Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Doubravice nad Svitavou
logo
Začátek závodu:
10.07.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
739965169
Propozice:
Popis:
Sokolské hřiště Doubravice nad Svitavou
Přihlášených jednotlivců:
57 z 70

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
1. Vodičková Kateřina () (2) SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:35.56 - - - - - 50
2. Švábová Martina () (6) SDH Trpín 02:36.12 - - - - - 48
3. Šuterová Edita () (13) SDH Sebranice 02:41.29 - - - - - 46
4. Čaganová Petra () (15) SDH Nižní Lhoty 02:48.27 - - - - - 44
5. Švajková Miluše () (4) SDH Lipová - lázně 03:06.19 - - - - - 42
6. Stratilová Aneta () (1) SDH Dub nad Moravou 03:10.18 - - - - - 40
7. Rábová Tereza () (10) SDH Knapovec 03:28.60 - - - - - 38
8. Vaverková Pavlína () (3) SDH Předměstí 03:38.11 - - - - - 36
9. Vojáčková Gabriela () (16) SDH Pornice 04:26.68 - - - - - 34
10. Čáslavská Kateřina () (14) SDH Skuhrov Česká Třebová 04:27.61 - - - - - 32
11. Jurásková Dominika () (9) SDH Březová u Uherského Brodu 04:30.96 - - - - - 31
12. Smékalová Tereza () (8) SDH Lipová -lázně 04:39.98 - - - - - 30
13. Mrnková Zdenka () (7) SDH Újezd 04:40.26 - - - - - 29
14. Gotvaldová Anna () (11) SDH Podolí 05:30.86 - - - - - 28
15. Lukešová Barbora () (5) SDH Rokytnice nad Rokytnou 08:03.56 - - - - - 27
16. Krejčiřova Žaneta () (12) SDH Vitčice OK - - - - - 26
muži - věk: 16 - 34
1. Král Zdeněk () (10) SDH Trpín 02:27.17 - - - - - 50
2. Skřivánek Michal () (8) SDH Rohatec 02:32.46 - - - - - 48
3. Maňák Zdeněk () (2) SDH Velká nad Veličkou 02:40.39 - - - - - 46
4. Zábrš Ondřej () (14) SDH Brno-Slatina 02:41.94 - - - - - 44
5. Mrňka Lukáš () (25) SDH Újezd 02:55.47 - - - - - 42
6. Kochaníček Milan () (16) SDH Pornice 02:57.21 - - - - - 40
7. Navrátil Lukáš () (32) SDH Ludéřov 02:58.43 - - - - - 38
8. Černoušek Zdeněk () (24) Bělkovice-Lašťany 03:00.86 - - - - - 36
9. Novotný Martin () (11) SDH Olešnice 03:02.73 - - - - - 34
10. Dvořáček Josef () (33) Sdh Koroužné 03:08.73 - - - - - 32
11. Hajný Rostislav () (1) Doubravice nad Svitavou 03:14.51 - - - - - 31
12. Menšík Viktor () (34) JSDH Protivanov 03:19.39 - - - - - 30
13. Buchta Jiří () (40) SDH Vendolí 03:29.51 - - - - - 29
14. Coural Miroslav () (38) SDH Vír 03:41.58 - - - - - 28
15. Sychra Jakub () (7) Doubravice sdh 03:42.11 - - - - - 27
16. Svoboda Štěpán () (13) SDH Podolí 03:59.45 - - - - - 26
17. Bělík Filip () (41) SDH Ústí 04:01.58 - - - - - 25
18. Hordoš Ladislav () (37) SDH knapovec 04:10.18 - - - - - 24
19. Kovář Josef () (35) SDH Borovnice 04:19.89 - - - - - 23
20. Jurásek Lukáš () (36) SDH Březová u Uherského Brodu 04:30.20 - - - - - 22
21. Vabroušek Vít () (5) SDH-Skuhrov 04:32.23 - - - - - 21
22. Neveselý Miroslav () (31) SDH Mokrá 04:38.14 - - - - - 20
23. Šiška Pavel () (6) SDH Dlouhá Loučka 05:00.37 - - - - - 19
24. Šafránek Zdeněk () (3) SDH Lhota Rapotina 05:10.40 - - - - - 18
25. Janík Patrik () (23) SDH Lhota Rapotina 05:32.68 - - - - - 17
26. Bulva Jiří () (39) SDH Lezník 05:36.71 - - - - - 16
muži - věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš () (4) SDH Brno Slatina 02:37.20 - - - - - 50
2. Tesař Radek () (15) SDH Sebranice 02:54.57 - - - - - 48
3. Slouka Petr () (20) SDH Sokolnice 03:04.60 - - - - - 46
4. Soukal Jan () (21) SDH Olešnice 03:10.71 - - - - - 44
5. Adamec Jan () (27) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:14.79 - - - - - 42
6. Michlovský Miroslav () Fosfa a.s. 03:23.11 - - - - - 40
7. Mrňka Petr () (17) SDH Újezd 03:26.74 - - - - - 38
8. Čandrla Petr () (26) SDH Podolí 03:34.24 - - - - - 36
9. Sedlák Martin () (22) SDH Velatice 03:42.35 - - - - - 34
10. Smékal Milan () (30) SDH Lipová - lázně 03:45.25 - - - - - 32
11. Dědič František () (12) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:46.90 - - - - - 31
12. Mirvald Václav () (29) SDH Kojetín 04:01.52 - - - - - 30
13. Krajčír Filip () (19) JSDH Držovice 04:12.42 - - - - - 29
14. Hajny Radek () (9) SDH Doubravice 04:53.90 - - - - - 28
15. Kubát Milan () (28) SDH Knapovec 05:08.33 - - - - - 27