Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Doubravice nad Svitavou
Začátek závodu:
10.07.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
739965169
Propozice:
Popis:
Sokolské hřiště Doubravice nad Svitavou
Přihlášených jednotlivců:
57 z 70

Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
1. Vodičková Kateřina [2] SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:35.56 50
2. Švábová Martina [6] SDH Trpín 02:36.12 48
3. Šuterová Edita [13] SDH Sebranice 02:41.29 46
4. Čaganová Petra [15] SDH Nižní Lhoty 02:48.27 44
5. Švajková Miluše [4] SDH Lipová - lázně 03:06.19 42
6. Stratilová Aneta [1] SDH Dub nad Moravou 03:10.18 40
7. Rábová Tereza [10] SDH Knapovec 03:28.60 38
8. Vaverková Pavlína [3] SDH Předměstí 03:38.11 36
9. Vojáčková Gabriela [16] SDH Pornice 04:26.68 34
10. Čáslavská Kateřina [14] SDH Skuhrov Česká Třebová 04:27.61 32
11. Jurásková Dominika [9] SDH Březová u Uherského Brodu 04:30.96 31
12. Smékalová Tereza [8] SDH Lipová -lázně 04:39.98 30
13. Mrnková Zdenka [7] SDH Újezd 04:40.26 29
14. Gotvaldová Anna [11] SDH Podolí 05:30.86 28
15. Lukešová Barbora [5] SDH Rokytnice nad Rokytnou 08:03.56 27
16. Krejčiřova Žaneta [12] SDH Vitčice OK 26

muži - věk: 16 - 34
1. Král Zdeněk [10] SDH Trpín 02:27.17 50
2. Skřivánek Michal [8] SDH Rohatec 02:32.46 48
3. Maňák Zdeněk [2] SDH Velká nad Veličkou 02:40.39 46
4. Zábrš Ondřej [14] SDH Brno-Slatina 02:41.94 44
5. Mrňka Lukáš [25] SDH Újezd 02:55.47 42
6. Kochaníček Milan [16] SDH Pornice 02:57.21 40
7. Navrátil Lukáš [32] SDH Ludéřov 02:58.43 38
8. Černoušek Zdeněk [24] Bělkovice-Lašťany 03:00.86 36
9. Novotný Martin [11] SDH Olešnice 03:02.73 34
10. Dvořáček Josef [33] Sdh Koroužné 03:08.73 32
11. Hajný Rostislav [1] Doubravice nad Svitavou 03:14.51 31
12. Menšík Viktor [34] JSDH Protivanov 03:19.39 30
13. Buchta Jiří [40] SDH Vendolí 03:29.51 29
14. Coural Miroslav [38] SDH Vír 03:41.58 28
15. Sychra Jakub [7] Doubravice sdh 03:42.11 27
16. Svoboda Štěpán [13] SDH Podolí 03:59.45 26
17. Bělík Filip [41] SDH Ústí 04:01.58 25
18. Hordoš Ladislav [37] SDH knapovec 04:10.18 24
19. Kovář Josef [35] SDH Borovnice 04:19.89 23
20. Jurásek Lukáš [36] SDH Březová u Uherského Brodu 04:30.20 22
21. Vabroušek Vít [5] SDH-Skuhrov 04:32.23 21
22. Neveselý Miroslav [31] SDH Mokrá 04:38.14 20
23. Šiška Pavel [6] SDH Dlouhá Loučka 05:00.37 19
24. Šafránek Zdeněk [3] SDH Lhota Rapotina 05:10.40 18
25. Janík Patrik [23] SDH Lhota Rapotina 05:32.68 17
26. Bulva Jiří [39] Lezník 05:36.71 16

muži - věk: 35 - 100
1. Máca Tomáš [4] SDH Brno Slatina 02:37.20 50
2. Tesař Radek [15] SDH Sebranice 02:54.57 48
3. Slouka Petr [20] SDH Sokolnice 03:04.60 46
4. Soukal Jan [21] SDH Olešnice 03:10.71 44
5. Adamec Jan [27] SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:14.79 42
6. Michlovský Miroslav HZS JMK 03:23.11 40
7. Mrňka Petr [17] SDH Újezd 03:26.74 38
8. Čandrla Petr [26] SDH Podolí 03:34.24 36
9. Sedlák Martin [22] SDH Velatice 03:42.35 34
10. Smékal Milan [30] SDH Lipová - lázně 03:45.25 32
11. Dědič František [12] SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:46.90 31
12. Mirvald Václav [29] SDH Kojetín 04:01.52 30
13. Krajčír Filip [19] JSDH Držovice 04:12.42 29
14. Hajny Radek [9] SDH Doubravice 04:53.90 28
15. Kubát Milan [28] SDH Knapovec 05:08.33 27