Borovanská stovka
logo
Místo závodu:
Borovany
Začátek závodu:
17.09.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
SDH Borovany - Jakub Nýdl, tel. 728 598 968; e-mail: Jakubnydl@gmail.com
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Soutěž v běhu na 100m s překážkami, zařazená do seriálu Jihočekých stovek.

Přihlášených jednotlivců:
145 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
Mladší dorostenky
dívky - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 21
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bužková Zuzana (Jihočeský) (19) - Drahotěšice 00:19.64 00:19.64 P 00:19.92 P - 20
2. OK Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) (21) - Nová Ves 00:20.15 00:20.15 P 00:28.84 P - 18
3. OK Vondrášková Lenka (Jihočeský) (22) - Borovany 00:20.43 00:51.13 P 00:20.43 P - 16
4. OK Hurtová Lucie (Jihočeský) (20) - Miletín 00:20.83 00:21.77 P 00:20.83 P - 14
5. OK Adamcová Marie (Jihočeský) (18) - Borovany 00:21.13 00:22.16 P 00:21.13 P - 12
6. OK Snášelová Dominika (Plzeňský) (13) - SDH Dobřany 00:21.19 00:21.19 P 00:21.52 P - 11
7. OK Žáková Eliška (Plzeňský) (7) - Planá 00:22.33 00:22.85 P 00:22.33 P - 10
8. OK Kadlecová Bára (Plzeňský) (3) - Planá 00:22.45 00:22.45 P 00:23.66 P - 9
9. OK Němcová Nikola (Jihočeský) (5) - Besednice 00:22.49 00:22.49 P 00:29.38 P - 8
10. OK Suhradová Sabina (Jihočeský) (10) - Vodňany 00:22.92 00:23.53 P 00:22.92 P - 7
11. OK Velková Lucie (Jihočeský) (14) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nové Homole 00:23.07 00:23.07 P 00:23.33 P - 6
12. OK Hantová Nella (Jihočeský) (8) - Nové Homole 00:23.81 00:25.11 P 00:23.81 P - 5
13. OK Matuljaková Anežka (Jihočeský) (11) - SDH Adamov 00:23.92 00:23.92 P 00:24.22 P - 4
14. OK Lavičková Lucie (Jihočeský) (15) - Velešín 00:23.98 00:23.98 P 00:32.73 P - 3
15. OK Bicanová Lucie (Jihočeský) (2) - Borovany 00:25.73 09:09.09 N 00:25.73 P - 2
16. OK Primová Simona (Jihočeský) (1) - 00:26.32 00:26.32 P 09:09.09 N - 1
17. OK Varyšová Monika (Jihočeský) (16) - Vodňany 00:26.47 00:26.47 P 00:29.43 P - 1
18. OK Valentová Gabriela (Jihočeský) (6) - Vodňany 00:27.32 00:27.32 P 00:27.86 P - 1
19. OK Velková Petra (Jihočeský) (4) - Nové Homole 00:27.48 09:09.09 N 00:27.48 P - 1
20. OK Polívková Markéta (Jihočeský) (12) - Borovany 00:32.36 00:35.30 P 00:32.36 P - 1
21. OK Gajová Alžběta (Jihočeský) (9) - Velešín 00:32.56 00:35.92 P 00:32.56 P - 1
Střední dorostenky
dorostenky - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 29
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hlaváčová Kateřina (Jihočeský) (50) - Lišov 00:17.67 00:18.23 P 00:17.67 P - 20
2. OK Vlčková Eva (Jihomoravský) (45) - SDH Výrovice 00:18.72 00:18.92 P 00:18.72 P - 18
3. OK Vávrová Petra (Jihočeský) (49) - Nedabyle 00:19.12 00:19.12 P 00:19.68 P - 16
