Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto Třebíč
logo
Začátek závodu:
05.11.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Havlena Jan 724 188 704 email jan.havlena@seznam.cz
Propozice:
Popis:

více na zhk.hasicovo.cz

Přihlášených jednotlivců v týmech:
304 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Budíkovice př. 11 (Třebíč) 00:01:58.59 (P) 00:01:45.95 (P) 00:01:45.95 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 21 (Třebíč) [9] 00:01:01.50 (P) 00:00:58.11 (P) 00:00:58.11 0
2. Stará Říše "A"21 (Jihlava) [5] 00:01:03.73 (P) 00:01:05.35 (P) 00:01:03.73 0
3. Luka nad Jihlavou 21 (Jihlava) [8] 00:01:15.18 (P) 00:01:13.48 (P) 00:01:13.48 0
4. Markvartice 22  (Třebíč) [3] 00:01:17.82 (P) 00:01:16.74 (P) 00:01:16.74 0
5. Herálec 21 (Havlíčkův Brod) [1] 00:01:17.00 (P) 00:01:18.98 (N) protnutí cíle bez proudnice 00:01:17.00 0
6. Luka nad Jihlavou 22 (Jihlava) [2] 00:01:34.28 (N) výběhnutí 00:01:25.95 (P) 00:01:25.95 0
7. Nová Ves u Světlé n S 22 (Havlíčkův Brod) [7] 00:01:54.02 (P) 00:01:45.30 (P) 00:01:45.30 0
8. Brno - Starý Lískovec 21 (Brno město) [4] 00:01:47.46 (P) 00:01:56.91 (N) vyběhnutí 00:01:47.46 0
9. Budíkovice  21 (Třebíč) [6] 00:01:18.99 (N) předávka 00:01:32.14 (N) rozdělovač ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 31  (Třebíč) [25] 00:00:55.57 (P) 00:00:54.63 (P) 00:00:54.63 0
2. Hrdibořice 31 (Prostějov) [24] 00:00:54.65 (P) 00:00:55.69 (P) 00:00:54.65 0
3. Mokré Lazce  31 (Opava) [22] 00:00:58.95 (P) 00:00:57.80 (P) 00:00:57.80 0
4. Budíkovice 31 (Třebíč) [14] 00:00:59.19 (P) 00:01:00.12 (P) 00:00:59.19 0
5. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [23] 00:01:02.08 (P) 00:00:59.56 (P) 00:00:59.56 0
6. Stará Říše ''B'' mladší 32 (Jihlava) [21] 00:01:00.87 (P) 00:01:00.11 (P) 00:01:00.11 0
7. Lelekovice 31 (Brno venkov) [10] 00:01:00.27 (P) 00:01:00.99 (P) 00:01:00.27 0
8. Stará Říše ''A'' mladší 31 (Jihlava) [17] 00:01:01.06 (P) 00:01:00.27 (P) 00:01:00.27 0
9. Lelekovice 33 (Brno - venkov) [15] 00:01:01.85 (P) 00:01:03.39 (N) spojky 00:01:01.85 0
10. Horní Suchá 32 (Karviná) [20] 00:01:11.55 (P) 00:01:02.62 (P) 00:01:02.62 0
11. Luka nad Jihlavou 31 (Jihlava) [13] 00:01:03.54 (P) 00:01:08.55 (P) 00:01:03.54 0
12. Panská Lhota 31 (Jihlava) [12] 00:01:07.14 (P) 00:01:04.57 (P) 00:01:04.57 0
13. Lelekovice 32 (Brno venkov) [19] 00:01:16.60 (P) 00:01:13.97 (P) 00:01:13.97 0
14. Nová Ves u Světlé n S 31 (Havlíčkův Brod) [16] 00:01:36.37 (P) 00:01:15.28 (P) 00:01:15.28 0
15. Nová Ves u Světlé n S 32 (Havlíčkův Brod) [11] 00:01:23.40 (P) 00:01:22.91 (P) 00:01:22.91 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec  41 (Havlíčkův Brod) [43] 00:00:50.16 (P) 00:00:50.47 (P) 00:00:50.16 0
2. Budíkovice st. 41 (Třebíč) [40] 00:00:52.56 (P) 00:00:51.86 (P) 00:00:51.86 0
3. Lelekovice 41 (Brno venkov) [42] 00:00:52.57 (P) 00:00:52.13 (P) 00:00:52.13 0
4. Mokré Lazce  41 (Opava) [31] 00:00:59.43 (N) kladina 00:00:53.29 (P) 00:00:53.29 0
5. Hrdibořice 41 (Prostějov) [38] 00:00:53.44 (P) 00:00:55.13 (N) hasičák 00:00:53.44 0
