Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto OPAVA
logo
Začátek závodu:
23.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
lada.radek@seznam.cz tel: 725 505 753
Propozice:
Popis:

Halová soutěž mladých hasičů v člunkové štafetě 4x60m 

info na https://zhk.hasicovo.cz 

 

Přihlášených jednotlivců v týmech:
405 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště př.12 (Karviná) [51] 00:01:23.85 (P) 00:01:32.53 (P) 00:01:23.85 0
2. Těrlicko Hradiště 11 (Karviná) [47] 00:01:25.02 (P) 00:01:28.66 (P) 00:01:25.02 0
3. Baška př. 11 (Frýdek - Místek) [48] 00:01:57.56 (P) 00:01:32.99 (P) 00:01:32.99 0
4. Baška př. 12 (Frýdek - Místek) [52] 00:01:35.20 (P) 00:01:49.96 (P) 00:01:35.20 0
5. Celý svět 11 (Zlín) [50] 00:01:45.36 (P) 00:01:43.42 (P) 00:01:43.42 0
6. Sdh Vizovice př. 11 (Zlín) [49] 00:01:45.11 (P) 00:01:46.39 (P) 00:01:45.11 0
7. Rašminy př. 11 (Bruntál / Frýdek Místek) [53] 00:01:53.23 (P) 00:01:56.20 (P) 00:01:53.23 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 21 (Olomouc) [62] 00:01:00.56 (P) 00:01:02.29 (P) 00:01:00.56 0
2. Markvartice 21 (Třebíč) [63] 00:01:03.80 (N) spojky 00:01:03.63 (P) 00:01:03.63 0
3. Staré Heřminovy nej. ml. ž. 21 (Bruntál) [61] 00:01:07.83 (P) 00:01:08.89 (P) 00:01:07.83 0
4. Staré Heřminovy nej. ml. ž. 22 (Bruntál) [59] 00:01:12.62 (N) vedoucí 00:01:08.80 (P) 00:01:08.80 0
5. Markvartice 22  (Třebíč) [58] 00:01:10.34 (N) hasičák 00:01:10.16 (P) 00:01:10.16 0
6. SDH Markvartovice nej.ml.ž.21 (Opava) [55] 00:01:16.34 (P) 00:01:17.53 (P) 00:01:16.34 0
7. Baška  21 (Frýdek - Místek) [60] 00:01:17.19 (N) středy 00:01:17.58 (P) 00:01:17.58 0
8. Baška nej. ml. ž. 22 (Frýdek - Místek) [57] 00:01:21.63 (P) 00:01:20.16 (P) 00:01:20.16 0
9. Raškovice nejml. ž 21 (Frýdek Místek) [54] 00:01:34.31 (N) proudnice 00:01:21.60 (P) 00:01:21.60 0
10. Sdh Vizovice nej.ml.ž. 21 (Zlin) [56] 00:01:37.14 (N) předávka 00:01:30.24 (P) 00:01:30.24 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 31 (Olomouc) [76] 00:00:55.66 (P) 00:00:55.26 (P) 00:00:55.26 0
2. Hlubočky 32 (Olomouc) [82] 00:00:55.82 (P) 00:00:55.71 (P) 00:00:55.71 0
3. Hrdibořice 31 (Prostějov) [81] 00:00:58.02 (P) 00:00:56.17 (P) 00:00:56.17 0
4. Markvartice 31  (Třebíč) [80] 00:00:56.24 (P) 00:00:56.19 (P) 00:00:56.19 0
5. Mokré Lazce  31 (Opava) [77] 00:00:58.86 (P) 00:00:59.09 (P) 00:00:58.86 0
6. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) [75] 00:00:58.97 (P) 00:00:59.24 (P) 00:00:58.97 0
7. Lelekovice 31 (Brno venkov) [78] 00:01:00.36 (P) 00:00:59.66 (P) 00:00:59.66 0
8. SDH Chvalíkovice ml.ž.31 (Opava) [65] 00:01:04.76 (P) 00:00:59.77 (P) 00:00:59.77 0
9. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [74] 00:01:01.56 (N) předávka 00:00:59.82 (P) 00:00:59.82 0
10. SDH Horní Suchá ml.ž 31 (Karviná) [72] 00:01:02.31 (P) 00:01:01.02 (P) 00:01:01.02 0
11. Baška ml. ž. 32 (Frýdek - Místek) [64] 00:01:01.71 (N) proudnice 00:01:01.80 (P) 00:01:01.80 0
