Dětské TFA "Železný Hasík"
logo
Místo závodu:
"Prtiš", Moravská Nová Ves
Začátek závodu:
15.10.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Marie Maráková: mladihasicimnv@gmail.com, 731 95 25 25
Propozice:
Popis:

SDH Moravská Nová Ves Vás srdečně zve na dětské TFA "Železný Hasík"

Jednotlivé úseky: bariéra, hammer box, přeprava figuríny, překlopení pneumatiky, přenos kanystrů, výstup do schodů. 

Více informací najdete v propozicích. 

Startovné: 50 Kč za závodníka

 

V případě, že se dítě nebude moci zúčastnit, odhlaste jej - email: mladihasicimnv@gmail.com. Děkujeme. 

 

Přihlášených jednotlivců:
143 z 152
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Jaskulka Sebastian (Jihomoravský) (6) - MHJ HS Rajhrad 01:45.42 01:45.42 - - - - 0
2. OK Čížek Filip (Jihomoravský) (1) - SDH Vnorovy 02:04.00 02:04.00 - - - - 0
3. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (15) - SDH Podolí 02:07.99 02:07.99 - - - - 0
4. OK Zezula Denis (Jihomoravský) (19) - SDH Moravská Nová Ves 02:22.81 02:12.81 - - - 00:10.00 0 kužel
5. OK Sotchi Dan (Jihomoravský) (14) - LADNÁ 02:23.69 02:23.69 - - - - 0
6. OK Mahovský Vít (Jihomoravský) (7) - Velké Němčice 02:26.05 02:16.05 - - - 00:10.00 0 hadice
7. OK Smolák Martin (Jihomoravský) (13) - SDH Žádovice 02:29.03 02:29.03 - - - - 0
8. OK Novák Tomáš (Jihomoravský) (11) - SDH Kobylí 02:31.18 02:31.18 - - - - 0
9. OK Urbánek Michal (Jihomoravský) (17) - Násedlovice 02:32.74 02:32.74 - - - - 0 figurína
10. OK Zajíček Václav (Jihomoravský) (18) - SDH Podolí 02:35.82 02:35.82 - - - - 0
11. OK Matějek Viktor (Jihomoravský) (10) - SDH Podolí 02:39.58 01:59.58 - - - 00:40.00 0 kužel, figurina
12. OK Doležal Milan (Jihomoravský) (3) - Velké Němčice 02:42.09 02:42.09 - - - - 0
13. OK Janík Adam (Jihomoravský) (5) - SDH Žádovice 02:54.78 02:44.78 - - - 00:10.00 0 hadice
14. OK Šurýn Matyáš (Jihomoravský) (16) - Násedlovice 03:05.96 02:35.96 - - - 00:30.00 0 figurína
15. OK Marcalík Tomáš (Moravskoslezský) (9) - SDH Jerlochovice 03:13.46 02:43.46 - - - 00:30.00 0 hadice, kužel
16. OK Marada Jan (Jihomoravský) (8) - Násedlovice 03:38.51 03:28.51 - - - 00:10.00 0 hadice
17. OK Hamerník Matěj (Jihomoravský) (4) - MHJ HS Rajhrad 03:58.10 03:08.10 - - - 00:50.00 0 kanystr, figurína, hadice
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tomečková Marika (Jihomoravský) (13) - SDH Vnorovy 02:21.43 02:21.43 - - - - 0
2. OK Škodová Barbora (Jihomoravský) (12) - SDH Kozojídky 02:40.30 02:30.30 - - - 00:10.00 0 hadice
3. OK Pekaříková Amélie (Jihomoravský) (1) - SDH Strachotín 02:44.12 02:44.12 - - - - 0
4. OK Pirnusová Barbora (Jihomoravský) (9) - Přítluky 02:58.60 02:48.60 - - - 00:10.00 0 kužel
5. OK Vedrová Aneta (Jihomoravský) (14) - SDH Velké Němčice 02:59.33 02:59.33 - - - - 0
6. OK Folerová Adela (Jihomoravský) (2) - SDH Bořetice 03:00.88 03:00.88 - - - - 0
