VIII. ročník soutěže O SRDCE KAMENNÉ DÁMY - 5. KOLO TFA LIGA SEVERU
logo
Místo závodu:
Děčínský Sněžník
Začátek závodu:
26.08.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Ondroušek Jan has1@mujilove.cz 776 289 335
Propozice:
Popis:

Krásné prostředí s velice nevyzpytatelným počasím, kde nikdy nevíte, co přijde ;) 

 

Orientační  harmonogram

7:30 – 9:30 vývoz závodníků na rozhlednu

8:30 – 9:40 registrace kategorií muži 35 +, ženy, dorostenci a dorostenky

9:45 instruktáž

10:00 výběh prvního závodníka

??:?? – bezprostředně po doběhnutí posledního závodníka dopoledního bloku -  společná fotografie pod rozhlednou (V tu dobu zde budou závodníci z dopoledního i odpoledního bloku)

??:?? – vyhlášení dopoledních kategorií (očekává se cca 13 – podle průběhu)

Konec dopoledního bloku

 

11:00 – 12:00 vývoz závodníků na rozhlednu

12:00 – 13:00 registrace kategorií MASTERS a muži 18-34

??:?? podle konce dopoledního bloku - instruktáž

??:?? podle konce dopoledního bloku - výběh prvního závodníka

Přihlášených jednotlivců:
98 z 100
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 23
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (57) - SDH Nečtiny 02:11.30 02:11.30 - 50
2. OK Klvač František (Ústecký) (51) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 02:20.30 02:20.30 - 47
3. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (33) - SDH Klapý 02:29.00 02:29.00 - 45
4. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (41) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:29.50 02:29.50 - 42
5. OK Loukota Petr (Ústecký) (30) - SDH Klapý 02:30.50 02:30.50 - 40
6. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (54) - SDH Hájek 02:35.20 02:35.20 - 38
7. OK Klofec Jan (Ústecký) (53) - JSDH Libouchec 02:40.50 02:40.50 - 36
8. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (24) - SDH Cítoliby 02:41.20 02:41.20 - 34
9. OK Strunz Petr (Ústecký) (10) - SDH Nepomyšl 02:42.40 02:42.40 - 32
10. OK Žáček Petr (Ústecký) (46) - SDH Očihov 02:51.21 02:51.21 - 30
11. OK Man Tomáš (Ústecký) (16) - SDH Klapý 03:00.90 03:00.90 - 28
12. OK Gregor Pavel (Ústecký) (45) - SDH Očihov 03:01.50 03:01.50 - 26
13. OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (15) - HZSp Elektrárna Počerady 03:13.80 03:13.80 - 24
14. OK Machata David (Ústecký) (52) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:18.20 03:18.20 - 22
15. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (40) - SDH Verneřice 03:18.90 03:18.90 - 20
16. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (4) - SDH Petrohrad 03:25.30 03:25.30 - 18
17. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (59) - SDH Dobroměřice 03:29.49 03:29.49 - 16
18. OK Sádovský René (Ústecký) (14) - SDH Libočany 03:33.10 03:33.10 - 14
19. OK Hampl Martin (Ústecký) (23) - SDH Košťany a Střelná 03:35.40 03:35.40 - 12
20. OK Ondroušek Lukáš (Ústecký) (31) - JSDHO Jílové 04:06.60 04:06.60 - 10
21. OK Urban Ondřej (Ústecký) (11) - SDH Nepomyšl 04:45.90 04:45.90 - 9
DNF Loprais Petr (Středočeský) (67) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
DNF Havlík Jaromír (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 24
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (114) - SDH Lenešice 02:03.90 02:03.90 - 50
2. OK Kamaryt Jakub (Ústecký) (110) - JSDH Prackovice nad Labem 02:12.40 02:12.40 - 47
3. OK Matouš Dominik (Liberecký) (3) - HZS Libereckého kraje 02:23.00 02:23.00 - 45
4. OK Holan Vladimír (Ústecký) (118) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 02:23.90 02:23.90 - 42
5. OK Machata Matěj (Ústecký) (117) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 02:26.90 02:26.90 - 40
6. OK Jelen Roman (Ústecký) (102) - HZSp Elektrárna Počerady 02:32.20 02:32.20 - 38
6. OK Pail Matěj (Ústecký) (108) - SDH Klapý 02:32.20 02:32.20 - 38
8. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (105) - SDH Cítoliby 02:33.20 02:33.20 - 34
9. OK Sochor Martin (Ústecký) (5) - SDH Petrohrad 02:40.00 02:40.00 - 32
10. OK Sochor Petr (Ústecký) (6) - SDH Petrohrad 02:47.50 02:47.50 - 30
11. OK Kocourek Ondřej (Vysočina) (103) - JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) 02:56.60 02:56.60 - 28
