Lišovská stovka
logo
Místo závodu:
Lišov
Začátek závodu:
16.07.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
721 372 002, Theodor.matous@gmail.com
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Soutěž v běhu na 100m s překážkami, zařazená do seriálu Jihočekých stovek.

Přihlášených jednotlivců:
153 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
mladší dorostenky
dívky - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bužková Zuzana (Jihočeský) (2) - Drahotěšice 00:18.91 00:18.91 P 00:19.43 P - 20
2. OK Vondrášková Lenka () (15) - Borovany 00:19.01 00:19.01 P 00:20.11 P - 18
3. OK Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) (6) - Nová Ves 00:19.25 00:19.25 P 00:19.63 P - 16
4. OK Adamcová Marie () (1) - Borovany 00:20.61 00:21.08 P 00:20.61 P - 14
5. OK Snášelová Dominika (Plzeňský) (11) - SDH Dobřany 00:20.93 00:23.82 P 00:20.93 P - 12
6. OK Černá Natálie () (7) - Borovany 00:21.54 00:22.85 P 00:21.54 P - 11
7. OK Hurtová Lucie (Jihočeský) (5) - Miletín 00:21.72 00:21.72 P 00:22.19 P - 10
8. OK Danielová Denisa () (3) - Dolní Bukovsko 00:21.89 00:21.89 P 00:25.89 P - 9
9. OK Švěhlová Barbora () (13) - Drahonice 00:22.32 00:22.32 P 00:27.21 P - 8
10. OK Kotlanová Karin (Plzeňský) (8) - Bystřice nad Úhlavou 00:22.46 00:35.31 P 00:22.46 P - 7
11. OK Žáková Anna (Vysočina) (16) - Budíkovice 00:22.58 00:22.68 P 00:22.58 P - 6
12. OK Velková Lucie () (14) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nové Homole 00:23.02 00:30.13 P 00:23.02 P - 5
13. OK Lavičková Lucie () (9) - Velešín 00:23.46 00:24.70 P 00:23.46 P - 4
14. OK Šedivá Kateřina (Jihočeský) (12) - Soběnov 00:25.59 00:25.76 P 00:25.59 P - 3
15. OK Sejková Karolína (Středočeský) (10) - ČHJ Křepenice 00:25.94 00:26.29 P 00:25.94 P - 2
16. OK Hantová Nella () (4) - Nové Homole 00:27.24 00:27.24 P 00:26.13 N - 1
střední dorostenky
dorostenky - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 30
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hlaváčová Kateřina (Jihočeský) (23) - Lišov 00:17.94 00:29.73 P 00:17.94 P - 20
2. OK Peštálová Hana () (34) - Budíkovice 00:19.24 00:24.17 P 00:19.24 P - 18
3. OK Vávrová Petra (Jihočeský) (41) - Nedabyle 00:19.29 00:19.37 P 00:19.29 P - 16
4. OK Miklíková Karolína (Jihočeský) (30) - Křenovice 00:19.55 00:19.55 P 00:29.56 P - 14
5. OK Peštová Amálie (Středočeský) (35) - SDH Nechvalice 00:19.56 00:19.71 P 00:19.56 P - 12
6. OK Vladyková Karolína (Jihočeský) (42) - Miletín 00:19.72 00:19.72 P 00:24.03 N - 11
7. OK Bastlová Karolína () (18) - Smrkov 00:19.80 00:19.95 P 00:19.80 P - 10
8. OK Kopřivová Nela (Plzeňský) (29) - Dešenice 00:19.83 00:19.95 P 00:19.83 P - 9
9. OK Zemanová Kristýna (Jihočeský) (45) - Lišov 00:20.01 00:20.80 P 00:20.01 P - 8
10. OK Nýdlová Veronika () (33) - Borovany 00:20.03 00:20.03 P 00:24.45 P - 7
