Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA - Miletínská Troska
Začátek závodu:
15.04.2022 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
masvobodova@email.cz, 731166400
Propozice:
Popis:
2. ročník závodu TFA v Miletíně
Přihlášených jednotlivců:
61 z 66
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 66

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Šulc Roman Ohnišťany 07:50.06 07:50.06 100
2. Halada Martin SDH Rudnik-Arnultovice 08:03.00 08:03.00 95
3. MELICHAR Jiří Rychnov u Jablonce nad Nisou 08:06.44 08:06.44 90
4. Snopko David OHNIŠŤANY 08:22.09 08:22.09 85
5. Mandys Josef SDH Praha Satalice 09:02.06 09:02.06 80
6. Prokeš Jan SDH Bukovina u Čisté 09:59.06 09:59.06 75
7. Novák Martin SDH Hořice 11:04.05 11:04.05 70
8. Janeček Rudolf SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 13:28.00 13:28.00 65
9. Jirovský Jiří Tfa Praha Sdh Praha Satalice 14:48.09 14:48.09 60
10. Zlatník Václav SDH Radvanice 15:01.19 15:01.19 55
11. Loprais Petr SDH Veselá 59:59.99 59:59.99 50

muži - věk: 18 - 34
1. Matouš Dominik Železný Brod 06:36.19 06:36.19 100
2. Šikola Mirko JSDH Jablonecké Paseky 07:10.04 07:10.04 95
3. Novotný Jakub Radvanice 07:30.04 07:30.04 90
4. Novotný Petr Ohnišťany 07:47.06 07:47.06 85
5. Porubek Ondřej SDH Velichovky 08:19.00 08:19.00 80
6. Červa Jan SDH Frýdštejn 08:47.06 08:47.06 75
7. Roza Dominik SDH Hořice 09:18.09 09:18.09 70
8. Dalecký Michal SDH Skuteč 09:26.01 09:26.01 65
9. Jiříček Adam Ohnišťany 09:33.05 09:33.05 60
10. Křivohlávek Michal SDH Hořice 09:33.06 09:33.06 55
11. Zvoníček René Velké Poříčí 10:00.08 10:00.08 50
12. Šmídek Ondrěj SDH Ohnišťany 10:35.06 10:35.06 49
13. Klíma Jakub SDH Miletín 11:12.08 11:12.08 48
14. Janeček Jakub SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších 11:13.09 11:13.09 47
15. Čížik Jakub SDH Velké Svatoňovice 11:59.16 11:59.16 46
16. Holeka Benjamín SDH Markovice 13:58.06 13:58.06 45

dorostenci - věk: 15 - 17
1. Poche Jan SDH Velichovky 05:58.03 05:58.03 100
2. Keller Jan Střední škola Semily/ SDH Lužany 06:05.04 06:05.04 95
3. Hilscher Martin Česká Metuje 06:26.01 06:26.01 90
4. Růžička Dominik TFA PRAHA, SDH Praha Satalice 06:31.07 06:31.07 85
5. Kolář Jan TFA PRAHA SDH Praha Satalice 06:38.06 06:38.06 80
6. Stradiot Aleš Velichovky 06:54.02 06:54.02 75
7. Švadlák Michal Velké Svatoňovice 07:04.05 07:04.05 70
8. Holub Radek SDH Velichovky 07:33.07 07:33.07 65
9. Petřina Mikuláš Sdh Praha Satalice 07:42.56 07:42.56 60
10. Krtička Martin Velké Svatoňovice 07:55.02 07:55.02 55
11. Jaroš Petr Velichovky 08:54.03 08:54.03 50
12. Müller Jakub SDH Malé Svatoňovice 09:17.02 09:17.02 49
13. Kopecký Jáchym JSDH Malé Svatoňovice 10:44.01 10:44.01 48
14. Mědílek Miroslav Malé Svatoňovice 14:33.09 14:33.09 47

dorostenky - věk: 15 - 17
1. Munzarová Markéta SDH Miletín 06:38.15 06:38.15 100
2. Dohnalová Adéla SDH Velichovky 07:35.07 07:35.07 95
3. Kneifelová Hana SDH Velké Svatoňovice 07:35.08 07:35.08 90
4. Sršňová Denisa Velichovky 09:26.06 09:26.06 85
5. Nosková Lucie SDH Miletín 09:39.09 09:39.09 80
6. Kordová Lucie SDH Miletín 10:23.33 10:23.33 75
7. Holubová Karolína SDH Velichovky 11:11.00 11:11.00 70
8. Sršňová Lada Velichovky 11:40.00 11:40.00 65
9. Zárubová Andrea SDH Velké Svatoňovice 12:47.09 12:47.09 60

ženy - PSII - věk: 18 - 99
1. Sršňová Lucie Velichovky 09:19.00 09:19.00 100
2. Lukešová Viktorie SDH Škvorec 09:55.00 09:55.00 95

ženy - zásahový oděv - věk: 18 - 99
1. Dlasková Hoření Pavlína Příšovice 07:30.06 07:30.06 100
2. Horáčková Michaela SDH Hořice 07:33.01 07:33.01 95
3. Tarantová Marie SDH Dalešice 07:47.02 07:47.02 90
4. Reichová Pavla SDH Praha - Braník (TFA tým Praha) 08:15.08 08:15.08 85
5. Jůvová Daniela SDH Zálší 10:17.01 10:17.01 80
6. Svobodová Marcela SDH Miletín 10:50.06 10:50.06 75
7. Vanclová Barbora SDH Studenec 10:50.35 10:50.35 70
8. Svědíková Klára SDH Česká Metuje 11:12.09 11:12.09 65
9. Zubričanová Nikola SDH Radvanice 16:35.09 16:35.09 60

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: -
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body