12. OK Vlasák Petr (Ústecký) (106) - SDH Cítoliby 02:58.60 02:58.60 - 26
13. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (123) - SDH Peruc 03:02.80 03:02.80 - 24
14. OK Šindela Lubomír (Ústecký) (112) - JSDH Prackovice nad Labem 03:04.60 03:04.60 - 22
15. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (119) - JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 03:08.80 03:08.80 - 20
16. OK Lochman Zdeněk (Ústecký) (124) - JSDHO Jílové 03:15.00 03:15.00 - 18
17. OK Chmátal Vít (Ústecký) (120) - JSDH Libouchec 03:16.40 03:16.40 - 16
18. OK Průša Matěj (Ústecký) (111) - JSDH Prackovice nad Labem 03:19.80 03:19.80 - 14
19. OK Pail Marek (Ústecký) (125) - SDH Klapý 03:21.50 03:21.50 - 12
20. OK Žížek Martin (Ústecký) (121) - SDH Peruc 03:30.70 03:30.70 - 10
21. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (109) - SDH Radešín 03:32.30 03:32.30 - 9
22. OK Sádovský Vaclav (Ústecký) (62) - SDH Libočany 05:21.30 05:21.30 - 8
DNS Říha Václav (Ústecký) (998) - JSDH Boletice nad Labem - - - 0
DNS Urban Daniel (Ústecký) - SDH Mojžíř - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kejval Martin (Ústecký) (26) - Srbice 01:41.70 01:41.70 - 50
2. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (42) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 01:50.10 01:50.10 - 47
3. OK Viceník Jakub (Ústecký) (20) - SDH Klapý 01:54.90 01:54.90 - 45
4. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (25) - SDH Srbice 01:58.00 01:58.00 - 42
5. OK Andrš Martin (Ústecký) (38) - SDH Jirkov 02:01.40 02:01.40 - 40
6. OK Fork Petr (Ústecký) (36) - Hora Svatého Šebestiána 02:02.00 02:02.00 - 38
7. OK Havlík Tomáš (Ústecký) (56) - SDH Peruc 02:10.90 02:10.90 - 36
8. OK Kryner Petr (Ústecký) (32) - SDH Klapý 02:13.90 02:13.90 - 34
9. OK Kanta Tobiáš (Ústecký) (27) - Srbice 02:21.00 02:21.00 - 32
10. OK Demeter Pavel (Ústecký) (35) - Hora Svatého Šebestiána 02:23.10 02:23.10 - 30
11. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (43) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:25.80 02:25.80 - 28
12. OK Krška Vít (Ústecký) (39) - SDH Verneřice 02:26.10 02:26.10 - 26
13. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (37) - SDH Jirkov 02:34.60 02:34.60 - 24
14. OK Urban Tomáš (Ústecký) (12) - SDH Nepomyšl 02:43.60 02:43.60 - 22
15. OK Hrdlička Jan (Ústecký) - JSDH Libouchec 02:45.00 02:45.00 - 20
DNS Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Mauleová Antonie (Ústecký) (29) - Srbice 02:14.90 02:14.90 - 50
2. OK Sochorová Hana (Ústecký) (7) - SDH Petrohrad 02:31.10 02:31.10 - 47
3. OK Nejedlá Ema (Ústecký) (28) - Srbice 02:36.00 02:36.00 - 45
4. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (18) - SDH Klapý 02:43.20 02:43.20 - 42
5. OK Hybnerová Hana (Vysočina) (19) - SDH Golčův Jeníkov 02:45.50 02:45.50 - 40
6. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (22) - SDH Klapý 02:54.40 02:54.40 - 38
7. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (65) - SDH Slavětín 03:13.10 03:13.10 - 36
8. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (63) - SDH Lenešice 03:13.20 03:13.20 - 34
9. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (44) - Sdh Dalešice 03:15.00 03:15.00 - 32
10. OK Podhorská Kateřina (Ústecký) (13) - SDH Nepomyšl 03:56.00 03:56.00 - 30
DNS Wágnerová Adéla (Ústecký) (999) - SDH Peruc - - - 0
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (2) - SDH Cítoliby 02:08.90 02:08.90 - 50
2. OK Drátovníková Dita (Ústecký) (21) - SDH Klapý 02:27.70 02:27.70 - 47
3. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (55) - JSDH Prackovice nad Labem 02:29.10 02:29.10 - 45
4. OK Havlíková Vlasta (Ústecký) (60) - SDH Peruc 02:38.60 02:38.60 - 42
5. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (58) - SDH Příšovice 02:42.30 02:42.30 - 40
6. OK Prošková Petra (Ústecký) (8) - SDH Klapý 02:48.60 02:48.60 - 38
7. OK Kunertova Šárka (Ústecký) (9) - SDH Klapý 02:52.90 02:52.90 - 36
8. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (50) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 02:57.20 02:57.20 - 34
9. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (17) - SDH Klapý 02:58.40 02:58.40 - 32
10. OK Kárová Martina (Ústecký) (34) - JSDH Polepy 02:58.90 02:58.90 - 30
