Brozany nad Ohří - 1. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
logo
Místo závodu:
Brozany nad Ohří - Brozany nad Ohří , Palackého náměstí 350 - 50.4536950N, 14.1442056E
Začátek závodu:
20.01.2024 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhbrozanynadohri@seznam.cz, Tomáš Klíma – mobil 602 729 573
Propozice:
Popis:

Kategorie přípravka a mladší žáci 8:00 – 8:30 prezence 8:45 nástup 9:00 zahájení soutěže Kategorie střední a starší žáci 12:00 – 12:30 prezentace 12:45 nástup 13:00 zahájení soutěže

 

Přihlášených jednotlivců:
202 z 240
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
Plamínek dívky
dívky - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 16
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Manová Leontýna (Ústecký) (33) - SDH Klapý 01:18.69 01:18.69 00:00.00 100
2. OK Cibulková Leontýna (Ústecký) (25) - Křešice 01:20.19 01:20.19 00:00.00 95
3. OK Ptáčková Johana (Ústecký) (36) - SDH Klapý 01:24.41 01:24.41 00:00.00 92
4. OK Lauermannová Klaudie (Ústecký) (32) - Křešice 01:24.91 01:24.91 00:00.00 90
5. OK Volencov Rozárie (Ústecký) (39) - Řehlovice 01:31.28 01:31.28 00:00.00 88
6. OK Jančovičová Alžběta (Ústecký) (30) - Řehlovice 01:34.88 01:34.88 00:00.00 86
7. OK Herczová Zoe (Ústecký) (29) - SDH Bílina 01:36.44 01:36.44 00:00.00 84
8. OK Košková Markéta (Ústecký) (31) - Labská Stráň 01:42.97 01:42.97 00:00.00 82
9. OK Žáková Sofia (Ústecký) (41) - Křešice 01:47.88 01:47.88 00:00.00 80
10. OK Zounová Magdalena (Ústecký) (40) - SDH Klapý 01:50.13 01:50.13 00:00.00 78
11. OK Halířová Klára (Ústecký) (28) - Labská Stráň 02:01.31 01:51.31 00:10.00 76 Kanystry
12. OK Steinbergerová Lea (Ústecký) (38) - SDH Bílina 02:02.19 01:52.19 00:10.00 74 Spoj
13. OK Řezáčová Zuzana (Ústecký) (37) - Křešice 02:25.22 02:25.22 00:00.00 72
14. OK Nováková Veronika (Ústecký) (34) - Touchovice 02:52.88 02:52.88 00:00.00 70
15. OK Platilová Rozárie (Ústecký) (35) - Vědomice 03:05.06 03:05.06 00:00.00 68
16. OK Denglerová Ella (Ústecký) (27) - Řehlovice 03:25.75 03:05.75 00:20.00 66 Spoj, Proudnice
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 17
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Řezáčová Věra (Ústecký) (89) - Křešice 01:14.44 01:14.44 00:00.00 100
2. OK Strachová Adéla (Ústecký) (90) - Vědomice 01:22.19 01:22.19 00:00.00 95
3. OK Juklová Amélie (Ústecký) (97) - Sdh Nové Dvory 01:22.57 01:22.57 00:00.00 92
4. OK Šedivá Rozárka (Ústecký) (91) - Vědomice 01:25.99 01:25.99 00:00.00 90
5. OK Loukotová Adéla (Ústecký) (86) - SDH Klapý 01:26.25 01:16.25 00:10.00 88 Figurína
6. OK Voitová Sabina (Ústecký) (94) - SDH Štrbice 01:29.25 01:29.25 00:00.00 86
7. OK Lochmanová Valérie (Ústecký) (85) - Malešov 01:33.82 01:33.82 00:00.00 84
8. OK Lochmanová Jaroslava (Ústecký) (84) - Malešov 01:45.28 01:35.28 00:10.00 82 Figurína
