SOUTĚŽ VE VÝSTUPU NA CVIČNOU VĚŽ O POHÁR STAROSTY MĚSTA PODBOŘANY
logo
Místo závodu:
městský stadion Podbořany
Začátek závodu:
09.09.2023 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
městský stadion Podbořany
Propozice:
Popis:

Soutěž Ústeckého kraje o pohár starosty města Podbořany ve výstupu na cvičnou věž. Pořadatel je KSH Ústeckého kraje ve spolupráci s OSH Louny a ÚO HZS Žatec. Záštitu převzal starosta města Podbořany Mgr. Bc. Radek Reidl.

Přihlášených jednotlivců:
37 z 100
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
MLADŠÍ DOROSTENKY - 13 a 14 let
dívky - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Nováková Kateřina () (3) 1 Hrobce 00:09.49 00:09.57 00:09.49 - 0
2. Mertlová Alžběta (Ústecký) (2) 2 Lhenice 00:12.04 00:12.51 00:12.04 - 0
3. Košťáková Adéla (Ústecký) (1) 1 Telnice 00:12.84 00:16.38 00:12.84 - 0
4. Vysoká Veronika (Ústecký) (4) 2 Telnice 00:13.08 00:14.00 00:13.08 - 0
5. Ungerová Ella (Ústecký) (5) 1 SDH Klapý 00:13.20 00:13.66 00:13.20 - 0
STŘEDNÍ DOROSTENKY - 15 a 16 let
dorostenky - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Švecová Kristyna (Karlovarský) (9) 1 SDH Žlutice 00:09.45 00:09.45 00:15.30 - 0
2. Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (6) 2 SDH Klapý 00:11.62 00:11.62 00:11.89 - 0
3. Tušinská Petra (Ústecký) (10) 2 Lhenice 00:12.16 00:12.16 00:12.24 - 0
4. Kabátová Amálie (Ústecký) (7) 1 SDH Slavětín 00:13.99 00:15.32 00:13.99 - 0
5. Panenková Anna (Ústecký) (8) 2 SDH Radešín 00:14.40 00:14.40 00:14.98 - 0
STARŠÍ DOROSTENKY - 17 a 18 let
ženy - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 3
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Umnerová Anna (Plzeňský) (12) 2 SDH Dobřany 00:07.70 00:08.49 00:07.70 - 0
2. Prchlíková Natálie (Praha) (11) 1 Dolní Měcholupy 00:09.03 00:09.17 00:09.03 - 0
3. Zatloukalová Simona () (13) 1 Lubenec 00:10.33 00:10.86 00:10.33 - 0
ŽENY
ženy - věk: 19 - 99
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Opavová Tereza (Ústecký) (14) 1 Křešice 00:08.93 00:09.20 00:08.93 - 0
2. Vernerová Daniela (Ústecký) (15) 2 Cítoliby 00:09.71 00:09.71 00:10.28 - 0
3. Vojtová Kristýna (Praha) (16) 1 Dolní Měcholupy 00:10.79 00:10.79 00:13.14 - 0
4. Vrbová Eliška (Ústecký) (17) 2 SDH Cítoliby 00:12.19 00:12.19 00:12.64 - 0
MLADŠÍ DOROSTENCI - 13 a 14 let
chlapci - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Uličný Kryštof (Ústecký) (19) 2 Telnice 00:08.57 00:08.80 00:08.57 - 0
2. Zyka Milan () (20) 1 Srbice 00:10.44 00:10.44 00:10.90 - 0
3. Švejda Štěpán (Ústecký) (22) 1 Telnice 00:11.28 00:11.28 00:11.85 - 0
4. Zach Jiří (Ústecký) (21) 2 Cítoliby 00:12.17 00:13.35 00:12.17 - 0
5. Řezáč Tomáš (Ústecký) (18) 1 Křešice 00:12.38 00:13.78 00:12.38 - 0
STŘEDNÍ DOROSTENCI - 15 a 16 let
dorostenci - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 7
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Jindrák Michal (Ústecký) (24) 1 Vědomice 00:09.77 00:09.77 00:09.98 - 0
2. Ulrich Matěj (Ústecký) (26) 1 Cítoliby 00:11.29 00:12.86 00:11.29 - 0
2. Wasserbauer Matěj (Ústecký) (29) 2 Cítoliby 00:11.29 00:11.75 00:11.29 - 0
4. Viceník Jakub (Ústecký) (27) 2 SDH Klapý 00:12.13 00:14.23 00:12.13 - 0
5. Nový Jiří (Ústecký) (28) 1 Lhenice 00:13.09 00:13.09 00:13.94 - 0
6. Herzog Marek (Ústecký) (23) 2 Cítoliby 00:13.40 00:13.40 00:16.15 - 0
7. Uličný Štěpán (Ústecký) (25) 2 Telnice 00:21.85 00:26.92 00:21.85 - 0
STARŠÍ DOROSTENCI - 17 a 18 let
muži - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Vlček Jan (Ústecký) (33) 1 SDH Lhenice 00:12.98 00:16.74 00:12.98 - 0
2. Pail Matěj (Ústecký) (32) 2 SDH Klapý 00:21.62 00:25.23 00:21.62 - 0
3. Kryner Petr (Ústecký) (30) 1 SDH Klapý 00:34.63 00:39.00 00:34.63 - 0
4. Zábranský Jakub (Ústecký) (34) 2 SDH Radešín 00:36.81 00:36.81 00:37.17 - 0
MUŽI
muži - věk: 19 - 99
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. Kroupa Lukáš (Pardubický) (36) 2 Pardubice-Polabiny 00:16.93 00:18.65 00:16.93 - 0
2. Žítek Oldřich (Ústecký) (37) 1 Obrnice 00:20.16 00:24.26 00:20.16 - 0
3. Loukota Petr (Ústecký) (38) 2 SDH Klapý 00:39.19 00:39.50 00:39.19 - 0
4. Prošek Matěj (Ústecký) (35) 1 SDH Klapý 00:42.50 00:42.50 00:43.77 - 0