Zimní Halové Kvarteto Kostelec nad Černými Lesy
logo
Místo závodu:
Sportovní hala Sokola
Začátek závodu:
20.01.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Radovan Žyla 602 131 713
Propozice:
Popis:

ZHK člunková štafeta 20.1 2024

ROZVRH ČASU:

8:00-8:45 prezence přípravka a  žáci nejmladší a mladší    rozcvičení 

8:45 nástup, zahájení, 

9:00 start PŘÍPRAVKA obě kola a vyhláčení poté 9:30 nejmladší žáci obě kola vyhlášení.

10:30  start mladší žáci obě kola a vyhlášení 

Do 11:00 prezence starší žáci

11:45 rozcvičení starší žáci, start obě kola a vyhláčení

Do 12:00 prezence nejstarší žáci   

ccaa 13:30 nejstarší žáci rozcvičení a start obě kola a vyhlášení 

Do 14:00 prezence dorost a junior cca 15:00 rozcvičení start obě kola a vyhlášení

Rozvrh času je orientační 

Kontakt: Žyla Radovan 602 131 713 email: radekzyla@seznam.cz

Přihlášených jednotlivců v týmech:
432 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Jíloviště 11 (Praha Západ) [3] 00:01:38.88 (N) kužel 00:01:46.44 (P) 00:01:46.44 0
2. Klánovice 11 (Praha) [4] 00:01:58.79 (P) cíl 00:01:53.23 (P) 00:01:53.23 0
3. Kostelec n.Č.l. 12 (Praha-východ) [5] 00:02:16.05 (P) 00:02:20.16 (P) 00:02:16.05 0
4. Kostelec n.Č.l. 11 (Praha-východ) [2] 00:01:40.01 (N) rozděl. 00:01:48.43 (N) cíl ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Turkovice 21 (Praha-Východ) [11] 00:01:03.14 (P) 00:01:06.36 (P) 00:01:03.14 0
2. Vladislav 21 (Třebíč) [18] 00:01:19.39 (P) 00:01:16.27 (N) hadice 00:01:19.39 0
3. Kostelec 22 (Praha-východ) [10] 00:01:19.42 (P) 00:00:00.00 (N) neběžel 00:01:19.42 0
4. Nová Ves u Světlé 22 (Havlíčkův Brod) [13] 00:01:34.55 (P) 00:01:25.86 (P) 00:01:25.86 0
5. Zibohlavy 21 (Kolín) [9] 00:01:29.10 (P) 00:01:29.84 (P) 00:01:29.10 0
6. Nová Ves u Světlé 21 (Havlíčkův Brod) [8] 00:01:31.36 (P) 00:01:29.58 (P) 00:01:29.58 0
7. Stará Říše 21 (Jihlava) [19] 00:01:31.00 (P) 00:01:29.99 (P) 00:01:29.99 0
8. Jíloviště 21 (Praha Západ) [15] 00:01:30.02 (P) 00:01:38.09 (N) cíl 00:01:30.02 0
9. Klánovice 21 (Praha) [12] 00:01:26.68 (N) kužel 00:01:30.33 (P) 00:01:30.33 0
10. Turkovice 22 (Praha-Východ) [17] 00:01:36.70 (P) 00:01:18.76 (N) cíl 00:01:36.70 0
11. Kostelec 24 (Praha-východ) [20] 00:01:42.98 (P) 00:01:38.38 (P) 00:01:38.38 0
12. Kvasiny 21 (Rychnov nad Kněžnou) [7] 00:02:07.91 (N) proudnice 00:01:48.58 (P) 00:01:48.58 0
13. Braník 21 (Praha) [5] 00:01:48.95 (N) hadice 00:01:36.37 (N) ----- 0
13. Veselý Žďár 21 (Havlíčkův Brod) [6] 00:01:35.00 (N) cíl 00:01:37.04 (N) předávka ----- 0
13. Veselý Žďár 22 (Havlíčkův Brod) [14] 00:01:45.95 (N) kladina 00:02:02.58 (N) předávka ----- 0
13. Kostelec 23 (Praha-východ) [16] 00:01:34.14 (N) cíl 00:01:40.86 (N) kužel ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 31  (Třebíč) [33] 00:00:58.52 (P) 00:00:55.08 (P) 00:00:55.08 0
2. Březové Hory 31 (Příbram) [24] 00:01:00.78 (P) 00:00:58.12 (P) 00:00:58.12 0
3. Chlumec nad Cidlinou A 31 (Hradec Králové) [26] 00:00:58.74 (P) 00:01:00.84 (P) 00:00:58.74 0
4. Vladislav 31 (Třebíč) [37] 00:00:58.99 (P) 00:00:59.04 (P) 00:00:58.99 0