4. OK Bastlová Karolína (Jihočeský) (48) - Smrkov 00:19.16 00:19.36 P 00:19.16 P - 14
5. OK Kopřivová Nela (Plzeňský) (46) - Dešenice 00:19.53 00:19.53 P 00:24.24 P - 12
6. OK Klášterková Jana (Plzeňský) (26) - Nepomuk 00:19.85 00:19.85 P 00:19.85 P - 11
7. OK Merglová Eliška Anna (Plzeňský) (34) - Nové Sedliště 00:19.86 00:23.46 P 00:19.85 P 00:00.01 10 shoda časů
8. OK Peštová Amálie (Středočeský) (30) - SDH Nechvalice 00:19.98 00:31.25 P 00:19.98 P - 9
9. OK Škalová Magdaléna (Plzeňský) (42) - Želčany 00:20.06 00:20.79 P 00:20.06 P - 8
10. OK Vladyková Karolína (Jihočeský) (47) - Miletín 00:20.11 00:20.46 P 00:20.11 P - 7
11. OK Smíšková Zuzana (Středočeský) (37) - Březové Hory 00:20.38 00:20.38 P 00:20.41 P - 6
12. OK Nýdlová Veronika (Jihočeský) (28) - Borovany 00:20.39 00:20.60 P 00:20.39 P - 5
13. OK Strolená Karolína (Plzeňský) (24) - Vrčeň 00:20.42 00:20.74 P 00:20.42 P - 4
14. OK Trnková Karolína (Jihočeský) (39) - Olešník 00:20.52 00:20.52 P 00:23.36 P - 3
15. OK Bužková Veronika (Jihočeský) (31) - Drahotěšice 00:20.70 09:09.09 N 00:20.70 P - 2
16. OK Růžičková Natálie (Jihočeský) (23) - Olešník 00:20.74 00:20.74 P 00:21.63 P - 1
17. OK Machová Martina (Jihočeský) (33) - Olešník 00:20.76 00:21.35 P 00:20.76 P - 1
18. OK Zdražilová Nela (Středočeský) (25) - SDH Bystřice 00:20.77 00:20.77 P 00:21.45 P - 1
19. OK Šteflová Veronika (Plzeňský) (38) - Planá 00:21.21 00:23.61 P 00:21.21 P - 1
20. OK Ježková Eliška (Jihočeský) (27) - Olešník 00:21.30 00:25.51 P 00:21.30 P - 1
21. OK Kofroňová Karolína (Středočeský) (29) - Střezimíř 00:21.96 00:21.96 P 00:30.34 P - 1
22. OK Šímová Tereza (Jihočeský) (44) - Strážkovice 00:22.73 00:26.80 P 00:22.73 P - 1
23. OK Hájíčková Adéla (Jihočeský) (43) - Olešník 00:23.61 00:26.31 P 00:23.61 P - 1
24. OK Tůmová Terezie (Jihočeský) (40) - Soběnov 00:23.68 00:24.73 P 00:23.68 P - 1
25. OK Grohmanová Rozálie (Jihočeský) (36) - Radostice 00:23.95 00:36.10 P 00:23.95 P - 1
26. OK Fesslová Adéla (Jihočeský) (32) - Nové Homole 00:24.15 00:24.15 P 00:24.83 P - 1
27. OK Jansová Klára (Jihočeský) (17) - Nové Homole 00:25.80 00:25.80 P 00:33.18 P - 1
28. OK Kolářová Natálie (Jihočeský) (35) - Netřebice 00:28.84 09:09.09 N 00:28.84 P - 1
29. OK Šimková Kamila (Středočeský) (41) - Střezimíř 00:39.69 09:09.09 N 00:39.69 P - 1
Starší dorostenky
ženy - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šebková Terezie (Středočeský) (61) - Tomice II 00:18.04 00:18.83 P 00:18.04 P - 20
2. OK Křížová Lucie (Jihočeský) (62) - Prostřední Svince 00:18.43 00:18.43 P 09:09.09 N - 18
3. OK Pašková Lenka (Jihočeský) (59) - Nové Homole 00:18.87 00:18.87 P 00:19.49 P - 16
4. OK Marešová Michaela (Plzeňský) (57) - Planá 00:19.45 00:19.47 P 00:19.45 P - 14
5. OK Lubinská Nikoleta (Jihočeský) (52) - Lišov 00:20.28 00:28.34 P 00:20.28 P - 12