11. OK Strolená Karolína (Plzeňský) (37) - Vrčeň 00:20.23 00:22.17 P 00:20.23 P - 6
12. OK Klášterková Jana (Plzeňský) (27) - Nepomuk 00:20.36 00:20.36 P 00:20.49 P - 5
13. OK Zdražilová Nela (Středočeský) (43) - SDH Bystřice 00:20.66 00:22.68 P 00:20.66 P - 4
14. OK Bužková Veronika (Jihočeský) (19) - Drahotěšice 00:20.75 00:20.75 P 00:21.28 P - 3
15. OK Machová Martina () (32) - Olešník 00:21.08 00:21.08 P 00:21.60 P - 2
16. OK Merglová Eliška Anna (Plzeňský) (31) - Nové Sedliště 00:21.13 00:21.34 P 00:21.13 P - 1
17. OK Ježková Eliška () (24) - Olešník 00:21.20 00:21.33 P 00:21.20 P - 1
18. OK Dokulilova Veronika (Vysočina) (20) - Rokytnice nad Rokytnou 00:22.15 00:22.15 P 00:23.19 P - 1
19. OK Radová Veronika (Jihočeský) (36) - Besednice 00:22.27 00:22.27 P 00:22.53 P - 1
20. OK Havránková Karolína (Středočeský) (44) - ČHJ Křepenice 00:22.49 00:22.49 P 00:23.01 P - 1
21. OK Kiewegová Eliška (Jihočeský) (26) - Vodňany 00:22.66 00:22.66 P 00:22.66 P - 1
22. OK Hájíčková Adéla () (17) - Olešník 00:22.82 00:22.82 P 00:49.39 P - 1
23. OK Šímová Tereza (Jihočeský) (38) - Strážkovice 00:22.95 00:23.41 P 00:22.95 P - 1
24. OK Tůmová Terezie (Jihočeský) (39) - Soběnov 00:23.07 00:24.22 P 00:23.07 P - 1
25. OK Jakešová Kateřina (Jihočeský) (25) - Nová Ves 00:23.08 00:29.85 P 00:23.07 P 00:00.01 1 shoda časů
26. OK Grohmanová Rozálie () (21) - Radostice 00:23.20 00:26.82 P 00:23.20 P - 1
27. OK Kolářová Natálie (Jihočeský) (28) - Netřebice 00:23.38 00:24.42 P 00:23.38 P - 1
28. OK Růžičková Natálie () (40) - Olešník 00:24.17 00:24.17 P 00:00.00 P - 1
29. OK Štabrňáková Petra () (46) - Olešník 00:29.25 00:22.39 N 00:29.25 P - 1
30. OK Zelenková Julie (Středočeský) (22) - ČHJ Křepenice 00:33.23 00:33.23 P 00:00.00 P - 1
starší dorostenky
ženy - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Umnerová Anna (Plzeňský) (57) - SDH Dobřany 00:16.69 00:16.69 P 00:16.19 N - 20
2. OK Křížová Lucie (Jihočeský) (49) - Prostřední Svince 00:18.58 00:23.61 P 00:18.58 P - 18
3. OK Marešová Michaela (Plzeňský) (50) - Planá 00:19.32 00:19.77 P 00:19.32 P - 16
4. OK Valíková Veronika (Vysočina) (59) - Budíkovice 00:19.54 00:19.54 P 00:18.95 N - 14
5. OK Nohavová Hana (Jihočeský) (52) - Lišov 00:19.69 00:19.69 P 00:19.77 P - 12
6. OK Pašková Lenka (Jihočeský) (53) - Nové Homole 00:19.79 00:22.50 P 00:19.79 P - 11
7. OK Lubinská Nikoleta (Jihočeský) (58) - Lišov 00:20.18 00:21.08 P 00:20.18 P - 10
8. OK Herdová Lucie (Jihočeský) (47) - Lišov 00:20.36 00:20.36 P 00:20.65 P - 9
9. OK Kateřina Králová (Jihočeský) (48) - SDH Běleč 00:20.67 00:21.28 P 00:20.67 P - 8
10. OK Trmotová Klára (Plzeňský) (56) - Dlažov 00:20.79 00:25.72 P 00:20.79 P - 7
11. OK Mašková Magdaléna () (51) - Smrkov 00:20.81 00:21.61 P 00:20.81 P - 6