5. Zibohlavy 31 (Kolín) [21] 00:01:02.39 (P) 00:01:01.88 (P) 00:01:01.88 0
6. Dolní Měcholupy 31 (Praha) [22] 00:01:06.09 (P) 00:01:03.76 (P) 00:01:03.76 0
7. Turkovice 31 (Praha-Východ) [35] 00:01:09.83 (P) 00:01:03.88 (P) 00:01:03.88 0
8. Hlubočany 31 (Vyškov) [38] 00:01:07.57 (P) 00:01:03.90 (P) 00:01:03.90 0
9. Nová Ves u Světlé 31 (Havlíčkův Brod) [27] 00:01:05.07 (P) 00:01:11.70 (P) 00:01:05.07 0
10. Chlumec nad Cidlinou B 32 (Hradec Králové) [32] 00:01:06.77 (P) 00:01:06.28 (P) 00:01:06.28 0
11. Stará Říše 31 (Jihlava) [40] 00:01:06.68 (P) 00:01:13.95 (P) 00:01:06.68 0
12. Kvasiny 31 (Rychnov nad Kněžnou) [28] 00:01:07.64 (P) 00:01:07.12 (P) 00:01:07.12 0
13. Markvartice 32 (Třebíč) [36] 00:01:08.49 (N) PHP 00:01:08.28 (P) 00:01:08.28 0
14. Březové Hory 32 (Příbram) [31] 00:01:11.93 (P) 00:01:20.06 (N) PHP 00:01:11.93 0
15. Ovčáry 31 (Kolín) [25] 00:01:15.79 (P) 00:01:12.71 (P) 00:01:12.71 0
16. Kostelec 31 (Praha-východ) [30] 00:01:13.11 (P) 00:01:13.71 (P) 00:01:13.11 0
17. Jíloviště 31 (Praha Západ) [41] 00:01:15.78 (P) 00:01:19.17 (P) 00:01:15.78 0
18. Poříčany A 31 (Kolín) [29] 00:01:16.00 (P) 00:01:16.89 (P) 00:01:16.00 0
19. Světlá nad Sázavou 31 (Havlíčkův Brod) [23] 00:01:24.63 (P) 00:01:19.42 (P) 00:01:19.42 0
20. Poříčany B 32 (Kolín) [39] 00:01:19.60 (N) předávka 00:01:26.92 (N) kužel ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Mokré Lazce  41 (Opava) [49] 00:00:53.72 (N) 00:00:53.54 (P) 00:00:53.54 0
2. Zibohlavy 41 (Kolín) [46] 00:00:53.74 (P) 00:00:53.77 (P) 00:00:53.74 0
3. Stará Říše 41 (Jihlava) [53] 00:01:00.69 (P) 00:00:55.60 (P) 00:00:55.60 0
4. Vladislav 41 (Třebíč) [51] 00:00:56.24 (P) 00:00:59.04 (P) 00:00:56.24 0
5. Mokré Lazce 42 (Opava) [54] 00:00:56.64 (P) 00:00:58.70 (P) 00:00:56.64 0
6. Kvasiny 41 (Rychnov nad Kněžnou) [52] 00:00:56.64 (P) 00:00:58.87 (P) 00:00:56.64 0
7. Stará Říše 42 (Jihlava) [45] 00:00:55.90 (N) proudnice 00:00:57.64 (P) 00:00:57.64 0
8. Chlumec nad Cidlinou  41 (Hradec Králové) [55] 00:01:00.09 (P) 00:00:58.96 (P) 00:00:58.96 0
9. Dubenec 41 (Trutnov) [43] 00:00:59.18 (P) 00:01:03.29 (P) 00:00:59.18 0
10. Turkovice 41 (Praha-Východ) [48] 00:01:02.67 (P) 00:01:02.36 (P) 00:01:02.36 0
11. Moravská Chrastová 31 (Svitavy) [50] 00:01:08.54 (P) 00:01:06.00 (P) 00:01:06.00 0
12. Klánovice 31 (Praha) [42] 00:01:05.64 (N) proudnice 00:01:10.77 (P) 00:01:10.77 0
13. Kvasiny 42 (Rychnov nad Kněžnou) [47] 00:01:10.89 (P) 00:01:17.68 (P) 00:01:10.89 0
14. Ovčáry B 41 (Kolín) [56] 00:01:17.16 (P) 00:01:19.58 (P) 00:01:17.16 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Lipník 51 (Třebíč) [77] 00:00:48.25 (P) 00:00:51.03 (N) předávka 00:00:48.25 0
2. Chlumec nad Cidlinou 51 (Hradec Králové) [70] 00:00:50.52 (P) 00:00:49.89 (P) 00:00:49.89 0
3. Markvartice 51  (Třebíč) [76] 00:00:50.82 (P) 00:00:50.48 (P) 00:00:50.48 0
4. Březové Hory 51 (Příbram) [59] 00:00:55.11 (P) 00:00:50.66 (P) 00:00:50.66 0
5. Dubenec 51 (Trutnov) [64] 00:00:51.09 (P) 00:00:50.92 (P) 00:00:50.92 0