9. OK Janečková Šárka (Ústecký) (83) - Labská Stráň 01:47.68 01:27.68 00:20.00 80 Lavička, Figurína
10. OK Voitová Rozálie (Ústecký) (95) - SDH Štrbice 01:56.47 01:56.47 00:00.00 78
11. OK Roblová Anežka (Ústecký) (88) - Hřivice 02:03.06 02:03.06 00:00.00 76
12. OK Tintěrová Zora (Ústecký) (92) - Křešice 02:10.13 02:00.13 00:10.00 74 Proudnice
13. OK Vandasová Klára (Ústecký) (93) - Křešice 02:12.75 02:02.75 00:10.00 72 Zapojení koncovky
14. OK Zvěřinová Anděla (Ústecký) (96) - Labská Stráň 02:18.19 01:58.19 00:20.00 70 Figurína, zkrácení dráhy
15. OK Chaloupková Andrea (Ústecký) (82) - Koštice 02:19.56 01:59.56 00:20.00 68 Figurína
16. OK Nováková Eliška (Ústecký) (87) - Radešín 02:29.69 01:49.69 00:40.00 66 Pneumatika, figurína
17. OK Brabcová Zuzana (Ústecký) (81) - Koštice 02:34.57 02:04.57 00:30.00 64 Spoj, lavička, figurína
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 33
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Panocha Matěj (Ústecký) (22) - Malešov 01:11.37 01:11.37 00:00.00 100
2. OK Toropov Štěpán (Ústecký) (31) - Řehlovice 01:15.22 01:15.22 00:00.00 95
3. OK Krajník Šimon (Ústecký) (15) - SDH Brozany 01:20.03 01:20.03 00:00.00 92
4. OK Tydlitát Pavel (Ústecký) (32) - Charvatce 01:20.91 01:20.91 00:00.00 90
5. OK Němec Adam (Ústecký) (20) - SDH Klapý 01:21.47 01:21.47 00:00.00 88
6. OK Klain Martin (Ústecký) (13) - SDH Hřivice 01:21.78 01:11.78 00:10.00 86 Proudnice
7. OK Zahálka Daniel (Ústecký) (34) - SDH Klapý 01:22.53 01:12.53 00:10.00 84 Proudnice
8. OK Mařík Tomáš (Ústecký) (19) - Charvatce 01:22.68 01:22.68 00:00.00 82
9. OK Otta Jakub (Ústecký) (21) - Křešice 01:23.56 01:23.56 00:00.00 80
10. OK Kounický Maxmilián (Ústecký) (14) - SDH Brozany nad Ohří 01:23.72 01:23.72 00:00.00 78
11. OK Číla Jiří (Ústecký) (2) - Labská Stráň 01:24.03 01:24.03 00:00.00 76
12. OK Piksa David (Ústecký) (23) - Žitenice-Pohořany 01:25.38 01:25.38 00:00.00 74
13. OK Homoláč Dominik (Ústecký) (9) - SDH Štrbice 01:29.84 01:19.84 00:10.00 72 Figurína
14. OK Šťastný Radim (Ústecký) (27) - Labská Stráň 01:29.87 01:29.87 00:00.00 70
15. OK Švanda Tobias (Ústecký) (28) - SDH Štrbice 01:30.28 01:30.28 00:00.00 68
16. OK Man Tomáš (Ústecký) (18) - SDH Klapý 01:30.50 01:30.50 00:00.00 66
17. OK Toropov Jiři (Ústecký) (30) - Řehlovice 01:31.37 01:31.37 00:00.00 64
18. OK Zelinger Jakub (Ústecký) (35) - Labská Stráň 01:31.68 01:11.68 00:20.00 62 Figurína, Kužel
19. OK Holeček Tadeáš (Ústecký) (8) - Radešín 01:32.81 01:32.81 00:00.00 60
20. OK Jindrák Patrik (Ústecký) (11) - Vědomice 01:33.43 01:23.43 00:10.00 58 Kanystry
21. OK Lukavský Jakub (Ústecký) (17) - Řehlovice 01:37.72 01:37.72 00:00.00 56
22. OK Dengler Josef (Ústecký) (4) - Řehlovice 01:38.16 01:28.16 00:10.00 54 Figurína
23. OK Jukl Michael (Ústecký) (12) - Sdh Nové Dvory 01:38.53 01:28.53 00:10.00 52 Figurína