7. OK Ludlová Miluše (Jihomoravský) (5) - Sdh Miroslav 03:03.75 03:03.75 - - - - 0
8. OK Pálková Kateřina (Jihomoravský) (7) - SDh Milovice 03:10.01 03:10.01 - - - - 0
9. OK Žajdlíková Lucie (Jihomoravský) (8) - SDH Moravská Nová Ves 03:12.45 03:12.45 - - - - 0
10. OK Rybková Tereza (Jihomoravský) (11) - SDH Vnorovy 03:18.31 03:18.31 - - - - 0
11. OK Němcová Karolína (Moravskoslezský) (6) - SDH Jerlochovice 03:20.88 03:20.88 - - - - 0
12. OK Radouchová Marie (Jihomoravský) (10) - SDH Vnorovy 03:40.86 03:40.86 - - - - 0
13. OK Jurásková Natálie (Moravskoslezský) (3) - SDH Jerlochovice 03:50.10 03:50.10 - - - - 0
14. OK Líčeníková Nikol (Jihomoravský) (4) - Přítluky 04:55.80 04:55.80 - - - - 0
chlapci - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prechtl Adam (Zlínský) (3) - SDH Kvasice 02:00.86 02:00.86 - - - - 0
2. OK Ivančík Šimon (Jihomoravský) (1) - SDH Moravská Nová Ves 02:44.21 02:44.21 - - - - 0
3. OK Benovič Mateo (Jihomoravský) (4) - SDH Moravská Nová Ves 02:59.37 02:59.37 - - - - 0
4. OK Petřík Daniel (Jihomoravský) (5) - Kozojidky 03:16.21 03:16.21 - - - - 0
5. OK Kaňa Filip (Jihomoravský) (8) - SDH Moravská Nová Ves 03:19.30 03:19.30 - - - - 0
6. OK Krátký Kryštof (Jihomoravský) (6) - SDH Moravská Nová Ves 04:39.39 04:39.39 - - - - 0
7. OK Valoušek Nikolas (Jihomoravský) (2) - SDH Moravská Nová Ves 04:42.01 04:42.01 - - - - 0
8. OK Benovič Adam (Jihomoravský) (7) - SDH Moravská Nová Ves 05:08.78 05:08.78 - - - - 0
dívky - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Klemšinská Adéla (Jihomoravský) (4) - SDH Podolí 02:11.13 02:11.13 - - - - 0
2. OK Vejmolová Emma (Jihomoravský) (2) - SDH Podolí 03:28.42 03:28.42 - - - - 0
3. OK Procházková Nela (Jihomoravský) (3) - SDH Moravská Nová Ves 03:40.27 03:40.27 - - - - 0
DNF Kaňová Adriana (Jihomoravský) (1) - SDH Moravská Nová Ves - - - - - - 0 Pomoc vedoucího
chlapci - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 32
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Symerský Šimon (Jihomoravský) (30) - SDH Vnorovy 01:59.94 01:59.94 - - - - 0
2. OK Gotvald Martin (Jihomoravský) (11) - SDH Podolí 02:01.78 02:01.78 - - - - 0
3. OK Procházka Jáchym (Jihomoravský) (25) - SDH Podolí 02:12.45 02:12.45 - - - - 0
4. OK Hynčica Cyril (Jihomoravský) (15) - SDH Žádovice 02:12.84 02:12.84 - - - - 0
5. OK Vozár Marián (Jihomoravský) (33) - SDH Bořetice 02:14.90 02:14.90 - - - - 0
6. OK Godlewski Jan (Jihomoravský) (12) - SDH Bořetice 02:21.69 02:21.69 - - - - 0
7. OK Stávek František (Jihomoravský) (27) - SDH Bořetice 02:25.32 02:25.32 - - - - 0
8. OK Maloušek Pavel (Jihomoravský) (21) - SDH Moravská Nová Ves 02:25.87 02:25.87 - - - - 0
9. OK Prokop Mikuláš (Jihomoravský) (26) - SDH Moravská Nová Ves 02:26.70 02:26.70 - - - - 0