6. Lhota NSM 51 (Kladno) [61] 00:00:54.65 (N) cíl 00:00:52.24 (P) 00:00:52.24 0
7. Turkovice 51 (Praha-Východ) [75] 00:00:52.94 (P) 00:00:52.36 (P) 00:00:52.36 0
8. Skrbeň 51 (Olomouc) [68] 00:00:52.74 (P) 00:00:56.20 (P) 00:00:52.74 0
9. Mokré Lazce 51 (Opava) [73] 00:00:53.86 (P) 00:01:03.53 (P) 00:00:53.86 0
10. Ovčáry A 51 (Kolín) [60] 00:00:54.48 (P) 00:00:55.12 (P) 00:00:54.48 0
11. Dolní Měcholupy - 51 (Praha) [63] 00:00:54.83 (P) 00:00:57.45 (P) 00:00:54.83 0
12. Veselý Žďár 51 (Havlíčkův Brod) [79] 00:00:58.16 (N) kladina 00:00:55.33 (P) 00:00:55.33 0
13. Březové Hory 52 (Příbram) [71] 00:00:56.82 (N) PHP 00:00:55.36 (P) 00:00:55.36 0
14. Hlubočany 51 (Vyškov) [72] 00:00:59.48 (P) 00:00:56.47 (P) 00:00:56.47 0
15. Písnice 51 (Praha) [62] 00:00:56.56 (P) 00:00:56.42 (N) KUŽEL 00:00:56.56 0
16. Jíloviště 51 (Praha Západ) [58] 00:00:59.46 (P) 00:00:57.50 (P) 00:00:57.50 0
17. Jíloviště 52 (Praha Západ) [65] 00:01:00.20 (P) 00:01:00.70 (P) 00:01:00.20 0
18. Zibohlavy 51 (Kolín) [78] 00:00:49.45 (N) CÍL 00:01:01.22 (P) 00:01:01.22 0
19. Dolní Bukovsko 51 (České Budějovice) [57] 00:01:02.87 (P) 00:00:56.49 (N) PHP 00:01:02.87 0
20. Vesely Žďár 52 (Havlíčkův Brod) [67] 00:01:12.16 (P) 00:01:04.07 (P) 00:01:04.07 0
21. Hlubočany 52 (Vyškov) [66] 00:01:07.88 (N) PHP 00:01:09.64 (P) 00:01:09.64 0
22. Písnice 52 (Praha) [69] 00:01:24.70 (P) 00:01:19.85 (P) 00:01:19.85 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) [17] 00:00:45.69 (P) 00:00:43.52 (P) 00:00:43.52 0
2. Zibohlavy DK111 (Kolín) [2] 00:00:45.86 (P) 00:00:46.02 (P) 00:00:45.86 0
3. Dolní Životice DK 111 (Opava) [16] 00:00:46.89 (P) 00:00:56.37 (N) předávka 00:00:46.89 0
4. Ratenice DK 111 (Kolín) [8] 00:00:48.29 (N) kladina 00:00:47.01 (P) 00:00:47.01 0
5. Březové Hory DK 111 (Příbram) [10] 00:00:47.20 (P) 00:00:47.44 (N) cíl 00:00:47.20 0
6. Herálec DK 111 (Havlíčkův Brod) [15] 00:00:50.30 (N) php 00:00:48.15 (P) 00:00:48.15 0
7. Ovčáry DK 111 (Kolín) [1] 00:00:49.11 (P) 00:00:49.59 (P) 00:00:49.11 0
8. Stará Říše DK 112 (Jihlava) [7] 00:00:49.12 (P) 00:00:50.29 (P) 00:00:49.12 0
9. Dubenec DK 111 (Trutnov) [11] 00:00:54.76 (P) 00:00:50.27 (P) 00:00:50.27 0
10. Hlubočany DK 111 (Vyškov) [13] 00:00:50.38 (P) 00:00:50.65 (P) 00:00:50.38 0
11. Lhota DK 111 (Kladno) [4] 00:00:50.72 (P) 00:00:51.33 (P) 00:00:50.72 0
12. Zibohlavy DK112 (Kolín) [12] 00:00:52.40 (P) 00:00:51.32 (P) 00:00:51.32 0
13. Dolní Bukovsko 111 (České Budějovice) [6] 00:01:01.44 (P) 00:00:58.45 (P) 00:00:58.45 0
14. Kostelec n.Č.l. DK 111 (Praha-východ) [3] 00:01:03.73 (N) předávka 00:01:01.66 (P) 00:01:01.66 0
15. Pardubice DK 111 (Pardubice) [14] 00:00:50.55 (N) rozděl. 00:00:59.60 (N) předávka ----- 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Nedašov DD121 (Zlín) [30] 00:00:52.47 (N) předávka 00:00:50.49 (P) 00:00:50.49 0
2. Skalice - Výrovice DD 121 (?) [31] 00:00:51.43 (P) 00:00:50.81 (P) 00:00:50.81 0
3. Dubenec DD 121 (Trutnov) [21] 00:00:54.76 (P) 00:00:51.51 (P) 00:00:51.51 0
4. Lipník DD 121 (Třebíč) [22] 00:00:51.55 (P) 00:00:51.67 (P) 00:00:51.55 0
