Zimní Halové Kvarteto Poprad
logo
Místo závodu:
Stredná Športová Škola Poprad
Začátek závodu:
09.03.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Jozef Ďuriš 0421 908 579 410 email: dur.jozef@gmail.com
Propozice:
Popis:

Zimné halové kvarteto - Facebook

 
🗓️ Harmonogram:
8:00 – 8:45 - prezentácia družstiev prípravky, najmladších a mladších žiakov, rozcvičenie
8:45 - nástup a zahájenie súťaže
od 9:00 - plnenie disciplíny štafeta + zručnosť – prípravka, najmladší a mladší žiaci, po skončení vyhodnotenie prípravky, najmladších a mladších žiakov
do 11:00 - prezentácia družstiev starších a najstarších žiakov
do 11:45 - rozcvičenie starších a najstarších žiakov, štart plnenia disciplíny štafeta + zručnosť, po skončení vyhodnotenie starších a najstarších žiakov
do 13:00 - prezentácia družstiev dorastencov a juniorov
do 13:45 - rozcvičenie dorastencov a juniorov, štart plnenia disciplíny štafeta + zručnosť, po skončení vyhodnotenie dorastencov a juniorov
ROZVRH ČASOV JE ORIENTAČNÝ
 
🛏️ Ubytovanie pre súťažiacich je zabezpečené na Základnej škole v Spišskej Teplici už od piatka. Je potrebné si doniesť vlastné spacáky a karimatky. 
Adresa Základnej školy:
Školská 307/16, 059 34 Spišská Teplica
 

🎥 Live prenos

 
Přihlášených jednotlivců v týmech:
373 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
2. Hôrka A11 (Poprad) [2] 00:01:39.47 00:01:39.47 (P) 00:01:36.65 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Hranovnica 11 (Poprad) [3] 00:01:59.94 00:01:59.94 (P) 00:02:30.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Danišovce 21 (Spišská Nová Ves) [12] 00:01:06.15 00:01:09.57 (N) KUŽEL 00:01:06.15 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Vladislav 21 (Třebíč) [13] 00:01:07.42 00:01:12.85 (P) 00:01:07.42 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Chvalovice. 21 (Znojmo) [19] 00:01:10.27 00:01:12.63 (P) 00:01:10.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Hranovnica A 21 (Poprad) [10] 00:01:18.68 00:01:27.56 (N) CÍL 00:01:18.68 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Hôrka 3 22 (Poprad) [14] 00:01:22.05 00:01:19.41 (N) CÍL 00:01:22.05 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Hôrka 2 21 (Poprad) [11] 00:01:29.59 00:01:29.59 (P) 00:01:32.86 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Vernár 1 21 (Poprad) [16] 00:01:30.38 00:01:32.16 (P) 00:01:30.38 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Hranovnica B 22 (Poprad) [15] 00:01:51.94 00:02:20.00 (P) 00:01:51.94 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Vernár 2 22 (Poprad) [9] 00:01:52.95 00:01:54.13 (P) 00:01:52.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Letanovce 31 (Spišská Nová Ves) [27] 00:00:58.61 00:00:58.61 (P) 00:01:12.75 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Vladislav 31 (Třebíč) [30] 00:00:59.07 00:01:00.06 (P) 00:00:59.07 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Hlubočany 31 (Vyškov) [31] 00:01:00.18 00:01:09.49 (P) 00:01:00.18 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Staré Heřminovy 31 (Bruntál) [28] 00:01:00.84 00:01:00.84 (P) 00:01:01.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Spišské Podhradie 31 (Levoča) [20] 00:01:05.49 00:01:06.40 (P) 00:01:05.49 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Spišská Teplica 2 31 (Poprad) [24] 00:01:07.28 00:01:07.28 (P) 00:01:16.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Raškovice  31 (Frýdek - Místek) [33] 00:01:09.79 00:01:09.79 (P) 00:01:11.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Hlubočany 32 (Vyškov) [21] 00:01:10.32 00:01:12.25 (P) 00:01:10.32 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Hôrka 4 31 (Poprad) [23] 00:01:14.07 00:01:14.07 (P) 00:01:14.89 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Hranovnica 31 (Poprad) [22] ----- 00:01:08.85 (N) PROUDNICE 00:01:20.10 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Ostrožská Lhota 2 41 (Uherské Hradiště) [51] 00:00:50.43 00:00:51.25 (P) 00:00:50.43 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Vladislav 41 (Třebíč) [48] 00:00:55.67 00:00:55.67 (P) 00:00:55.76 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Spišské Podhradie  41 (Levoča) [52] 00:00:56.26 00:00:56.57 (P) 00:00:56.