11. OK Černucká Petra (Středočeský) (49) - SDH Brázdim 03:03.50 03:03.50 - 28
12. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (47) - SDH Očihov 03:41.80 03:41.80 - 26
13. OK Vlková Simona (Ústecký) (64) - SDH Lenešice 04:01.80 04:01.80 - 24
14. OK Černucká Romana (Středočeský) (61) - Brázdim 04:35.60 04:35.60 - 22
smíšená - MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novák Pavel (Ústecký) (126) - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 01:46.50 01:46.50 - 50
2. OK Vrba Daniel (Ústecký) (104) - SDH Cítoliby 01:46.90 01:46.90 - 47
3. OK Borl Lukáš (Ústecký) (107) - SDH Cítoliby 01:54.00 01:54.00 - 45
4. OK Kořan David (Ústecký) (101) - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 02:00.20 02:00.20 - 42
5. OK Bureš Robin (Ústecký) (48) - SDH Lenešice 02:05.80 02:05.80 - 40
6. OK Prošek Matěj (Ústecký) (1) - SDH Klapý 02:12.80 02:12.80 - 38
7. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (116) - SDH Lenešice 02:14.10 02:14.10 - 36
8. OK Huja Miroslav (Ústecký) (113) - JSDH Prackovice nad Labem 02:18.50 02:18.50 - 34
9. OK Latina Matěj (Ústecký) (115) - HZS Chomutov, JSDH Blatno 03:03.10 03:03.10 - 32
10. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (122) - SDH Peruc 03:23.70 03:23.70 - 30
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Novák Pavel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 126 01:46.50 01:46.50 - - - -
2.(2) Vrba Daniel (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 104 01:46.90 01:46.90 - - - -
3.(3) Borl Lukáš (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Cítoliby 107 01:54.00 01:54.00 - - - -
4.(4) Kořan David (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 101 02:00.20 02:00.20 - - - -
5.(1) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 114 02:03.90 02:03.90 - - - -
6.(5) Bureš Robin (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 48 02:05.80 02:05.80 - - - -
7.(1) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35+ Plzeňský SDH Nečtiny 57 02:11.30 02:11.30 - - - -
8.(2) Kamaryt Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 110 02:12.40 02:12.40 - - - -
9.(6) Prošek Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Klapý 1 02:12.80 02:12.80 - - - -
10.(7) Pazdera Jakub (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Lenešice 116 02:14.10 02:14.10 - - - -
11.(8) Huja Miroslav (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 113 02:18.50 02:18.50 - - - -
12.(2) Klvač František (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 51 02:20.30 02:20.30 - - - -
13.(3) Matouš Dominik (Liberecký) Muži 18-34 let Liberecký HZS Libereckého kraje 3 02:23.00 02:23.00 - - - -
14.(4) Holan Vladimír (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 118 02:23.90 02:23.90 - - - -
15.(5) Machata Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 117 02:26.90 02:26.90 - - - -
16.(3) Drobný Alexandr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 33 02:29.00 02:29.00 - - - -
17.(4) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 35+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 41 02:29.50 02:29.50 - - - -
18.(5) Loukota Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 30 02:30.50 02:30.50 - - - -
19.(6) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 102 02:32.20 02:32.20 - - - -
20.(6) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 108 02:32.20 02:32.20 - - - -
21.(8) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 105 02:33.20 02:33.20 - - - -
22.(6) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 35+ Karlovarský SDH Hájek 54 02:35.20 02:35.20 - - - -
23.(9) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 5 02:40.00 02:40.00 - - - -
24.(7) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDH Libouchec 53 02:40.50 02:40.50 - - - -
25.(8) Brabenec Jiří (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Cítoliby 24 02:41.20 02:41.20 - - - -
26.(9) Strunz Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 10 02:42.40 02:42.40 - - - -
27.(10) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 6 02:47.50 02:47.50 - - - -
28.(10) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 46 02:51.21 02:51.21 - - - -