5. Kostelec n Č Lesy DD 122 (Praha - východ) [32] 00:00:52.77 (P) 00:00:51.68 (P) 00:00:51.68 0
6. Dolní Měcholupy DD 121 A, K (Praha) [25] 00:00:53.40 (P) 00:00:52.21 (P) 00:00:52.21 0
7. Zibohlavy DD 121 (Kolín) [18] 00:00:53.13 (P) 00:00:52.94 (P) 00:00:52.94 0
8. Rokytnice nad Rokytnou DD 121 (Třebíč) [20] 00:00:52.99 (P) 00:00:58.88 (P) 00:00:52.99 0
9. Nová Ves u Světlé DD 123 (Havlíčkův Brod) [23] 00:00:53.33 (P) 00:00:53.52 (P) 00:00:53.33 0
10. Březové Hory DD 121 (Příbram) [28] 00:00:54.60 (P) 00:00:57.01 (N) předávka 00:00:54.60 0
11. Nová Ves u Světlé DD 121 (Havlíčkův Brod) [19] 00:00:54.99 (P) 00:00:55.78 (P) 00:00:54.99 0
12. Ovčáry  B DD 122 (Kolín) [24] 00:00:55.97 (P) 00:00:59.25 (P) 00:00:55.97 0
13. Lhota DD 121 (Kladno) [27] 00:00:56.66 (P) 00:00:56.00 (P) 00:00:56.00 0
14. Kostelec n.Č.l. DD 121 (Praha-východ) [26] 00:00:58.14 (P) 00:00:58.53 (P) 00:00:58.14 0
15. Ovčáry  A DD 121 (Kolín) [29] 00:01:05.91 (P) 00:01:03.47 (P) 00:01:03.47 0
16. Opočno. DD 121 (Rychnov n k) [33] 00:00:52.70 (N) PŘEDÁVKA 00:01:00.74 (N) PŘEDÁVKA ----- 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice DS 132 (Opava) [41] 00:00:53.00 (N) PŘEDÁVKA 00:00:47.92 (P) 00:00:47.92 0
2. Milešovice DS 132 (Vyškov) [44] 00:01:00.80 (N) PHP 00:00:48.60 (P) 00:00:48.60 0
3. Kostelec-Měcholupy DS 133 (Praha-východ) [36] 00:00:48.77 (P) 00:00:52.77 (P) 00:00:48.77 0
4. Kostelec n.Č.l. DS 131 (Praha-východ) [34] 00:00:50.05 (P) 00:00:49.22 (P) 00:00:49.22 0
5. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [42] 00:00:49.35 (P) 00:00:54.32 (N) ROZDĚL. 00:00:49.35 0
6. Lhota a Malenovice DS 131 (Zlín) [35] 00:00:50.05 (P) 00:00:56.29 (P) 00:00:50.05 0
7. Herálec DS 131 (Havlíčkův Brod) [45] 00:00:50.72 (P) 00:00:50.09 (P) 00:00:50.09 0
8. Moravská Chrastová DS 131 (Svitavy) [46] 00:00:57.77 (N) PHP 00:00:51.19 (P) 00:00:51.19 0
9. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [47] 00:00:52.23 (P) 00:00:51.78 (P) 00:00:51.78 0
10. Hlubočany DS 131 (Vyškov) [39] 00:00:53.94 (P) 00:00:57.88 (P) 00:00:53.94 0
11. Dolní Životice DS 133 (Opava) [48] 00:00:54.42 (N) ROZDĚL. 00:00:55.55 (P) 00:00:55.55 0
12. Stará Říše DS131 (Jihlava) [40] 00:00:57.94 (P) 00:00:56.89 (P) 00:00:56.89 0
13. Poříčany DS 131 (Kolín) [38] 00:00:58.43 (P) 00:00:58.04 (P) 00:00:58.04 0
14. Milešovice DS 131 (Vyškov) [37] 00:01:04.15 (P) 00:00:00.00 (N) 00:01:04.15 0
15. Skrbeň DS 131 (Olomouc) [43] 00:00:53.62 (N) START 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým muži - věk: 18 - 100
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Ovčáry JK 211 (Kolín) [50] 00:00:48.75 (P) 00:00:47.58 (P) 00:00:47.58 0
2. Březové Hory JKP 211 (Příbram) [53] 00:00:49.33 (P) 00:00:47.94 (P) 00:00:47.94 0
3. Dolní Životice JK 211 (Opava) [52] 00:00:48.91 (P) 00:00:48.28 (P) 00:00:48.28 0
4. Nedašov JK 211 (Zlín) [51] 00:00:48.35 (P) 00:00:52.84 (N) PHP 00:00:48.35 0
5. Březové Hory JK 212 (Příbram) [62] 00:00:51.79 (N) PHP 00:00:48.53 (P) 00:00:48.53 0
6. Brandýsek JK 211 (Kladno) [49] 00:00:48.95 (N) PŘEDÁVKA 00:00:49.50 (P) CIL 00:00:49.50 0