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Hranovnica 41 (Poprad) [40] 00:00:56.49 00:01:03.10 (N) PHP 00:00:56.49 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Letanovce 41 (Spišská Nová Ves) [47] 00:00:59.49 00:00:59.49 (P) 00:01:00.20 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová Ves 41 (Spišská Nová Ves) [54] 00:01:01.69 00:01:01.69 (P) 00:01:03.69 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Štrba 41 (Poprad) [55] 00:01:01.76 00:00:59.13 (N) PROUDNICE 00:01:01.76 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Chvalovice 41 (Znojmo) [49] 00:01:03.21 00:01:01.02 (N) KLADINA 00:01:03.21 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Hranovnica 2 42 (Poprad) [53] 00:01:03.74 00:01:04.57 (P) 00:01:03.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Vikartovce 41 (Poprad) [45] 00:01:05.27 00:01:05.27 (P) 00:01:03.24 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Hôrka 5 41 (Poprad) [43] 00:01:05.87 00:01:10.18 (N) PHP 00:01:05.87 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. CVC Spišské Vlachy 41 (Spišská Nová Ves) [41] 00:01:14.25 00:01:16.44 (P) 00:01:14.25 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Mokré Lazce 42 (Opava) [46] 00:01:17.24 00:01:17.24 (P) 00:01:17.97 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Vizovice 41 (Zlín) [44] ----- 00:01:00.51 (N) KUŽEL 00:01:03.28 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Mokré Lazce  41 (Opava) [50] ----- 00:01:00.16 (N) KUŽEL 00:00:56.73 (N) PROUDNICE 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Lipník 51 (Třebíč) [72] 00:00:49.40 00:00:49.40 (P) 00:00:52.29 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Ostrožská Lhota 1 51 (Uherské Hradiště) [69] 00:00:50.56 00:00:51.11 (P) 00:00:50.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Spišská Nová Ves 51 (Prešov) [71] 00:00:50.63 00:00:50.63 (P) 00:00:53.18 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Spišská Teplica 1 51 (Poprad) [73] 00:00:51.76 00:00:51.76 (P) 00:00:51.89 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Harichovce 51 (Spišská Nová Ves) [67] 00:00:53.48 00:01:00.73 (P) 00:00:53.48 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Mokré Lazce 51 (Opava) [74] 00:00:55.15 00:00:55.87 (P) 00:00:55.15 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Uhrovec 51 (Bánovce nad Bebravou) [61] 00:00:55.16 00:00:55.16 (P) 00:00:53.77 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Spišské Podhradie  51 (Levoča) [60] 00:00:55.62 00:00:55.62 (P) 00:01:02.81 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Sielnica 1 51 (Banská Bystrica) [75] 00:00:57.01 00:00:57.43 (P) 00:00:57.01 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Vizovice 51 (Zlín) [62] 00:00:57.92 00:00:57.92 (P) 00:00:58.10 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Staré Heřminovy  51 (Bruntál) [70] 00:00:59.50 00:01:06.09 (N) CÍL 00:00:59.50 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. CVC Spišské Vlachy 51 (Spišská Nová Ves) [64] 00:01:01.25 00:01:01.25 (P) 00:01:09.36 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Hlubočany 51 (Vyškov) [65] 00:01:02.87 00:01:03.26 (P) 00:01:02.87 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Helcmanovce 51 (Gelnica) [76] 00:01:03.14 00:01:03.63 (P) 00:01:03.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Vikartovce 51 (Poprad) [63] 00:01:05.89 00:01:02.74 (N) PROUDNICE 00:01:05.89 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Velký Slavkov 51 (Poprad) [79] 00:01:09.28 00:01:13.42 (P) 00:01:09.28 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
17. Vernár 1 51 (Poprad) [59] 00:01:10.65 00:01:10.65 (P) 00:01:04.33 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
18. Vernár 2 52 (Poprad) [78] 00:01:16.50 00:01:28.84 (N) PHP 00:01:16.50 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Raškovice DS 131 (Frýdek - Místek) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Výčapy DK 111 (Třebíč) [14] 00:00:44.34 00:00:44.87 (P) 00:00:44.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Chvalovice DK 111 (Znojmo) [12] 00:00:46.07 00:00:46.07 (P) 00:00:46.69 (N) ROZDĚL. 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Dolní Životice DK 112 (Opava) [16] 00:00:46.90 00:00:46.90 (P) 00:00:45.65 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Horní Suchá DK 111 (Karviná) [7] 00:00:46.91 00:00:46.91 (P) 00:01:00.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Spišská Nová Ves DK 111 (Prešov) [3] 00:00:46.92 00:00:48.73 (P) 00:00:46.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Pardubice DK 111 (Pardubice) [8] 00:00:47.91 00:00:47.91 (P) 00:00:52.52 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) [9] 00:00:49.24 00:00:49.35 (P) 00:00:49.