TFA Doubravice nad Svitavou
logo
Místo závodu:
Doubravice nad Svitavou
Začátek závodu:
10.07.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
739965169
Propozice:
Popis:

Sokolské hřiště Doubravice nad Svitavou

Přihlášených jednotlivců:
57 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina () (2) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:35.56 - - - 50
2. OK Švábová Martina () (6) - SDH Trpín 02:36.12 - - - 48
3. OK Šuterová Edita () (13) - SDH Sebranice 02:41.29 - - - 46
4. OK Čaganová Petra () (15) - SDH Nižní Lhoty 02:48.27 - - - 44
5. OK Švajková Miluše () (4) - SDH Lipová - lázně 03:06.19 - - - 42
6. OK Stratilová Aneta () (1) - SDH Dub nad Moravou 03:10.18 - - - 40
7. OK Rábová Tereza () (10) - SDH Knapovec 03:28.60 - - - 38
8. OK Vaverková Pavlína () (3) - SDH Předměstí 03:38.11 - - - 36
9. OK Vojáčková Gabriela () (16) - SDH Pornice 04:26.68 - - - 34
10. OK Čáslavská Kateřina () (14) - SDH Skuhrov Česká Třebová 04:27.61 - - - 32
11. OK Jurásková Dominika () (9) - SDH Březová u Uherského Brodu 04:30.96 - - - 31
12. OK Smékalová Tereza () (8) - SDH Lipová -lázně 04:39.98 - - - 30
13. OK Mrnková Zdenka () (7) - SDH Újezd 04:40.26 - - - 29
14. OK Gotvaldová Anna () (11) - SDH Podolí 05:30.86 - - - 28
15. OK Lukešová Barbora () (5) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 08:03.56 - - - 27
OK Krejčiřova Žaneta () (12) - SDH Vitčice - - - - 0
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 26
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk () (10) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:27.17 - - - 50
2. OK Skřivánek Michal () (8) - SDH Rohatec 02:32.46 - - - 48
3. OK Maňák Zdeněk () (2) - SDH Velká nad Veličkou 02:40.39 - - - 46
4. OK Zábrš Ondřej () (14) - SDH Brno-Slatina 02:41.94 - - - 44
5. OK Mrňka Lukáš () (25) - SDH Újezd 02:55.47 - - - 42
6. OK Kochaníček Milan () (16) - SDH Pornice 02:57.21 - - - 40
7. OK Navrátil Lukáš () (32) - SDH Ludéřov / HZS OLK 02:58.43 - - - 38
8. OK Černoušek Zdeněk () (24) - Bělkovice-Lašťany 03:00.86 - - - 36
9. OK Novotný Martin () (11) - SDH Olešnice 03:02.73 - - - 34
10. OK Dvořáček Josef () (33) - Sdh Koroužné 03:08.73 - - - 32
11. OK Hajný Rostislav () (1) - Doubravice nad Svitavou 03:14.51 - - - 31
12. OK Menšík Viktor () (34) - JSDH Protivanov 03:19.39 - - - 30
13. OK Buchta Jiří () (40) - SDH Vendolí 03:29.51 - - - 29
14. OK Coural Miroslav () (38) - SDH Vír 03:41.58 - - - 28
15. OK Sychra Jakub () (7) - Doubravice sdh 03:42.11 - - - 27
16. OK Svoboda Štěpán () (13) - SDH Podolí 03:59.45 - - - 26
17. OK Bělík Filip () (41) - SDH Ústí 04:01.58 - - - 25
18. OK Hordoš Ladislav () (37) - SDH knapovec 04:10.18 - - - 24
19. OK Kovář Josef () (35) - SDH Borovnice 04:19.89 - - - 23
20. OK Jurásek Lukáš () (36) - SDH Březová u Uherského Brodu 04:30.20 - - - 22
21. OK Vabroušek Vít () (5) - SDH-Skuhrov 04:32.23 - - - 21
22. OK Neveselý Miroslav () (31) - SDH Mokrá 04:38.14 - - - 20
23. OK Šiška Pavel () (6) - SDH Dlouhá Loučka 05:00.37 - - - 19
24. OK Šafránek Zdeněk () (3) - SDH Lhota Rapotina 05:10.40 - - - 18
25. OK Janík Patrik () (23) - SDH Lhota Rapotina 05:32.68 - - - 17
26. OK Bulva Jiří () (39) - SDH Lezník 05:36.71 - - - 16
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 15
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš () (4) - SDH Brno Slatina 02:37.20 - - - 50
2. OK Tesař Radek () (15) - SDH Sebranice 02:54.57 - - - 48
3. OK Slouka Petr () (20) - SDH Sokolnice 03:04.60 - - - 46
4. OK Soukal Jan () (21) - SDH Olešnice 03:10.71 - - - 44
5. OK Adamec Jan () (27) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:14.79 - - - 42
6. OK Michlovský Miroslav () - Fosfa a.s. 03:23.11 - - - 40
7. OK Mrňka Petr () (17) - SDH Újezd 03:26.74 - - - 38
8. OK Čandrla Petr () (26) - SDH Podolí 03:34.24 - - - 36
9. OK Sedlák Martin () (22) - SDH Velatice 03:42.35 - - - 34
10. OK Smékal Milan () (30) - SDH Lipová - lázně 03:45.25 - - - 32
11. OK Dědič František () (12) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:46.90 - - - 31
12. OK Mirvald Václav () (29) - SDH Kojetín 04:01.52 - - - 30
13. OK Krajčír Filip () (19) - JSDH Držovice 04:12.42 - - - 29
14. OK Hajny Radek () (9) - SDH Doubravice 04:53.90 - - - 28
15. OK Kubát Milan () (28) - SDH Knapovec 05:08.33 - - - 27