tým ženy - věk: 18 - 100
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Měcholupy JD 221 T a K (Praha) [55] 00:00:50.55 (P) 00:00:56.69 (P) 00:00:50.55 0
2. Dolní Měcholupy JD 222 N a K (Praha) [59] 00:00:51.40 (P) 00:00:56.48 (P) 00:00:51.40 0
3. Dolní Životice JD 221 (Opava) [58] 00:00:52.35 (N) PHP 00:00:52.50 (P) 00:00:52.50 0
4. Lhota JD 221 (Kladno) [56] 00:00:55.94 (P) 00:00:53.12 (P) 00:00:53.12 0
5. Vladislav JD 221 (Třebíč) [60] 00:00:53.30 (P) 00:00:00.00 (N) 00:00:53.30 0
6. Chábory JD 221 (RK) [57] 00:00:56.55 (N) PŘEDÁVKA 00:00:55.11 (P) 00:00:55.11 0
7. Veselý Žďár. JD 221 (Havlíčkův Brod) [54] 00:00:55.17 (N) CÍL 00:00:59.00 (P) 00:00:59.00 0
8. Skrbeň. JD 221 (Olomouc) [61] 00:01:00.18 (P) 00:00:00.00 (N) 00:01:00.18 0

tým muži - věk: 15 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body

tým ženy - věk: 15 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body

tým smíšený - věk: 15 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body

tým smíšený - věk: 18 - 100
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Chábory. JS 231 (Rychnov n k) [63] 00:00:50.56 (P) 00:00:50.79 (P) 00:00:50.56 0