Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA dětí a mládeže Podolí
logo
Začátek závodu:
23.04.2022 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Štěpán Svoboda 720664970, Petr Čandrla 728162649
Propozice:
Popis:
Podolští hasiči ve spolupráci s obcí si dovolují pozvat všechny mladé příznivce TFA na pátý ročník TFA dětí a mládeže. Podrobnosti najdete v události na facebooku.
Přihlášených jednotlivců:
130 z 200

Jednotlivci - výsledky
smíšená - věk: 4 - 6
1. Pešková Nela () (17) SDH MHJ Křenovice 02:42.41 02:42.41 - - - - 0
2. Bubeníček Jan () (9) HS Hrušky 02:48.72 02:48.72 - - - - 0
3. Slivka Kryštof () (2) Podolí 02:50.57 02:50.57 - - - - 0
4. Martin Šmíd () (6) HS Hrušky 02:53.41 02:53.41 - - - - 0
5. Ševčíková Adéla () (20) SDH Drnholec 02:54.15 02:54.15 - - - - 0
6. Skřivánková Simona () (13) SDH Vysoké Popovice 02:55.91 02:55.91 - - - - 0
7. Šádek Dorián () (3) SDH Podolí 03:01.28 03:01.28 - - - - 0
8. Řezanina Václav () (26) HS Vysoké Popovice 03:05.35 03:05.35 - - - - 0
9. Soukupová Bára () (25) SDH Podolí 03:08.61 03:08.61 - - - - 0
10. Dias Natálie () (15) MHJ HS Rajhrad 03:08.69 03:08.69 - - - - 0
11. Procházková Eliška () (1) SDH Podolí 03:08.93 03:08.93 - - - - 0
12. Široký Dorian () (7) HS Hrušky 03:11.90 03:11.90 - - - - 0
13. Fučík Kryštof () (21) MHJ HS Rajhrad 03:14.98 03:14.98 - - - - 0
14. Vičarová Emílie () (24) HS 03:15.13 03:15.13 - - - - 0
15. Kubálek Lukáš () (18) SDH Nová Ves 03:18.76 03:18.76 - - - - 0
16. Friedrichovský Štěpán () (10) SDH Vysoké Popovice 04:13.04 04:13.04 - - - - 0
17. Mička Šimon () (11) SDH Vysoké Popovice 04:28.87 04:28.87 - - - - 0
18. Pelcová Tereza () (23) HS Vysoké Popovice 04:38.47 04:38.47 - - - - 0
19. Hodek Václav () (16) SDH MHJ Křenovice 04:48.12 04:48.12 - - - - 0
20. Halámková Elena () (4) HS Hrušky 04:50.95 04:50.95 - - - - 0
21. Urban Vincent () (14) SDH Vysoké Popovice 05:03.83 05:03.83 - - - - 0
22. Hudeček Tomáš () (5) HS Hrušky 05:08.87 05:08.87 - - - - 0
23. Ondráková Štěpánka () (12) SDH Vysoké Popovice 05:29.76 05:29.76 - - - - 0
24. Krnáč Juraj Aurel () (19) DHZ Kuchyňa 05:31.86 05:31.86 - - - - 0
25. Zuzana Šmídová () (8) HS Hrušky 06:36.31 06:36.31 - - - - 0
smíšená - věk: 7 - 11
1. Tomková tereza () (50) SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:07.16 02:07.16 - - - - 0
2. Kačírek Adam (Jihomoravský) (8) SDH Podolí 02:07.59 02:07.59 - - - - 0
3. Flekač David () (13) SDH Podolí 02:13.68 02:13.68 - - - - 0
4. Sedláková Eliška () (37) Velatice 02:14.11 02:14.11 - - - - 0
5. Marek Nemrava () (54) SDH 02:19.47 02:19.47 - - - - 0
6. Prýmek Štěpán () (46) SDH Březová u Uherského Brodu 02:21.16 02:21.16 - - - - 0
7. Hošková Vendula () (20) SDH Nová Ves 02:21.76 02:21.76 - - - - 0
8. Thakoor Sanjay () (35) MHJ HS Rajhrad 02:22.88 02:22.88 - - - - 0
9. Gotvald Martin () (4) Podolí 02:23.28 02:23.28 - - - - 0
10. Robotka Adam () (41) SDH Oslavany 02:25.96 02:25.96 - - - - 0
11. Truksa Šimon () (6) SDH Podolí 02:27.32 02:27.32 - - - - 0
12. Smazalová Anna () (51) SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:30.23 02:30.23 - - - - 0
13. Štébl Jakub () (5) SDH Račice 02:31.80 02:31.80 - - - - 0
14. Havlíček Jan () (33) MHJ HS Rajhrad 02:33.22 02:33.22 - - - - 0
15. Procházka Jáchym () (3) SDH Podolí 02:34.15 02:34.15 - - - - 0