6. OK Tomanová Klára (Plzeňský) (53) - Dlažov 00:20.30 00:21.61 P 00:20.30 P - 11
7. OK Štefková Nikola (Jihočeský) (54) - Svatá Maří 00:20.45 00:20.45 P 00:20.79 P - 10
8. OK Nohavová Hana (Jihočeský) (60) - Lišov 00:20.60 00:20.86 P 00:20.60 P - 9
9. OK Častová Eliška (Jihočeský) (58) - Svatá Maří 00:20.83 00:20.96 P 00:20.83 P - 8
10. OK Mašková Magdaléna (Jihočeský) (55) - Smrkov 00:21.30 00:22.27 P 00:21.30 P - 7
11. OK Kateřina Králová (Jihočeský) (56) - SDH Běleč 00:21.53 00:21.81 P 00:21.53 P - 6
12. OK Šimečková Tereza (Jihočeský) (51) - Nové Homole 00:24.04 00:24.04 P 00:30.40 P - 5
Ženy
ženy - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šestáková Lenka (Jihočeský) (72) - Ledenice 00:17.37 00:17.74 P 00:17.37 P - 25
2. OK Nekolová Pavlína (Jihočeský) (69) - Dolní Bukovsko 00:17.48 00:17.51 P 00:17.48 P - 22
3. OK Tůmová Lucie (Plzeňský) (71) - Malechov 00:18.00 00:18.29 P 00:18.00 P - 20
4. OK Ženíšková Viktorie (Praha) (66) - ČHJ Křepenice 00:19.59 00:19.59 P 00:20.70 P - 18
5. OK Haisová Michaela (Jihočeský) (64) - Borovany 00:20.01 00:20.04 P 00:20.01 P - 16
6. OK Fialová Jana (Jihočeský) (70) - SDH Běleč 00:20.05 00:20.05 P 00:20.12 P - 15
7. OK Šebková Veronika (Středočeský) (63) - Tomice II 00:20.06 00:20.05 P 09:09.09 N 00:00.01 14 shoda časů
8. OK Strnadová Pavlína (Jihočeský) (65) - Dolní Bukovsko 00:20.83 00:20.83 P 00:21.67 P - 13
9. OK Trojáková Simona (Jihočeský) (68) - Strážkovice 00:21.14 00:21.14 P 00:24.29 P - 12
10. OK Macková Kateřina (Jihočeský) (67) - Tábor 00:21.65 00:21.65 P 00:21.85 P - 11
Mladší dorostenci
chlapci - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kulíř Šimon (Jihočeský) (8) - Drahonice 00:19.66 00:21.61 P 00:19.66 P - 20
2. OK Křížek Michal (Středočeský) (6) - ČHJ Křepenice 00:19.83 00:20.17 P 00:19.83 P - 18
3. OK Macho ml. Tomáš (Jihočeský) (10) - Olešník 00:19.90 00:19.90 P 00:28.40 P - 16
4. OK Kubeš Antonín (Jihočeský) (9) - Olešník 00:19.92 00:22.37 P 00:19.92 P - 14
5. OK Lubinski Arpád (Jihočeský) (4) - Lišov 00:21.99 09:09.09 N 00:21.99 P - 12
6. OK Pražák Štěpán (Jihočeský) (2) - Nové Homole 00:22.20 00:23.16 P 00:22.20 P - 11
7. OK Strolený Jindřich (Plzeňský) (5) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vrčeň 00:22.23 00:22.98 P 00:22.23 P - 10
8. OK Kosík Petr (Jihočeský) (7) - Smrkov 00:22.56 00:22.56 P 00:33.95 P - 9
9. OK Buneš Lukáš (Jihočeský) (1) - Olešník 00:23.08 00:23.08 P 00:23.25 P - 8
10. OK Klika Stanislav (Jihočeský) (3) - Dolní Bukovsko 00:25.52 00:25.52 P 00:25.99 P - 7
Střední dorostenci
dorostenci - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 26
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Krs Adam (Plzeňský) (36) - Dolní Lukavice 00:17.58 00:17.58 P 00:20.66 P - 20