6. Budíkovice st.C 43 (Třebíč) [26] 00:00:53.74 (N) kladina 00:00:53.55 (P) 00:00:53.55 0
7. Těrlicko Hradiště  41 (Karviná) [35] 00:00:54.20 (P) 00:00:52.98 (N) hasičák 00:00:54.20 0
8. Trusovice 41 (Olomouc) [39] 00:00:58.57 (P) 00:00:54.21 (P) 00:00:54.21 0
9. Raškovice st. ž 41 (Frýdek - Místek) [41] 00:00:54.79 (P) 00:00:55.69 (P) 00:00:54.79 0
10. Nová Ves u Světlé 41 (Havlíčkův Brod) [29] 00:00:59.04 (N) předávka 00:00:56.02 (P) 00:00:56.02 0
11. Budíkovice st.B 42 (Třebíč) [32] 00:01:00.32 (P) 00:00:56.38 (P) 00:00:56.38 0
12. Kvítkovice 41 (Zlín) [34] 00:00:59.31 (P) 00:01:02.16 (P) 00:00:59.31 0
13. Luka nad Jihlavou  41 (Jihlava) [28] 00:01:00.68 (P) 00:00:58.74 (N) proudnice 00:01:00.68 0
14. Horní Suchá 41 (Karviná) [30] 00:01:02.28 (P) 00:01:03.30 (P) 00:01:02.28 0
15. Vizovice 41 (Zlín) [37] 00:01:03.19 (P) 00:01:08.41 (P) 00:01:03.19 0
16. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [33] 00:01:01.01 (N) předávka 00:01:03.40 (P) 00:01:03.40 0
17. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) [27] 00:01:11.07 (P) 00:01:10.71 (N) předávka 00:01:11.07 0
18. Světlá nad Sázavou 41 (Havlíčkův Brod) [36] 00:01:03.88 (N) předávka 00:00:59.91 (N) rozdělovač ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Lelekovice 51 (Brno venkov) [57] 00:00:46.41 (P) 00:00:56.54 (N) kužel 00:00:46.41 0
2. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [53] 00:00:48.57 (P) 00:00:47.42 (P) 00:00:47.42 0
3. Panská Lhota 51 (Jihlava) [44] 00:00:49.48 (P) 00:00:49.06 (P) 00:00:49.06 0
4. Markvartice 51  (Třebíč) [55] 00:00:50.43 (N) kladina 00:00:49.56 (P) 00:00:49.56 0
5. Budíkovice 51 (Třebíč) [54] 00:00:49.68 (P) 00:00:54.60 (P) 00:00:49.68 0
6. Těrlicko Hradiště 52 (Karviná) [51] 00:00:57.78 (N) předávka 00:00:51.39 (P) 00:00:51.39 0
7. Lelekovice 52 (Brno venkov) [47] 00:00:51.51 (P) 00:00:53.64 (P) 00:00:51.51 0
8. Lipník 51 (Třebíč) [45] 00:00:54.87 (N) hadice 00:00:51.93 (P) 00:00:51.93 0
9. Dolany  51 (Olomouc) [56] 00:00:52.64 (P) 00:00:52.21 (P) 00:00:52.21 0
10. Stará Říše nejstarší 51 (Jihlava) [49] 00:00:53.89 (P) 00:00:53.16 (P) 00:00:53.16 0
11. Markvartice 52  (Třebíč) [52] 00:00:53.65 (P) 00:00:54.19 (P) 00:00:53.65 0
12. Dolní Životice 52 (Opava) [50] 00:00:55.43 (P) 00:00:54.11 (N) rozdělovač 00:00:55.43 0
13. Panská Lhota 52 (Jihlava) [48] 00:00:55.09 (N) hasičák 00:00:56.50 (P) 00:00:56.50 0
14. Horní Suchá  51 (Karviná) [46] 00:00:58.68 (P) 00:00:52.94 (N) předávka 00:00:58.68 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice DK 111  (Třebíč) [68] 00:00:44.51 (P) 00:00:44.26 (P) 00:00:44.26 0
2. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) [67] 00:00:46.06 (P) 00:00:44.37 (P) 00:00:44.37 0
3. Lelekovice  DK 111 (Brno venkov) [66] 00:00:46.59 (P) 00:00:51.89 (N) proudnice 00:00:46.59 0
4. DHZ Hranovnica DK 111  (Poprad) [62] 00:00:48.78 (N) kužel 00:00:46.77 (P) 00:00:46.77 0
5. Černá Hora DK 111 (Blansko) [65] 00:00:47.91 (P) 00:00:47.85 (P) 00:00:47.85 0
6. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [63] 00:00:49.47 (P) 00:00:49.24 (P) 00:00:49.24 0