12. OK Síkorová Karolína (Jihočeský) (54) - Besednice 00:21.36 00:21.36 P 00:27.42 N - 5
13. OK Svatošová Michaela () (55) - Smrkov 00:22.15 00:22.15 P 00:00.00 P - 4
mladší dorostenci
chlapci - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kulíř Šimon () (4) - Drahonice 00:18.42 00:18.74 P 00:18.42 P - 20
2. OK Novák Jakub (Vysočina) (8) - Stará Říše 00:19.50 00:19.50 P 00:22.28 P - 18
3. OK Lubinski Arpád (Jihočeský) (5) - Lišov 00:20.39 00:23.36 P 00:20.39 P - 16
4. OK Macho ml. Tomáš () (12) - Olešník 00:20.61 00:22.56 P 00:20.61 P - 14
5. OK Pražák Štěpán () (9) - Nové Homole 00:21.09 00:28.41 P 00:21.09 P - 12
6. OK Tichý Ondřej (Vysočina) (10) - Stará Říše 00:21.25 00:21.25 P 00:49.63 P - 11
7. OK Matějka Tomáš (Plzeňský) (6) - Planá 00:21.89 00:21.89 P 00:26.50 P - 10
8. OK Kosík Petr () (3) - Smrkov 00:22.57 00:22.57 P 00:24.53 P - 9
9. OK Navrkal Matěj (Vysočina) (7) - Budíkovice 00:23.47 00:22.21 N 00:23.47 P - 8
10. OK Buneš Lukáš () (1) - Olešník 00:24.66 00:29.42 P 00:24.66 P - 7
11. OK Zeman Jan () (11) - Besednice 00:26.57 00:26.57 P 00:28.77 P - 6
12. OK Klika Stanislav (Jihočeský) (2) - Dolní Bukovsko 00:30.80 00:35.98 P 00:30.80 P - 5
střední dorostenci
dorostenci - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 27
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Krs Adam (Plzeňský) (25) - Dolní Lukavice 00:16.91 00:17.09 P 00:16.91 P - 20
2. OK Kudibal Adam (Středočeský) (26) - SDH Bystřice 00:16.97 00:17.26 P 00:16.97 P - 18
3. OK Zoch Jan () (39) - Drahonice 00:18.49 00:18.49 P 00:29.72 P - 16
4. OK Rybár Matěj (Vysočina) (34) - Budíkovice 00:18.58 00:18.91 P 00:18.58 P - 14
5. OK Herda Vilém () (18) - Borovany 00:18.62 00:18.62 P 00:22.96 P - 12
6. OK Čermák Matyáš () (16) - Borovany 00:18.70 00:19.73 P 00:18.70 P - 11
7. OK Janíček Ondřej (Středočeský) (19) - Zahořany 00:18.77 00:18.77 P - - 10
8. OK Petr Vojtěch () (33) - Borovany 00:19.38 00:19.81 P 00:19.38 P - 9
9. OK Novák Adam () (30) - Smrkov 00:19.57 00:21.04 P 00:19.57 P - 8
10. OK Novák Matyáš (Vysočina) (31) - Stará Říše 00:19.58 00:19.58 P 00:28.19 P - 7
11. OK Kolář Ondřej (Jihočeský) (24) - Hluboká u Borovan 00:19.66 00:21.35 P 00:19.66 P - 6
12. OK Bandžal Lukáš (Plzeňský) (13) - Planá 00:19.81 00:19.81 P 00:20.99 P - 5
13. OK Trestr Dominik () (36) - Velešín 00:20.55 00:20.55 P 00:21.63 P - 4
14. OK Hanzal Antonín (Jihočeský) (17) - Nové Homole 00:20.63 00:20.63 P 00:23.23 P - 3
15. OK Vlažný Ondřej (Jihočeský) (38) - Drahotěšice 00:20.69 00:20.69 P 00:20.82 P - 2
16. OK Velek Martin () (37) - Nové Homole 00:20.70 00:20.70 P 00:21.91 P - 1
17. OK Čabela Jan (Jihočeský) (15) - Soběnov 00:21.71 00:21.71 P 00:22.23 P - 1
18. OK Jansa David () (20) - Nové Homole 00:22.30 00:22.35 P 00:22.30 P - 1
19. OK Kursa Jakub (Jihočeský) (27) - Drahotěšice 00:22.62 00:22.62 P 00:25.72 P - 1