16. Irajn Mikuláš () (36) Velatice 02:34.66 02:34.66 - - - - 0
17. Vyhnálková Eliška () (24) SDH Nová Ves 02:36.43 02:36.43 - - - - 0
18. Sýkora Martin (Jihomoravský) (15) Sdh Podolí 02:37.81 02:37.81 - - - - 0
19. Krnáčová Katarína Žofia () (38) DHZ Kuchyňa 02:38.48 02:38.48 - - - - 0
20. Hodain Jakub () (34) MHJ HS Rajhrad 02:39.49 02:39.49 - - - - 0
21. Pechanec Ondřej () (2) SDH Podolí 02:43.71 02:43.71 - - - - 0
22. Janků Jan () (44) SDH Březová u Uherského Brodu 02:44.33 02:44.33 - - - - 0
23. Truksa Jan () (17) SDH Podolí 02:47.55 02:47.55 - - - - 0
24. Krčková Karolína () (48) HS Hrušky 02:47.85 02:47.85 - - - - 0
25. Dias David () (32) MHJ HS Rajhrad 02:49.57 02:49.57 - - - - 0
26. Miškelová Ella () (30) SDH Vysoké Popovice 02:50.70 02:50.70 - - - - 0
27. Grossová Nella () (27) SDH Nová Ves 02:52.43 02:52.43 - - - - 0
28. Belcredi Tobias () (11) SDH Podolí 02:54.66 02:54.66 - - - - 0
29. Randýsek Adam () (47) HS Hrušky 02:54.90 02:54.90 - - - - 0
30. Fišer Prokop () (12) SDH Podolí 02:54.93 02:54.93 - - - - 0
31. Veselý Šimon () (22) SDH Nová Ves 02:57.05 02:57.05 - - - - 0
32. Gross Martin () (52) SDH Nová Ves 02:58.47 02:58.47 - - - - 0
33. Janků Stela () (45) SDH Březová u Uherského Brodu 03:02.67 03:02.67 - - - - 0
34. Vosáhlová Bára () (18) SDH Podolí 03:03.31 03:03.31 - - - - 0
35. Maloušek Pavel () (39) SDH Moravská Nová Ves 03:03.72 03:03.72 - - - - 0
36. Flekačová Karolína () (14) SDH Podolí 03:04.17 03:04.17 - - - - 0
37. Hanáková Tereza () (43) SDH Březová u Uherského Brodu 03:05.47 03:05.47 - - - - 0
38. Vičar Lukáš () (49) HS Hrušky 03:18.65 03:18.65 - - - - 0
39. Šádková Ema () (16) SDH Podolí 03:19.59 03:19.59 - - - - 0
40. Kreidl Tobiáš () (8) SDH Podolí 03:26.96 03:26.96 - - - - 0
41. Havelková Tereza () (19) SDH Nová Ves 03:28.24 03:28.24 - - - - 0
42. Hochmannová Elis () (28) SDH Vysoké Popovice 03:31.60 03:31.60 - - - - 0
43. Ševčíková Karolina () (1) SDH Drnholec 03:44.89 03:44.89 - - - - 0
44. Mičková Natálie () (31) SDH Vysoké Popovice 03:58.99 03:58.99 - - - - 0
45. Cesarová Denisa () (26) SDH Nová Ves 04:00.06 04:00.06 - - - - 0
46. Ingršt Robin () (55) SDH Vysoké Popovice 04:01.14 04:01.14 - - - - 0
47. Černý Marek () (42) SDH Oslavany 04:03.36 04:03.36 - - - - 0
48. Buksa Matyáš () (23) SDH Nová Ves 04:15.03 04:15.03 - - - - 0
49. Truksa Ondřej () (7) SDH Podolí 04:34.82 04:34.82 - - - - 0
50. Vala Dominik () (40) SDH Moravská Nová Ves 04:41.67 04:41.67 - - - - 0
51. Jaroš Matouš () (29) SDH Vysoké Popovice 04:45.81 04:45.81 - - - - 0
52. Plačej Tobiáš () (10) SDH Podolí u Brna 04:47.74 04:47.74 - - - - 0
53. Žáková Diana () (25) SDH Nová Ves 04:57.81 04:57.81 - - - - 0
54. Veselá Gabriela () (21) SDH Nová Ves 05:01.77 05:01.77 - - - - 0
55. Kuřímská Nikola () (53) SDH Moravská Nová Ves 05:08.47 05:08.47 - - - - 0
56. Chmelíček Oliver () (9) SDH Podolí 05:21.66 05:21.66 - - - - 0
57. Blatan Matěj () (56) SDH Vysoké Popovice 05:26.52 05:26.52 - - - - 0
smíšená - věk: 12 - 14
1. Zezula Denis () (8) SDH Moravská Nová Ves 01:54.71 01:54.71 - - - - 0
2. Jaskulka Sebastian () (12) MHJ HS Rajhrad 01:56.52 01:56.52 - - - - 0
3. Kroulík Filip () (13) MHJ HS Rajhrad 02:02.06 02:02.06 - - - - 0
4. Petrovič Roman () (32) SDH Oslavany 02:03.62 02:03.62 - - - - 0