10. OK Godlewski Matyáš (Jihomoravský) (10) - SDH Bořetice 02:32.90 02:32.90 - - - - 0
11. OK Hromek Max (Jihomoravský) (14) - SDH Moravská Nová Ves 02:33.07 02:33.07 - - - - 0
12. OK Pechanec Ondřej (Jihomoravský) (22) - SDH Podolí 02:40.27 02:40.27 - - - - 0
13. OK Košacký Tobias (Jihomoravský) (19) - SDH Žádovice 02:40.90 02:40.90 - - - - 0
14. OK Juřica Kristián Max (Jihomoravský) (16) - SDH Podolí 02:42.21 02:42.21 - - - - 0
15. OK Fišer Prokop (Jihomoravský) (9) - SDH Podolí 02:51.14 02:51.14 - - - - 0
16. OK Buchta Marek (Jihomoravský) (7) - SDH Bořetice 02:54.68 02:54.68 - - - - 0
17. OK Potěšil Martin (Jihomoravský) (24) - SDH Kozojídky 02:55.01 02:55.01 - - - - 0
18. OK Boček Václav (Moravskoslezský) (6) - Kopytov 02:57.69 02:57.69 - - - - 0
19. OK Plaček Tobiáš (Jihomoravský) (2) - SDH Podolí 03:03.33 03:03.33 - - - - 0
20. OK Bartošík Milan (Jihomoravský) (23) - SDH Kobylí 03:21.01 03:21.01 - - - - 0
21. OK Strmiska Jakub (Jihomoravský) (29) - Přítluky 03:23.34 03:13.34 - - - 00:10.00 0 pneumatika
22. OK Stávek Kryštov (Jihomoravský) (28) - SDH Bořetice 03:24.45 03:24.45 - - - - 0
23. OK Truksa Ondřej (Jihomoravský) (32) - SDH Podolí 03:26.41 03:26.41 - - - - 0
24. OK Kroulík Jakub (Jihomoravský) (18) - MHJ HS Rajhrad 03:29.89 03:19.89 - - - 00:10.00 0 Hadice
25. OK Michna Antonín (Jihomoravský) (3) - SDH Bořetice 03:41.07 03:41.07 - - - - 0
26. OK Michna Václav (Jihomoravský) (5) - SDH Bořetice 03:44.74 03:44.74 - - - - 0
27. OK Potěšil Lukáš (Jihomoravský) (4) - SDH Kozojídky 03:50.36 03:40.36 - - - 00:10.00 0 Hadice
28. OK Špéra Matěj (Jihomoravský) (31) - SDH Moravská Nová Ves 03:52.36 03:22.36 - - - 00:30.00 0 figurina
29. OK Čech David (Jihomoravský) (8) - SDH Moravská Nová Ves 04:15.50 04:15.50 - - - - 0
30. OK Holacký Petr (Jihomoravský) (13) - SDH Kobylí 04:22.26 04:22.26 - - - - 0
31. OK Procházka Vít (Jihomoravský) (34) - SDH Moravská Nová Ves 04:37.20 04:37.20 - - - - 0
32. OK Hutter Michal (Jihomoravský) (35) - SDH Kobylí 05:10.57 04:40.57 - - - 00:30.00 0 figurina
dívky - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kordulová Marie (Jihomoravský) (3) - SDH Vnorovy 02:24.12 02:24.12 - - - - 0
2. OK Válková Vladimíra (Jihomoravský) (6) - Kozojídky 02:25.19 02:25.19 - - - - 0
3. OK Blažková Lenka (Moravskoslezský) (9) - SDH Jerlochovice 02:29.44 02:29.44 - - - - 0
4. OK Schönbaumová Adéla (Jihomoravský) (11) - SDH Cvrčovice 02:35.73 02:35.73 - - - - 0 figurína
5. OK Holacká Aneta (Jihomoravský) (8) - SDH Kobylí 02:54.87 02:54.87 - - - - 0
6. OK Sládková Tereza (Jihomoravský) (12) - SDH Cvrčovice 02:56.61 02:56.61 - - - - 0
7. OK Procházková Eliška (Jihomoravský) (10) - SDH Podolí 03:05.72 03:05.72 - - - - 0
8. OK Šebestová Anna (Jihomoravský) (14) - SDH Bořetice 03:06.37 03:06.37 - - - - 0
9. OK Suchyňová Julie (Jihomoravský) (13) - Přítluky 03:13.09 03:13.09 - - - - 0