29.(11) Kocourek Ondřej (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) 103 02:56.60 02:56.60 - - - -
30.(12) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 106 02:58.60 02:58.60 - - - -
31.(11) Man Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Klapý 16 03:00.90 03:00.90 - - - -
32.(12) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Očihov 45 03:01.50 03:01.50 - - - -
33.(13) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 123 03:02.80 03:02.80 - - - -
34.(9) Latina Matěj (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 115 03:03.10 03:03.10 - - - -
35.(14) Šindela Lubomír (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 112 03:04.60 03:04.60 - - - -
36.(15) Richter Jaroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 119 03:08.80 03:08.80 - - - -
37.(13) Habáň Rosťislav (Ústecký) Muži 35+ Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 15 03:13.80 03:13.80 - - - -
38.(16) Lochman Zdeněk (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDHO Jílové 124 03:15.00 03:15.00 - - - -
39.(17) Chmátal Vít (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec 120 03:16.40 03:16.40 - - - -
40.(14) Machata David (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 52 03:18.20 03:18.20 - - - -
41.(15) Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Verneřice 40 03:18.90 03:18.90 - - - -
42.(18) Průša Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 111 03:19.80 03:19.80 - - - -
43.(19) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 125 03:21.50 03:21.50 - - - -
44.(10) Kalík Vladimír (Ústecký) MASTERS - s aktivním dýchacím přístrojem Ústecký SDH Peruc 122 03:23.70 03:23.70 - - - -
45.(16) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Petrohrad 4 03:25.30 03:25.30 - - - -
46.(17) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Dobroměřice 59 03:29.49 03:29.49 - - - -
47.(20) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 121 03:30.70 03:30.70 - - - -
48.(21) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 109 03:32.30 03:32.30 - - - -
49.(18) Sádovský René (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Libočany 14 03:33.10 03:33.10 - - - -
50.(19) Hampl Martin (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Košťany a Střelná 23 03:35.40 03:35.40 - - - -
51.(20) Ondroušek Lukáš (Ústecký) Muži 35+ Ústecký JSDHO Jílové 31 04:06.60 04:06.60 - - - -
52.(21) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Nepomyšl 11 04:45.90 04:45.90 - - - -
53.(22) Sádovský Vaclav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Libočany 62 05:21.30 05:21.30 - - - -
54.() Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 35+ Ústecký SDH Peruc DNF - - - - -
55.() Loprais Petr (Středočeský) Muži 35+ Středočeský JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 67 DNF - - - - -
56.() Říha Václav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Boletice nad Labem 998 DNS - - - - -
57.() Urban Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Mojžíř DNS - - - - -
Hasičárny - výsledky
1. SDH Lenešice 282 b. (Holienka 96 + Bureš 95 + Pazdera 91)
2. SDH Cítoliby 277 b. (Vrba 99 + Borl 98 + Žovinec 80)
3. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 262 b. (Klvač 89 + Holan 87 + Machata 86)
4. SDH Klapý 260 b. (Prošek 92 + Drobný 85 + Loukota 83)
5. JSDH Prackovice nad Labem 249 b. (Kamaryt 93 + Huja 90 + Šindela 66)
6. SDH Petrohrad 208 b. (Sochor 78 + Sochor 74 + Sochor 56)
7. JSDH Libouchec 204 b. (Klofec 77 + Richter 65 + Chmátal 62)
8. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 197 b. (Novák 100 + Kořan 97 + 0)
9. SDH Peruc 179 b. (Filipčuk 68 + Kalík 57 + Žížek 54)
10. HZSp Elektrárna Počerady 146 b. (Jelen 82 + Habáň 64 + 0)
11. SDH Očihov 142 b. (Žáček 73 + Gregor 69 + 0)
12. SDH Nepomyšl 124 b. (Strunz 75 + Urban 49 + 0)
13. JSDHO Jílové 113 b. (Lochman 63 + Ondroušek 50 + 0)
14. HZS Chomutov, JSDH Blatno 67 b. (Latina 67 + 0 + 0)
15. SDH Verneřice 60 b. (Slunečko 60 + 0 + 0)
16. SDH Dobroměřice 55 b. (Rýdl 55 + 0 + 0)
17. SDH Radešín 53 b. (Zábranský 53 + 0 + 0)
18. SDH Libočany 52 b. (Sádovský 52 + 0 + 0)
19. SDH Košťany a Střelná 51 b. (Hampl 51 + 0 + 0)
20. SDH Libočany 48 b. (Sádovský 48 + 0 + 0)