12. Lelekovice 32 (Brno venkov) [70] 00:01:02.04 (P) 00:01:02.24 (P) 00:01:02.04 0
13. Budíkovice 31 (Třebíč) [79] 00:01:06.06 (P) 00:01:04.33 (P) 00:01:04.33 0
14. SDH Malé Hoštice ml. ž. 31 (Opava) [68] 00:01:05.36 (P) 00:01:04.54 (P) 00:01:04.54 0
15. Baška  31 (Frýdek - Místek) [69] 00:01:06.66 (P) 00:01:06.72 (P) 00:01:06.66 0
16. Sdh Vizovice ml.ž. 31 (Zlín) [66] 00:01:07.80 (P) 00:01:16.55 (P) 00:01:07.80 0
17. SDH Jezdkovice ml. ž. 31 (Opava) [67] 00:01:11.38 (P) 00:01:11.75 (P) 00:01:11.38 0
18. Dolní Životice  31 (Opava) [73] 00:01:12.46 (P) 00:01:16.31 (P) 00:01:12.46 0
19. SDH Malé Hoštice ml. ž. 32 (Opava) [71] 00:01:13.17 (P) 00:01:19.73 (P) 00:01:13.17 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec  41 (Havlíčkův Brod) [103] 00:00:50.88 (P) 00:00:50.74 (P) 00:00:50.74 0
2. Lelekovice 41 (Brno venkov) [101] 00:00:53.18 (P) 00:00:51.81 (P) 00:00:51.81 0
3. Raškovice st. ž. 41 (Frýdek Místek) [102] 00:00:51.88 (P) 00:00:52.37 (P) 00:00:51.88 0
4. SDH Chvalíkovice st.ž 41 (Opava) [87] 00:00:52.58 (P) 00:00:54.19 (P) 00:00:52.58 0
5. Trusovice 41 (Olomouc) [100] 00:00:52.83 (P) 00:00:52.93 (P) 00:00:52.83 0
6. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [96] 00:00:53.26 (P) 00:00:53.44 (P) 00:00:53.26 0
7. SDH Kyjovice starší žáci 41 (Opava) [88] 00:00:54.38 (P) 00:00:53.56 (P) 00:00:53.56 0
8. Těrlicko Hradiště  41 (Karviná) [95] 00:00:54.57 (P) 00:00:53.65 (P) 00:00:53.65 0
9. Hrdibořice 41 (Prostějov) [99] 00:00:53.86 (P) 00:00:56.14 (N) předávka 00:00:53.86 0
10. Staré Heřminovy st. ž. 41 (Bruntál) [85] 00:00:55.53 (P) 00:01:01.10 (N) proudnice 00:00:55.53 0
11. Budíkovice st.B 42 (Třebíč) [91] 00:00:56.26 (P) 00:00:57.71 (P) 00:00:56.26 0
12. SDH Kyjovice starší žáci 42 (Opava) [94] 00:00:59.25 (P) 00:00:57.86 (P) 00:00:57.86 0
13. Mokré Lazce  41 (Opava) [97] 00:00:57.89 (P) 00:01:02.55 (P) 00:00:57.89 0
14. SDH Jezdkovice st. ž. 41 (Opava) [92] 00:01:05.03 (P) 00:00:59.25 (P) 00:00:59.25 0
15. Kvítkovice 41 (Zlín) [89] 00:01:03.23 (P) 00:01:00.72 (P) 00:01:00.72 0
16. SDH Hrabyně st. ž. 41 (Opava) [90] 00:00:00.00 (N) nedokončeno 00:01:01.17 (P) 00:01:01.17 0
17. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [83] 00:01:00.65 (N) proudnice 00:01:01.88 (P) 00:01:01.88 0
18. SDH Těrlicko Hradiště starší žáci 42 (Karviná) [84] 00:01:05.11 (P) 00:01:04.09 (P) 00:01:04.09 0
19. SDH Kopytov st. ž. 41 (Karviná) [93] 00:01:07.54 (P) 00:00:57.41 (N) proudnice 00:01:07.54 0
20. MDP Paniówki st. ž. 41 (Gliwice) [86] 00:01:11.95 (P) 00:01:12.28 (N) proudnice 00:01:11.95 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Lelekovice 51 (Brno venkov) [131] 00:00:48.18 (P) 00:00:47.30 (P) 00:00:47.30 0
2. Dolany  51 (Olomouc) [133] 00:00:47.90 (P) 00:00:47.43 (P) 00:00:47.43 0
3. Markvartice 51  (Třebíč) [132] 00:00:49.00 (P) 00:00:47.96 (P) 00:00:47.96 0
4. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) [135] 00:00:56.51 (N) předávka 00:00:48.25 (P) 00:00:48.25 0