20. OK Olišar Adam (Jihočeský) (32) - Velešín 00:22.79 00:24.05 P 00:22.79 P - 1
21. OK Sklenár Ondřej (Jihočeský) (35) - SDH Nová Bystřice 00:22.90 09:09.99 N 00:22.90 P - 1
22. OK Jungwirth Jakub (Jihočeský) (22) - Brloh 00:23.21 00:23.21 P 00:24.54 P - 1
23. OK Mládek Tomáš () (29) - Borovany 00:23.94 00:23.94 P 00:24.43 P - 1
24. OK Kašpírek Marian () (23) - Borovany 00:25.05 00:25.05 P 00:30.28 P - 1
25. OK Bořuta Jan (Jihočeský) (14) - Dolní Bukovsko 00:26.79 00:26.79 P 00:30.30 P - 1
26. OK Matuljak Vojtěch (Jihočeský) (28) - SDH Adamov 00:32.11 00:40.49 P 00:32.11 P - 1
27. OK Jindrák Michal (Ústecký) (21) - Vědomice 59:00.00 00:20.20 N - - 0
starší dorostenci
muži - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 22
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novotný Tomáš (Jihočeský) (62) - SDH Jílovice 00:16.54 00:16.54 P 00:16.63 P - 20
2. OK Častoral Adam () (46) - Drahonice 00:16.89 09:09.99 N 00:16.89 P - 18
3. OK Bělský Adam (Pardubický) (43) - SDH Krouna 00:17.39 00:17.68 P 00:17.39 P - 16
4. OK Fous Jiří (Středočeský) (48) - SDH Zahořany 00:18.01 00:18.01 P 00:23.16 P - 14
5. OK Zoch Josef () (61) - Drahonice 00:18.31 00:18.31 P 09:09.99 N - 12
6. OK Soukup Michal () (58) - ČHJ Křepenice 00:18.48 00:18.48 P 09:09.99 N - 11
7. OK Broulík Tomáš (Pardubický) (44) - Krouna 00:18.49 00:18.49 P 00:18.60 P - 10
8. OK Novák Matyáš (Pardubický) (54) - SDH Krouna 00:18.52 00:18.73 P 00:18.52 P - 9
9. OK Šafář Jakub (Jihočeský) (41) - Lišov 00:19.23 00:28.98 P 00:19.23 P - 8
10. OK Mihál Mikoláš (Jihočeský) (42) - SDH Tábor 00:19.61 00:19.61 P 00:23.39 P - 7
11. OK Guňka Jakub () (49) - Nové Homole 00:20.08 00:20.12 P 00:20.08 P - 6
12. OK Pudil Lukáš (Plzeňský) (57) - Holýšov 00:20.14 00:20.14 P 00:21.61 P - 5
13. OK Taitl Kristián (Plzeňský) (60) - Nepomuk 00:20.40 00:21.73 P 00:20.40 P - 4
14. OK Macek Ondřej (Jihočeský) (52) - Tábor 00:20.89 00:20.89 P 00:00.00 P - 3
15. OK Šimek Milan (Plzeňský) (59) - Dolní Lukavice 00:21.48 00:22.83 P 00:21.48 P - 2
16. OK Švehla Marek () (55) - Drahonice 00:22.33 00:22.33 P 00:27.69 P - 1
17. OK Pernecký Martin (Jihočeský) (56) - SDH Nová Bystřice 00:22.63 00:22.63 P 09:09.99 N - 1
18. OK Dvořák David (Jihočeský) (47) - SDH Adamov 00:23.37 00:25.37 P 00:23.37 P - 1
19. OK Matuljak Jan (Jihočeský) (53) - SDH Adamov 00:23.42 00:24.11 P 00:23.42 P - 1
20. OK Bumba Filip (Jihočeský) (45) - SDH Adamov 00:26.51 00:26.51 P 00:33.08 P - 1
21. OK Janko Lukáš (Pardubický) (50) - SDH Krouna 00:27.62 00:43.28 P 00:27.62 P - 1
22. OK Knotek Tomáš (Středočeský) (51) - Střezimíř - 09:09.09 N 09:09.99 N - 0
muži
muži - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Steinbauer Frantisek (Jihočeský) (76) - Lišov 00:16.62 00:17.05 P 00:16.62 P - 25
