořice 09:33.06 09:33.06 - - - - 55
11. OK Zvoníček René (Královehradecký) - Velké Poříčí 10:00.08 10:00.08 - - - - 50
12. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 10:35.06 10:35.06 - - - - 49
13. OK Klíma Jakub (Královehradecký) - SDH Miletín 11:12.08 11:12.08 - - - - 48
14. OK Janeček Jakub () - SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 11:13.09 11:13.09 - - - - 47
15. OK Čížik Jakub () - SDH Úpice 11:59.16 11:59.16 - - - 01:00.00 46
16. OK Holeka Benjamín (Pardubický) - SDH Voleč 13:58.06 13:58.06 - - - 01:00.00 45
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Poche Jan () - SDH Česká Metuje 05:58.03 05:58.03 - - - - 100
2. OK Keller Jan () - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 06:05.04 06:05.04 - - - - 95
3. OK Hilscher Martin (Královehradecký) - Česká Metuje 06:26.01 06:26.01 - - - - 90
4. OK Růžička Dominik (Praha) - TFA PRAHA, SDH Praha Satalice 06:31.07 06:31.07 - - - - 85
5. OK Kolář Jan (Praha) - TFA PRAHA SDH Praha Satalice 06:38.06 06:38.06 - - - - 80
6. OK Stradiot Aleš () - SDH Velichovky 06:54.02 06:54.02 - - - - 75
7. OK Švadlák Michal (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice 07:04.05 07:04.05 - - - - 70
8. OK Holub Radek () - SDH Velichovky 07:33.07 07:33.07 - - - - 65
9. OK Petřina Mikuláš (Praha) - Sdh Praha Satalice 07:42.56 07:42.56 - - - - 60
10. OK Krtička Martin () - Velké Svatoňovice 07:55.02 07:55.02 - - - - 55
11. OK Jaroš Petr () - Velichovky 08:54.03 08:54.03 - - - - 50
12. OK Müller Jakub (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice 09:17.02 09:17.02 - - - - 49
13. OK Kopecký Jáchym (Královehradecký) - JSDH Malé Svatoňovice 10:44.01 10:44.01 - - - - 48
14. OK Mědílek Miroslav (Královehradecký) - Malé Svatoňovice 14:33.09 14:33.09 - - - - 47
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzarová Markéta () - SDH Třebihošť 06:38.15 06:38.15 - - - - 100
2. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky 07:35.07 07:35.07 - - - - 95
2. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 09:55.00 09:55.00 - - - - 95
3. OK Kneifelová Hana (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 07:35.08 07:35.08 - - - - 90
4. OK Sršňová Denisa () - Velichovky 09:26.06 09:26.06 - - - - 85
5. OK Nosková Lucie () - SDH Miletín 09:39.09 09:39.09 - - - - 80
6. OK Kordová Lucie (Královehradecký) - SDH Miletín 10:23.33 10:23.33 - - - - 75
7. OK Holubová Karolína () - SDH Velichovky 11:11.00 11:11.00 - - - - 70
8. OK Sršňová Lada () - Velichovky 11:40.00 11:40.00 - - - - 65
9. OK Zárubová Andrea (Královehradecký) - SDH Velké Svatoňovice 12:47.09 12:47.09 - - - - 60
ženy - PSII - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 1
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Sršňová Lucie () - Velichovky 09:19.00 09:19.00 - - - - 100
ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 07:30.06 07:30.06 - - - - 100
2. OK Horáčková Michaela () - Hořice 07:33.01 07:33.01 - - - - 95
3. OK Tarantová Marie (Liberecký) - SDH Dalešice/TFA tým Praha 07:47.02 07:47.02 - - - - 90
4. OK Reichová Pavla (Praha) - SDH Praha - Satalice (TFA tým Praha) 08:15.08 08:15.08 - - - - 85
5. OK Jůvová Daniela (Pardubický) - SDH Zálší 10:17.01 10:17.01 - - - - 80
6. OK Svobodová Marcela () - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 10:50.06 10:50.06 - - - - 75
7. OK Vanclová Barbora () - SDH Studenec 10:50.35 10:50.35 - - - - 70
8. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 11:12.09 11:12.09 - - - - 65
9. OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 16:35.09 16:35.09 - - - - 60
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body