Brdsko-vltavské šedesátky 2024
logo ligy
Popis:

Brdsko – vltavské šedesátky jsou seriál soutěže pro mladé hasiče v disciplíně běh na 60 metrů s překážkami. Letošní termíny: 15.6.24 Svaté Pole 27.7.24 Počepice 11.8.24 Březnice 7.9.24 Podlesí 14.9.24 Zaječov

Propozice ligy: Propozice ke stažení
Jednotlivé závody ligy

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 7 - 11
1. Sýkora Petr (Vrčeň)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
0
-
-
]
2. Harnoch Jiří (Drahlovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
3. Mikeš Matouš (Nová Ves)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
0
-
-
]
4. Knížek František (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
5. Špína Kryštof (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
6. Šprungl Tobiáš (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
7. Nausch Tomáš (VRČEŇ)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
0
-
-
]
8. Přerost Vincent (Týnec u Horažďovic)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
9. Čáň Kryštof (Týnec u Horažďovic)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
10. Mištuna Adam (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
11. Neuman Tomáš (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
12. Petřík Matyáš (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
13. Martinec Lukáš (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
14. Hokuf Tadeáš (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
15. Obermajer David (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
16. Chvojka Pavel (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
17. Krejčík Štěpán (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
18. Enžl Vilém (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
19. Srch Pavel (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
20. Svoboda Lukáš (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
21. Kořán David (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
22. Zbíral Lukáš (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
23. Zbíral Matyáš (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
24. Vinš Miloslav (Drahlovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
25. Vacek David (SDH Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
26. Šourek Jan (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
27. Zíka Jakub (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Komárek Hugo (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Růžička Jan (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Štverák Petr (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Hrzal Matěj (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Zobal Ondra (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Češka Martin (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Šimeček Michal (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
35. Vošahlík Antonín (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Schmeller Dominik (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
37. Šimeček Petr (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Pyták Ondřej (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Málek Jan (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Kortan Ondřej (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
41. Papež Ondřej (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
42. Novotný Josef (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
43. Charvát Miroslav (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
44. Novák Michal (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
45. Ličartovský Štěpán (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
46. Šust Čeněk (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
47. Hlávka Martin (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
48. Čanda Jakub (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
49. Voců Jakub (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
50. Hulan Matyáš (SDH Kvasejovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
51. Faktor Jiří (SDH Vysoký Chlumec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
žena / věk: 7 - 11
1. Mikešová Eliška (Nová Ves)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
0
-
-
]
2. Pekárková Anastázie (Počepice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
3. Šedivá Rozálie (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
4. Frýzková Terezie (Týnec u Horažďovic)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
5. Schneedörflerová Ella (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
6. Humlová Lucie (SDH Tlustice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
0
-
-
]
7. Hortová Elizabeth (Tlustice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
0
-
-
]
8. Hošková Nikola (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
9. Šťovíčková Alžběta (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
10. Burešová Johana (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
11. Mařatová Anna (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
12. Kropáčková Viktorie (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
13. Vinšová Žaneta (Drahlovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
14. Petráková Kristýna (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
15. Zittová Adéla (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
16. Zittová Veronika (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
17. Strouhalová Ema (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
18. Jedličková Julie (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
19. Hrabáková Nicol (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
20. Lipertová Vanesa (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
21. Šlosarová Karolína (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
22. Krůtová Natálie Věra (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
23. Chadrabová Lucie (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
24. Burianová Julie (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
25. Petáková Anna (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
26. Štěpánková Anna (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
27. Pytáková Adéla (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Pánková Magdaléna (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Pšenicová Amálie (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Strnadová Tereza (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Červenková Viktorie (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Ličartovská Adéla (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Divišová Veronika (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Kordasová Beáta (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
35. Toušová Justýna (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Vocová Anna (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
37. Laláková Viktorie (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Novotná Eliška (SDH Vysoký Chlumec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Podlipská Markéta (Hrabří)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Štemberková Anna (Počepice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
muž / věk: 11 - 15
1. Hüttner David (Nová Ves)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
0
-
-
]
2. Volf Šimon (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
3. Lorenc Zbyněk (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
4. Polášek Mikoláš (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
5. Král Filip (SDH Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
6. Turek David (Počepice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
7. Šajánek Tomáš (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
8. Vondruška Jakub (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
9. Zemen Štěpán (Týnec u Horažďovic)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
10. Grygar Tomáš (SDH)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
0
-
-
]
11. Novák Matěj (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
12. Zázvorka Adam (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
13. Milec Vojtěch (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
14. Karas Vítězslav (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