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Těrlicko Hradiště DK 111 (Karviná) [15] 00:00:49.36 00:00:49.99 (P) 00:00:49.36 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Púchov DK 111 (Púcho) [2] 00:00:50.48 00:00:51.09 (P) 00:00:50.48 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Oškerda DK 111 (Kysucké Nové Mesto) [1] 00:00:50.60 00:00:51.58 (N) KUŽEL 00:00:50.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Hlubočany DK 111 (Vyškov) [10] 00:00:57.18 00:00:57.18 (P) 00:00:50.12 (N) ROZDĚL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Dolní Životice DK 111 (Opava) [13] ----- 00:00:52.29 (N) PHP 00:00:47.08 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Dolní Životice DD 121 (Opava) [36] 00:00:50.27 00:00:53.03 (P) 00:00:50.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Nedašov DD121 (Zlín) [21] 00:00:50.31 00:00:51.09 (P) 00:00:50.31 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Chvalovice DD 121 (Znojmo) [37] 00:00:51.30 00:00:51.30 (P) 00:00:50.89 (N) ROZDĚL. 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Lipník DD 121 (Třebíč) [32] 00:00:53.71 00:00:54.93 (P) 00:00:53.71 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Spišská Teplica 5 DD 122 (Poprad) [29] 00:00:54.16 00:00:55.21 (P) 00:00:54.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Spišská Teplica 4 DD 121 (Poprad) [35] 00:00:54.28 00:00:54.28 (P) 00:00:55.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Opočno DD 121 (Rychnov nad Kněžnou) [34] 00:00:55.81 00:01:00.31 (P) 00:00:55.81 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Hranovnica DD 2 122 (Poprad) [23] 00:00:56.24 00:00:56.24 (P) 00:00:56.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Vikartovce DD 121 (Poprad) [25] 00:00:56.33 00:00:56.33 (P) 00:00:56.78 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Ostrožská Lhota 7 DD 121 (Uherské Hradiště) [24] 00:00:56.36 00:00:56.36 (P) 00:00:56.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Púchov - Bytča DD 121 (Trenčín) [26] 00:00:56.54 00:00:56.54 (P) 00:01:02.81 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Hranovnica DD 121 (Poprad) [31] 00:00:57.85 00:00:57.85 (P) 00:01:04.02 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Staré Heřminovy DD 121 (Bruntál) [30] 00:00:59.69 00:01:05.21 (N) PHP 00:00:59.69 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Havířov Město DD 121 (Karviná) [20] 00:01:00.52 00:01:00.52 (P) 00:00:59.68 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Milešovice DS 132 (Vyškov) [54] 00:00:48.02 00:00:48.02 (P) 00:00:50.08 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [51] 00:00:50.18 00:00:51.10 (P) 00:00:50.18 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Hliník nad Váhom DS 131 (Bytča) [56] 00:00:50.46 00:00:50.46 (P) 00:00:52.61 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Lelekovice DS 131 (Brno venkov) [48] 00:00:50.48 00:00:50.48 (P) 00:01:01.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Šuňava DS 131 ("Poprad) [46] 00:00:50.59 00:00:50.59 (P) 00:00:50.42 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Milešovice DS 131 (Vyškov) [43] 00:00:51.23 00:00:51.23 (P) 00:00:59.44 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Mokré Lazce DS 132 (Opava) [45] 00:00:51.66 00:00:51.66 (P) 00:00:51.66 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Lipník DS 131 (Třebíč) [50] 00:00:51.68 00:00:55.28 (N) PHP 00:00:51.68 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Hlubočany DS 132 (Vyškov) [47] 00:00:52.56 00:00:55.06 (P) 00:00:52.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Oškerda DS 3 133 (Poprad) [49] 00:00:52.70 00:00:54.15 (P) 00:00:52.70 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Raškovice  51 (Frýdek - Místek) [39] 00:00:52.82 00:00:54.08 (P) 00:00:52.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Hlubočany DS 131 (Vyškov) [42] 00:00:53.22 00:00:56.56 (P) 00:00:53.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Dolní Životice DS 133 (Opava) [53] 00:00:53.35 00:00:54.98 (P) 00:00:53.35 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Oškerda DS 2 132 (Poprad) [59] 00:00:53.72 00:00:58.75 (P) 00:00:53.72 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Harichovce DD 131 (Spišská Nová Ves) [57] 00:00:53.96 00:00:58.41 (N) CHOVÁNÍ 00:00:53.96 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Vizovice DS 131 (Zlin) [41] 00:00:54.66 00:00:58.86 (P) 00:00:54.66 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
17. Danišovce DS 131 (Spišská Nová Ves) [55] 00:00:55.38 00:00:59.74 (P) 00:00:55.38 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