24. OK Lochman Vojtěch (Ústecký) (16) - Malešov 01:39.79 01:19.79 00:20.00 50 Figurína, lavička
25. OK Bláha Patrik (Ústecký) (1) - Malešov 01:42.56 01:32.56 00:10.00 48 Kanystry
25. OK Šavel Daniel (Ústecký) (24) - Brozany nad ohří 01:42.56 01:42.56 00:00.00 48
27. OK Janeček Petr (Ústecký) (10) - Labská Stráň 01:42.97 01:32.97 00:10.00 44 Lavička
28. OK Špulák Matěj (Ústecký) (25) - SDH Klapý 01:43.38 01:23.38 00:20.00 42 Lavička, pneumatika
29. OK Fencl Samuel (Ústecký) (5) - Řehlovice 01:46.59 01:46.59 00:00.00 40
30. OK Fišer Ondřej (Ústecký) (6) - Žitenice-Pohořany 01:48.68 01:48.68 00:00.00 38
31. OK Vlasák Matěj (Ústecký) (33) - Srbice 01:49.44 01:39.44 00:10.00 36 Figurína
32. OK Tarant Pavel (Ústecký) (29) - Bílina 01:52.94 01:52.94 00:00.00 34
33. OK Čížek Matěj (Ústecký) (3) - Žitenice-Pohořany 01:54.63 01:54.63 00:00.00 32
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 28
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Strachová Kateřina (Ústecký) (58) - Vědomice 01:14.72 01:14.72 00:00.00 100
2. OK Gregarová Leontýna (Ústecký) (37) - Malešov 01:14.85 01:14.85 00:00.00 95
3. OK Koubová Adéla (Ústecký) (44) - Vědomice 01:18.19 01:18.19 00:00.00 92
4. OK Spálová Zuzana (Ústecký) (54) - Srbice 01:18.25 01:18.25 00:00.00 90
5. OK Prošková Emma (Ústecký) (48) - SDH Klapý 01:18.44 01:18.44 00:00.00 88
6. OK Těšinová Doris (Ústecký) (60) - Řehlovice 01:23.40 01:13.40 00:10.00 86 Figurína
7. OK Hyšplerová Antonie (Ústecký) (40) - Vědomice 01:25.72 01:25.72 00:00.00 84
8. OK Sedláčková Valerie (Ústecký) (51) - Žitenice-Pohořany 01:31.28 01:31.28 00:00.00 82
9. OK Drábková Nora (Ústecký) (36) - SDH Štrbice 01:33.78 01:33.78 00:00.00 80
10. OK Vydrová Adéla (Ústecký) (65) - SDH Klapý 01:34.90 01:24.90 00:10.00 78 Figurína
11. OK Radová Emílie (Ústecký) (49) - Křešice 01:36.56 01:36.56 00:00.00 76
12. OK Hofmanová Laura (Ústecký) (38) - SDH Polepy 01:36.63 01:36.63 00:00.00 74
13. OK Lubasová Nella (Ústecký) (45) - SDH Klapý 01:36.69 01:36.69 00:00.00 72
14. OK Klainová Anita (Ústecký) (42) - SDH Hřivice 01:37.34 01:27.34 00:10.00 70 Figurína
15. OK Vránová Eliška (Ústecký) (64) - SDH Hřivice 01:37.97 01:27.97 00:10.00 68 Spoj
16. OK Steklá Kateřina (Ústecký) (56) - Křešice 01:41.85 01:41.85 00:00.00 66
17. OK Malířová Natálie (Ústecký) (47) - SDH Klapý 01:42.40 01:42.40 00:00.00 64
18. OK Stuchlá Markéta (Ústecký) (59) - Radešín 01:42.81 01:42.81 00:00.00 62
19. OK Steklá Jana (Ústecký) (57) - Křešice 01:45.50 01:45.50 00:00.00 60
20. OK Steinmetzová Simona (Ústecký) (55) - SDH Klapý 01:47.85 01:47.85 00:00.00 58
21. OK Valentová Ellen (Ústecký) (62) - SDH Štrbice 01:49.44 01:49.44 00:00.00 56
22. OK Kapeljůh Adélka (Ústecký) (41) - Malešov 01:51.00 01:41.00 00:10.00 54 Figurína
