Nadcházející závody

27.04.2024 07:30
TFA
TFA O Lhoteckou Cihlu
Šárovcova Lhota
27.04.2024 08:30
Štafety
Obvodní kolo Rosicko - MHJ-BRNO SEVER - mládež
sportoviště Újezd u Rosic
27.04.2024 09:00
TFA
MEMORIÁL JAROMÍRA HONSE O ŽELEZNÉHO HASIČE - 2. KOLO TFA LIGA SEVERU
Hostomice, ulice Mlýnská
27.04.2024 09:00
TFA
TFA Velatice 2024
Velatice hřiště TJ Sokol
27.04.2024 19:06
Běh na 60/100m překážek
Liga v běhu na 60m Choceň
Choceň
28.04.2024 08:00
Požární útok
TOHATSU CUP – 2. kolo – Dobroměřice
Dobroměřice
28.04.2024 09:00
Štafety
OBVODNÍ SOUTĚŽ MHJ BRNO - HASEBNÍHO OBVODU ROSICE - DOSPĚLÍ
sportoviště Újezd u Rosic
04.05.2024 07:50
Běh na 60/100m překážek
Ledenická šedesátka
Ledenice
04.05.2024 09:00
TFA
Ústí nad Labem - 2. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Fotbalové hřiště “B“ v Libouchci
04.05.2024 11:40
Běh na 60/100m překážek
Ledenická stovka
Ledenice
05.05.2024 08:00
TFA
TFA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU JUNIOR
Základní škola Hluboká nad Vltavou - hřiště
05.05.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 1. kolo - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem - Městský stadion
08.05.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Memoriál Václava Hanzala – Borovanská šedesátka
Borovany
11.05.2024 09:00
Požární útok
OKRESNÍ PŘEBOR MLÁDEŽE OV MHJ BRNO
hasičské cvičiště u splavu - Březina u Tišnova
11.05.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 2. kolo - Lovosice
Lovosice
11.05.2024 10:00
TFA
1. kolo 3. ročníku poháru TFA mladých hasičů MS kraje LHOTSKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
U Hřiště 244, 74792 Háj ve Slezsku
12.05.2024 08:30
Štafety
OKRESNÍ PŘEBOR DOSPĚLÝCH A DOROSTU OV MHJ BRNO
hasičské cvičiště u splavu - Březina u Tišnova
18.05.2024 07:00
TFA
TFA pod "Kouřovou horou"
Radvanice areál bývalého dolu Kateřina
19.05.2024 08:00
TFA
TFA Olešnický Železňák
Olešnice
19.05.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Příseka
Příseka
25.05.2024 07:30
TFA
TFA Ohnišťany
Areál fotbalového hřiště Ohnišťany
01.06.2024 08:00
TFA
TFA Trpín
Trpín
01.06.2024 09:00
TFA
Memoriál V. Linharta - 3. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Křešice
01.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Mrákotín
Mrákotín
01.06.2024 10:00
TFA
Spůlský železný hasič
Spůle
02.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Nevcehle
Nevcehle
08.06.2024 08:00
TFA
TFA Velké Meziříčí
Hřiště u požární zbrojnice
09.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Polná
Polná
15.06.2024 08:30
Běh na 60/100m překážek
Svatopolské šedesátky
Svaté Pole
15.06.2024 09:00
TFA
CÍTOLIBY 3. KOLO TFA LIGY SEVERU
Cítoliby
15.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Stará Říše
Stará Říše
16.06.2024 08:30
TFA
TFA Rozálka - Žamberk
Žamberk, Tyršova rozhledna
16.06.2024 09:00
TFA
TFA Srbice
Areál Fotbalového hřiště , Hasičská dráha Srbice
16.06.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Šedesátky Vysočiny
Velké Meziříčí - Školní 2184/1
22.06.2024 09:00
Požární útok
Mistrovství ČR hry Plamen
Praha - Radotín
22.06.2024 10:00
TFA
Memoriál Z.Kubáleho TFA Běleč
49.5497093N, 14.8265433E
29.06.2024 09:00
Požární útok
Mistrovství ČR dorostu SH ČMS v požárním sportu
Písek
29.06.2024 13:00
TFA
Lubský železný hasič
Luby
30.06.2024 08:30
TFA
Železný hasič Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou
06.07.2024 09:00
TFA
TFA MĚSTA VERNEŘICE - 4. KOLO TFA LIGA SEVERU
Verneřice - náměstí
14.07.2024 10:30
Běh na 60/100m překážek
III. ročník O hrdibořický plamínek
Hrdibořice, okres Prostějov
20.07.2024 10:00
TFA
Nebílovský železný hasič
Nebílovy
21.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Lišovská stovka
Lišov
27.07.2024 10:00
TFA
TFA Klisinec 2024
Klisinec
28.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Bzučánská stovka
Lišov
03.08.2024 09:00
TFA
TFA Rokytnické galeje
Hasičská dráha na koupališti
10.08.2024 08:00
TFA
TFA Doubravice nad Svitavou
Doubravice nad Svitavou
24.08.2024 08:00
TFA
3 ročník TFA O nejtvrdší Hořickou trubičku
Hořice
24.08.2024 09:00
TFA
IX. ROČNÍK SOUTĚŽE O SRDCE KAMENNÉ DÁMY - 5. KOLO TFA LIGA SEVERU
Děčínský Sněžník
24.08.2024 10:00
TFA
Přeštický hasič
Přeštice

Proběhlé závody

17.06.2023 09:00
Cítoliby 3. kolo TFA ligy SEVERU
Cítoliby
17.06.2023 09:00
TFA Rozálka
Žamberk , rozhledna...
17.06.2023 09:00
TFA mladých hasičů k 130. výročí založení SDH Mojžíř
Mojžíř
11.06.2023 08:00
O nejtvrdší Hořickou trubičku II. ročník TFA
Hořice Erbenova 1081
10.06.2023 10:00
Den s Kozlem
Velké Popovice
03.06.2023 10:00
Písnický dvojboj
50°0'26.772"N, 14°26...
28.05.2023 11:00
JČHL - Třísov
Třísov
27.05.2023 13:00
JČHL - Chlum
Chlum u Křemže
27.05.2023 12:00
MEMORIÁL J. ROHLENY
Městský stadion Ústí...
27.05.2023 09:00
Memoriál V. Linharta 1. kolo TFA logy SEVERU JUNIOR
Křešice
20.05.2023 13:00
JČHL - Ledenice
Ledenice
20.05.2023 09:00
O pohár starosty obce Zastávka
Zastávka
20.05.2023 07:00
TFA pod "Kouřovou horou" Radvanice 2023
Radvanice
14.05.2023 10:00
2. ROČNÍK SILOVÉ VYTRVALOSTNÍ SOUTĚŽE ŽELEZNÝ HASIČ ZÁHOROVIC
Záhorovice areál „Za...
14.05.2023 09:00
Okresní přebor MHJ Brno - požární sport - dospělí
Březina u Tišnova, U...
13.05.2023 09:00
Okresní přebor MHJ Brno - požární sport - mládež
Březina u Tišnova, U...
13.05.2023 09:00
STIMAX CUP 2023 - 2. kolo
Meziboří - atletický...
08.05.2023 11:40
Ledenická stovka
Ledenice
08.05.2023 07:50
Ledenická šedesátka
Ledenice
07.05.2023 08:00
Olešnický Železňák
Olešnice