Nadcházející závody

01.06.2024 08:00
TFA
TFA Trpín
Trpín
01.06.2024 09:00
TFA
Memoriál V. Linharta - 3. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Křešice
01.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Mrákotín
Mrákotín
01.06.2024 10:00
TFA
Spůlský železný hasič
Spůle
02.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Nevcehle
Nevcehle
08.06.2024 08:00
TFA
TFA Velké Meziříčí
Hřiště u požární zbrojnice
08.06.2024 09:00
TFA
TFA dětí a dospělých Rapotín 2024
areál TJ Jiskra Rapotín 49.9998392N, 17.0165219E
09.06.2024 08:00
TFA
TFA Junior Plchov
Hasičské hřiště Plchov, Plchov 72
09.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Polná
Polná
15.06.2024 08:30
Běh na 60/100m překážek
Svatopolské šedesátky
Svaté Pole
15.06.2024 09:00
TFA
CÍTOLIBY 3. KOLO TFA LIGY SEVERU
Cítoliby
15.06.2024 09:00
TFA
2. kolo 3. ročník poháru TFA mladých hasičů
v hasičském areálu Holčovice (50.1575961N, 17.4859511E)
15.06.2024 09:00
TFA
TFA mladých hasičů
Mojžíř - areál bývalého koupaliště
15.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Stará Říše
Stará Říše
16.06.2024 08:30
TFA
TFA Rozálka - Žamberk
Žamberk, Tyršova rozhledna
16.06.2024 09:00
TFA
TFA Srbice
Areál Fotbalového hřiště , Hasičská dráha Srbice
16.06.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Šedesátky Vysočiny
Velké Meziříčí - Školní 2184/1
22.06.2024 09:00
Požární útok
Mistrovství ČR hry Plamen
Praha - Radotín
22.06.2024 09:00
TFA
3. kolo 3. ročník poháru TFA mladých hasičů
asfaltové hřiště u sportovní haly v Bobrovníkách
22.06.2024 10:00
TFA
Memoriál Z.Kubáleho TFA Běleč
49.5497093N, 14.8265433E
23.06.2024 09:30
TFA
TFA Soptík Vitějovice
hřiště Vitějovice (49.0468811N, 14.0784189E)
28.06.2024 08:00
Požární útok
TOHATSU CUP – 2. kolo – Dobroměřice
Dobroměřice
29.06.2024 09:00
Požární útok
Mistrovství ČR dorostu SH ČMS v požárním sportu
Písek
29.06.2024 13:00
TFA
Lubský železný hasič
Luby
30.06.2024 08:30
TFA
Železný hasič Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou
06.07.2024 09:00
TFA
TFA MĚSTA VERNEŘICE - 4. KOLO TFA LIGA SEVERU
Verneřice - náměstí
14.07.2024 10:30
Běh na 60/100m překážek
III. ročník O hrdibořický plamínek
Hrdibořice, okres Prostějov
20.07.2024 10:00
TFA
Nebílovský železný hasič
Nebílovy
20.07.2024 10:00
TFA
TFA Salašská rozhledna 2024
Rozhledna Salaš
21.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Lišovská stovka 2024
Lišov
27.07.2024 10:00
TFA
TFA Klisinec 2024
Klisinec
28.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Bzučánská stovka 2024
Lišov
03.08.2024 09:00
TFA
TFA Rokytnické galeje
Hasičská dráha na koupališti
10.08.2024 08:00
TFA
TFA Doubravice nad Svitavou
Doubravice nad Svitavou
10.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Manětínské kilo
Manětín
11.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Březnický pohár v 60m s překážkami
Hasičské sportoviště u Černého kříže
24.08.2024 08:00
TFA
3 ročník TFA O nejtvrdší Hořickou trubičku
Hořice
24.08.2024 09:00
TFA
IX. ROČNÍK SOUTĚŽE O SRDCE KAMENNÉ DÁMY - 5. KOLO TFA LIGA SEVERU
Děčínský Sněžník
24.08.2024 10:00
TFA
Přeštický hasič
Přeštice
31.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 3. kolo - Děčín
Děčín
31.08.2024 10:00
TFA
ŽELEZNÝ HASIČ SEDLICE 2024
Hasičská zbrojnice SDH Sedlice
31.08.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Bítovčice
Bítovčice
01.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Krumlovská stovka 2024
Kaplice
07.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Sedlejov
Sedlejov
08.09.2024 09:00
TFA
LIBOČANY - XIV. ROČNÍK ZÁVODU OCELOVÝ HASIČ - 6. KOLO TFA LIGA SEVERU
Fotbalové hřiště Libočany
08.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Panská Lhota
Panská Lhota
14.09.2024 09:00
TFA
Charvátce - 4. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Hřiště v Martiněvsi
14.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Dolní Cerekev
Dolní Cerekev
14.09.2024 13:00
TFA
Horažďovický železný hasič
Horažďovice
15.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Borovanská stovka 2024
Borovany

Proběhlé závody

24.06.2023 13:00
JČHL - Břehov
Břehov
24.06.2023 07:30
Žernovský bejk
Žernov - pod rozhled...
17.06.2023 13:00
JČHL - Třebín
Třebín
17.06.2023 09:00
Cítoliby 3. kolo TFA ligy SEVERU
Cítoliby
17.06.2023 09:00
TFA Rozálka
Žamberk , rozhledna...
17.06.2023 09:00
TFA mladých hasičů k 130. výročí založení SDH Mojžíř
Mojžíř
11.06.2023 08:00
O nejtvrdší Hořickou trubičku II. ročník TFA
Hořice Erbenova 1081
10.06.2023 10:00
Den s Kozlem
Velké Popovice
03.06.2023 10:00
Písnický dvojboj
50°0'26.772"N, 14°26...
28.05.2023 11:00
JČHL - Třísov
Třísov
27.05.2023 13:00
JČHL - Chlum
Chlum u Křemže
27.05.2023 12:00
MEMORIÁL J. ROHLENY
Městský stadion Ústí...
27.05.2023 09:00
Memoriál V. Linharta 1. kolo TFA logy SEVERU JUNIOR
Křešice
20.05.2023 13:00
JČHL - Ledenice
Ledenice
20.05.2023 09:00
O pohár starosty obce Zastávka
Zastávka
20.05.2023 07:00
TFA pod "Kouřovou horou" Radvanice 2023
Radvanice
14.05.2023 10:00
2. ROČNÍK SILOVÉ VYTRVALOSTNÍ SOUTĚŽE ŽELEZNÝ HASIČ ZÁHOROVIC
Záhorovice areál „Za...
14.05.2023 09:00
Okresní přebor MHJ Brno - požární sport - dospělí
Březina u Tišnova, U...
13.05.2023 09:00
Okresní přebor MHJ Brno - požární sport - mládež
Březina u Tišnova, U...
13.05.2023 09:00
STIMAX CUP 2023 - 2. kolo
Meziboří - atletický...