23. OK Voitová Sofie (Ústecký) (63) - SDH Bílina 01:52.46 01:42.46 00:10.00 52 Figurína
24. OK Klepačková Eliška (Ústecký) (43) - SDH Bílina 01:56.63 01:36.63 00:20.00 50 Lavička, kužel
25. OK Valachová Klára (Ústecký) (61) - Řehlovice 02:08.87 01:58.87 00:10.00 48 Spoj
26. OK Maierová Ema (Ústecký) (46) - Bílina 02:10.00 02:10.00 00:00.00 46
27. OK Hraničková Magdaléna (Ústecký) (39) - Malešov 02:10.66 01:50.66 00:20.00 44 Lavička, figurína
28. OK Zvěřinová Petronela (Ústecký) (66) - Labská Stráň 02:24.97 02:24.97 00:00.00 42
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 20
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Marek Tomáš (Ústecký) (77) - Vědomice 01:06.50 01:06.50 00:00.00 100
2. OK Křehlík Zdeněk (Ústecký) (74) - Žitenice-Pohořany 01:12.85 01:12.85 00:00.00 95
3. OK Sviták Dominik (Ústecký) (85) - Sdh Nové Dvory 01:13.47 01:13.47 00:00.00 92
4. OK Prchal Petr (Ústecký) (82) - Srbice 01:16.69 01:16.69 00:00.00 90
5. OK Vachulka Tadeáš (Ústecký) (86) - Žitenice-Pohořany 01:18.59 01:18.59 00:00.00 88
6. OK Kodet Matyáš (Ústecký) (72) - Křešice 01:18.75 01:18.75 00:00.00 86
7. OK Spála Vít (Ústecký) (84) - Srbice 01:18.91 01:18.91 00:00.00 84
8. OK Řezáč Tomáš (Ústecký) (83) - Křešice 01:19.66 01:19.66 00:00.00 82
9. OK Zyka Milan (Ústecký) (87) - Srbice 01:20.22 01:20.22 00:00.00 80
10. OK Chládok Martin (Ústecký) (71) - Srbice 01:23.03 01:23.03 00:00.00 78
11. OK Maule František (Ústecký) (78) - Srbice 01:23.15 01:23.15 00:00.00 76
12. OK Fidrich Miroslav (Ústecký) (68) - Srbice 01:27.91 01:17.91 00:10.00 74 Spoj
13. OK Paulík Šimon (Ústecký) (80) - Sdh Nové Dvory 01:32.65 01:22.65 00:10.00 72 Lavička
14. OK Panocha Michael (Ústecký) (79) - Malešov 01:36.88 01:36.88 00:00.00 70
15. OK Krajník Matyáš (Ústecký) (73) - Brozany nad Ohří 01:37.57 01:17.57 00:20.00 68 Lavička, figurína
16. OK Pokoš Ondřej (Ústecký) (81) - SDH Bílina 01:38.25 01:38.25 00:00.00 66
17. OK Hajný David (Ústecký) (70) - Žitenice-Pohořany 01:40.63 01:30.63 00:10.00 64 Spoj
18. OK Bauer Dominik (Ústecký) (67) - Brozany nad Ohří 01:47.28 01:47.28 00:00.00 62
19. OK Laube Matěj (Ústecký) (75) - SDH Klapý 01:49.00 01:49.00 00:00.00 60
20. OK Loupal Marek (Ústecký) (76) - Vědomice 02:00.78 01:50.78 00:10.00 58 Krácení traťe
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svobodová Amálie (Ústecký) (107) - SDH Klapý 01:14.44 01:14.44 00:00.00 100
2. OK Fiedlerová Anna (Ústecký) (92) - Koštice 01:21.37 01:21.37 00:00.00 95
3. OK Krajníková Laura (Ústecký) (97) - Malešov 01:22.53 01:22.53 00:00.00 92
4. OK Novotná Adéla (Ústecký) (101) - SDH Hřivice 01:25.53 01:25.53 00:00.00 90
5. OK Turke Linda (Ústecký) (110) - Křešice 01:25.96 01:25.96 00:00.00 88
6. OK Pecková Dominika (Ústecký) (103) - SDH Bílina 01:28.07 01:28.07 00:00.00 86
7. OK Nováková Eliška (Ústecký) (100) - Vědomice 01:28.43 01:28.43 00:00.00 84