2. OK Knotek Radim (Středočeský) (69) - HZS JČK/Střezimíř 00:16.67 00:16.41 N 00:16.67 P - 22
3. OK Flégr Lukáš (Pardubický) (68) - Skuteč 00:17.03 00:17.03 P 00:15.88 N - 20
4. OK Tomášek Ondřej () (78) - ČHJ Křepenice 00:17.30 00:32.26 P 00:17.30 P - 18
5. OK Drnek David (Plzeňský) (66) - Letkov 00:17.40 00:18.77 P 00:17.40 P - 16
6. OK Nýdl Jakub (Jihočeský) (74) - Borovany/HZS JČK 00:18.26 00:32.48 P 00:18.26 P - 15
7. OK Tomášek Martin (Jihočeský) (79) - Borovany / HZS JČK 00:18.47 00:19.58 P 00:18.47 P - 14
8. OK Nesládek Petr (Středočeský) (73) - Čelákovice 00:19.00 00:19.30 P 00:19.00 P - 13
9. OK Burger Václav (Středočeský) (64) - Braškov 00:19.89 00:19.89 P 00:20.87 P - 12
10. OK Břenda Roman (Jihočeský) (63) - SDH Běleč 00:19.90 00:19.89 P 00:24.12 P 00:00.01 11 shoda časů
11. OK Petřina Martin () (75) - ČHJ Křepenice 00:20.05 00:22.83 P 00:20.05 P - 10
12. OK Šofka Adam () (77) - ČHJ Křepenice 00:20.41 00:22.35 P 00:20.41 P - 9
13. OK Kouba Josef (Jihočeský) (70) - SDH Srubec 00:20.66 00:21.03 P 00:20.66 P - 8
14. OK Macho st. Tomáš () (71) - Olešník 00:22.59 00:22.59 P 00:00.00 P - 7
15. OK Měřička Michal (Jihočeský) (72) - HZS Jčk 00:26.26 00:00.00 N 00:26.26 P - 6
16. OK Fiala Michal (Jihočeský) (67) - SDH Běleč 00:29.56 00:18.36 N 00:29.56 P - 5
17. OK Dokulil Jakub (Plzeňský) (65) - Staňkov - 09:09.99 N 09:09.99 N - 0
ženy
ženy - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šestáková Lenka (Jihočeský) (72) - Ledenice 00:16.99 00:17.12 P 00:16.99 P - 25
2. OK Nekolová Pavlína () (68) - Dolní Bukovsko 00:17.89 00:18.00 P 00:17.89 P - 22
3. OK Fixová Kateřina (Jihočeský) (64) - Ledenice 00:18.84 00:18.84 P 00:20.05 P - 20
4. OK Leváková Veronika (Středočeský) (66) - Zahořany 00:18.87 00:31.38 P 00:18.87 P - 18
5. OK Fialová Jana (Jihočeský) (63) - SDH Běleč 00:19.15 00:19.38 P 00:19.15 P - 16
6. OK Haisová Michaela (Jihočeský) (65) - Borovany 00:19.45 00:19.45 P 00:22.60 P - 15
7. OK Babková Marcela (Plzeňský) (60) - Bystřice nad Úhlavou 00:19.58 00:20.57 P 00:19.58 P - 14
8. OK Strnadová Pavlína () (70) - Dolní Bukovsko 00:19.86 00:20.55 P 00:19.86 P - 13
9. OK Ženíšková Viktorie () (74) - ČHJ Křepenice 00:19.91 00:19.91 P 00:20.57 P - 12
10. OK Pašková Miluše (Jihočeský) (69) - Nové Homole 00:19.98 00:21.71 P 00:19.98 P - 11
11. OK Švecová Sára (Jihočeský) (73) - Dolní Bukovsko 00:20.15 00:20.15 P 00:32.14 P - 10
12. OK Macková Kateřina (Jihočeský) (67) - Tábor 00:20.50 00:20.50 P 00:20.56 P - 9
13. OK Trojáková Simona (Jihočeský) (62) - Strážkovice 00:20.59 00:20.59 P 00:27.25 P - 8
14. OK Máchová Pavla () (61) - Strážkovice 00:20.90 00:26.67 P 00:20.90 P - 7
15. OK Žibřidová Lucie (Středočeský) (75) - Mnichovice 00:21.16 00:25.71 P 00:21.16 P - 6
16. OK Svatošová Kateřina () (71) - Smrkov 00:22.08 00:22.08 P 00:00.00 P - 5