15. Čermák Šimon (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
16. Čermák Štěpán (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
17. Grunt Jakub (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
18. Berka Vojtěch (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
19. Berka Jiří (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
20. Dolejš Kristián (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
21. Jůza Jakub (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
22. Šust Antonín (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
23. Ličartovský Jiří (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
24. Mikota Kryštof (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
žena / věk: 11 - 15
1. Hüttnerová Vanesa (Nová Ves)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
0
-
-
]
2. Volfová Žofie (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
3. Ksandrová Karolína (Drahlovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
4. Dragounová Věra (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
5. Dušková Miroslava (Skalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
6. Jará Kristýna (Skalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
7. Červenková Barbora (SH ČMS - SDH Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
8. Votrubová Anna Marie (SH ČMS - SDH Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
9. Šmejkalová Jolana (Hrabří)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
10. Vondrušková Petra (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
11. Janečková Kateřina (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
12. Korecká Karolína (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
13. Petráková Eliška (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
14. Šourková Karolína (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
15. Kotlaříková Tereza (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
16. Přerostová Elena (Týnec u Horažďovic)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
17. Havelková Eliška (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
18. Burkhardtová Julie (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
19. Ďurišová Barbora (Tlustice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
0
-
-
]
20. Tamchynová Veronika (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
21. Chvojková Andrea (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
22. Krejčíková Kamila (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
23. Ptáčková Natálie (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
24. Pechačová Pavla (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
25. Iblová Karolína (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
26. Veselá Monika (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
27. Vondrášková Julie (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Srchová Kateřina (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Šustrová Anna (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Šustrová Klára (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Carbochová Denisa (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Milcová Karolína (CZ06183816)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Jandová Denisa (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Turková Alžběta (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
35. Jedličková Anna (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Hrubá Kristýna (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
37. Eismannová Anna (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Sedláčková Hana (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Kšánová Lucie (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Králová Anežka (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
41. Králová Tereza (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
42. Housková Barbora (Hrabří)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
43. Křenková Dora (SDH Vysoký Chlumec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
muž / věk: 3 - 7
1. Šedivý Matěj (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
2. Tábor Štěpán (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
3. Kleindienst Tobiáš (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
4. Roubíček Matěj (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
5. Diab Matěj (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
6. Neuman Jakub (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
7. Kozohorský Petr (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
8. Chládek Lucas (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
9. Hönig Jakub (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
10. Hasák Jindřich (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
11. Huml Radek (SDH)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
0
-
-
]
12. Větrovec Jan (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
13. Šourek Pavel (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
14. Robausch Jakub (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
15. Halík Adam (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
16. Krůta Kristian (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
17. Procházka Tomáš (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
18. Šmíd Dominik (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
19. Cajthaml David (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
20. Cajthaml Adam (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
21. Chadraba Daniel (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
22. Šejba Daniel (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
23. Burian Václav (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
24. Suda David (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
25. Brotánek Josef (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
26. Hovorka Štěpán (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
27. Kovařík Karel (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Schořovský Matyáš (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Pyták David (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Schmeller Benedikt (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Novotný Lukáš (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Procházka Jakub (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Vitásek Albert (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Hošek Jakub (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
35. Fiala Antonín (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Hlávka Michal (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
37. Touš Martin (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Janoušek Vít (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Špína Matouš (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Zima Antonín (SDH Vysoký Chlumec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
41. Pekárek Jáchym (Počepice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
žena / věk: 3 - 7
1. Knížková Karolina (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
2. Zemenová Alžběta (Týnec u Horažďovic)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
3. Schneedörflerová Tina (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
4. Petříková Barbora (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
5. Kašná Viktorie (Velká Hraštice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
6. Rejnartová Amálie (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
7. Havrdová Barbora (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
8. Hyková Malvína (Zdice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
9. Všechovská Táňa (Petrovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
10. Hlaváčková Rozálie (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
11. Komárková Vilma (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
12. Matouchová Adéla (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
13. Strouhalová Eliška (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
14. Šoltisová Izabela (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
15. Humlová Anna (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
16. Zíková Angelika (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0