TFA města Verneřice (okr. Děčin)
logo
Místo závodu:
Verneřice (okr. Děčín)
Začátek závodu:
26.06.2021 14:50
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdh.vernerice@seznam.cz, tel: 732 900 710
Propozice:
Popis:

Jedná se o první letošní závod, který je zařazený do série TFA ligy SEVERU. Silový víceboj - musí být provedeny následující úkoly: 1. roztažení 2 proudů B na vzdálenost cca 50 metrů 2. smotání 1 hadice B - na zemi 3. smotání 1 hadice B - dvojmo v ruce 4. přemístění 2 x 20 l barelů na vzdálenost cca 40 m 5. překonání 2 m bariéry - při nepřekonání bariéry penalizace 1 min. 6. muži 40 ran palicí - hammer box, ženy 20 ran 7. přemístění pneumatiky po vyznačené trase 8. převalení pneumatiky : muži 8x, ženy 8x (menší pneumatika) 9. vytažení závaží ( cca20kg) na laně do výšky 3 m Startovné činní 100 Kč za závodníka a platí se při prezentaci.Výstroj hasičů: zásahová přilba, třívrstvý zásahový komplet (kalhoty + kabát) včetně termoregulační vložky, zásahové rukavice (dvouvrstvé), zásahová obuv (ženy mohou mít kotníkové boty) Dýchací přístroj, jako zátěž, bude dodán pořadatelem soutěže a je jednotný pro všechny! POŘADATEL MÁ PRÁVO NA ZMĚNU NEBO POŘADÍ DISCIPLÍN

Přihlášených jednotlivců:
52 z 60
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška () - SDH Cítoliby 02:59.56 - - - - - 25
2. OK Hrudková Marie () - Vratislavice nad Nisou 04:27.78 - - - - - 23
3. OK Winterová Eliška () - SDH Poštovice 05:18.31 - - - - - 21
4. OK Vanclová Barbora () - SDH Studenec 05:41.86 - - - - - 18
5. OK Fialová Jana (Ústecký) - SDH Veltěže 06:26.80 - - - - - 17
6. OK Šasková Petra () - Sbor dobrovolných hasičů Hrobc 08:04.27 - - - - - 16
7. OK Nagyova Blanka () - SDH Hrobce 09:40.32 - - - - - 15
DNS Drábková Hana () - SDH Štrbice - - - - - - 0
DNF Jiřičková Karolína () - SDH Lhota u y Pecky - - - - - - 0
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 30
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel () - SDH Cítoliby 03:32.75 - - - - - 25
2. OK Novák Pavel () - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 03:35.40 - - - - - 23
3. OK Vocásek Petr () - JSDH Předonín 04:41.21 - - - - - 21
4. OK Prokeš Jan () - SDH Bukovina u Čisté 04:52.95 - - - - - 18
5. OK Prošek Matěj () - SDH Klapý 04:55.47 - - - - - 17
6. OK Pernet Josef (Ústecký) - SDH Koštice 04:59.77 - - - - - 16
7. OK Žáček Petr () - SDH Očihov 05:26.99 - - - - - 15
8. OK Andrle Roman () - SDH Očihov 06:10.25 - - - - - 14
9. OK Kočí Dominik () - SDH Mojžíř 06:16.06 - - - - - 13
10. OK Semerád Jaroslav () - JSDH Česká Lípa 06:16.53 - - - - - 12
11. OK Laube Vít (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 06:28.30 - - - - - 10
12. OK Vítek David () - SDH Želenice 06:36.44 - - - - - 9
13. OK Hevák Josef (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 06:38.66 - - - - - 8
14. OK Řeháček Marcel () - SDH Jezvé 07:01.34 - - - - - 7
15. OK Machata Matěj () - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 07:28.00 - - - - - 6
16. OK Krejčík Patrik (Ústecký) - SDH Klapý 10:14.71 - - - - - 5
17. OK Čekal Jiří () - SDH Verneřice 10:40.85 - - - - - 4
18. OK Češka Jakub () - JSDH Česká Lípa 11:35.33 - - - - - 3
19. OK Čepička Hynek () - JSDH Česká Lípa 12:01.76 - - - - - 2
20. OK Fišer Josef (Ústecký) - SDH Verneřice 13:03.36 - - - - - 1
21. OK Krška Vít () - SDH Verneřice 15:50.96 - - - - - 1
DNS Dejlová Kristýna () - SDH Kryry - - - - - - 0
DNF Kadlec Tomáš () - Mojžíř - - - - - - 0
DNF Kořínek Matěj () - JSDH Česká Lípa - - - - - - 0
DNS Němčák Jiří () - SDH Kryry - - - - - - 0
DNS Pazdera Jakub () - SDH Lenešice - - - - - - 0
DNS Pospíšil Dalibor () - JSDH Česká Lípa - - - - - - 0
DNF Říha Václav () - JSDH Boletice nad Labem - - - - - - 0
DNF Sádovský Václav (Ústecký) - SDH Libočany - - - - - - 0
DNS Vajnar Michal () - SDH Šluknov - - - - - - 0
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zapletal Karel () - SDH Nečtiny 04:02.34 - - - - - 25
2. OK Mooz Lukáš () - HZSP Spolchemie 04:37.06 - - - - - 23
3. OK Klvač František (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:03.88 - - - - - 21
4. OK Slunečko Miloš (Ústecký) - SDH Verneřice 06:24.04 - - - - - 18
5. OK Drobný Alexandr () - SDH Klapý 06:36.27 - - - - - 17
6. OK Loukota Petr () - SDH Klapý 07:09.60 - - - - - 16
7. OK Němeček Pavel () - SDH Hájek 07:26.30 - - - - - 15
8. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) - SDH Dobroměřice 07:29.26 - - - - - 14
9. OK Sádovský René (Ústecký) - SDH Libočany 07:55.05 - - - - - 13
10. OK Machata David (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 08:08.32 - - - - - 12
DNS Novák Pavel (Ústecký) - SDH Hrobce - - - - - - 0
DNS Polívka Jan () - JSDH Česká Lípa - - - - - - 0
DNS Pospíšil Dalibor () - JSDH Česká Lípa - - - - - - 0