Nadcházející závody

01.06.2024 08:00
TFA
TFA Trpín
Trpín
01.06.2024 09:00
TFA
Memoriál V. Linharta - 3. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Křešice
01.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Mrákotín
Mrákotín
01.06.2024 10:00
TFA
Spůlský železný hasič
Spůle
02.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Nevcehle
Nevcehle
08.06.2024 08:00
TFA
TFA Velké Meziříčí
Hřiště u požární zbrojnice
08.06.2024 09:00
TFA
TFA dětí a dospělých Rapotín 2024
areál TJ Jiskra Rapotín 49.9998392N, 17.0165219E
09.06.2024 08:00
TFA
TFA Junior Plchov
Hasičské hřiště Plchov, Plchov 72
09.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Polná
Polná
15.06.2024 08:30
Běh na 60/100m překážek
Svatopolské šedesátky
Svaté Pole
15.06.2024 09:00
TFA
CÍTOLIBY 3. KOLO TFA LIGY SEVERU
Cítoliby
15.06.2024 09:00
TFA
2. kolo 3. ročník poháru TFA mladých hasičů - Holčovice
v hasičském areálu Holčovice (50.1575961N, 17.4859511E)
15.06.2024 09:00
TFA
TFA mladých hasičů
Mojžíř - areál bývalého koupaliště
15.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Stará Říše
Stará Říše
16.06.2024 08:30
TFA
TFA Rozálka - Žamberk
Žamberk, Tyršova rozhledna
16.06.2024 09:00
TFA
TFA Srbice
Areál Fotbalového hřiště , Hasičská dráha Srbice
16.06.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Šedesátky Vysočiny
Velké Meziříčí - Školní 2184/1
22.06.2024 09:00
Požární útok
Mistrovství ČR hry Plamen
Praha - Radotín
22.06.2024 09:00
TFA
3. kolo 3. ročník poháru TFA mladých hasičů - Bobrovníky
asfaltové hřiště u sportovní haly v Bobrovníkách
22.06.2024 10:00
TFA
Memoriál Z.Kubáleho TFA Běleč
49.5497093N, 14.8265433E
23.06.2024 09:30
TFA
TFA Soptík Vitějovice
hřiště Vitějovice (49.0468811N, 14.0784189E)
28.06.2024 08:00
Požární útok
TOHATSU CUP – 2. kolo – Dobroměřice
Dobroměřice
29.06.2024 09:00
Požární útok
Mistrovství ČR dorostu SH ČMS v požárním sportu
Písek
29.06.2024 13:00
TFA
Lubský železný hasič
Luby
30.06.2024 08:30
TFA
Železný hasič Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou
06.07.2024 09:00
TFA
TFA MĚSTA VERNEŘICE - 4. KOLO TFA LIGA SEVERU
Verneřice - náměstí
14.07.2024 10:30
Běh na 60/100m překážek
III. ročník O hrdibořický plamínek
Hrdibořice, okres Prostějov
20.07.2024 10:00
TFA
Nebílovský železný hasič
Nebílovy
20.07.2024 10:00
TFA
TFA Salašská rozhledna 2024
Rozhledna Salaš
21.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Lišovská stovka 2024
Lišov
27.07.2024 10:00
TFA
TFA Klisinec 2024
Klisinec
28.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Bzučánská stovka 2024
Lišov
03.08.2024 09:00
TFA
TFA Rokytnické galeje
Hasičská dráha na koupališti
10.08.2024 08:00
TFA
TFA Doubravice nad Svitavou
Doubravice nad Svitavou
10.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Manětínské kilo
Manětín
11.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Březnický pohár v 60m s překážkami
Hasičské sportoviště u Černého kříže
24.08.2024 08:00
TFA
3 ročník TFA O nejtvrdší Hořickou trubičku
Hořice
24.08.2024 09:00
TFA
IX. ROČNÍK SOUTĚŽE O SRDCE KAMENNÉ DÁMY - 5. KOLO TFA LIGA SEVERU
Děčínský Sněžník
24.08.2024 10:00
TFA
Přeštický hasič
Přeštice
31.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 3. kolo - Děčín
Děčín
31.08.2024 10:00
TFA
ŽELEZNÝ HASIČ SEDLICE 2024
Hasičská zbrojnice SDH Sedlice
31.08.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Bítovčice
Bítovčice
01.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Krumlovská stovka 2024
Kaplice
07.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Sedlejov
Sedlejov
08.09.2024 09:00
TFA
LIBOČANY - XIV. ROČNÍK ZÁVODU OCELOVÝ HASIČ - 6. KOLO TFA LIGA SEVERU
Fotbalové hřiště Libočany
08.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Panská Lhota
Panská Lhota
14.09.2024 09:00
TFA
Charvátce - 4. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Hřiště v Martiněvsi
14.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Dolní Cerekev
Dolní Cerekev
14.09.2024 13:00
TFA
Horažďovický železný hasič
Horažďovice
15.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Borovanská stovka 2024
Borovany

Proběhlé závody

26.05.2024 09:00
Bukovické stovky a štafety
Náchod - stadion Ham...
25.05.2024 07:30
TFA Ohnišťany
Areál fotbalového hř...
19.05.2024 10:00
Liga MH Příseka
Příseka
19.05.2024 08:00
TFA Olešnický Železňák
Olešnice
18.05.2024 09:00
Plamen
Lovosice
18.05.2024 07:00
TFA pod "Kouřovou horou"
Radvanice areál býva...
12.05.2024 08:30
OKRESNÍ PŘEBOR DOSPĚLÝCH A DOROSTU OV MHJ BRNO
hasičské cvičiště u...
11.05.2024 10:00
1. kolo 3. ročníku poháru TFA mladých hasičů MS kraje LHOTSKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
U Hřiště 244, 74792...
11.05.2024 09:00
OKRESNÍ PŘEBOR MLÁDEŽE OV MHJ BRNO
hasičské cvičiště u...
11.05.2024 09:00
STIMAX CUP 2024 - 2. kolo - Lovosice
Lovosice
08.05.2024 09:00
Memoriál Václava Hanzala – Borovanská šedesátka
Borovany
05.05.2024 09:00
STIMAX CUP 2024 - 1. kolo - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem - Měs...
05.05.2024 08:00
TFA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU JUNIOR
Základní škola Hlubo...
04.05.2024 11:40
Ledenická stovka 2024
Ledenice
04.05.2024 09:00
Ústí nad Labem - 2. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Fotbalové hřiště “B“...
04.05.2024 08:00
Soutěž dorostu okresu Příbram
Svaté Pole
04.05.2024 07:50
Ledenická šedesátka 2024
Ledenice
28.04.2024 09:00
OBVODNÍ SOUTĚŽ MHJ BRNO - HASEBNÍHO OBVODU ROSICE - DOSPĚLÍ
sportoviště Újezd u...
27.04.2024 19:06
Liga v běhu na 60m Choceň
Choceň
27.04.2024 09:00
MEMORIÁL JAROMÍRA HONSE O ŽELEZNÉHO HASIČE - 2. KOLO TFA LIGA SEVERU
Hostomice, ulice Mlý...