2. OK Kudibal Adam (Středočeský) (31) - SDH Bystřice 00:17.75 00:17.75 P 09:09.09 N - 18
3. OK Zoch Jan (Jihočeský) (35) - Drahonice 00:17.80 00:17.80 P 09:09.09 N - 16
4. OK Herda Vilém (Jihočeský) (34) - Borovany 00:17.82 00:18.59 P 00:17.82 P - 14
5. OK Neužil Vít (Jihočeský) (33) - Svatá Maří 00:18.45 00:19.30 P 00:18.45 P - 12
6. OK Prokeš Jakub (Jihomoravský) (11) - SDH Lelekovice 00:18.53 00:18.53 P 00:20.05 P - 11
7. OK Čermák Matyáš (Jihočeský) (30) - Borovany 00:18.63 00:25.73 P 00:18.63 P - 10
8. OK Novák Adam (Jihočeský) (32) - Smrkov 00:18.75 00:18.75 P 09:09.09 N - 9
9. OK Velek Martin (Jihočeský) (29) - Nové Homole 00:18.85 00:19.30 P 00:18.85 P - 8
10. OK Bandžal Lukáš (Plzeňský) (23) - Planá 00:18.89 00:19.90 P 00:18.89 P - 7
11. OK Sigmund Martin (Jihomoravský) (19) - Těšany 00:19.27 00:19.27 P 00:19.64 P - 6
12. OK Hanzal Antonín (Jihočeský) (21) - Nové Homole 00:19.65 00:20.24 P 00:19.65 P - 5
13. OK Petr Vojtěch (Jihočeský) (24) - Borovany 00:19.79 00:19.79 P 00:28.80 P - 4
14. OK Blajer Mikuláš (Středočeský) (22) - Březové Hory 00:19.89 00:19.89 P 09:09.09 N - 3
15. OK Vlažný Ondřej (Jihočeský) (14) - Drahotěšice 00:20.09 00:21.27 P 00:20.09 P - 2
16. OK Čabela Jan (Jihočeský) (17) - Soběnov 00:20.55 00:20.55 P 00:20.55 P - 1
17. OK Jansa David (Jihočeský) (25) - Nové Homole 00:20.81 00:20.81 P 00:22.33 P - 1
18. OK Alexa Ondřej (Jihomoravský) (28) - SDH Lelekovice 00:21.19 00:21.20 P 00:21.19 P - 1
19. OK Kolář Ondřej (Jihočeský) (27) - Hluboká u Borovan 00:21.92 00:28.47 P 00:21.92 P - 1
20. OK Trestr Dominik (Jihočeský) (26) - Velešín 00:22.89 00:22.89 P 00:23.73 P - 1
21. OK Olišar Adam (Jihočeský) (20) - Velešín 00:22.92 00:22.92 P 00:39.21 P - 1
22. OK Mládek Tomáš (Jihočeský) (12) - Borovany 00:24.68 00:25.09 P 00:24.68 P - 1
23. OK Berenda Filip (Jihočeský) (15) - Olešník 00:25.34 00:25.34 P 00:28.54 P - 1
24. OK Bořuta Jan (Jihočeský) (16) - Dolní Bukovsko 00:26.95 00:26.95 P 00:27.91 P - 1
25. OK Kašpírek Marian (Jihočeský) (18) - Borovany 00:27.40 00:29.41 P 00:27.40 P - 1
26. OK Prokop Václav (Jihočeský) (13) - Drahonice 00:39.49 00:39.49 P 09:09.09 N - 1
Starší dorostenci
muži - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 19
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novotný Tomáš (Jihočeský) (55) - SDH Jílovice 00:16.01 00:16.79 P 00:16.01 P - 20
2. OK Knotek Tomáš (Středočeský) (56) - Střezimíř 00:16.77 00:17.37 P 00:16.77 P - 18
3. OK Soukup Michal (Praha) (53) - ČHJ Křepenice 00:17.49 00:18.15 P 00:17.49 P - 16
4. OK Zoch Josef (Jihočeský) (54) - Drahonice 00:17.64 00:27.71 P 00:17.64 P - 14
5. OK Švehla Marek (Jihočeský) (57) - Drahonice 00:17.73 00:17.73 P 09:09.09 N - 12
6. OK Častoral Adam (Jihočeský) (59) - Drahonice 00:17.83 00:27.39 P 00:17.83 P - 11
