MČR v běhu na 100m s překážkami 2023
logo
Místo závodu:
Praha - sportovní centrum UK
Začátek závodu:
12.08.2023 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
kolka@dh.cz
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Otevřené Mistrovství ČR v běhu na 100m s překážkami 2023

Přihlášených jednotlivců:
128 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 64
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Babková Iva () - SDH Úněšov - - - - 0
OK Bartošková Kamila (Vysočina) - Horní Cerekev - - - - 0
OK Burešová Anna () - Mojžíř - - - - 0
OK Častová Eliška (Jihočeský) - Svatá Maří - - - - 0
OK Dubová Karolína () - Dolní Měcholupy - - - - 0
OK Fousková Alexandra (Středočeský) - Kostelec nad Černými lesy - - - - 0
OK Fürbacherová Michaela (Středočeský) - SDH Jemniště - - - - 0
OK Hájková Šárka (Praha) - Úněšov - - - - 0
OK Haufová Zuzana (Pardubický) - Lukavice - - - - 0
OK Henžlíková Barbora (Plzeňský) - Obora - - - - 0
OK Hurtová Lucie (Jihočeský) - Miletín - - - - 0
OK Jermářová Alžběta (Plzeňský) - Želčany - - - - 0
OK Kadlecová Radka (Vysočina) - Počátky - - - - 0
OK Kocúrová Michaela (Pardubický) - Letohrad-Kunčice - - - - 0
OK Kopecká Eliška (Liberecký) - Chrastava - - - - 0
OK Kopečková Adriana (Středočeský) - SDH Horoměřice - - - - 0
OK Kopečková Lilian (Středočeský) - SDH Horoměřice - - - - 0
OK Kopečná Daniela (Praha) - Praha - Řepy - - - - 0
OK Kovrzková Adéla (Praha) - Řepy - - - - 0
OK Krampotová Simona (Zlínský) - Semetín - - - - 0
OK Křížová Lucie () - Chrastava - - - - 0
OK Kronovetrová Amálie () - Dolní Měcholupy - - - - 0
OK Kulhavá Šárka (Liberecký) - Poniklá - - - - 0
OK Ledvinová Lucie () - Úněšov - - - - 0
OK Leppeltová Adéla (Královehradecký) - Bukovice - - - - 0
OK Leváková Veronika (Středočeský) - Zahořany - - - - 0
OK Magerová Karolína (Moravskoslezský) - Dolní Životice - - - - 0
OK Malíková Klára (Jihomoravský) - Brno-Vinohrady - - - - 0
OK Mauleová Antonie (Ústecký) - Srbice - - - - 0
OK Mošťková Hana (Moravskoslezský) - Hájov - - - - 0
OK Musilová Nikola (Vysočina) - SDH Markvartice - - - - 0
OK Navrátilová Eliška (Vysočina) - SDH Kojetice - - - - 0
OK Navrátilová Veronika (Vysočina) - Kojetice - - - - 0
OK Nekolová Pavlína (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Němečková Julie (Vysočina) - Stará Říše - - - - 0
OK Novotná Barbora (Plzeňský) - Brod nad Tichou - - - - 0
OK Opavová Tereza (Ústecký) - Křešice - - - - 0
OK Pavelková Jana (Moravskoslezský) - Dolní Životice - - - - 0
OK Pavelková Anna (Moravskoslezský) - Dolní Životice - - - - 0
OK Peštálová Hana () - Budíkovice - - - - 0
OK Peštová Amálie (Středočeský) - SDH Nechvalice - - - - 0
OK Popsimovová Klára () - Dolní Měcholupy - - - - 0
OK Prchlíková Natálie () - Dolní Měcholupy - - - - 0
OK Rajnetová Anna (Pardubický) - Pardubice Polabinmy - - - - 0
OK Rotterová Lucie (Královehradecký) - SHD Česká Metuje - - - - 0
OK Růžičková Tereza () - SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY - - - - 0
OK Šestáková Lenka (Jihočeský) - Ledenice - - - - 0
OK Škalová Kateřina (Plzeňský) - SDH Želčany - - - - 0
OK Strolená Karolína (Plzeňský) - Vrčeň - - - - 0
OK Šulcová Vendula (Pardubický) - Letohrad Kunčice - - - - 0
OK Šulcová Karolína (Pardubický) - Letohrad Kunčice - - - - 0
OK Trojtlová Kateřina (Královehradecký) - Bukovice - - - - 0
OK Tůmová Lucie (Plzeňský) - Malechov - - - - 0
OK Umnerová Anna (Plzeňský) - SDH Dobřany - - - - 0
OK Valíková Veronika () - Budíkovice - - - - 0
OK Vernerová Daniela (Ústecký) - Cítoliby - - - - 0
OK Vladyková Karolína (Jihočeský) - Miletín - - - - 0
OK Vlčková Eva (Jihomoravský) - SDH Výrovice - - - - 0
OK Vlčková Klára (Plzeňský) - SDH Bolevec - - - - 0
OK Vojtová Klára () - Dolní Měcholupy - - - - 0