10. OK Karolová Beáta (Moravskoslezský) (2) - SDH Jerlochovice 03:20.76 03:20.76 - - - - 0
11. OK Lišková Viktorie (Moravskoslezský) (5) - Kopytov 03:34.19 03:34.19 - - - - 0
12. OK Juřenová Karolína (Jihomoravský) (7) - Přítluky 03:45.98 03:45.98 - - - - 0
13. OK Poláková Sára (Jihomoravský) (4) - SDH Bořetice 04:03.58 04:03.58 - - - - 0
14. OK Grůzová Stela (Jihomoravský) (1) - SDH Bořetice 04:22.70 04:12.70 - - - 00:10.00 0 kužel
chlapci - věk: 12 - 14
závodníků v kategorii: 31
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kubánek Pavel (Jihomoravský) (15) - SDH Velatice 01:42.89 01:42.89 - - - - 0
2. OK Klieštik Ondřej (Jihomoravský) - SDH Podolí 01:43.09 01:43.09 - - - - 0
3. OK Kroulík Filip (Jihomoravský) (13) - MHJ HS Rajhrad 01:48.94 01:38.94 - - - 00:10.00 0 přesah hadice
4. OK Pop Aleš (Jihomoravský) (22) - MHJ HS Rajhrad 01:49.56 01:49.56 - - - - 0
5. OK Doležal Jakub (Jihomoravský) (5) - SDH Velké Němčice 01:57.10 01:57.10 - - - - 0
6. OK Chlada Maxmilián (Jihomoravský) (8) - MHJ HS Rajhrad 01:59.18 01:59.18 - - - - 0
7. OK Fikejs Martin (Jihomoravský) (7) - SDH Moravská Nová Ves 01:59.26 01:59.26 - - - - 0
8. OK Čížek David (Jihomoravský) (4) - SDH Vnorovy 02:08.28 02:08.28 - - - - 0
9. OK Varga Štěpán (Jihomoravský) (28) - SDH Miroslav 02:08.82 02:08.82 - - - - 0
10. OK Schick Filip (Jihomoravský) (26) - SDH Podolí 02:12.66 02:12.66 - - - - 0
11. OK Jurček Tobias (Jihomoravský) (10) - SDH Kozojídky 02:13.06 02:13.06 - - - - 0
12. OK Přibyl Jakub (Jihomoravský) (25) - SDH Vnorovy 02:19.01 02:19.01 - - - - 0
13. OK Mikulík František (Jihomoravský) (18) - SDH Kozojídky 02:28.40 02:28.40 - - - - 0
14. OK Matějek Václav (Jihomoravský) (17) - SDH Podolí 02:30.68 02:20.68 - - - 00:10.00 0 Přesah hadice
15. OK Buchta Lukáš (Jihomoravský) (1) - SDH Bořetice 02:34.17 02:24.17 - - - 00:10.00 0 kužel
16. OK Dvořák Tomáš (Jihomoravský) (6) - SDH Miroslav 02:38.70 02:38.70 - - - - 0
17. OK Paník Jiří (Jihomoravský) (19) - SDH Moravská Nová Ves 02:41.08 02:41.08 - - - - 0
18. OK Vrbňak Daniel (Jihomoravský) (30) - SDH Kozojídky 02:41.78 02:31.78 - - - 00:10.00 0 Přesah hadice
19. OK Novák Štěpán (Jihomoravský) (20) - SDH Kobylí 02:41.96 02:31.96 - - - 00:10.00 0 kanystry
20. OK Cicko David (Jihomoravský) (2) - SDH Kobylí 02:51.35 02:51.35 - - - - 0
21. OK Kavan Tomáš (Jihomoravský) (11) - SDH Moravská Nová Ves 02:53.63 02:23.63 - - - 00:30.00 0 figurína
22. OK Šálek Josef (Jihomoravský) (27) - SDH Bořetice 02:58.99 02:58.99 - - - - 0
23. OK Viktorin Jiří (Jihomoravský) (29) - SDH Moravská Nová Ves 03:10.95 03:10.95 - - - - 0
24. OK Čejka Petr (Jihomoravský) (3) - SDH Kobylí 03:13.04 03:03.04 - - - 00:10.00 0 kanystry
25. OK Greé Hugo (Jihomoravský) (9) - SDH Moravská Nová Ves 03:38.12 03:08.12 - - - 00:30.00 0 figurína