18. Oškerda DS 134 (Kysuce) [52] 00:00:55.49 00:00:56.71 (P) 00:00:55.49 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
19. Oškerda DS 131 (Kysucké Nové Mesto) [40] 00:00:57.04 00:00:57.04 (P) 00:00:55.93 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
20. Oškerda. 135 (Kysuce) [44] 00:00:57.92 00:00:52.90 (N) KUŽEL 00:00:57.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
21. Spišská Teplica DS 131 (Poprad) [58] 00:00:59.02 00:01:01.30 (P) 00:00:59.02 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým muži - věk: 18 - 100
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Hranovnica  3 JK 213 (Poprad) [60] 00:00:45.35 00:00:43.67 (N) CÍL 00:00:45.35 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Hranovnica 2 JK 212 (Poprad) [71] 00:00:45.42 00:00:48.28 (P) 00:00:45.42 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Lelekovice JK 211 (Brno venkov) [72] 00:00:45.60 00:00:45.60 (P) 00:00:52.29 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Hranovnica 1 JK 211 (Poprad) [64] 00:00:46.40 00:00:46.40 (P) 00:00:45.32 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Dolní Životice JK 212 (Opava) [67] 00:00:48.14 00:00:52.70 (P) 00:00:48.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Dolní Životice JK 211 (Opava) [62] 00:00:48.23 00:00:48.51 (P) 00:00:48.23 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Nedašov JK 212 (Zlín) [70] 00:00:48.33 00:00:50.60 (N) PHP 00:00:48.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Nedašov JK 211 (Zlín) [66] 00:00:48.77 00:00:48.77 (P) 00:00:51.50 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Liptovská Teplá 2 JK  212 (Ružomberok) [61] 00:00:49.19 00:00:50.76 (N) PHP 00:00:49.19 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Spišská Teplica JK 211 (Poprad) [63] 00:00:49.99 00:01:02.05 (P) 00:00:49.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Liptovská Teplá 1 JK 211 (Ružomberok) [68] 00:00:50.67 00:00:52.32 (P) 00:00:50.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Hranovnica JK CO 2 (Poprad) [69] 00:00:53.08 00:00:53.08 (P) 00:00:57.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Hranovnica JK CO 1 (Poprad) [73] 00:00:58.04 00:00:58.04 (P) 00:09:09.99 (N) neběžel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým ženy - věk: 18 - 100
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Hranovnica JD 221 (Poprad) [83] 00:00:49.18 00:00:49.40 (P) 00:00:49.18 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [80] 00:00:51.18 00:00:51.18 (P) 00:00:52.29 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Chvalovice JD 221 (Znojmo) [87] 00:00:52.27 00:00:52.27 (P) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Dolní Životice JD 221 (Opava) [85] 00:00:52.43 00:00:52.43 (P) 00:00:52.66 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Těrlicko Hradiště JD 222 (Karviná) [84] 00:00:53.61 00:00:53.61 (P) 00:00:56.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Harichovce JD 221 (Spišská n Ves) [90] 00:00:53.66 00:00:53.69 (P) 00:00:53.66 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Vladislav JD 221 (Třebíč) [81] 00:00:54.67 00:00:54.67 (P) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Havířov Město JD 221 (Karviná) [89] 00:00:55.28 00:00:55.28 (P) 00:00:57.54 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Raškovice JD 221 (Frýdek - Místek) [91] 00:00:55.84 00:00:55.84 (P) 00:01:00.56 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Vikartovce JD 221 (Poprad) [82] 00:00:59.45 00:00:59.45 (P) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Chábory JD 221 (RK) [86] 00:01:03.42 00:01:03.42 (P) 00:01:03.88 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Hranovnica 2 JD 222 (Poprad) [92] 00:01:04.42 00:01:08.25 (N) CÍL 00:01:04.42 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým muži - věk: 15 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
tým ženy - věk: 15 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
tým smíšený - věk: 15 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
tým smíšený - věk: 18 - 100
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Ostrožská Lhota 4 JS 231 (Uherské Hradiště) [97] 00:00:48.11 00:00:49.26 (P) 00:00:48.11 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Chábory JS 231 (RK) [96] 00:00:50.51 00:00:58.73 (N) PHP 00:00:50.51 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Kanianka JS 231 (Slovensko) [99] 00:00:50.92 00:00:51.04 (P) 00:00:50.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Hranovnica JS 231 (Poprad) [98]