5. Dolní Životice  51 (Opava) [128] 00:00:50.63 (N) proudnice 00:00:48.28 (P) 00:00:48.28 0
6. Starý Lískovec - Sport 51  (Brno - město) [130] 00:00:51.64 (P) 00:00:49.21 (P) 00:00:49.21 0
7. Kvítkovice  A 51 (Zlín) [125] 00:00:50.71 (P) 00:00:53.69 (N) předávka 00:00:50.71 0
8. Hlubočky 51 (Olomouc) [124] 00:00:51.54 (P) 00:00:51.12 (P) 00:00:51.12 0
9. Budíkovice 51 (Třebíč) [134] 00:00:51.76 (P) 00:00:48.00 (N) proudnice 00:00:51.76 0
10. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) [114] 00:00:52.20 (P) 00:00:51.95 (N) hasičák 00:00:52.20 0
11. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [129] 00:00:54.22 (P) 00:00:52.28 (P) 00:00:52.28 0
12. Markvartice 52  (Třebíč) [127] 00:00:52.98 (P) 00:00:52.70 (P) 00:00:52.70 0
13. Dolní Životice 52 (Opava) [115] 00:00:53.06 (P) 00:00:53.86 (N) spoje 00:00:53.06 0
14. SDH Slavkov nej. st. ž 51 (Opava) [106] 00:00:53.34 (P) 00:00:54.77 (N) předávka 00:00:53.34 0
15. SDH Děhylov - nejstarší žáci (Opava) [110] 00:00:53.76 (P) 00:00:53.58 (P) 00:00:53.58 0
16. Sdh Vizovice něj.st.ž. 51 (Zlín) [123] 00:00:55.55 (N) nesportovní chování 00:00:53.77 (P) 00:00:53.77 0
17. Baška 51 (Frýdek - Místek) [119] 00:00:55.24 (P) 00:00:54.11 (P) 00:00:54.11 0
18. Horní Suchá  51 (Karviná) [116] 00:00:54.24 (P) 00:00:55.56 (P) 00:00:54.24 0
19. Nedašov 51 (Zlin) [118] 00:00:55.98 (P) 00:00:54.47 (P) 00:00:54.47 0
20. SDH Malé Hoštice nej. st. ž. 51 (Opava) [108] 00:00:54.89 (P) 00:00:59.74 (N) předávka 00:00:54.89 0
21. SDH Hlubočany - Nej.star.ž.51 (Vyškov) [126] 00:00:56.48 (P) 00:00:56.86 (P) 00:00:56.48 0
22. Mokré Lazce nej.st.ž 51 (Opava) [112] 00:00:56.70 (P) 00:00:54.49 (N) spoje 00:00:56.70 0
23. SDH Slavkov nej. st. ž 52 (Opava) [122] 00:00:57.21 (P) 00:00:57.18 (P) 00:00:57.18 0
24. MDP Paniówki nej. st. ž. 51 (Gliwice) [121] 00:01:00.08 (P) 00:01:02.46 (P) 00:01:00.08 0
25. SDH Kvítkovice nejstarší B 52 (Zlín) [111] 00:01:01.69 (P) 00:01:02.10 (P) 00:01:01.69 0
26. Raškovice nej st. ž. 51 (Frýdek Místek) [120] 00:01:05.50 (P) 00:01:02.22 (P) 00:01:02.22 0
27. SDH Chvalíkovice nej. st. ž 51 (Opava) [105] 00:00:54.73 (N) proudnice 00:00:57.28 (N) dotek kužele ----- 0
27. Sdh Vizovice nej.st.ž. 52 (Zlin) [113] 00:00:57.30 (N) rozdělovač 00:00:57.52 (N) proudnice ----- 0
27. SDH Černá Hora, nejst. ž. 51 (Blansko) [107] 00:00:55.79 (N) předávka 00:00:59.13 (N) proudnice ----- 0
27. Brumovice nej. st. ž. 51 (Opava) [109] 00:01:00.20 (N) dotek kužele 00:00:59.84 (N) proudnice ----- 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
3. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) [1] 00:00:45.70 (P) 00:00:44.63 (P) 00:00:44.63 0
4. Lelekovice  DK 111 (Brno venkov) [10] 00:00:50.90 (P) 00:00:46.78 (P) 00:00:46.78 0
5. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) [11] 00:00:47.89 (N) proudnice 00:00:47.82 (P) 00:00:47.82 0
6. Černá Hora DK 111 (Blansko) [8] 00:00:48.37 (P) 00:00:50.65 (P) 00:00:48.37 0
7. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [4] 00:00:49.16 (P) 00:00:53.11 (P) 00:00:49.16 0
8. Dolní Životice DK 111 (Opava) [5] 00:00:56.48 (P) 00:00:50.01 (P) 00:00:50.01 0
9. Mokré Lazce DK 111 (Opava) [9] 00:00:50.87 (P) 00:00:52.57 (P) 00:00:50.87 0
10. Lelekovice DK 112 (Brno venkov) [3] 00:00:53.08 (P) 00:00:58.57 (P) 00:00:53.08 0
11. SDH Hlubočany - Dorost 111 (Vyškov) [7] 00:00:53.48 (P) 00:00:59.78 (P) 00:00:53.48 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště DD 123 (Karviná) [19] 00:00:52.38 (P) 00:00:50.38 (P) 00:00:50.38 0
2. SDH Havířov Město DD 121 (Karviná) [20] 00:00:52.07 (P) 00:00:51.56 (P) 00:00:51.56 0
3. Raškovice DD 121 (Frýdek Místek) [21] 00:00:52.40 (P) 00:00:51.76 (P) 00:00:51.76 0
4. Těrlicko Hradiště DD 122 (Karviná) [17] 00:00:53.81 (P) 00:00:52.40 (P) 00:00:52.40 0
5. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [15] 00:00:53.71 (P) 00:00:55.38 (P) 00:00:53.71 0
6. Staré Heřminovy DD 121 (Bruntál) [18] 00:01:01.22 (P) 00:01:01.70 (P) 00:01:01.22 0
7. Hrdibořice DD121 (Prostějov) [14] 00:01:04.20 (P) 00:01:03.49 (P) 00:01:03.49 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
4. Lelekovice DS 132 (Brno venkov) [24] 00:00:47.67 (P) 00:00:48.24 (N) rozdělovač proudnice 00:00:47.67 0
5. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [27] 00:00:48.18 (N) hasičák 00:00:48.45 (P) 00:00:48.45 0
6. Dolní Životice DS 131 (Opava) [26] 00:00:54.62 (P) 00:00:49.81 (P) 00:00:49.81 0
7. Lelekovice DS 131 (Brno venkov) [28] 00:00:51.48 (P) 00:00:52.17 (P) 00:00:51.48 0
8. Kopytov DS 131 (Opava) [22] 00:00:57.41 (P) 00:00:55.90 (P) 00:00:55.90 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [34] 00:00:46.14 (P) 00:01:01.31 (N) hasičák 00:00:46.14 0
2. Dolany JK 211 (Olomouc) [32] 00:00:51.83 (N) přešlap 00:00:47.21 (P) 00:00:47.21 0
3. Dolní Životice JK 211 (Opava) [31] 00:00:54.35 (P) 00:00:49.49 (P) 00:00:49.49 0
4. SDH Děhylov - muži (Opava) [30] 00:00:56.55 (N) hasičák 00:00:54.16 (N) proudnice ----- 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
2. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [36] 00:00:53.79 (P) 00:00:53.53 (P) 00:00:53.53 0
3. SDH Havířov Město 221 (Karviná) [39] 00:00:54.97 (P) 00:00:54.45 (P) 00:00:54.45 0
4. SDH Děhylov - ženy (Opava) [35] 00:00:58.06 (P) 00:00:54.70 (P) 00:00:54.70 0
5. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [40] 00:00:55.50 (P) 00:00:56.93 (P) 00:00:55.50 0
6. Chábory JD 221 (RK) [38] 00:00:56.05 (P) 00:00:58.86 (P) 00:00:56.05 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [43] 00:00:50.28 (P) 00:00:49.10 (P) 00:00:49.10 0
2. Hrdibořice JS 231 (Prostějov) [45] 00:00:50.00 (P) 00:00:50.42 (P) 00:00:50.00 0
3. Brumovice JS 231 (Opava) [42] 00:00:54.23 (P) 00:00:50.13 (P) 00:00:50.13 0
4. SDH Malé Hoštice JS 231 (Opava) [44] 00:00:54.00 (P) 00:00:56.45 (N) předávka 00:00:54.00 0
5. Dolní Životice JS 232 (Opava) [46] 00:01:00.15 (P) 00:00:55.34 (P) 00:00:55.34 0