8. OK Tícová Anna (Ústecký) (108) - SDH Klapý 01:30.19 01:30.19 00:00.00 82
9. OK Jedličková Eliška (Ústecký) (94) - Žitenice-Pohořany 01:32.44 01:32.44 00:00.00 80
10. OK Tůmová Tereza (Ústecký) (109) - Charvatce 01:33.13 01:33.13 00:00.00 78
11. OK Krunclová Eliška (Ústecký) (98) - Brozany nad Ohří 01:33.44 01:33.44 00:00.00 76
12. OK Ungerová Ella (Ústecký) (111) - SDH Klapý 01:39.37 01:39.37 00:00.00 74
13. OK Broftová Anna (Ústecký) (90) - Sdh Nové Dvory 01:40.09 01:30.09 00:10.00 72 Figurína
14. OK Havlasová Barbora (Ústecký) (93) - Malešov 01:40.90 01:40.90 00:00.00 70
15. OK Rýdlová Gabriela (Ústecký) (106) - SDH Dobroměřice 01:43.84 01:43.84 00:00.00 68
16. OK Rážová Anna (Ústecký) (104) - Malešov 01:47.93 01:47.93 00:00.00 66
17. OK Krajčovičová Tereza (Ústecký) (96) - SDH Klapý 01:51.31 01:51.31 00:00.00 64
18. OK Berkyova Eliška (Ústecký) (88) - SDH Bílina 01:52.59 01:52.59 00:00.00 62
19. OK Maierová Eva (Ústecký) (99) - Bílina 01:54.65 01:54.65 00:00.00 60
20. OK Vochomůrková Natálie (Ústecký) (112) - SDH Bílina 02:04.47 02:04.47 00:00.00 58
21. OK Bízová Tereza (Ústecký) (89) - Malešov 02:08.13 01:58.13 00:10.00 56 Lavička
22. OK Černá Ema (Ústecký) (91) - Malešov 02:11.78 02:11.78 00:00.00 54
23. OK Olivová Anna Petra (Ústecký) (102) - Malešov 02:12.53 02:02.53 00:10.00 52 Lavička
Plamínek chlapci
chlapci - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Gipfl Matyáš (Ústecký) (7) - SDH Štrbice 01:08.44 01:08.44 00:00.00 100
2. OK Pakosta Jan (Ústecký) (17) - SDH Štrbice 01:11.25 01:11.25 00:00.00 95
3. OK Hajm Jakub (Ústecký) (8) - SDH Touchovice 01:13.50 01:13.50 00:00.00 92
4. OK Kinčl Damián (Ústecký) (9) - Radešín 01:14.34 01:14.34 00:00.00 90
5. OK Klvač Ondřej (Ústecký) (12) - SDH Klapý 01:14.69 01:14.69 00:00.00 88
6. OK Bolech Adam (Ústecký) (4) - SDH Klapý 01:14.97 01:14.97 00:00.00 86
7. OK Brzoň Andrej (Ústecký) (5) - SDH Štrbice 01:24.78 01:24.78 00:00.00 84
8. OK Vaněk Václav (Ústecký) (23) - Řehlovice 01:26.31 01:26.31 00:00.00 82
9. OK Klas Richard (Ústecký) (11) - SDH Štrbice 01:27.09 01:27.09 00:00.00 80
10. OK Novák Ondřej (Ústecký) (14) - Touchovice 01:29.46 01:29.46 00:00.00 78
11. OK Severa Eliáš (Ústecký) (21) - SDH Touchovice 01:30.41 01:30.41 00:00.00 76
12. OK Bílek Jiří (Ústecký) (3) - Vědomice 01:35.34 01:35.34 00:00.00 74
13. OK Lodl Damian Tadeusz (Ústecký) (13) - Vědomice 01:38.83 01:38.83 00:00.00 72
14. OK Novotný Jakub (Ústecký) (16) - Radešín 01:41.78 01:41.78 00:00.00 70
15. OK Vinduška Jiří (Ústecký) (24) - Charvatce 01:50.50 01:50.50 00:00.00 68
16. OK Novotný Jiří (Ústecký) (15) - Radešín 01:58.75 01:48.75 00:10.00 66 Lavička
17. OK Robl Hynek (Ústecký) (19) - Hřivicice 02:05.47 01:55.47 00:10.00 64 Odložení prodnice
18. OK Tintěra Bořek (Ústecký) (22) - Křešice 02:06.56 02:06.56 00:00.00 62