26. OK Křivánek Jakub (Jihomoravský) (14) - SDH Cvrčovice 03:39.54 03:39.54 - - - - 0
27. OK Prokop Přemysl (Jihomoravský) (24) - SDH Moravská Nová Ves 03:54.12 03:14.12 - - - 00:40.00 0 Figurína, hadice
28. OK Kolařík Maxim (Jihomoravský) (12) - SDH Kobylí 04:01.49 03:31.49 - - - 00:30.00 0 figurína
29. OK Potěšil Vit (Jihomoravský) (23) - Kozojidky 04:24.65 04:04.65 - - - 00:20.00 0 Přesah hadice
30. OK Kučera Michal (Jihomoravský) (16) - SDH Kobylí 04:27.96 04:27.96 - - - - 0
31. OK Podlaha Rostislav (Jihomoravský) (21) - SDH Moravská Nová Ves 05:43.96 05:33.96 - - - 00:10.00 0 hadice
dívky - věk: 12 - 14
závodníků v kategorii: 23
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šrámková Klára (Jihomoravský) (18) - Kozojidky 02:08.13 02:08.13 - - - - 0
2. OK Sedláková Eliška (Jihomoravský) (16) - SDH Velatice 02:08.34 02:08.34 - - - - 0
3. OK Válková Anna (Jihomoravský) (21) - Kozojídky 02:12.52 02:12.52 - - - - 0
4. OK Neveselá Bára (Jihomoravský) (15) - SDH Velatice 02:16.91 01:46.91 - - - 00:30.00 0 figurína
5. OK Symerská Natálie (Jihomoravský) (17) - SDH Vnorovy 02:16.99 02:16.99 - - - - 0
6. OK Vedrová Lucie (Jihomoravský) (23) - SDH Velké Němčice 02:28.11 02:28.11 - - - - 0
7. OK Kuřímská Zuzana (Jihomoravský) (11) - SDH Moravská Nová Ves 02:32.57 02:32.57 - - - - 0
8. OK Kucová Ester (Moravskoslezský) (9) - Kopytov 02:33.95 02:33.95 - - - - 0
9. OK Večeřová Nela (Jihomoravský) (22) - SDH Žádovice 02:46.79 02:36.79 - - - 00:10.00 0 Přesah hadice
10. OK Mikulicová Lenka (Jihomoravský) (13) - SDH Kobylí 02:46.91 02:36.91 - - - 00:10.00 0 přesah hadic
11. OK Domanská Tereza (Jihomoravský) (2) - SDH Kozojídky 02:51.68 02:41.68 - - - 00:10.00 0 přesah hadice
12. OK Dudová Tereza (Jihomoravský) (3) - SDH Cvrčovice 02:52.82 02:52.82 - - - - 0
13. OK Kordulová Veronika (Jihomoravský) (6) - SDH Vnorovy 02:58.80 02:58.80 - - - - 0
14. OK Kolbelova Jana (Jihomoravský) (5) - SDH Žádovice 03:17.60 03:17.60 - - - - 0
15. OK Jurásková Tereza (Moravskoslezský) (10) - SDH Jerlochovice 03:27.66 03:27.66 - - - - 0
16. OK Žajdlíková Linda (Jihomoravský) (24) - SDH Moravská Nová Ves 03:31.34 02:51.34 - - - 00:40.00 0 Pneumatika, figurína
17. OK Tomečková Ina (Jihomoravský) (19) - SDH Vnorovy 03:31.63 03:31.63 - - - - 0
18. OK Böhmová Veronika (Moravskoslezský) (7) - SDH Jerlochovice 03:37.78 03:37.78 - - - - 0
19. OK Marková Natálie (Jihomoravský) (12) - SDH Miroslav 03:42.01 03:42.01 - - - - 0
20. OK Krejčová Terezie (Jihomoravský) (8) - SDH Žádovice 03:43.12 03:43.12 - - - - 0
21. OK Čechová Adéla (Jihomoravský) (1) - SDH Moravská Nová Ves 04:05.62 03:45.62 - - - 00:20.00 0 Kužel, přesah hadice
22. OK Karlová Nela (Jihomoravský) (4) - SDH Miroslav 05:13.95 05:13.95 - - - - 0
DNF Tomečková Justýna (Jihomoravský) (20) - SDH Vnorovy - - - - - - 0 Nesmotaná hadice