Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto Trutnov
logo
Začátek závodu:
26.11.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Pazderka Petr 605 319 358 email: ppazderka@seznam.cz
Propozice:
Popis:

více na zhk.hasicovo.cz

Přihlášených jednotlivců v týmech:
230 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Suchovršice 11 (Trutnov) [70] 00:01:48.94 (P) 00:01:50.22 (P) 00:01:48.94 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 21 (Olomouc) [39] 00:01:05.26 (P) 00:01:01.10 (P) 00:01:01.10 0
2. Baška  21 (Frýdek - Místek) [40] 00:01:11.32 (P) 00:01:23.18 (N) předávka 00:01:11.32 0
3. Vladislav 21 (Třebíč) [41] 00:01:12.49 (P) 00:01:14.15 (P) 00:01:12.49 0
4. Trutnov H.S.M 21 (Trutnov) [45] 00:01:18.07 (P) 00:01:21.21 (P) 00:01:18.07 0
5. Jívka 21 (Trutnov) [44] 00:01:28.44 (P) 00:01:19.17 (P) 00:01:19.17 0
6. Horní Kalná 21 (Trutnov) [42] 00:01:35.52 (P) 00:01:25.43 (P) 00:01:25.43 0
7. Suchovršice 21 (Trutnov) [43] 00:01:38.46 (P) 00:01:29.85 (P) 00:01:29.85 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 31 (Olomouc) [29] 00:00:54.77 (P) 00:01:02.78 (P) 00:00:54.77 0
2. Mokré Lazce  31 (Opava) [30] 00:00:57.24 (P) 00:00:57.85 (P) 00:00:57.24 0
3. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [31] 00:01:01.31 (P) 00:00:59.18 (P) 00:00:59.18 0
4. Horní Suchá 32 (Karviná) [32] 00:00:59.26 (P) 00:01:00.02 (P) 00:00:59.26 0
5. Baška  31 (Frýdek - Místek) [33] 00:00:59.64 (P) 00:00:59.79 (P) 00:00:59.64 0
6. Suchovršice 31 (Trutnov) [35] 00:01:11.04 (P) 00:01:02.30 (P) 00:01:02.30 0
7. Vlčice 31 (Trutnov) [37] 00:01:03.32 (P) 00:01:04.20 (P) 00:01:03.32 0
8. Dubenec 31 (Trutnov) [34] 00:01:04.38 (P) 00:01:07.63 (P) 00:01:04.38 0
9. Dolní Životice  31 (Opava) [38] 00:01:04.90 (P) 00:01:06.42 (P) 00:01:04.90 0
10. Jívka 31 (Trutnov) [36] 00:01:26.22 (N) cíl 00:01:26.77 (P) 00:01:26.77 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec  41 (Havlíčkův Brod) [22] 00:00:53.88 (P) 00:00:51.03 (P) 00:00:51.03 0
2. Trusovice 41 (Olomouc) [25] 00:00:52.16 (P) 00:00:52.23 (N) has. přístroj 00:00:52.16 0
3. Mokré Lazce  41 (Opava) [26] 00:00:53.75 (P) 00:00:53.76 (P) 00:00:53.75 0
4. Horní Suchá 41 (Karviná) [21] 00:00:55.10 (P) 00:00:54.07 (P) 00:00:54.07 0
5. Vladislav 41 (Třebíč) [19] 00:00:57.56 (P) 00:00:59.97 (P) 00:00:57.56 0
6. Horní Kalná 41 (Trutnov) [27] 00:01:00.39 (N) has. přístroj 00:00:59.57 (P) 00:00:59.57 0
7. Choustníkovo Hradiště 42 (Trutnov) [23] 00:01:01.33 (N) has. přístroj 00:01:01.88 (P) 00:01:01.88 0
8. Turkovice 41 (Praha-Východ) [24] 00:01:04.57 (P) 00:01:05.22 (N) předávka 00:01:04.57 0
9. Jívka 41 (Trutnov) [18] 00:01:07.96 (N) proudnice 00:01:05.83 (P) 00:01:05.83 0
10. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [20] 00:01:09.93 (P) 00:01:16.21 (P) 00:01:09.93 0
11. Choustníkovo Hradiště 41 (Trutnov) [28] 00:01:16.42 (P) 00:01:10.59 (P) 00:01:10.59 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice  51 (Opava) [3] 00:00:46.88 (P) 00:00:49.29 (P) 00:00:46.88 0
2. Dolany  51 (Olomouc) [2] 00:00:46.90 (P) 00:00:47.68 (P) 00:00:46.90 0
3. Starý Lískovec - Sport 51  (Brno - město) [4] 00:00:47.00 (P) 00:00:53.77 (P) 00:00:47.00 0
4. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [1] 00:00:50.88 (P) 00:00:48.75 (P) 00:00:48.75 0
5. Hlubočky 51 (Olomouc) [6] 00:00:51.08 (P) 00:00:51.12 (P) 00:00:51.08 0
6. Kvítkovice  A 51 (Zlín) [5] 00:00:51.43 (P) 00:00:51.35 (P) 00:00:51.35 0
7. Horní Suchá  51 (Karviná) [9] 00:00:51.56 (P) 00:00:52.01 (N) rozdělovač 00:00:51.56 0
8. Dolní Životice 52 (Opava) [7] 00:00:52.24 (P) 00:00:53.13 (P) 00:00:52.24 0
9. Baška 51 (Frýdek - Místek) [8] 00:01:06.55 (N) předávka 00:00:53.28 (P) 00:00:53.28 0
10. Velké Svatoňovice 52 (Trutnov) [10] 00:00:57.56 (P) 00:00:53.88 (P) 00:00:53.88 0
11. Turkovice 51 (Praha-Východ) [15] 00:00:56.73 (P) 00:00:55.82 (P) 00:00:55.82 0
12. Nedašov 51 (Zlin) [12] 00:01:00.66 (P) 00:00:56.69 (P) 00:00:56.69 0
13. Dubenec 51 (Trutnov) [14] 00:01:04.14 (P) 00:00:57.35 (P) 00:00:57.35 0
14. Suchovršice 51 (Trutnov) [13] 00:00:58.97 (P) 00:00:57.39 (P) 00:00:57.39 0
15. Jívka 51 (Trutnov) [11] 00:00:58.31 (P) 00:01:00.19 (N) kužel: dotyk 00:00:58.31 0
16. Horní Kalná 51 (Trutnov) [17] 00:00:58.81 (P) 00:01:01.15 (P) 00:00:58.81 0
17. Velké Svatoňovice 51 (Trutnov) [16] 00:01:19.68 (P) 00:00:59.93 (P) 00:00:59.93 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Písková Krouna DK 111 (Chrudim) [50] 00:00:49.62 (P) 00:00:46.16 (P) 00:00:46.16 0
2. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [47] 00:00:48.68 (P) 00:00:48.11 (P) 00:00:48.11 0
3. Choustníkovo Hradiště DK 111 (Trutnov) [48] 00:00:48.74 (P) 00:00:52.18 (N) předávka 00:00:48.74 0
4. Dolní Životice DK 111 (Opava) [46] 00:00:50.52 (P) 00:00:49.14 (P) 00:00:49.14 0
5. Velké Svatoňovice DK 111 (Trutnov) [51] 00:09:09.99 (N) pád 00:00:50.60 (P) 00:00:50.60 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [52] 00:00:53.12 (P) 00:00:55.40 (P) 00:00:53.12 0
4. Choustníkovo Hradiště DD 121 (Trutnov) [54] 00:00:57.08 (P) 00:00:56.83 (P) 00:00:56.83 0
5. Velké Svatoňovice DD 121 (Trutnov) [56] 00:00:57.93 (N) cíl 00:00:57.28 (P) 00:00:57.28 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [60] 00:00:50.67 (P) 00:00:49.27 (P) 00:00:49.27 0
2. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [67] 00:00:50.02 (P) 00:00:50.09 (P) 00:00:50.02 0
3. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [57] 00:00:50.67 (P) 00:09:09.99 (N) pád 00:00:50.67 0
4. Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) [59] 00:00:53.48 (P) 00:00:51.94 (P) 00:00:51.94 0
5. Dolní Životice DS 131 (Opava) [58] 00:00:52.94 (P) 00:01:01.77 (N) has. přístroj 00:00:52.94 0
6. Dubenec DS 121 (Trutnov) [55] 00:00:53.86 (P) 00:00:53.44 (P) 00:00:53.44 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
3. Dolní Životice JK 211 (Opava) [62] 00:00:50.06 (P) 00:00:47.33 (P) 00:00:47.33 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Chábory JD 221 (RK) [66] 00:00:58.01 (P) 00:00:53.30 (P) 00:00:53.30 0
2. Vladislav JD 221 (Třebíč) [65] 00:00:54.39 (P) 00:00:54.08 (P) 00:00:54.08 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice JS 231 (Opava) [69] 00:00:50.87 (P) 00:00:49.28 (P) 00:00:49.28 0
2. Dolní Životice JS 232 (Opava) [61] 00:00:54.07 (P) 00:00:58.74 (P) 00:00:54.07 0