7. OK Týzl Vratislav (Plzeňský) (50) - Malechov 00:18.29 00:18.49 P 00:18.29 P - 10
8. OK Pudil Lukáš (Plzeňský) (52) - Holýšov 00:18.66 00:18.66 P 00:20.13 P - 9
9. OK Mihál Mikoláš (Jihočeský) (47) - SDH Tábor 00:19.12 00:19.12 P 09:09.09 N - 8
10. OK Šimek Milan (Plzeňský) (44) - Dolní Lukavice 00:19.23 00:19.23 P 00:20.12 P - 7
11. OK Taitl Kristián (Plzeňský) (48) - Nepomuk 00:19.63 00:19.96 P 00:19.63 P - 6
12. OK Guňka Jakub (Jihočeský) (43) - Nové Homole 00:20.90 00:23.17 P 00:20.90 P - 5
13. OK Krampera Jaroslav (Praha) (58) - ČHJ Křepenice 00:21.09 00:21.30 P 00:21.09 P - 4
14. OK Hubert Dušan (Plzeňský) (42) - Chocenice 00:21.27 09:09.09 N 00:21.27 P - 3
15. OK Novák Jan (Plzeňský) (46) - Chocenice 00:22.34 00:22.34 P 00:23.02 P - 2
16. OK Henzl Miloš (Jihočeský) (49) - Nové Homole 00:22.50 00:22.50 P 00:23.63 P - 1
17. OK Matuljak Jan (Jihočeský) (45) - SDH Adamov 00:22.60 00:22.60 P 00:24.44 P - 1
18. OK Dvořák David (Jihočeský) (51) - SDH Adamov 00:23.66 00:24.30 P 00:23.66 P - 1
19. OK Bumba Filip (Jihočeský) (41) - SDH Adamov 00:24.70 00:24.70 P 00:27.55 P - 1
Muži
muži - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 18
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tomášek Ondřej (Středočeský) (77) - ČHJ Křepenice 00:16.30 00:16.55 P 00:16.30 P - 25
2. OK Knotek Radim (Středočeský) (78) - HZS JČK/Střezimíř 00:16.87 00:16.87 P 09:09.09 N - 22
3. OK Pavlík Jan (Středočeský) (75) - Mezno 00:16.94 00:17.55 P 00:16.94 P - 20
4. OK Völfel David (Jihočeský) (76) - Strážkovice/HZS JHC 00:17.11 00:17.35 P 00:17.11 P - 18
5. OK Steinbauer Frantisek (Jihočeský) (64) - Lišov 00:17.18 00:17.18 P 09:09.09 N - 16
6. OK Drnek David (Plzeňský) (65) - Letkov 00:17.34 00:17.34 P 00:18.83 P - 15
7. OK Nýdl Jakub (Jihočeský) (66) - Borovany/HZS JČK 00:17.82 00:17.82 P 00:25.92 P - 14
8. OK Chudárek Luboš (Praha) (61) - ČHJ Křepenice 00:17.83 00:28.27 P 00:17.82 P 00:00.01 13 shoda časů
9. OK Benák Matěj (Středočeský) (63) - SDH Chotýšany 00:18.64 00:18.64 P 09:09.09 N - 12
10. OK Vojta Erik (Středočeský) (68) - Březové Hory 00:19.01 00:19.01 P 09:09.09 N - 11
11. OK Švec Jakub (Středočeský) (67) - ČHJ Křepenice 00:19.24 09:09.09 N 00:19.24 P - 10
12. OK Fučík Jan (Jihočeský) (74) - Třísov / HZS JčK 00:20.22 00:22.19 P 00:20.22 P - 9
13. OK Petřina Martin (Středočeský) (72) - ČHJ Křepenice 00:20.73 00:20.73 P 09:09.09 N - 8
14. OK Macho st. Tomáš (Jihočeský) (69) - Olešník 00:21.42 00:21.66 P 00:21.42 P - 7
15. OK Janoušek Jiří (Jihočeský) (70) - Nové Homole 00:22.25 00:22.45 P 00:22.25 P - 6
16. OK Šofka Adam (Středočeský) (71) - ČHJ Křepenice 00:23.32 00:23.85 P 00:23.32 P - 5
17. OK Maršán Vladimír (Jihočeský) (73) - Olešník 00:26.04 00:26.04 P 09:09.09 N - 4
18. OK Soukup Dominik (Plzeňský) (60) - Žebnice - 09:09.09 N 09:09.09 N - 0