OK Vojtová Kristýna () - Dolní Měcholupy - - - - 0
OK Zahálková Marcela (Plzeňský) - SDH Bolevec - - - - 0
OK Ženíšková Viktorie () - ČHJ Křepenice - - - - 0
OK Žibřidová Lucie (Středočeský) - Mnichovice - - - - 0
muži - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 64
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zamrzla Ondřej (Praha) (23) 3 SDH Dolní Měcholupy 00:17.00 - - - 0
OK Adámek Erik (Zlínský) - Oznice - - - - 0
OK Andrée Dominik (Středočeský) - Kly - - - - 0
OK Bělský Adam (Pardubický) - SDH Krouna - - - - 0
OK Benák Matěj (Středočeský) - SDH Chotýšany - - - - 0
OK Binar Jáchym (Královehradecký) - Bukovice - - - - 0
OK Buchta Petr (Jihomoravský) - Hodonice - - - - 0
OK Burger Václav (Středočeský) - Braškov - - - - 0
OK Častoral Adam () - Drahonice - - - - 0
OK Chudárek Luboš () - ČHJ Křepenice - - - - 0
OK Daněk Tomáš (Středočeský) - SDH Stěžov - - - - 0
OK Dolejší Václav (Královehradecký) - SDH Slatiny - - - - 0
OK Drnek David (Plzeňský) - Letkov - - - - 0
OK Fojt Patrik (Jihomoravský) - Bořitov - - - - 0
OK Fous Jiří (Středočeský) - SDH Zahořany - - - - 0
OK Helmich Václav (Praha) - SDH Praha-Řepy - - - - 0
OK Ježek Miloš (Středočeský) - HZS STČ/SDH Ouběnice - - - - 0
OK Kahanek Ondrej (Moravskoslezský) - Závišice - - - - 0
OK Knotek Radim (Středočeský) - HZS JČK/Střezimíř - - - - 0
OK Koňas Matěj (Středočeský) - SDH Březnice - - - - 0
OK Kopeček Viktor (Středočeský) - SDH Horoměřice - - - - 0
OK Kroupa Lukáš (Pardubický) - Pardubice-Polabiny - - - - 0
OK Krs Adam (Plzeňský) - Dolní Lukavice - - - - 0
OK Kučera Martin (Jihomoravský) - SDH Bořitov - - - - 0
OK Kulhánek Ondřej (Praha) - SDH Praha Písnice - - - - 0
OK Loukota Petr (Ústecký) - Lhenice - - - - 0
OK Marek Vojtěch (Liberecký) - SDH Olešnice - - - - 0
OK Martinek Tobiáš (Středočeský) - SDH Brandýsek - - - - 0
OK Michalski Jakub (Moravskoslezský) - Karviná-Hranice - - - - 0
OK Němec Adam (Moravskoslezský) - Dolní Životice - - - - 0
OK Novák Matyáš () - Stará Říše - - - - 0
OK Novák Ondřej (Jihomoravský) - Brno - Vinohrady - - - - 0
OK Pavlík Jan (Středočeský) - Mezno - - - - 0
OK Rádek Vojtěch (Moravskoslezský) - SH ČMS Sbor dobrovolných hasičů Dolní Životice - - - - 0
OK Rajnet František (Pardubický) - Pardubice Polabiny - - - - 0
OK Roháč Jan () - Horní Měcholupy - - - - 0
OK Rubeš Adam (Středočeský) - SDH Křížkový Újezdec - - - - 0
OK Rybár Matěj () - Budíkovice - - - - 0
OK Rychtařík Jan (Středočeský) - Tuhaň - - - - 0
OK Rydlo Martin (Královehradecký) - Bukovice - - - - 0
OK Rydlo Štěpán (Královehradecký) - Bukovice - - - - 0
OK Sázavský Jiří (Jihomoravský) - Bořitov - - - - 0
OK Sibera Radek () - SDH Křešice - - - - 0
OK Sikyta Adam (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - - 0
OK Šimek Jan (Praha) - Praha - Řepy - - - - 0
OK Šmída Jakub (Královehradecký) - SDH Bukovice - - - - 0
OK Snášel Patrik (Plzeňský) - Hradec - - - - 0
OK Soukup Michal (Středočeský) - ČHJ Křepenice - - - - 0
OK Soukup Dominik (Plzeňský) - Žebnice - - - - 0
OK Špaček Michal (Vysočina) - Štěměchy - - - - 0
OK Šuba Šimon (Olomoucký) - Milotice nad Bečvou - - - - 0
OK Šubrt Jakub (Plzeňský) - Manětín - - - - 0
OK Šubrt Dominik (Plzeňský) - Manětín - - - - 0
OK Švec Marek (Středočeský) - SDH Líchovy - - - - 0
OK Taitl Kristián (Plzeňský) - Nepomuk - - - - 0
OK Ther Jan (Královehradecký) - Bukovice - - - - 0
OK Tomášek Ondřej () - ČHJ Křepenice - - - - 0
OK Tvarůžek Adam () - Budíkovice - - - - 0
OK Urban Daniel () - Mojžíř - - - - 0
OK Vašulka Petr (Jihomoravský) - SDH Mistřín - - - - 0
OK Vlčan Mikuláš (Vysočina) - Výčapy - - - - 0
OK Vojtíšek Petr (Jihomoravský) - Hodonice - - - - 0
OK Volkmer Matyáš (Moravskoslezský) - Dolní Životice - - - - 0
OK Vymazal Vít (Zlínský) - SDH Morkovice - - - - 0