5. Pop Aleš () (14) MHJ HS Rajhrad 02:03.99 02:03.99 - - - - 0
6. Kubánek Pavel () (45) Velatice 02:04.08 02:04.08 - - - - 0
7. Neveselá Bára () (46) Velatice 02:04.35 02:04.35 - - - - 0
8. Robotka David () (33) SDH Oslavany 02:08.97 02:08.97 - - - - 0
9. Jedlička Vojta () (1) SDH Sokolnice 02:11.94 02:11.94 - - - - 0
10. Prokeš Vojtěch () (37) Střítež nad Ludinou 02:12.45 02:12.45 - - - - 0
11. Dorňák Jakub () (23) SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:13.26 02:13.26 - - - - 0
12. Dančišák Patrik () (9) MHJ HS Rajhrad 02:18.05 02:18.05 - - - - 0
13. Jurásek Marek () (40) SDH Březová u Uherského Brodu 02:22.32 02:22.32 - - - - 0
14. Růžička Dominik () (43) SDH Nosislav 02:23.97 02:23.97 - - - - 0
15. Kocáb Ondřej () (35) SDH Nová Ves 02:24.76 02:24.76 - - - - 0
16. Matějek Václav () (27) SDH Podolí 02:26.91 02:26.91 - - - - 0
17. Fikejs Martin () (7) SDH Moravská Nová Ves 02:28.62 02:28.62 - - - - 0
18. Doležalová Nela () (22) SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:30.03 02:30.03 - - - - 0
19. Procházková Petra () (41) SDH MHJ Křenovice 02:30.75 02:30.75 - - - - 0
20. Doležal Jakub () (16) Velké Němčice 02:33.00 02:33.00 - - - - 0
21. Halouzková Denisa () (19) MHJ HS Hrušky 02:33.06 02:33.06 - - - - 0
22. Zajíček Václav () (28) SDH podolí 02:35.86 02:35.86 - - - - 0
23. Jopek Šimon () (20) MHJ HS Hrušky 02:38.98 02:38.98 - - - - 0
24. Záhořík Waldemar () (42) SDH MHJ Křenovice 02:39.15 02:39.15 - - - - 0
25. hamerník Matěj () (11) MHJ HS Rajhrad 02:39.20 02:39.20 - - - - 0
26. Bortlová Veronika () (21) SDH Velké Karlovice-Tisňavy 02:40.34 02:40.34 - - - - 0
27. Kavan Tomáš () (3) SDH Moravská Nová Ves 02:41.70 02:41.70 - - - - 0
28. Ondříšek Kamil () (31) SDH Oslavany 02:41.83 02:41.83 - - - - 0
29. Novák Lukáš () (30) SDH Oslavany 02:42.86 02:42.86 - - - - 0
30. Čechová Klára () (6) SDH Moravská Nová Ves 02:56.00 02:56.00 - - - - 0
31. Krejčířová Vendula () (15) SDH Vitčice 02:58.42 02:58.42 - - - - 0
32. Bílková Marie () (44) SDH Nosislav 03:06.21 03:06.21 - - - - 0
33. Krejčířová Žaneta () (47) SDH Vitčice 03:06.30 03:06.30 - - - - 0
34. Novotný Václav () (29) SDH Račice 03:09.88 03:09.88 - - - - 0
35. Sýkora Bohumil () (48) SDH Podolí 03:11.25 03:11.25 - - - - 0
36. Šlapanská Kristýna () (36) SDH Nová Ves 03:12.59 03:12.59 - - - - 0
37. Vedrová Lucie () (17) Velké Němčice 03:14.20 03:14.20 - - - - 0
38. Minarčík Lukáš () (24) SDH Velké Karlovice-Tisňavy 03:22.24 03:22.24 - - - - 0
39. Jílek Martin () (26) SDH PODOLÍ 03:24.38 03:24.38 - - - - 0
40. Kuřímská Zuzana () (4) SDH Moravská Nová Ves 03:27.90 03:27.90 - - - - 0
41. Hanáková Natálie () (39) SDH Březová u Uherského Brodu 03:33.49 03:33.49 - - - - 0
42. Hošková Adéla () (34) SDH Nová Ves 03:37.89 03:37.89 - - - - 0
43. Čechová Adéla () (2) SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Moravská Nová Ves 03:40.09 03:40.09 - - - - 0
44. Gregovský Richard () (10) MHJ HS Rajhrad 03:41.90 03:41.90 - - - - 0
45. Tomková Natálie () (25) SDH Velké Karlovice-Tisňavy 03:42.73 03:42.73 - - - - 0
46. Elnerová Kateřina () (38) SDH Březová u Uherského Brodu 03:58.17 03:58.17 - - - - 0
47. Entlerová Barbora () (18) MHJ HS Hrušky 03:59.61 03:59.61 - - - - 0
48. Žajdlíková Linda () (5) SDH Moravská Nová Ves 04:06.37 04:06.37 - - - - 0