19. OK Aschenbrenner Kryštof (Ústecký) (1) - SDH Bílina 02:24.94 02:14.94 00:10.00 60 Proudnice
20. OK Ečer Martin (Praha) (6) - Křešice 02:31.65 02:31.65 00:00.00 58
21. OK Rudl Vojtěch (Ústecký) (20) - SDH Touchovice 02:33.00 02:23.00 00:10.00 56 Proudnice
22. OK Aschenbrenner Štěpán (Ústecký) (2) - SDH Bílina 02:38.96 02:38.96 00:00.00 54
23. OK Kinčl Sebastian (Ústecký) (10) - Radešín 04:18.66 03:58.66 00:20.00 52 Hadice
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 42
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošek Max (Ústecký) (70) - SDH Klapý 01:09.97 01:09.97 00:00.00 100
2. OK Štěpánek Matěj (Ústecký) (74) - Křešice 01:10.75 01:10.75 00:00.00 95
3. OK Laube Vít (Ústecký) (60) - SDH Klapý 01:12.43 01:12.43 00:00.00 92
4. OK Drábek Ondřej (Ústecký) (47) - SDH Štrbice 01:14.84 01:14.84 00:00.00 90
5. OK Mařík Lukáš (Ústecký) (61) - Charvatce 01:15.43 01:15.43 00:00.00 88
6. OK Kouba Ondřej (Ústecký) (57) - Vědomice 01:18.53 01:18.53 00:00.00 86
7. OK Šnor Jakub (Ústecký) (73) - SDH Bílina 01:19.03 01:19.03 00:00.00 84
8. OK Pakosta Václav (Ústecký) (67) - SDH Štrbice 01:19.63 01:19.63 00:00.00 82
9. OK Puchmeltr Jindřich (Ústecký) (71) - Srbice 01:19.97 01:19.97 00:00.00 80
10. OK Měchýř Martin (Ústecký) (63) - SDH Štrbice 01:21.93 01:21.93 00:00.00 78
11. OK Bárta Tobiáš (Ústecký) (101) - Sdh Nové Dvory 01:25.13 01:25.13 00:00.00 76
12. OK Kořenský Jakub (Ústecký) (55) - Řehlovice 01:25.34 01:25.34 00:00.00 74
13. OK Drobný Václav (Ústecký) (48) - Srbice 01:27.00 01:27.00 00:00.00 72
14. OK Šašek Lukáš (Ústecký) (72) - Srbice 01:27.29 01:27.29 00:00.00 70
15. OK Kamenický Daniel (Ústecký) (52) - Labská Stráň 01:28.84 01:28.84 00:00.00 68
16. OK Vachulka Václav (Ústecký) (77) - Žitenice-Pohořany 01:29.53 01:19.53 00:10.00 66 Lavička
17. OK Piksa Filip (Ústecký) (69) - Žitenice-Pohořany 01:29.85 01:29.85 00:00.00 64
18. OK Kounický Kristián (Ústecký) (58) - SDH Brozany nad Ohří 01:29.91 01:19.91 00:10.00 62 Odložení figuríny
19. OK Černý Jiří (Ústecký) (46) - SDH Bílina 01:34.19 01:24.19 00:10.00 60 Špatný úchop
20. OK Ečer Roman (Ústecký) (49) - Křešice 01:34.63 01:34.63 00:00.00 58
21. OK Sviták Lukáš (Ústecký) (99) - Sdh Nové Dvory 01:34.72 01:34.72 00:00.00 56
22. OK Kořenský Adam (Ústecký) (54) - Řehlovice 01:35.22 01:35.22 00:00.00 54
23. OK Milata Jakub (Ústecký) (64) - Vědomice 01:37.50 01:27.50 00:10.00 52 Odložení Figuríny
24. OK Košek Karel (Ústecký) (56) - Labská Stráň 01:38.46 01:38.46 00:00.00 50
25. OK Andres Milan (Ústecký) (42) - Malešov 01:40.34 01:40.34 00:00.00 48
26. OK Kurtz Vít (Ústecký) (59) - Koštice 01:40.40 01:40.40 00:00.00 46
27. OK Bíza Petr (Ústecký) (44) - Malešov 01:40.53 01:40.53 00:00.00 44
28. OK Vinduška Lukáš (Ústecký) (79) - Charvatce 01:41.75 01:31.75 00:10.00 42 Odložení Figuríny
29. OK