Branný závod MHJ
logo
Místo závodu:
Sportovní areál Lhéta - Přísnotice
Začátek závodu:
14.10.2023 08:15
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Simona Valášková (viz Propozice)
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Branný závod Moravské hasičské jednoty

Přihlášených jednotlivců v týmech:
241 z 260
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
Křenovice přípravka 1 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram přípravka A () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zastávka-přípravka 1 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
MHJ HS Slavkov u Brna přípravka A (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
MHJ HS Slavkov u Brna přípravka B (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Hrušky C (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
HS Omice starší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Újezd - dorost - Černá Eliška (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice - Dorost (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
MHJ HS Slavkov u Brna dorost (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Šlapanice Dorost (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
tým smíšený - věk: 6 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
HS Zakřany mladší žáci (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Omice 4 mladší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Újezd - ml. žáci - Budínová Julie Anna, Jochová Nela, Jochová Ema (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Újezd - ml.2 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Křenovice mladší 1 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Křenovice mladší 2 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Syrovice A (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Syrovice B (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram Mladší žáci A () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram Mladší Žáci B () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram Mladší žáci C () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zastávka-mladší 1 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zastávka-mladší 2 (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zastávka-mladší 3 (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Křenovice mladší 3 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Ženy (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Muži (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Mladší C (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
MHJ HS Slavkov u Brna mladší A S (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
MHJ HS Slavkov u Brna mladší C (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
MHJ HS Slavkov u Brna mladší B S (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice mladsi 1 (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice mladší 2 (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Hrušky A (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Hrušky B (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zbýšov mladší 1 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zbýšov mladší 2 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zbýšov mladší 3 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Šlapanice mladší A (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Šlapanice mladší B (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
tým smíšený - věk: 12 - 16
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
Omice 2 starší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Omice 3 starší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Újezd - st. žáci - Budín Adam, Dobrovolný Tomáš, Horáková Lenka, Ježková Klára, Maštalíř Matěj, Nevyjel Vojtěch (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Újezd - st.2 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Újezd - st.3 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Křenovice starší 1 (vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Křenovice starší 2 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Křenovice starší 3 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Syrovice (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram Starší Žáci A () 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zastávka-starší 1 (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Zastávka-starší 2 (Zastávka) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Starší A (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Starší B (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Starší C (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice- Starší D (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Žabčice starší E (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
MHJ HS Slavkov u Brna starší S (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice starší (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice starší (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Němčany 1 (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Starší žáci Zbýšov (Vyškov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Šlapanice A (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Šlapanice C (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Šlapanice B (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0