7. Výčapy DK 111 (Třebíč) [58] 00:00:49.56 (P) 00:09:09.99 (P) 00:00:49.56 0
8. Dolní Životice DK 111 (Opava) [61] 00:00:50.40 (P) 00:00:53.64 (P) 00:00:50.40 0
9. Lelekovice DK 112 (Brno venkov) [59] 00:00:51.54 (P) 00:00:50.67 (P) 00:00:50.67 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. DHZ Hranovnica DD 121 (Poprad) [76] 00:00:51.89 (P) 00:00:51.37 (P) 00:00:51.37 0
2. Panská Lhota DD 121 (Jihlava) [73] 00:00:58.22 (P) 00:00:51.93 (P) 00:00:51.93 0
3. Panská Lhota DD 122 (Jihlava) [69] 00:00:53.28 (P) 00:00:52.26 (P) 00:00:52.26 0
4. Těrlicko Hradiště DD 122 (Karviná) [71] 00:00:53.16 (N) hasičák 00:00:52.60 (P) 00:00:52.60 0
5. Nová Ves u Světlé nad S DD 121 (Havlíčkův Brod) [74] 00:00:55.54 (P) 00:00:54.07 (P) 00:00:54.07 0
6. Markvartice DD121 (TŘEBÍČ) [72] 00:00:55.55 (N) hasičák 00:00:54.67 (P) 00:00:54.67 0
7. Hrdibořice DD121 (Prostějov) [70] 00:01:01.96 (P) 00:01:05.55 (P) 00:01:01.96 0
8. Budíkovice DD 121 (Třebíč) [75] 00:00:57.11 (N) předávka 00:00:55.14 (N) kužel ----- 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Lelekovice DS 131 (Brno venkov) [82] 00:00:51.47 (P) 00:00:47.78 (P) 00:00:47.78 0
2. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [84] 00:00:49.33 (P) 00:00:54.21 (N) hasičák 00:00:49.33 0
3. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [81] 00:00:51.60 (P) 00:00:50.67 (N) proudnice 00:00:51.60 0
4. Dolní Životice DS 131 (Opava) [83] 00:00:52.00 (P) 00:00:58.67 (P) 00:00:52.00 0
5. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [79] 00:00:52.56 (P) 00:00:52.60 (P) 00:00:52.56 0
6. SDH Chábory DS 132 (RK) [78] 00:00:53.33 (P) 00:00:57.56 (N) hasičák 00:00:53.33 0
7. Lelekovice DS 132 (Brno venkov) [85] 00:01:02.70 (P) 00:00:56.12 (P) 00:00:56.12 0
8. Černá Hora DS 131 (Blansko) [80] 00:00:57.59 (P) 00:01:02.47 (N) předávka 00:00:57.59 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [89] 00:00:45.54 (N) proudnice 00:00:44.98 (P) 00:00:44.98 0
2. Trusovice  JK 211 (Olomouc) [88] 00:00:46.07 (P) 00:00:45.03 (P) 00:00:45.03 0
3. Dolany JK 211 (Olomouc) [87] 00:00:46.99 (P) 00:00:45.54 (N) rozdělovač 00:00:46.99 0
4. D Životice - Těrlicko Hr. JK 211 (Op - Ki) [97] 00:00:49.65 (N) proudnice 00:00:47.28 (P) 00:00:47.28 0
5. Dolní Životice JK 211 (Opava) [86] 00:00:50.35 (P) 00:00:47.40 (N) kužel 00:00:50.35 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Mokré Lazce JD 221 (Opava) [94] 00:00:56.96 (P) 00:00:54.17 (P) 00:00:54.17 0
2. Vladislav JD 221 (Třebíč) [90] 00:00:55.82 (P) 00:00:54.62 (P) 00:00:54.62 0
3. Markvartice JD 221  (Třebíč) [91] 00:00:55.54 (P) 00:00:51.99 (N) proudnice 00:00:55.54 0
4. Chábory JD 221 (RK) [92] 00:00:55.32 (N) rozdělovač 00:00:55.56 (P) 00:00:55.56 0
5. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [93] 00:00:57.28 (P) 00:00:58.39 (P) 00:00:57.28 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [99] 00:00:50.95 (P) 00:00:49.15 (P) 00:00:49.15 0
2. Hrdibořice JS 231 (Prostějov) [98] 00:00:51.61 (P) 00:00:49.62 (N) proudnice 00:00:51.61 0
3. Brumovice JS 231 (Opava) [96] 00:00:52.97 (P) 00:00:55.66 (P) 00:00:52.97 0